לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1274712,747 עוקבים אודות עסקים

פורום היהודים

ברוכים הבאים לפורום היהודים (365#). הבית החם של אחת מלהקות הרוק המצליחות והבועטות בארץ. הפורום נועד עבורכם - אוהבי היהודים - כדי לבטא, לשוחח, להתעדכן, למצוא מידע, או סתם להעביר את הזמן עם אנשים בעלי אותו תחום עניין.
להקת 'היהודים' הוקמה בשנת 1992 ע"י תום פטרובר ואורית שחף, שנפגשו במהלך שירותם הצבאי. הוציאו עד היום 4 אלבומי אולפן: * "מציאות נפרדת" - 1995 * "היהודים" - 1998 * "פחד מוות" - 2002 * "פורטה" - 2007 2 אלבומים כפולים מהופעות: * "LIVE" + DVD * "UNPLUGGED"
חברי הלהקה הם: * אורית tt שחף - שירה * תום פטרובר - שירה וגיטרה * גיא באר - גיטרות * עומרי אגמון - גיטרות * יהב ליפינסקי - תופים * ניר מימון - בס * רועי זוארץ - קלידים.

לכל בעיה, שאלה, טענה - מוזמנים לפנות אלי ע"י מערכת המסרים של תפוז: גיל (MamoOoshA).

אודות הפורום היהודים

ברוכים הבאים לפורום היהודים (365#). הבית החם של אחת מלהקות הרוק המצליחות והבועטות בארץ. הפורום נועד עבורכם - אוהבי היהודים - כדי לבטא, לשוחח, להתעדכן, למצוא מידע, או סתם להעביר את הזמן עם אנשים בעלי אותו תחום עניין.
להקת 'היהודים' הוקמה בשנת 1992 ע"י תום פטרובר ואורית שחף, שנפגשו במהלך שירותם הצבאי. הוציאו עד היום 4 אלבומי אולפן: * "מציאות נפרדת" - 1995 * "היהודים" - 1998 * "פחד מוות" - 2002 * "פורטה" - 2007 2 אלבומים כפולים מהופעות: * "LIVE" + DVD * "UNPLUGGED"
חברי הלהקה הם: * אורית tt שחף - שירה * תום פטרובר - שירה וגיטרה * גיא באר - גיטרות * עומרי אגמון - גיטרות * יהב ליפינסקי - תופים * ניר מימון - בס * רועי זוארץ - קלידים.

לכל בעיה, שאלה, טענה - מוזמנים לפנות אלי ע"י מערכת המסרים של תפוז: גיל (MamoOoshA).
x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, הודעות בנושא הפורום לא לשרשר\לנצל"ש להודעות תפוז
והודעות פירסומיות שאינן בנושא הפורום יש לשרשר אך ורק לשירשור OFF, אחרת הן נמחקות. גלישה נעימה!
המשך >>

לצפיה ב-'מאמא .'
מאמא .
24/06/2007 | 16:32
235
תרתי משמע .

כל מה שלא קשור, שרשרו לפה.
היהודים >>
לצפיה ב-'"למד אותי לעוף......"'
"למד אותי לעוף......"
22/06/2007 | 17:47
101
1
לצפיה ב-' תמונות קשות '
תמונות קשות
22/06/2007 | 17:58
2
לצפיה ב-'נכון, שכחתי להזהיר. תודה'
נכון, שכחתי להזהיר. תודה
22/06/2007 | 18:17
1
ולכל מי שבוחר לקחת יוזמה, אני ממליץ על אתר הצמחונות הישראלי: http://www.veg.co.il
היהודים >>
לצפיה ב-'ממש תמונות קשות '
ממש תמונות קשות
22/06/2007 | 21:42
לצפיה ב-'........'
........
22/06/2007 | 20:15
26
אני מסתכל על הסירטונים האלה ובוכה כל פעם מחדש.
אין לי מושג למה אני עושה את זה לעצמי..הרי אני יודע שאני לא אפסיק לאכול בשר.
הדבר היחיד שיכול לגרום לי לבכות ביומיום זה רק החוסר אונים הזה של החיות..
הכבש והפרוחים בכלל שברו אותי..

לא יודע, קשה לי להגיב על זה עכשיו.
אני חושב שכמו מהטבע של הטיגריסים לאכול איילים ומהטבע של הנחשים לאכול עכברים..
מהטבע שלנו לאכול עוף ובהמה.
אין מה לעשות..
אבל יש דרך לשחוט אותם..
היהודים >>
לצפיה ב-'היי דאגי...'
היי דאגי...
22/06/2007 | 20:51
25
אין שום סיבה שבעולם שלא תבכה. מדובר על סרטונים אשר חושפים את תעשיות המוות במלוא "תדהרתם", בלי צנזור, ישר לעיניים. מדובר על התעללות חמורה של מיליוני בעלי-חיים מדי שנה, בעלי-חיים הנתונים לסדם של תעשיינים אשר מבקשים לעשות על גבם כסף. בעלי-חיים אשר עוותו גנטית, נקטעו להם איברים, בעלי-חיים אשר סבלו כל רגע ורגע בחייהם.

אתה יכול להפסיק לאכול בשר. זה עניין של בחירה. בניגוד לטיגריס, לבני האדם יש בחירה להפסיק לאכול בשר. דאגי, אני צמחוני כבר שנתיים, זאת כי אני בחרתי לעשות כן. אני נחשפתי לזוועות, ועשיתי מעשה. אסור לנו להישאר אדישים, מדובר כאן על אי-צדק מוחלט שאחינו בעלי-החיים עוברים על גופם, בשרם ונפשם, מדי יום, מדי שעה, מדי דקה.

בניגוד לטיגריס, יש לך מערכת מוסר ותרבות. ומה הקשר בין "טבעי" לבין "מוסרי"? קשר מקרי בהחלט: עמדתנו כלפי תופעות טבעיות משתנה בהתאם לערכים שלנו. אם, למשל, "טבעי" משמעו ליהנות מאוויר צח, לחיות חיים ארוכים ולשתף-פעולה עם אחרים - הרי ש"טבעי" הוא טוב, ואנו נשאף לממש נטיות טבעיות. אך אם "טבעי" משמעו לסבול ממחלות, להיאבק תמיד בקרובים לך ולמות בגיל צעיר - הרי ש"טבעי" הוא רע, וכולנו נעדיף לפעול נגד הטבע..
היהודים >>
לצפיה ב-'גיל, ככה אתה שוכח אותי?'
גיל, ככה אתה שוכח אותי?
23/06/2007 | 05:21
24
נעלבתי.

לא יודע איך להגיב לך על זה.
אני רק יודע שלמרות כל הכאב שבמעשים האלה אני לא אפסיק לאכול בשר.
היהודים >>
לצפיה ב-'למה אתה חושב ששכחתי אותך?'
למה אתה חושב ששכחתי אותך?
23/06/2007 | 11:50
23
ברור שאני זוכר אותך. נפגשנו בניצנים 2005...

דאגי, האם אתה באמת מסוגל להמשיך ולממן את התעשיות האלה? תחשוב שהיית גורם באופן ישיר למוות וסבל של אלפי בני אדם, לא היית מפסיק לעשות את הדברים שגורמים לזה? למה כשמדובר בבעלי-חיים זה שונה? הם סובלים סבל תופת, אתה חייב לעזור להם! כל אחד ואחד מאיתנו חייבים לעזור להם. חייבים להפסיק לפגוע בהם. הם כ"כ חסרי אונים! אל תשלול את הצמחונות על הסף, לפחות תחשוב על זה, תשקול את זה. אין שום סיבה הגיונית או רגשית שבעולם להמשיך לאכול בשר - זו התעללות ! ה ת ע ל ל ו ת ! למה שלא תפסיק את ההתעללות הזאת?

אני יודע שגדלת על זה, גם אני גדלתי על זה. אבל עדיין הפסקתי כי נפתחתי לרעיונות חדשים. כשראיתי התעללות כ"כ קשה שאני גורם לה - ישר הפסקתי אותה. גם אתה יכול.
היהודים >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאתה לא בסדר שאתה מדבר ככה'
אני חושבת שאתה לא בסדר שאתה מדבר ככה
23/06/2007 | 17:47
12
אל תנסה לגרום לו להיות צמחוני

צמחונות זה לא דבר בריא בכלל
הגוף שלנו צריך הרבה יותר ממה שאתה חושב את הויטמינים והברזל שיש בבשר,אנשים צמחונים (ויש לי הרבה חברים קרובים צמחונים) הם בעלי בעיות בריאותיות חמורות.
אז למרות ההתעללות - שאני מסכימה איתך בקטע הזה,זה נוראי,זה פשוט נוראי..אני בן אדם שאוהב חיות מאוד ורק מלראות ילדים קטנים זורקים משהו על חתול ברחוב אני מתחילה לבכות וצועקת עליהם שיפסיקו.

בקיצור,למרות ההתעללות,אנחנו חיים פה ,ואנחנו צריכים את הבשר הזה בשביל לגדול ולהתחזק ולהיות בריאים.
אי אפשר לחיות מכדורים של תוספי מזון,זה לא בריא ולא באמת מספק כל מה שבשר מספק.

ואגב עשיתי את הפרוייקט שלי באנגלית על הנושא הזה,כך שראיתי המון המון התעללות בבעלי חיים ושמעתי המון סיפורים וגם כתבתי אותם בעבודה..
אבל כך אנחנו חיים ואין מה לעשות-זאת שרשרת המזון.
היהודים >>
לצפיה ב-'תום, את לחלוטין טועה.'
תום, את לחלוטין טועה.
23/06/2007 | 18:28
7
תזונה צמחונית היא תזונה בריאה לכל הגילאים. אם תזונה צמחונית לא הייתה בריאה - לא הייתי מציע לאף אחד צמחונות. אני לא אומר לך "תהיי צמחונית ותמותי או תסבלי ממחלות!", אני אומר לך "אין שום סיבה לאכול בשר, כי אפשר להיות צמחוני בריא". הטזה לפיה צמחונות היא תזונה לא בריאה מקורה במיתוס, ובשקרים שתעשיות הבשר מנסות להלעיט אותנו בהן. האמת היא שונה, ומיליוני צמחונים בעולם מוכיחים זאת.

