מחפש תחבורה ציבורית בשבת להרצליה, לחוף געש ולסינמה סיטי הרצל

מחפש תחבורה ציבורית בשבת להרצליה, לחוף געש ולסינמה סיטי הרצל

נסיתי לחפש באתר של מוניות שירות.
אבל הוא לא נותן מידע. מחיר. מה המסלול. שעות. תדירות.

מישהו מכיר?

dw2322

New member
קח מונית שירות 601, שיוצאת מתחנה מרכזית ת"א, לנתניה

היא נוסעת לאורך דרך חיפה ולכן עוצרת ליד סינמה סיטי (רמת השרון אגב, ולא הרצליה). זה לגמרי נוח.
&nbsp
אח"כ כדי להגיע להרצליה בקש מהנהג לרדת בצומת הסירה. בתוך הרצליה אני חושש שאתה תקוע וחייב מונית או טרמפ מרכב פרטי. בקיץ אני מבין שיש להם קו אוטובוס חינמי:
http://www.herzliya.muni.il/?CategoryID=208&ArticleID=3124
&nbsp
לחוף געש אני משער שצריך לבקש מהנהג לעצור באזור שפיים, ומשם לצאת למסע רגלי, או טרמפ או מונית.
&nbsp
לגבי תדירות תהיה סבלני (נגיד פעם ב 20-30 דקות?). זה שיש בכלל מונית שירות בשבת זה די יפה.
&nbsp
רעיון אחר - כדי להגיע לסינמה סיטי בגלילות יש לך עוד דרך, ממולחת משהו

אם אין לך אוטו ואתה רוצה לנסוע בשבת אז תרשם לאוטותל. מינוי מזדמן עולה 10 שקל לחודש. לא נורא. עכשיו בשבת אתה יכול לקחת כלי שקרוב אליך הביתה ולהחנות אותו איפושהו בשכונת בלו, או ליד מלון מנדרין, שזה הקצה הכי הכי צפוני של ת"א (וככה אתה לא חורג מגבולות העיר ולא משלם אקסטרה כסף). משם זו הליכה די קצרה לסינמה סיטי לראות סרט בשבת.

אם אתה נוסע בזמן שאין פקק בכביש זה לא יצא לך הרבה הרבה יותר יקר ממונית שירות. 10 דקות נהיגה מהירות בתעריף 1.70 זה 17 שקל. אני מניח שהמונית תעלה נגיד 10 שקל? די שווה בשביל הזריזות. אם תעשה מנוי משופר (ב 40 שקל לחודש) אז זה 1.20 לדקה והנהיגה תעלה לך 12 שקל, וזה כבר לגמרי תחרותי למול מונית השירות.
&nbsp
שים לב שעם האוטותל אתה יכול לנסוע לחוף הצוק בשבת בלי שום בעיה, אז אם תצליח לשכנע את החבר'ה שלך להעביר את המפגש מחוף געש (שאליו כאמור זה תיק תיק להגיע בשבת) לחוף הצוק, בקצה הכי הכי צפוני של ת"א, אז סגרת לך ת'פינה הזו.

תודה, אז זה יוצא 10 שח מנוי + 17 שח נסיעה

חושה שמונית עדיפה לי. אבל תודה!

יש אתר שמראה מסלול של מוניות שירות בארץ?

dw2322

New member
ומה עם הנסיעה חזרה?

או שאתה מתכנן להשתכן בסינמה סיטי?

&nbsp
מכאן שלא נכון להוסיף 10 שקלים ל 17, אלא 5. מעבר לכך, לא עושים אוטותל בשביל נסיעה פעם בחודש (בכזה מקרה קח מונית רגילה, בלי דמי מנוי ובלי כאב ראש בכלל), נגיד לפחות אחת לשבוע, קרי 4 בחודש, ואז זה יורד לתוספת 2.5 שקלים פר נסיעה.
בהנחה, די סבירה, שאחרי שיהיה לך מנוי תשתמש בו לפחות פעמיים בשבוע (כי כבר יש לך כרטיס מנוי וזה נוח) זה כבר יורד ל 1.25 תוספת.
&nbsp
לגבי מסלול מונית שירות קו 601, מצאתי את זה:
http://www.hamonit.co.il/showLine.html?Id=27

למעלה