nils11

New member
למעשה עד כמה שזכור לי..

בארסי הם דיברו על כך ש-DON'T LIKE הולך לצאת בתור סינגל בערך בעוד שבועיים. (זאת אומרת אז הם אמרו שה יקח שבועיים.) לא זוכר שהם דיברו על קליפ.

The Kinslayer

New member
../images/Emo41.gifתזכורת! להצביע ל"אין לך מקום" בגלגל"צ!../images/Emo41.gif

www.glgltz.co.il די להתעצל!!!

../images/Emo70.gif../images/Emo20.gif תודה לכולם מתום, אורית והתינוק ../images/Emo20.gif../images/Emo70.gif

תום מוסר לכם כמה דברים.. הרבה תודה על כל המתנות, הממתקים, הברכות והאהבה הגדולה שכולכם נותנים. חשוב לו שתדעו שכל מתנה וברכה וכל דבר אפשרי שמגיע אליהם זה לא דבר שעובר לידם, הכל הם קוראים ומקדישים לו את הזמן, אחד אחד.. הם עדיין נגנבים מהמצב הזה, זה לא דבר שהוא נורמאלי וקשה להם להתרגל לזה. הם מאושרים עד הגג ושמחים בטירוף!! תום אומר שעם הזמן הם יתארגנו על עצמם כמו שצריך והם יוציאו תודה מיוחדת לכולם על הכל! או שהם ירשמו איזה משהו כאן בפורום או שהם יעשו איזה שידור ונשמע את הקטן בוכה בלייב.. שוב תודה על הכל! אין עליכם, אתם ענקיים!! המשך שבוע מצויין!

Shoosh 8P

New member
עכשיו כשאני חושבת על זה....

אם עקצה אותי יתושה, שלפני כן היא עקצה נגוע איידס... מפחיד <.>! @@#1$#@ :(

2shahar

New member
שילןןןןןןןןןןןןןןןןןן

שילן כפרה עליך תעשי לי יתושים

ווהווווווווווווווווווווווווו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

נו מור בגרויות אבר!!!!! (חוץ ממועדי ב'
) עוד מישהו פה עשה גיאוגרפיה??

HiPpiE Boy

New member
אני עשיתי

היום היה בסדר שלוש שאלות(מותאם) מסתבר שיש קצת טעויות המורה אמרה שהיא מקווה שאני אעבור היה לכם את השאלה הזאת עם הגרף של הגידול הדמוגרפי?... (סוףסוף נגמר גאוגרפיה...זה כולכך משעמםם להתכונן לזה)

../images/Emo121.gifנראה לי שאת בי"ב והוא בי"א..

כי הוא מדבר על חומר של מדינות עול"ש ואת מדברת על חומר של א"י והמזרח התיכון

../images/Emo121.gifמה נגמר?

זה חומר של י"א, מה שאומר ששנה הבאה אתה עושה עוד שתי יח'.. לא? למרות שאכן, מספק ביותר לתפוס כ-ז-א-ת ערימה של דפים ולזרוק לפח:)

liloosh tt

New member
../images/Emo32.gifצריכה עזרה !

מצטערת שאני פותחת פה הודעה כזו, אבל אני צריכה רעיונות הצעות... יום הולדת 18, איזו מתנה אפשר לקנות לגבר-גבר? (דמקה שוטים, מתנת חמשת החושים, צניחה חופשית.. כבר הוצעו:) למישהו יש הצעה טובה, שילך על זה ויכתוב לי תודה, וסליחה!

ב י ז י

New member
אממ מנסה לעזור..

מתנת "משו משו" זיפו שאת חורטת עליה קיצר, פה בטח יעזרו לך כבר: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=588&firstmsg=0

למעלה