כיום הויכוח המדעי הוא לא על האם צמחונות היא בריאה דיו, אלא על האם צמחונות היא יותר בריאה מאכילת בשר. כך, למשל, קופת חולים כללית ממליצה על צמחונות - אפשר לראות זאת בקישור הבא. כמו כן, התאחדויות התזונאים של ארה"ב וקנדה גם כן מכירים ביתרונותיה של תזונה צמחית, אפשר לקרוא את נייר העמדה שלהן בקישור הזה, שבאתר PubMed. אני יכול להמשיך ולהביא רפרנסים למה שאני אומר - אך הרפרנס הטוב ביותר, כאמור, הוא מיליוני צמחונים בריאים שחיים בעולם.

בקשר לשרשרת המזון, ראי הודעה אחרת שלי בשרשור. אין זו נגזרת שמיים - זה עניין של בחירה. את יכולה להפסיק לאכול בשר! הבחירה נמצאת בידיים שלך.
היהודים >>
לצפיה ב-'אתה,טועה לחלוטין.'
אתה,טועה לחלוטין.
23/06/2007 | 19:32
3
צמוחנות זה לא דבר בריא
זה שאתה מאמין בזה,זה לא אומר שזה הדבר הכי בריא בעולם,זה פשוט לא וגם אתה צריך לצאת מהסרט הזה שאתה חיי בו שצמחונות זה דבר בריא. אתה לא יודע כמה ויטמינים חיוניים שהגוף חייב אותם אתה מפסיד כשאתה לא אוכל בשר. א זאולי ישר תוספי מזון,אך כמו שאמרתי הם גם לא בריאים,ולחיות על כדורים זה לא בריא.
חברים קרובים שלי מראים לי את זה בזה שלאחת מהן חסר המון ברזל בגוף והיא מתעלפת כל שני וחמישי..אתה עדיין יכול להגיד שהצמחונות היא תזונה בריאה?
כל פעם שהיא אצל הרופא הוא מטיף לה על עניין הצמחונות.
אם הגוף שלנו לא היה צריך בשר אז הרבה לא היו אוכלים אותו להנאתם.
למשל b-12  יש רק בבשר אדום,ואני בטוחה שזה לא ויטמין שאפשר לקבל מצמחונות.
אין לך שום בסיס להגיד שצמחונות היא תזונה בריאה ברגע שבבשר יש כמה וכמה ויטמינים שאין להשיג אותם באופן טבעי אם לא בבשר..

אתה מנסה להכריח אנשים לראות שצמחונות זה בריא
תפסיק למלמל פה שטויות על זה שזה בריא,ולהביא קשורים לכל מיני כתבות.זה לא בריא.

אגב,בקישור של כללית-הם לא המליצו על צמחונות,הם פנו להורים שהילדים שלהם החליטו להיות צמחונים,ונותנים להם טבלת תזונה לחיים כמה שיותר בריאים למי שחיי ע"פ צמחונות ולא מוכן לאכול בשר.

אני לא אומרת שאתה מדבר שטויות או משהו כי זה מה שאתה מאמין בו
אבל אתה לא יכול להסית אנשים נגד אכילת בשר.
כמו שאתה רוצה לחיות ע"פ העקרונות שלך,אז אחרים גם הולכים לחיות לפי העקרונות שלהם.
אז דיי לנסות לשכנע אנשים שלהיות צמחוני זה טוב,ושלא לאכול בשר זאת בחירה.
היהודים >>
לצפיה ב-'בואי נצמד לעניין.'
בואי נצמד לעניין.
23/06/2007 | 19:48
2
5
אני לא אומר שבגלל שאני מאמין שצמחונות היא דבר בריא היא דבר בריא, אני אומר שצמחונות היא דבר בריא ואני מביא לכך סימוכין והוכחות. לעומת זאת, עדיין לא הבאת שום הוכחה למה שאת אומרת. זה שיש לך חברות לא בריאות לא אומר שצמחונות היא לא דבר בריא, זה אומר שהן לא אוכלות נכון. צמחונות היא הגדרה ע"פ שלילה, בצמחונות אומרים מה לא לאכול, ולא מה כן לאכול. את כל המרכיבים שגוף האדם צריך אפשר למצוא בצומח, וכנראה שחברות שלך לא מקפידות על תזונה נכונה. יש גם המון אוכלי בשר לא בריאים, עם מחסור בברזל (אנמיה), או מחסור ב-B12, זה בסך הכל אומר שהן לא אוכלות נכון - לא שאי-אפשר לאכול נכון.

הלאה: אשמח אם תפרטי לי איזה "ויטמינים חיוניים" אני מפסיד בכך שאני לא אוכל בשר. אני מסכים איתך שאם היו בבשר דברים שלא קיימים בצומח, לא היה לי בסיס להגיד שתזונה צמחית היא דבר בריא, אך אין זה המצב: הדבר העיקרי שיש בבשר הוא חלבון - דבר שאפשר להשיג בקלות בשילוב של קטניות ודגנים. למעשה, אכילת בשר נתפסת כדבר לא בריא - ולא צמחונות, שלפי הקונצנזוס המדעי היום (למשל, בקישור שהבאתי), היא דבר בריא ואף יותר בריא מאכילת בשר.

לגבי קופת חולים כללית, אם היית קוראת את החוברת היית רואה שהם דווקא כן ממליצים. למשל, הם כותבים בחוברת:

"הידע שנצבר על הקשר בין צמחונות ובריאות הוא רב ביותר. מחקרים נעשו על הקשר בין צמחונות למחלות לב, סרטן, השמנה, אוסטאופורוזיס, סוכרת ועוד. בגיל הצעיר נחקר הקשר בין צמחונות לגדילה והתפתחות, הריון והנקה, דרישות תזונה בספורטאים ועוד. סיכום המחקרים, או חשבון ה'עלות-תועלת', מראה שהכף נוטה לטובת הצמחונים, ובגדול."  

בקיצור, צמחונות היא דבר אפילו יותר בריא מאכילת בשר, וכל אחד שמעוניין להפסיק את הסבל של היצורים התמימים האלו יכול לעשות כן, בניגוד לשטויות שכתבת.
היהודים >>
לצפיה ב-'יש לי סיכום לכל העניין.'
יש לי סיכום לכל העניין.
23/06/2007 | 20:00
אתה פשוט לא בסדר במוח.
זה אשכרה שטיפת מוח כל העניין שלך..

עשה מה שטוב לך
ובוא נסיים את הבולשיט הזה כאן.

מי שרוצה שיאכל בשר,ומי שלא,שלא יאכל.
היהודים >>
לצפיה ב-'אני אפילו לא אטרח לקרוא'
אני אפילו לא אטרח לקרוא
25/06/2007 | 21:24

אני רק אומר שהנקודה שלך ברורה (השקעת די מאמצים ע"מ להבהיר אותה) ובעולם חופשי שכזה,
כל אחד רשאי לבחור את בחירותיו ולחיות את חייו. עדיין לא יצא חוק שמונע אכילת בשר,
ולכן האלטרנטיבה הזו פתוחה לכולם.

הצגת את עמדתך בעניין,
ואני בטוחה שחבר'ה כאן מכירים אותה מהסביבה שלהם.
מי לא מכיר לפחות אדם אחד צימחוני, שיצא לו לשאול אותו על טיב אורח חייו בשל כך? כולנו.

ולכן הדיון הזה אין מקומו כאן,
או לפחות להתפתחותו. כל צד הבהיר את שלו.

[וסתם טיפ,
תקרא קצת על שרשרת המזון]

שבוע טוב לכולם,
שמרו על עצמכם מהחום הכבד
היהודים >>
לצפיה ב-'גיל , חמוד'
גיל , חמוד
23/06/2007 | 20:41
בוא אני אספר לך סיפור קצרצר
עד לפני שנה הייתי צמחונית במשך כמעט 8 שנים
מסיבות בריאותיות ועל פי המלצת כל הרופאים שהייתי אצלם לביקורת שגרתית חזרתי לאכול בשר.
אל תטיף שצמחונות היא דבר בריא כי זה נורא נורא תלוי באדם
אני מבחינה בריאותית לא יכולתי להמשיך לקחת רק ברגל וכל מיני ויטמינים כי זה לא הספיק לי לגוף
הייתי אנמית נורא וזה כבר גבל בסכנה..

אז לפני זיוני השכל הבאים
תחקור טוב טוב מה שאתה מטיף פה לאנשים

תודה יומטוב ושבוע טוב
היהודים >>
לצפיה ב-'יאללה איתך!!!!!!!!!!!!!!!!!'
יאללה איתך!!!!!!!!!!!!!!!!!
27/06/2007 | 04:24
1
כל פעם, בכל פורום, בכל יום, בכל מצב...
משדל אנשים לצימחונות.
עם כל הקישורים המוכנים מראש שלו וההדגשות
ממש כמו הכתבות ב"לצמחונון" שהוא קורא כל בוקר.
מה אתם תגיד לי!?
סוג של כת?!
איך נפטרים מכם, רק תגיד לי איך!!!!!!!!1
אוי ואיך שחכתי. האטימות, כמה אטימות!!
ובהודעה הבאה אתה תמשיך לטחון תשכל.

כמה מרגש, "מציל האומה מבשר" בדרך חברס, תיהיו מוכנים
ואל תיכנעו.
זה לא שווה את זה
לא בשביל להיות רזה
לא בשביל להתאים לשום מקובלות חברתית
ובטוחחח שלא לבריאות טובה.
שלא יעבדו עליכם.
היהודים >>
לצפיה ב-'אתה מת על בשר הא? גם אני....'
אתה מת על בשר הא? גם אני....
01/07/2007 | 15:18
לצפיה ב-'רק לידע כללי'
רק לידע כללי
23/06/2007 | 23:01
3
אני צמחונית כבר 9 שנים והכל בסדר איתי, ועשיתי בדיקות דם.. לא חסר לי כלום.
היהודים >>
לצפיה ב-'אז לך יש גוף חזק.'
אז לך יש גוף חזק.
27/06/2007 | 02:02
2
1
הגוף שלי התחיל להתפרק אחרי 5 שנות צמחונות.
לא הייתי יכולה לקום ממיטה בלי לחטוף סחרחורת, מכל מכה קטנה נהיו לי שטפי דם ענקיים והשיער שלי התחיל לנשור, בעיה שלא הייתה לי בכלל עד אז, וזה לא הסתדר עד היום.

הגוף שלי נהרס באופן בלתי הפיך.

מי שמעדיף להרוג את עצמו כדי "להציל" 2 וחצי תרנגולות, שאם הן לא ישכבו בצלחת שלו הן ישכבו בצלחת של השכן מהקומה למטה, פנאן.
היהודים >>
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
27/06/2007 | 11:09
יש לי נשירת שיער, אבל יש לי מאז שאני זוכרת את עצמי וזה בד"כ נפטר אחרי שאני גוזרת קצוות.
ומכל מכה כן יש לי שטף דם.. אבל אני לא יודעת אם זה קשור ובכל מקרה זה לא דבר שמפריע לאורח החיים שלי.
חוץ מזה לא חסרים לי ויטמינים, לא ברזל, לא B12 לא כלום..
היהודים >>
לצפיה ב-'אני אחרי חצי שנה כבר קיבלתי אנמיה.'
אני אחרי חצי שנה כבר קיבלתי אנמיה.
30/06/2007 | 19:21
לצפיה ב-'גיל, הנקודה פה שאני לא מעוניין להפסיק לאכול'
גיל, הנקודה פה שאני לא מעוניין להפסיק לאכול
24/06/2007 | 03:14
9
בשר..
אם הייתי רוצה הייתי מפסיק.

אני פשוט לא רוצה להפסיק ואין על מה לדבר.
היהודים >>
לצפיה ב-'דאגי, בסופו של דבר אתה תעשה מה שאתה רוצה.'
דאגי, בסופו של דבר אתה תעשה מה שאתה רוצה.
25/06/2007 | 00:06
8
זה לא אומר שאתה לא יכול להקשיב ולדבר עם אנשים, אפילו אם יש להם דיעות שונות משלך.
היהודים >>
לצפיה ב-'אם אתה אומר שאתה כן זוכר אותי'
אם אתה אומר שאתה כן זוכר אותי
25/06/2007 | 04:33
7
אז שמי זה צחר להזכירך.

לדעתי אתה זה שמבזבז אנרגיה על אנשים שיש להם דעות שונות משלך.
תראה כמה כתבת פה?
אז אני זה לא יכול לקרוא עות שונות משלי?
אתה מנסה לעשות פה לא פחות מאשר שטיפת מוח לאנשים..שזה הרבה יותר גרוע מאשר לא להקשיב לדעות שונות.
היהודים >>
לצפיה ב-'צחר,'
צחר,
25/06/2007 | 10:58
6
אם לא הייתי יכול להתמודד עם דיעות שונות משלי לא הייתי כותב כאן. אני לא מנסה לעשות שטיפות מוח, אלא רק להעביר עובדות ולהעלות את המודעות לזכויות בעלי-חיים. זה שכמה אנשים כאן תקפו אותי לא אומר שאתה צריך לעשות ככה גם כן.
היהודים >>
לצפיה ב-'אני ממש שוחה עם הזרם'
אני ממש שוחה עם הזרם
26/06/2007 | 00:24
5
לצפיה ב-'אין הסבר אחר למה שהלך פה.'
אין הסבר אחר למה שהלך פה.
26/06/2007 | 01:12
4
השיחה שלנו התנהלה בנעימות עד שראית שכמה פרזיטים החליטו לתקוף אותי - והחלטת להצטרף אליהם, אפילו מבלי שעשיתי לך שום דבר רע. אז לפני שאתה שופט אחרים תסתכל על עצמך. זה כבר לא קשור לצמחונות - אלא לגישה בסיסית.
היהודים >>
לצפיה ב-'המילה שלך תמיד חייבת להיות אחרונה?'
המילה שלך תמיד חייבת להיות אחרונה?
26/06/2007 | 03:20
2
למה אתה חייב להגיב גם להודעות חסרות תוכן?
אני לא אגיב לך כי אתה תהיה חייב להגיב.
היהודים >>
לצפיה ב-'היא לא חסרת תוכן,'
היא לא חסרת תוכן,
26/06/2007 | 23:40
1
אמרת בציניות שאתה שוחה עם הזרם, כלומר התכוונת להגיד שאתה לא שוחה עם הזרם. בקיצור דאגי, חשוב עם עצמך האם אתה מוכן לממן את התעשיות הנוראיות האלה. זו בחירה שלך. ולא רק אתה, כל החברים והחברות בפורום הזה. אני לא בא ממקום של כפייה, ממש לא, להיפך - אני בא ממקום של עובדות. תעשו את חשבון הנפש שלכם בעצמכם.

שיהיה קיץ נעים,
גם עבור בעלי החיים.
היהודים >>
לצפיה ב-'ממש יפה נפש.'
ממש יפה נפש.
27/06/2007 | 10:46
לצפיה ב-'כמה פרזיטים התחילו לתקוף אותך?'
כמה פרזיטים התחילו לתקוף אותך?
26/06/2007 | 03:40
אני מקווה בשבילך שאת נושא הצמחונות אתה מבין יותר מאת פירוש המילה פרזיט..
היהודים >>
לצפיה ב-'אני לא יכול לראות קליפים כאלה'
אני לא יכול לראות קליפים כאלה
22/06/2007 | 20:30
1
לדוגמא, את הקליפ החדש של מדונה אני לא יכול לראות בגלל שיש שם קטעים שפשוט גורמים לי לבכות.
כנ"ל what i've done של לינקין פארק
Earth Song, של מייקל ג'קסון זה סיפור אחר...

בעלי-חיים שהתעללו בהם סתם זה הדבר היחיד שיכול לגרום לי לבכות...
היהודים >>
לצפיה ב-'כואב ועצוב לראות את זה...'
כואב ועצוב לראות את זה...
23/06/2007 | 13:07
עוד מעט אני סוגרת 4 שנים של צימחונות וזה מזכיר לי למה אני  בעצם צמחונית כל פעם מחדש.
היהודים >>
לצפיה ב-'-מנגב את הדמעות, ותוקע עוד ביס בפולקע-'
-מנגב את הדמעות, ותוקע עוד ביס בפולקע-
23/06/2007 | 13:57
אחר-כך אנשים בוכים על כפייה דתית, ואני שואל-מה ההבדל?
היהודים >>
לצפיה ב-'זה מרתיח אותי כל פעם מחדש'
זה מרתיח אותי כל פעם מחדש
23/06/2007 | 14:01
54
במיסיונריות הצמחונית הזו. ההטפה. ההתיימרות הזו להיות נאורים ויפי נפש ומצילי העולם.

אם מישהו היה שם פה הודעה של כמה חשוב להיות דתי אתם כולכם הייתם עפים עליו.
אז למה לכפות אידיאולוגיה של צמחונות זה כן בסדר? להכנס לאנשים לצלחת? להכריח לצפות בסרטונים שאף אחד לא רוצה לראות ולהגיד  "אופס שכחתי".

זה כל כך נמאס כבר. רוצה להיות צמחוני? תהיה צמחוני בבית שלך, ובצלחת שלך ובפורום צמחונים.
לי נמאס שעושים לי ייסורי מצפון בכל מקום שאני הולכת אליו.
אני לא מבקרת אותך על מה שאתה מאמין או או מנסה לגרום לך להיות כמוני, ואם השוויון כל כך חשוב לך, זכות בע"ח והאדם, אל תנסה גם אתה לשנות את האמונות שלי.
היהודים >>
לצפיה ב-'כפרה עליך כל מילה זהב!'
כפרה עליך כל מילה זהב!
23/06/2007 | 14:15
2
תהיתי לעצמי אם לכתוב פה תגובה כזאת או לא...
אבל תאכלס שוקו את הכי צודקת
היהודים >>
לצפיה ב-'איתי, התגעגעתי קצת .'
איתי, התגעגעתי קצת .
23/06/2007 | 14:42
1
לצפיה ב-'חופשי'
חופשי
23/06/2007 | 22:24
לצפיה ב-'יש הבדל מהותי ובסיסי בין כפייה דתית'
יש הבדל מהותי ובסיסי בין כפייה דתית
23/06/2007 | 14:28
14
לבין "כפייה צמחונית", כביכול. גם כשאת כופה על אנשים לא לרצוח בני אדם את "כופה" עליהם את ה"אמונות שלך", אבל ברור שזה דבר טוב - כי לאף אחד אין זכות לפגוע בף אחד אחר. כנ"ל עם צמחונות: לאף אחד אין זכות לפגוע בבעלי-חיים, לבעלי-חיים מגיעות זכויות יסוד ואין לך שום זכות להפר אותן, גם אם את מאמינה בכך.

אם הייתי מאמין שמותר לי לרצוח יהודים, היה מותר לי לעשות כן? לפי הטזה שלך, כן.
היהודים >>
לצפיה ב-'אתה ידוע, הדת מבוססת על עוד כמה עקרונות'
אתה ידוע, הדת מבוססת על עוד כמה עקרונות
23/06/2007 | 14:37
6
מלבד "לא תרצח".

"לא תרצח", כלפי בני אדם, הוא לא מושג שהדת היהודית המציאה.
הוא מושג אוניברסלי שכל בני האדם, או לפחות רובם הישר פועל על-פיו.

התפיסה הפרטית שלי, ושל רוב בני האדם שכן אוכלים בשר,
אומרת שלא סתם האדם הוצב בראש שרשרת המזון,
לא סתם הוא נחשב "טורף העל",
להכל יש סיבה.

זה ממש לא מסע שכנוע והסברה פה,
לפחות לא מצידי.
פשוט אל תתעסק בהשוואות שלא יכולות להתקיים.
היהודים >>
לצפיה ב-'כמה התנשאות בהודעה אחת.'
כמה התנשאות בהודעה אחת.
23/06/2007 | 16:53
5
ראשית, אין לי מושג מה הקשר ל"לא תרצח" ביהדות. אתה כנראה ממש לא ירדת לסוף דעתי שכן לא דיברתי בכלל על הדת היהודית, אלא באופן כללי על עקרונות מוסר. האדם לא "הוצב" בשרשרת המזון, למעשה, האדם הוא לא חלק משרשרת המזון. מטרתה של שרשרת המזון היא ליצור איזון בין יצורים כאלה ואחרים. אם כן, מה הקשר של בני האדם לשרשרת המזון? הקשר הוא שלילי בלבד: אנחנו הורסים את הסביבה ומבזבזים המון משאבים טבעיים מכדור הארץ רק בגלל תעשיות המזון מן החי. למעשה, לפי דו"ח האום, "צלו הארוך של משק החי", משקי החי הם אחד הגורמים העיקריים למשבר האקולוגי על פני כדור הארץ.

האדם הוא גם לא "טורף על", האדם הוא אוכל-כל, שבוחר, מרצונו, לאכול בעלי-חיים. כל אחד ואחד מאיתנו יכול לבחור שלא לאכול בעלי-חיים, זו היא לא נגזרת משמיים, וכמו שאתה ואחרים אוכלים בשר, יש אחרים שלא אוכלים בשר, וחיים עם זה מצוין. אלא שמבחינה מוסרית, לאף אחד אין זכות לפגוע באף אחד, גם לא בבעלי-חיים.

גם בתקופות האפרטהייד והעבדות רוב בני האדם האמינו ששחורים הם נחותים, אז? זה אומר שזה היה בסדר מה שהם עשו? לא. האפליה על רקע מין ביולוגי לא פחות גרועה מאפליה על רקע צבע עור או על רקע מין ("סקסיזם"), ולכן אין שום הצדקה מוסרית לפגיעה בבעלי-חיים.
היהודים >>
לצפיה ב-'וסיגריות זה מסרטן, ובקולה יש רק חרא.'
וסיגריות זה מסרטן, ובקולה יש רק חרא.
23/06/2007 | 18:27
4
זה גורם לחצי עולם להפסיק?

ההשוואה של חיות לבני אדם מיותרת כמעט כמו נסיונות השכנוע האלה.

בשר זה טעים,
אני שמנה ונהנית,
ופה נגמר הדיון מבחינתי.
היהודים >>
לצפיה ב-'אבל זה לא הטיעון שלי - זה הטיעון שלך.'
אבל זה לא הטיעון שלי - זה הטיעון שלך.
23/06/2007 | 18:30
1
אני לא אומר לך לא לאכול בשר כי זה לא בריא, אלא כי זה לא מוסרי. אבל גם כשזה קשור לבריאות או לפגיעה בטבע - יש סיבה להפסיק לאכול בשר. izzys, אף אחד לא הכריח אותך להדיין - את הגבת לי ואני הגבתי לך בחזרה. חבל לי שאת לא מסוגלת לקבל דיעות שונות משלך ולנסות ולבחון את דרך החיים שלך. בסך הכל לא תקפתי אותך, אז למה את תוקפת אותי?
היהודים >>
לצפיה ב-'אחי אני מצטער... אבל אתה קצת פלצן.'
אחי אני מצטער... אבל אתה קצת פלצן.
23/06/2007 | 22:29
באמת שאין לי בעיה עם זה שאתה צמחוני...אבל אל תתחיל לעשות לי מחקרים ולנסות לשכנע אותנו למה לא צריך לאכול בשר.
מצטער שאני תוקף..אבל הנושא פשוט מעצבן אותי.

אם טוב לך להיות צמחוני..בכיף שלך, אם בא לך להיות דתי מצויין, אל תלך ותכין סרטונים עותכניס שירים עצובים כדי לעשות לנו ריגשי על זה שאנחנו אוכלים בשר.
זהו.
היהודים >>
לצפיה ב-''
23/06/2007 | 19:09
סיכום מעולה!
היהודים >>
לצפיה ב-''
25/06/2007 | 11:29
לצפיה ב-'העקרון הוא לא בתוכן הכפייה אלא בפעולה עצמה'
העקרון הוא לא בתוכן הכפייה אלא בפעולה עצמה
23/06/2007 | 14:41
3
1
וכאן אין אף הבדל.
אתה בא ומציג את האמונות שלך כאילו הן הדרך היחידה בה העולם צריך להתנהל בלי להתחשב בעובדה שיש אנשים שלא רוצים את זה וזה לא מעיין אותם.
וכן, תקרא לי רוצחת או וואטאבר אבל זה לא מעניין אותי ואני חושבת שזו זכותי המלאה לחיות את החיים שלי בלי שאנשים יבואו ויגידו לי שאני לא בסדר.
היהודים >>
לצפיה ב-'ביום שתהיי קצת פחות מתנשאת,'
ביום שתהיי קצת פחות מתנשאת,
23/06/2007 | 16:54
2
אולי תשימי לב שבכלל לא באתי ואמרתי שזו הדרך היחידה לחיות בעולם הזה, או שאמרתי לך שאת לא בסדר. בסך הכל הצגתי סרטון שמראה עובדות, הן מה עובר על בעלי-חיים, והן מה אפשר לעשות כדי למנוע את זה.

את הסקת מזה שאת לא בסדר, כי כנראה שהמצפון מציק לך. זה כמו שמישהו יבוא ויראה סרטון על תאונות דרכים ואת תתקפי אותו. אז תתחילי להרגע לפני שאת תוקפת אנשים, קודם כל תסתכלי במראה.
היהודים >>
לצפיה ב-'פחחחח'
פחחחח
23/06/2007 | 20:39
לצפיה ב-'סתם לפרוטוקול...'
סתם לפרוטוקול...
23/06/2007 | 22:32
גם אם השגת בסרט הזה עוד 100 אנשיןם שילכו להיות צמחונים (אני בסדפק אבל שיהיה...)
ילכו ויגדלו להם עוד 10000000 חברים שיאכלו בשר משו אש.

אבל עזוב את זה...
היהודים >>
לצפיה ב-'נו באמת, יש דבר כזה שנקרא "שרשרת המזון"'
נו באמת, יש דבר כזה שנקרא "שרשרת המזון"
23/06/2007 | 20:36
ואם אתה לא מבין ממש מה זה, לך לראות מלך האריות.

בכל מקרה, איש איש באמונתו יחיה, אבל אני כן חושבת שמריך להפסיק את ההתעללות בבעלי החיים.
היהודים >>
לצפיה ב-'לרגע חשבתי שאני בפורום אביב גפן...'
לרגע חשבתי שאני בפורום אביב גפן...
24/06/2007 | 15:03
תקשיב בנאדם, זה כבר נהיה סוג של אובססבי. בכל פורום שני אני רואה הודעות כאלה ממך, וכל פעם אתה מעורר אותם שרשורים ואותם ויכחוים.
חאלס.
איף.
היהודים >>
לצפיה ב-'או קיי... תקשיב...'
או קיי... תקשיב...
27/06/2007 | 01:43
נעים מאוד. קוראים לי יוני ואני סוג של הרבנות הראשית של הפורום (נכון שאני לא היחידה כאן אבל כבר זכיתי כאן לכינוי הרבנית)...
למרות שאני מאוד מאוד שונה משאר החברים פה בכל צורת החיים שלי אני ב"ה מסתדרת פה נפלא עם אנשים ואפילו כמה מהחברות הכי טובות שלי הן מכאן.
אני מאמינה בכל ליבי שהדרך שלי היא דרך החיים הנכונה לכל יהודי באשר הוא.
מעולם לא הרגשתי צורך לכפות על אנשים פה, וזה לא משנה כמה הם חשובים לי, את דעותיי.
מי ששאל קבל תשובות מפורטות כמה שיכולתי, אבל בחיים לא הייתי מתחילה לשפוך פה הרצאות ולשטוף לאנשים את המח שהקב"ה הוא האלוקים ושכולם פה טועים ושאני חיה נכון וכו וכו וכו. וזה למרות ש, שוב, אני מאמינה שהחיים לפי היהדות הם הבריאים והטובים ביותר. לכל אחד כפרט ולעם ישראל ככלל. וגם למרות שהייתי יכולה לטעון שהכפייה דתית שהייתי מפעילה כאן הייתה מקרבת את ביאת המשיח.

אתה חושב שאתה צודק. נפלא. אתה יכול לעניין אנשים בדיעה שלך ואם זה יעניין אותם תסביר להם עוד. אבל מכאן ועד למיסיון שעשית כאן יש דרך ארוכה.
עברת כל גבול.
היהודים >>
לצפיה ב-' כל מילה!'
כל מילה!
23/06/2007 | 15:04
לצפיה ב-'איזה טיפשי זה.'
איזה טיפשי זה.
23/06/2007 | 15:56
4
מאיפה הבאת את זה שאנשים מתיימרים להיות נאורים ויפי נפש ומצילי העולם?
תורידי קצת מההתנשאות, או מה שהזה לא יהיה שליווה את שלושת המשפטים הראשונים שלך.

אני לא מבינה מה פה בדיוק כפייה בלשים את הסרטון, ואני גם לא מבינה איך את קובעת שאם מישהו היה שם פה הודעה של "כמה חשוב להיות דתי" כולם היו "עפים עליו". סה"כ זה ה-מקום לעשות בו דיונים, להפתח קצת לדעות של אחרים, לדרך חיים שונה.
סבבה, הוא שכח להזהיר [מה לעשות, בן אנוש..]. הוא ישתדל פעם הבאה לזכור. אם נמאס לך מייסורי המצפון(למרות שבתכלס' אם הם מופיעים זה כבר סימן טוב שאת לא מתעלמת מזה..) אז פשוט אל תסתכלי יותר בהודעות. מה יותר פשוט?.. זה לא שהוא בא ותקע לך תמונות זוועה מול העינים בכוח- יש לך יכולת לבחור.
היהודים >>
לצפיה ב-'צר לי שדי הרבה אנשים הסכימו עם ההודעה'
צר לי שדי הרבה אנשים הסכימו עם ההודעה
23/06/2007 | 17:45
3
שלה. הכי קל להיצמד לתירוצים. זה לא דורש ממך להתמודד עם המצפון שלך. צר לי, חברים, שראיתם את הסרטון כ"הטפה"; הסרטון בסך הכל מציג עובדות ברורות, אף אחד לא אמר לאף אחד שהוא לא בסדר, אלא בסך הכל הוצג כאן סרטון שבא להראות לכם מה עובר על בעלי-חיים, ומה אתם יכולים לעשות כדי למנוע זאת.
היהודים >>
לצפיה ב-'האמת שרק 4 אנשים, כשאני חושב על זה.'
האמת שרק 4 אנשים, כשאני חושב על זה.
23/06/2007 | 17:47
למזלי רוב האנשים בחר שלא להתעלם
היהודים >>
לצפיה ב-'איזה תירוצים?!'
איזה תירוצים?!
23/06/2007 | 22:40
אתה קולט מה אתה עושה?
אתה פשוט נמצא כאן ומרצה לכולנו
ועוד אתה קורא לה מתנשאת....

בשר זה טעים ואין פה מה למנוע...אלפי שנים אוכלים חיות וגם ימשיכו לאכול חיות...לא אתה ולא עוד אלפי אנשים יצליחו לעצור את זה. זה גדול עליכם, פשוט ככה.

המצפון שלי נקי לגמרי ואין לך שום זכות להגיד שאני לא מתמודד איתו וזה הכל.

את הטיעונים שלי סיימתי..ואני מקווה שגם אתה תסיים כי כל השטויות שיוצאות לך מהפה ממש מרגיזות  =\
היהודים >>
לצפיה ב-'אני חושבת שסרטונים מסוג זה'
אני חושבת שסרטונים מסוג זה
25/06/2007 | 17:15
לא ישכנעו אנשים להפוך את הצמחונות לדרך החיים שלהם כי הדברים האלה נשכחים מהר. אף אחד לא רוצה לזכור את הדברים המזעזעים האלה בכל פעם שהוא מבצע פעולה חיונית (אהמ) כמו לאכול, ולכן ההדחקה פועלת מהר מאוד.
חוצמזה, שמאוד לא פשוט להיות צמחוני בימינו. זה אורח חיים בררני מאוד ויקר מאוד שקשה ליישם אותו, במיוחד כשהמניע שלך הוא לא אידיאולוגיה שבוערת בעצמותיך.
הטקטיקה הזו של הזעזוע נוסתה בעוד הרבה תחומים (ע"ע: קמפיינים למניעת הקטל בכבישים וכו') והיא לא מוצלחת. כמה וכמה מחקרים הראו שמנגנון ההדחקה עובד מעולה בתגובה לזוועות שכאלה ולכן זה לא אפקטיבי.
הייתי מציעה לך להלחם במקומות שכבר הוכיחו לפני כן שאפשר לקבל מהם תוצאות משמעותיות. המלחמה נגד פיטום האווזים עבדה בארץ ועכשיו זה לא חוקי. אתה לא יכול לשכנע את כל העולם להיות צמחוני למרות שזה בהחלט הרבה יותר בריא ומרגיש הרבה יותר נקי מבחינה מוסרית, פשוט כי זה לא מציאותי. אבל אתה כן יכול להאבק למען החיות ולשכנע אנשים שהנושא נוגע לליבם באופן כלשהו, להצטרף למאבק, כדי שהחיות האלה, שנשחטות בסופו של דבר, לא יסבלו במשך כל חייהן. בדיוק כמו שלא הוציאו את שחיטת האווזים ומכירת כבד האווז אל מחוץ לחוק, אבל כן הפסיקו את הפיטום המזעזע שהפך את חייהם של האווזים לגיהנום וסבל מתמשך.

היהודים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' ניסחת את דעתי טוב מאוד.'
ניסחת את דעתי טוב מאוד.
23/06/2007 | 17:01
לצפיה ב-''
23/06/2007 | 17:02
לצפיה ב-'לכל מי שמרגיש/ה "מותקפ/ת"'
לכל מי שמרגיש/ה "מותקפ/ת"
23/06/2007 | 19:02
27
שלום, אני אורח בפורום.
אתמול גם אני רציתי לפרסם כאן הודעה, אך הקדימו אותי.

אז ככה:
האדם שפירסם כאן את המודעה בסך הכל שם קישור לסרטון המראה את המציאות - לא כדי לכפות את השקפתו עליכם, אלא כדי לעצור טבח - טבח של יצורים חיים חפים מכל פשע. אם למישהו יש טענות למישהו המנסה למנוע מהציבור לממן מעשי זוועה שכאלו, לדעתי הוא צריך לעשות חושבים עם עצמו. העובדה שהנטבחים ואלו שעוברים התעללות הם לא מהמין האנושי, לא צריכה להשפיע על קו מחשבתכם (אחרת, מדובר באפליה, שלא שונה מאפליות אחרות, כגון גזענות או סקסיזם).

להחליט שזה בסדר ולומר "לא צריך לנסות לשנות את האמונה שלי" זה קל, אך צריך לזכור שבצד השני יש מישהו העובר התעללות וסבל גיהנום.

כל אדם שהורגל מגיל אפס, שתעשיות משק החי הן לגיטמיות, ונחשף לעובדות המזעזעות, ינסה למצוא סיבות למה תעשיות אלו עדיין לגיטמיות (גם אני ניסיתי). שתי הסיבות הכי נפוצות הן:
1. "בשר זה בריא וחשוב להתפתחות הגוף"
2. "ככה זה בטבע" (שרשרת המזון)

לגבי הסיבה הראשונה, כותב ההודעה כבר הסביר לכם שבשר לא הכרחי ואף לא בריא לגוף האדם (אז מה נאכל? גם אני ממליץ על האתר  www.veg.co.il).

לגבי עניין הטבע (שאליו גם כן התייחס הכותב), סעיף 4 בדף הזה, של תשובות לשאלות נפוצות, מתייחס להיבטים שונים של הנושא ויסביר לכם מדוע אין בטענה זו הגיון.

תודה על הקריאה.
היהודים >>
לצפיה ב-'זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי.'
זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי.
23/06/2007 | 19:38
25
לצפיה ב-'מה בדיוק מטומטם?'
מה בדיוק מטומטם?
23/06/2007 | 19:48
7
לצפיה ב-'לא דיברתי אליך הפעם,נכון?'
לא דיברתי אליך הפעם,נכון?
23/06/2007 | 20:00
6
לצפיה ב-'ווה ווה..היא כ"כ עצבנית ששכחה ת''
ווה ווה..היא כ"כ עצבנית ששכחה ת'
23/06/2007 | 20:40
5
לצפיה ב-' גם אני שמתי לב לזה'
גם אני שמתי לב לזה
24/06/2007 | 00:16
לצפיה ב-'!!!'
!!!
24/06/2007 | 03:17
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
24/06/2007 | 05:07
וואי ממש ככה.
באמת זה כבר עבר כל גבול!!

זה פיצוי על מקודם.

היהודים >>
לצפיה ב-''
24/06/2007 | 16:41
לצפיה ב-'LOL אין על היציאות שלך.'
LOL אין על היציאות שלך.
25/06/2007 | 21:29

מהיום אני קוראת לך שנונה!
היהודים >>
לצפיה ב-'את יכולה בבקשה לפרט'
את יכולה בבקשה לפרט
23/06/2007 | 20:20
16
הבנתי שאת בטוחה שתזונה צמחית היא לא בריאה. אודה לך אם תביאי לי מקור מוסמך התומך בדיעה זו.

בנוסף לקישורים שכותב ההודעה המקורית הביא לך, כאן תוכלי למצוא מידע תזונתי נוסף בנושא (כולל ספרים ומחקרים).

ועוד משהו לידע כללי: בארץ יש בסביבות חצי מליון צמחונים.
היהודים >>
לצפיה ב-'אבל יש עוד 6 וחצי שלא צמחונים.'
אבל יש עוד 6 וחצי שלא צמחונים.
24/06/2007 | 05:09
15
ואני לא צריכה להביא שום קישורים ושום דבר בשביל להוכיח לכם כלום..
אני עם הנושא הזה סיימתי.
היהודים >>
לצפיה ב-'הכי קל להיות אטום כשאתה יודע שאתה טועה.'
הכי קל להיות אטום כשאתה יודע שאתה טועה.
25/06/2007 | 00:07
14
לצפיה ב-'חאלס.'
חאלס.
25/06/2007 | 00:22
1
אין לך זכות לקוע אם היא טועה או לא.
זה עניין אישי שלה, ומה שאתה עושה כאן זה לפשוט את  כולנו...

אז חאלס, תודה.
היהודים >>
לצפיה ב-'חופשי '
חופשי
25/06/2007 | 04:32
לצפיה ב-'אין מה להיות צודק וטועה'
אין מה להיות צודק וטועה
25/06/2007 | 04:34
10
זה דעה אישית אין פה צודק ואין פה טועה.
היהודים >>
לצפיה ב-'זה לא דיעה אישית.'
זה לא דיעה אישית.
25/06/2007 | 10:59
9
זו עובדה=צמחונות היא תזונה בריאה. את טענת שהיא לא ולא הוכחת את עצמך. את יודעת שאת טועה וכרגע קשה לך להתמודד עם הטעות שלך, ולכן את נאטמת ואין לך מה להגיד.
היהודים >>
לצפיה ב-'יווו תסתום כבר דיי חפרת אש.'
יווו תסתום כבר דיי חפרת אש.
25/06/2007 | 13:18
לצפיה ב-'מוסיפה משו קטן, ויותר לא מתערבת בכלל,'
מוסיפה משו קטן, ויותר לא מתערבת בכלל,
25/06/2007 | 17:45
1
אם הצמחונות זו תזונה בריאה, למה רוב הצמחונים לוקחים ויטמינים ותוספי מזון?
הרי ברור שזה כך בגלל שבאוכל הצמחוני אין את כל הדברים הנחוצים שיש בבשר..
היהודים >>
לצפיה ב-'את טועה..'
את טועה..
25/06/2007 | 18:29
נכון להיום זאת באמת עובדה שצימחונות זאת תזונה בריאה יותר. כמובן שהעניין תקף רק במידה שאוכלים נכון, כן? זתומרת, מסגרת חיים דיאטית. (ולא במובן של להוריד במשקל..)
יש צמחונים שפשוט לא אוכלים בשר אבל לא דואגים להשלים את החלבונים שכמו שאמרת, יש רק בבשר.

אז זהו מעבר לכך תאכלו מה שבא לכם ושיהיה בכיף.
היהודים >>
לצפיה ב-'בחיים שלי לא ראיתי בנאדם יותר פלצן ממך.'
בחיים שלי לא ראיתי בנאדם יותר פלצן ממך.
25/06/2007 | 18:11
5
אני לא מבין מה קשה כ"כ בחיה ותן לחיות?...

תסלח לי, אבל האטום פה הוא אתה...כן כן אחי, אתה.
היהודים >>
לצפיה ב-'תתחיל להרגע, אידיוט.'
תתחיל להרגע, אידיוט.
26/06/2007 | 01:10
1
תגיד, מי אתה חושב שאתה שאתה מרשה לעצמך לזלזל בי כ"כ? אני זלזלתי בך? זכותי לכתוב את דעתי, ואם היא לא נראית לך - אתה מוזמן לדפוק את הראש בקיר.
היהודים >>
לצפיה ב-'אתה לא מבין אותי'
אתה לא מבין אותי
27/06/2007 | 16:34
לא זלזלתי בך לרגע.
למעשה זאת לא היתה הכוונה שלי בכלל

אני רק לא מסכים עם מה שאתה חושב ועם הדרך שאתה עושה, בא לכאן ומרצה לכולנו.

שוב, אין לי כוונה לזלזל, אבל אני ממש מתנגד למה שאתה עושה!
היהודים >>
לצפיה ב-'ואני לא מבין מה כל כך קשה בלהקשיב'
ואני לא מבין מה כל כך קשה בלהקשיב
28/06/2007 | 06:30
2
אף אחד לא באמת ניסה להקשיב למה שהוא אומר ולמה שהוא מנסה להעביר
כולם רק תוקפים ותוקפים וגיל מעצבן וגיל חופר וגיל מציק וגיל ככה וגיל ככה וגיל כן שם טריגר וגיל לא שם טריגר יאללה!!!
אנחנו צמחוניים ויפה נפש סבבה?!
לפחות אנחנו לא רוצחים
פלצן?
אין שום פלצנות בהצלת חיים
תן לחיות יבנזונה?? אתה הורג נפש ואתה אומר תן לחיות?!?
היהודים >>
לצפיה ב-'קודם כל תרגיע עם הפה המלוכלך.'
קודם כל תרגיע עם הפה המלוכלך.
29/06/2007 | 18:40
1
נרגעת?
יופי!

עכשיו אחי בוא תבין את הנקודה שלי...
אין לי שום בעיה שאתה צמחוני.
אין לי בעיה עם צמחונים.
אם זאת הדרך חיים שלך, בכיף שלך, באמת מכל הלב תחייה איך שאתה רוצה!
אני האחרון שילך ויגיד לך משו על זה..להפך!

אבל אל תבוא ותרצה לי על זה שאני רוצח, אל תחליט בשבילי שאיך שאני חיי זה טעות, אל תבוא ותרצה לי על האוכל שלי ואל תגיד לי איך לחיות

לא לך, ולא לאף אחד עם ערכים מסויימים באשר הם יש זכות לבוא ולגיד לי מה טוב בשבילי!
יש גבול ליחצנות...אין לי בעיה עם יחצנות אבל יש גבול!!
ושוב, אני הייתי אומר לך את כל הדברים האלה גם אם היית דוב צ'רקסי מים המלח שמאמין בציפורן חודרנית.
באמת שזה לא משנה מה הדרך שאתה מאמין בה, פשוט הדרך שאתה מושך אלייהם אומנסה למשוך עוד אנשים.

נ.ב
אני יודע שזה לא היית אתה שמפרסם, פשוט ככה יצא אבל דיברתי בכללי.
היהודים >>
לצפיה ב-'!'
!
29/06/2007 | 19:10
לצפיה ב-'דאאאאאאאאאאי! חפרת!'
דאאאאאאאאאאי! חפרת!
26/06/2007 | 03:44
לצפיה ב-'וואי'
וואי
23/06/2007 | 22:36
תודה שנתת את האתר הזה
עכשיו אני אפסיק לרצוח חיות וכל העולם יהיה פשוט מושי מושלם|!

תעשה לי טובה....................
היהודים >>
לצפיה ב-'?'
?
23/06/2007 | 20:01
5
לצפיה ב-''
23/06/2007 | 23:22
1
נראה שבכלל כל השרשור הזה הוא פרובוקציה לשם הפרובוקציה.
היהודים >>
לצפיה ב-' מיותר!'
מיותר!
23/06/2007 | 23:42
לצפיה ב-'נצל"ש'
נצל"ש
24/06/2007 | 11:36
2
מישהו יכול להסביר לי איך עושים פה חתימה?=\

היהודים >>
לצפיה ב-'בשלבים'
בשלבים
24/06/2007 | 15:40
1
את לוחצת על השם משתמש שלך בצד שמאל למעלה יש לך "עדכון העולם שלי"
שני מלמעלה יש "עוד על עצמי" השלישי זה "חתימה" שמור.

תהני .
היהודים >>
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
24/06/2007 | 23:29
לצפיה ב-'נקודת מבט אחרת.'
נקודת מבט אחרת.
24/06/2007 | 11:10
3
שלום.
כמה הערות:
מפתיע שהסרטים צולמו בארץ כי רוב החיות בארץ נשחטות בשחיטה יהודית, שאינה נראית כך(החיות נשחטות ע"י אדם, בדרך מאוד מסויימת ולא ע"י מכונה, כמו התרנגולות בפס הייצור או האפרוחים שנחנקים בשקיות)
לגבי הקביעה שהחיות מתות ביסורים, בשחיטה יהודית זה לא כך- מוכח מדעית.
זה נכון שיש חיות שעוברות התעללות בחייהן וצריך לשים לזה קץ (מכה על חטא), אך איני בטוח שצפיפות וכיו"ב גורמת להן לסבל מפני שזה עניין פסיכולוגי אנושי.
בכל אופן,
בחברה "חופשית" קשה לקבוע מה מוסרי ומה לא, מה שמקובל על כולם במקום מסויים הוא המוסר.(בגרמניה האמינו שהמוסר מחייב לרצוח יהודים ונכים, ומי שלא חושב כך גם ימות).
הרב קוק זצ"ל, אמר שהדבר הנכון הוא להיות צמחוני אך האנושות אינה מסוגלת לעמוד בזה. בבוא היום,כאשר אמות המוסר ישתנו, יבינו כולם את הדבר ויהיו צמחונים.(לא בטוח, אבל אני חושב שהוא עצמו היה צמחוני).
יישר כח על כך שאיכפת לך! אני ניסיתי, אבל נשברתי מהר.
דוידי, קורא פה מד"פ.
היהודים >>
לצפיה ב-'דוידי.'
דוידי.
26/06/2007 | 14:54
2
בקשר לשחיטה היהודית אתה צודק. בתהליך ההמתה עצמו הכאב לא מספיק להגיע למוח של בעל החיים ולכן הוא מת ללא כאבים כלל. בקשר לאפרוחים שנחנקים בשקיות- האפרוחים האלה אינם מיועדים לאכילה. אלה אפרוחים ממין זכר וממיתים אותם כי יש המון מהם ועדיף לגדל תרנגולות נקבות ולא זכרים והבאמת מכניסים אותם לפחי זבל עם שקיות והם נחנקים ונמעכים בתוכן.
ההתעללות בארץ היא בבע"ח בעודו חי ולא בזמן שחיטתו.
בקשר לדברי הרב קוק זצ"ל.. הרב קוק ממש לא אמר שלהיות צמחוני זה דבר שהאנושות אינה מסוגלת לעמוד בה. עובדה שעד דור המבול האנשות עמדה בזה מצויין. חוצמזה שההגדרה "האנושות אינה מסוגלת לעמוד בזה" היא אף פעם לא מדוייקת ודבר שלי קל לעמוד בו- לאחר זה בלתי אפשרי. אוי ואובוי אם היינו מוותרים לעצמנו כי "האנשות לא יכולה לעמוד בזה". מה שהרב קוק זצ"ל כן אמר זה שמוסרי לא לאכול בע"ח אבל כיום בני אדם אינם מוסריים כלפי בני אדם אחרים ואל לנו להתחסד ולהיות מוסריים כלפי בע"ח לפני שנהיה מוסרים לבני אדם (הכוונה היא לא להתעלל בבע"ח כמובן אלא להשקיע מאמצים בלהיות מוסרי כלפי בנ"א לפני שמשקיעים מאמצים בלהיות מוסרי כלפי בע"ח). הוא גם אומר שבעז"ה בימות המשיח בהם המוסריות שלנו בין אדם לחברו תהיה גבוה בנ"א באמת יפסיקו לאכול חיות.

יום טוב.
היהודים >>
לצפיה ב-'לא הסברתי את עצמי טוב.'
לא הסברתי את עצמי טוב.
27/06/2007 | 16:26
1
הרב קוק אמר שבגלל ירידת הדורות  הותר לאכול בע"ח לאחר דור המבול. וההסבר לכך – "לעת עתה, שאין המצב המוסרי מתוקן כלל, ורוח הטומאה טרם עבר מן הארץ, אין ספק שהיה הדבר גורם תקלות רבות. התאוה הבהמית לאכול בשר, כשהיתה מתגברת, לא היתה אז מבחנת בין בשר אדם לבהמה"
כלומר- בני האדם לא יכולים לכבוש את תאוותם לאכילת בשר ואם לא יתירו להם להפנות אותה לאנשהו, יכנעו לה ללא אבחנה. זהו אינו וויתור, אולי יש פה משום "עת לעשות לה' הפרו תורתך"  (לדוגמא- רבי יהודה הנשיא כתב את התורה שבעל פה למרות האיסור לעשות זאת, כי צפה שאם לא יכתוב היא תישכח)
ההגדרה שאין האנושות יכולה לעמוד בזה, אכן מכלילה וברור שיש אנשים שהיא אינה נכונה לגביהם, אך הכוונה היא באופן כללי. אגב, "האנושות לא יכולה לעמוד בזה" – משפט מפיו של הרב שלמה  אבינר (חיי עולם).
כמו שאמרת, חשוב יותר להתנהג לבני אדם במוסריות ואכן כשהמצב יהיה כזה נהיה גם צמחוניים אבל עד כמה שידוע לי הרב עצמו היה צמחוני (והוא לא היחיד) אז קשה לי עם הקביעה ש"אל לנו להתחסד ולהיות מוסריים כלפי בע"ח לפני שנהיה מוסרים לבני אדם" אני איני צמחוני ואינני דורש מאיש להיות כזה, אבל אם אדם מקבל על עצמו צמחונות, יישר כח.

מקווה שהפעם דברי ברורים.

צהריים (כעת) טובים, דוידי.
היהודים >>
לצפיה ב-'בקשר לסיבה שבגללה הותר לאכול בשר אתה צודק,'
בקשר לסיבה שבגללה הותר לאכול בשר אתה צודק,
28/06/2007 | 13:02
אבל לפי מה שאני למדתי הרב קוק זצ"ל פסל אכילת בשר בימינו מהסיבה שכתבתי בהודעה הקודמת.
(רגע... מבברת עם המורה שלי כדי להיות בטוחה...)

"כמה מגוחח הדבר שכל עוד טומאתו בו יפשוט האדם טלפיו ויפנה לו לדרך צדקה רחוקה להתחסד עם בע"ח כאילו גמר את כל חשבונותיו ומחיבויותיו כלפי בנ"א הברואים בצלם אלוקים... אין ספק בדבר שאילו היה איסור הריגת בע"ח מתפרסם בפירסום דתי ומוסרי בזמן שהמצב המוסרי עדיין אינו מתוקן כלל... היה הדבר גורם תקלות רבות.." (חזון הצמחונות והשלום, אפיקים בנגב פרק ו'. הרב קוק זצ"ל.)

ב"גזירה שהאנושות לא יכולה לעמוד בה" הרב קוק זצ"ל מתכוון מבחינה מוסרית (ולא מבחינה מעשית) שהרי בנ"א ברמה מוסרית כ"כ נמוכה שהם הורגים אחד את השני. מכאן ברור שרמתם הרוחנית אינה גבוה מספיק כדי לא להרוג בע"ח.

במאמר שציטטתי למעלה הרב זצ"ל אומר שמעטים האנשים בדורינו שמסוגלים להיות צמוחוניים וגם אם הוא עצמו נהג ככה (למרות שלפי הניסוח שלו במאמר אני מניחה שלא,) הוא פוסל לחלוטין גזירה שקוראת לצמחונות.

חוצמזה שהרמה המוסרית של הרב קוק זצ"ל הייתה כ"כ גבוה שיכול להיות שהוא פסל את הצמחונות לרוב רובה של האנושות ולעצמו התיר.

(נכתב בעזרתו העדיבה של מורי שיחיה, מאיר הלפר.)

יומטוב.
יוני.
היהודים >>
לצפיה ב-'אוף!!!'
אוף!!!
25/06/2007 | 23:57
1
עכשיו אני רעב.
היהודים >>
לצפיה ב-'חחחחחחח'
חחחחחחח
26/06/2007 | 14:55
לצפיה ב-'אוי מצמרר.'
אוי מצמרר.
26/06/2007 | 22:13
לצפיה ב-'פחד קהל ב- אנשים'
פחד קהל ב- אנשים
24/06/2007 | 11:49
חן ברבן, מנהל התפעול של חברת "אל-אור" - ספקית של שמנים נושאים, שמנים ארומטיים, מוצרים לעיסוי פנים וגוף וסדרת מוצרים טבעיים,
יתארח במהלך השבוע בפורום שמנים וצמחי מרפא וישיב לשאלות הגולשים בנושאים שונים הקשורים לתחום.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

המאמן האישי אבינעם הדס, שפיתח את שיטת ICU לטיפול בפחד קהל יתארח במהלך השבוע בפורום אימון אישי
ויענה לשאלות הגולשים בנושא פחד קהל ואיך להתגבר עליו. הקליקו כאן

דר' יחזקאל טיטיון, רופא בכיר בביה"ח בילינסון בתחום הכירורגיה האורטופדית וטראומה אורטופדית,
יתארח בין השעות 20.00-21.00 וישיב לשאלות בנושא כירורגית כף רגל. אתם מוזמנים:

כמיטב המסורת השנתית, פורום טלנובלות מזמין אתכם לבחור את הטלנובלה לה אתם הכי מצפים ואותה הכי הייתם רוצים לראות על המסך.
הכנסו כבר עכשיו לשרשור הגמר בפורום!

מרתון חידות פראי ממשיך
מדי יום בשבועיים הקרובים תפורסם חידה בנושא חיות בר בפורום טבע פראי וחיות בר  
הזוכים המאושרים יזכו בכרטיס זוגי לספארי ברמת גן. הקליקן כאן:

ב-3.7.07 בשעה 20.00 יערך במרכז "ענב" קונצרט חגיגי של המקהלה הקאמרית של האקדמיה למוסיקה בירושלים בניצוחו של סטנלי ספרבר,
במהלכו יהיה ערב התרמה למגמת המולטימדיה בבית ספר "און".
היהודים >>
לצפיה ב-'הודעה מספר 100782748 '
הודעה מספר 100782748
<< ההודעה הנוכחית
20/06/2007 | 02:54
97
אחרי כמה שעות במייספייס ומציאת כמה אנשים מפה חשבתי לנצל את האוף כדי לפרסם פה דפיוצר, בלוגים, מייספייסים, פייסבוק (ליאן) וכו'...

בקיצור... נו.. הבנתם אותי...

יומטוב.

היהודים >>
לצפיה ב-'לכי לישון'
לכי לישון
20/06/2007 | 02:59
6
לצפיה ב-'אוהו! כבוד גדול!'
אוהו! כבוד גדול!
20/06/2007 | 03:06
5
במה זכינו!?
היהודים >>
לצפיה ב-'משעמם- את יודעת...'
משעמם- את יודעת...
20/06/2007 | 03:12
4
לצפיה ב-'יש לך חולצה לנקות'
יש לך חולצה לנקות
20/06/2007 | 05:33
3
אח"כ תגיד שמשעמם לך..
היהודים >>
לצפיה ב-'תתבגר'
תתבגר
21/06/2007 | 22:30
2
לצפיה ב-'נו..איזה לא כיף איתך.'
נו..איזה לא כיף איתך.
22/06/2007 | 03:20
1
לצפיה ב-'חחח צחר אל תקשיב לו...'
חחח צחר אל תקשיב לו...
22/06/2007 | 19:22
זה דווקא היה משעשע.

יפתח מה אתה כבד? :)
היהודים >>
לצפיה ב-'אם כבר , חבריי הי"בניקים '
אם כבר , חבריי הי"בניקים
20/06/2007 | 04:55
30
01.09.1995 -
20.6.2007

12 שנות לימוד!

מי שחשב שהוא ישרוד, שירים אצבע!

אנחנו פאקינג מגיל 6 הולכים לבצפר.
ס י י מ נ ו ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

אנחנו חופשיים, אנשים. חופשיים!!!
כפר גלים, שנת שירות גרעין נח"ל,
Here
WE
Come

.
היהודים >>
לצפיה ב-'אללהההההה '
אללהההההה
20/06/2007 | 08:23
פשוט לא להאמין שזהו, סיימנו!
כיף
היהודים >>
לצפיה ב-'לא רוצה לסיים'
לא רוצה לסיים
20/06/2007 | 09:41
אני כל כך אתגעגע!
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 11:51
אני לא יותר מידי מרוצה מהעניין.
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 12:34
באמת תודה שסוף סוף הגיע הרגע הזה!
בית ספר היה הסיוט הכי גדול שלי
וזהו נגמררררר אההה =))))
היהודים >>
לצפיה ב-'איזה נגמר?!'
איזה נגמר?!
20/06/2007 | 15:41
3
יש לי עוד 4 בגרויות :-\

אלללה גרעין עודד
היהודים >>
לצפיה ב-'ככה קראתם לגרעין שלכם..?'
ככה קראתם לגרעין שלכם..?
20/06/2007 | 19:41
2
לגרעין שלי קוראים "אביונה"
היהודים >>
לצפיה ב-'רק לשלנו קוראים דיזאסטר?'
רק לשלנו קוראים דיזאסטר?
21/06/2007 | 23:01
לצפיה ב-'זה גרעין ארצי של תנועת נוער'
זה גרעין ארצי של תנועת נוער
22/06/2007 | 03:25
זה עדיין לא השם של הגרעין נח"ל שיוצא ממנו

זה השם הקבוע שלו..
היהודים >>
לצפיה ב-'איזה כיףכיףכיףכיף!!!'
איזה כיףכיףכיףכיף!!!
20/06/2007 | 19:47
לצפיה ב-' זה ממש עצוב!'
זה ממש עצוב!
21/06/2007 | 18:45
7
מזהזה כל השמחה הזאת פה?...
היהודים >>
לצפיה ב-'נעמה: '
נעמה:
21/06/2007 | 21:47
לצפיה ב-' אחרי אתמול... '
אחרי אתמול...
21/06/2007 | 21:59
לצפיה ב-''
21/06/2007 | 22:47
לצפיה ב-' יאבלללללללללללה'
יאבלללללללללללה
21/06/2007 | 23:00
לצפיה ב-'שכבת י"ב, מקיף אריאל, 2007...'
שכבת י"ב, מקיף אריאל, 2007...
21/06/2007 | 23:04
איזה מסיבת סיום.
איזה שכבה.
איזה כיף.

"נגמר גם שמח וגם עצוב?"
"כן, יש לו מין תכונה כזאת..."
היהודים >>
לצפיה ב-'כ"כ.'
כ"כ.
22/06/2007 | 03:19
אותי אישית זה די מפחיד לגמור פרק כזה בחיים.
היהודים >>
לצפיה ב-'אין לכם מושג'
אין לכם מושג
27/06/2007 | 11:13
כמה אתם תתגעגעו
עכשיו האחיות שלי בכיף שלהן בחופש הגדול ואני כל יום הולכת לכלא המזדיין והמדכא הזה... וטוחנת שם כמו איזה חמור..
ואני כ"ככ מקנאהה בהן! כל יום אני מייחלת לחזור לביצפר :(
היהודים >>
לצפיה ב-'רגע רגע!! יש לי משפט!'
רגע רגע!! יש לי משפט!
22/06/2007 | 14:08
עד מתי?ספטמבר 95
היהודים >>
לצפיה ב-'חחחח כפרעליכם'
חחחח כפרעליכם
22/06/2007 | 19:24
6
מזל טוב לכולכם :)
(אמאל'ה כמה י"בניקים יש בפורום!)

אבל עוד מעט תגלו שאתם עדיין לא כל כך חופשיים.
יאללה בואו כבר לצבא!
(אני חייבת להגיד: קטנטנים, כשתגיעו לצבא אני כל כך אוכל להתפזם עליכם, ואז אדם יפסיק להתפזם עליי חחח)
היהודים >>
לצפיה ב-'ואני לא אוכל להתפזם על אף אחד.. '
ואני לא אוכל להתפזם על אף אחד..
22/06/2007 | 19:38
1
לצפיה ב-'לא נורא, יוכלו להתפזם עליך P:'
לא נורא, יוכלו להתפזם עליך P:
26/06/2007 | 22:16
לצפיה ב-''
22/06/2007 | 20:05
לצפיה ב-'להתפזם עליהם? לא התגייסת שלשום? :)'
להתפזם עליהם? לא התגייסת שלשום? :)
22/06/2007 | 20:24
לצפיה ב-'כמה טוב שיש שירות לאומי'
כמה טוב שיש שירות לאומי
26/06/2007 | 03:48
ואיזה באסה לצאת לשבת בבית פעם בחודשיים
היהודים >>
לצפיה ב-'כמה זמן את בצבא?'
כמה זמן את בצבא?
27/06/2007 | 21:14
לצפיה ב-'לא שאני שמחה שסיימנו כי אני אתגעגע'
לא שאני שמחה שסיימנו כי אני אתגעגע
24/06/2007 | 19:31
3
לביתספר..

אבל זה כייף לדעת שעשית את זה
אני גאה בנו חבר'ה !!
היהודים >>
לצפיה ב-'כל פעם אני מופתעת מחדש שאת רק בי"ב...'
כל פעם אני מופתעת מחדש שאת רק בי"ב...
26/06/2007 | 03:49
2
1
לצפיה ב-'למה? '
למה?
26/06/2007 | 08:01
1
לצפיה ב-'כי את נראית לי יותר גדולה.'
כי את נראית לי יותר גדולה.
26/06/2007 | 13:45
לצפיה ב-'12 שנה נדפקנו, סוף סוף גמרנו!!'
12 שנה נדפקנו, סוף סוף גמרנו!!
26/06/2007 | 13:30
היה טוב וטוב שהיה.
היהודים >>
לצפיה ב-'עד עכשיו חשבתי שזמי היא הילדה הכי'
עד עכשיו חשבתי שזמי היא הילדה הכי
20/06/2007 | 05:31
14
מושפלת..

מסתבר שטעיתי (כרגיל).
תראו מה קורה שטול מעורבת בשיחה וידאו אירוטית 1X1 במסנג'ר עם אלומני..
הוא פשוט נרדם לה באמצע השיחה משעמום

(אמיתי לגמרי. חוץ מהעובדה שזה היה אירוטי...ככה לפחות טול טוענת).
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 07:15
טול י'שובבה! חח

כפרעל הילדה הזאת
היהודים >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחח XDD'
חחחחחחחחחחחחחחח XDD
20/06/2007 | 07:52
איזה גנוב XD
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 08:20
כפרעליה
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 09:42
2
הבת מצווה התפתחה אהה?
היהודים >>
לצפיה ב-''
23/06/2007 | 10:56
1
את קשורה לחבורת הבנות מצווה ?
היהודים >>
לצפיה ב-'יו רן'
יו רן
23/06/2007 | 17:52
לצפיה ב-'!!'
!!
20/06/2007 | 13:37
חחחח טול איזה השפלה.
לא מספיק שהושפלת זה גם פורסם ><.
היהודים >>
לצפיה ב-'<טול >'
<טול >
20/06/2007 | 13:44
י'זונה זה הכל בגלל שגרמת לי להתעסק בצ'אט טיוי המפגר שלך!

;[
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 13:52
כאב לך.
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 13:55
לצפיה ב-'אהה!! שכחתי גם את שיא ההשפלה'
אהה!! שכחתי גם את שיא ההשפלה
20/06/2007 | 15:26
1
אחרי שטול מנסה להעיר אותו איכשהו, יושבת ודואגת לו (ומדווחת לי על המתרחש תוך כדי).
אחרי חצי שעה הוא פשוט קם, סגר את חלון השיחה וחזר לישון
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 22:15
צחר לך תזיין!
היהודים >>
לצפיה ב-'אוף.. איך לעזאזל אני קשורה לזה!?'
אוף.. איך לעזאזל אני קשורה לזה!?
21/06/2007 | 18:42
עפת קצת.
היהודים >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחח
24/06/2007 | 00:13

טול יפה שלי..
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 08:18
לצפיה ב-'"במהלך שבוע הבא הקליפ יצא"'
"במהלך שבוע הבא הקליפ יצא"
20/06/2007 | 12:37
5
איי היהודים היהודים..

http://www.ice.co.il/article.asp?catId=2&pgId=1075...

לא זכור לי פעם אחת שהם אשכרה אמרו משהו ועמדו בו, לפי מה שהם אמרו הדיסק היה אמור לצאת לפני שנתיים וחצי, היה אמור להיות 4 קליפים כבר, ופעמון מלחמה היה אמור להיות עם עוד 5 בתים..
היהודים >>
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
20/06/2007 | 13:53
בוא נתמרמר!!
היהודים >>
לצפיה ב-'המפ...'
המפ...
20/06/2007 | 21:22
3
הקליפ ייצא במהלך השבועות הבאים
האמת שהם אף פעם לא דברו על תאריך יציאה לדיסק הם כול הזמן ''אנחנו עובדים עליו,אנחנו עובדים עליו''''
4 קליפים?..לי זכור שניים(אין לך מקום וזה שדברו עליו בארסי שהוא ייצא עוד שבוע שבועיים ועכשיו מסתבר שגם הוא ייאצ מתשיהו בהמשך)
והבתים הנוספים של פעמון מחלמה זה כבררר ישן תום אמר(לא רוצה להגיד הבטיח) שהם יעשו פעם אחת את כול שאר הבתים בהופעה-מעולם לא בוצע(לפי מה שידוע לי)
[
אוי היהודים היהודים....
היהודים >>
לצפיה ב-'איף..מי צריך ת'בתים המסרחים האלה'
איף..מי צריך ת'בתים המסרחים האלה
22/06/2007 | 12:07
1
כל המוסיף גורע
היהודים >>
לצפיה ב-'ת'כלס...'
ת'כלס...
23/06/2007 | 21:51
לצפיה ב-'למעשה עד כמה שזכור לי..'
למעשה עד כמה שזכור לי..
23/06/2007 | 20:21
בארסי הם דיברו על כך ש-DON'T LIKE הולך לצאת בתור סינגל בערך בעוד שבועיים. (זאת אומרת אז הם אמרו שה יקח שבועיים.) לא זוכר שהם דיברו על קליפ.
היהודים >>
לצפיה ב-'תזכורת! להצביע ל"אין לך מקום" בגלגל"צ!'
תזכורת! להצביע ל"אין לך מקום" בגלגל"צ!
20/06/2007 | 14:01
1
www.glgltz.co.il

די להתעצל!!!
היהודים >>
לצפיה ב-'והנה הקישור...'
והנה הקישור...
20/06/2007 | 14:02
לצפיה ב-' תודה לכולם מתום, אורית והתינוק '
תודה לכולם מתום, אורית והתינוק
20/06/2007 | 14:55
3
תום מוסר לכם כמה דברים..
הרבה תודה על כל המתנות, הממתקים, הברכות והאהבה הגדולה שכולכם נותנים.
חשוב לו שתדעו שכל מתנה וברכה וכל דבר אפשרי שמגיע אליהם זה לא דבר שעובר לידם, הכל הם קוראים ומקדישים לו את הזמן, אחד אחד.. הם עדיין נגנבים מהמצב הזה, זה לא דבר שהוא נורמאלי וקשה להם להתרגל לזה.
הם מאושרים עד הגג ושמחים בטירוף!!
תום אומר שעם הזמן הם יתארגנו על עצמם כמו שצריך והם יוציאו תודה מיוחדת לכולם על הכל!
או שהם ירשמו איזה משהו כאן בפורום או שהם יעשו איזה שידור ונשמע את הקטן בוכה בלייב..
שוב תודה על הכל! אין עליכם, אתם ענקיים!!

המשך שבוע מצויין!
היהודים >>
לצפיה ב-''
20/06/2007 | 20:29
לצפיה ב-''
21/06/2007 | 00:10
מרגש לקרוא דברים כאלו
היהודים >>
לצפיה ב-''
21/06/2007 | 20:08
נששמות
היהודים >>
לצפיה ב-'עונת היתושים החלה!!!'
עונת היתושים החלה!!!
20/06/2007 | 22:06
3
איור נוסף בסדרת טל!
היהודים >>
לצפיה ב-'עכשיו כשאני חושבת על זה....'
עכשיו כשאני חושבת על זה....
22/06/2007 | 00:19
2
1
אם עקצה אותי יתושה, שלפני כן היא עקצה נגוע איידס...

מפחיד <.>! @@#1$#@ :(
היהודים >>
לצפיה ב-'שילןןןןןןןןןןןןןןןןןן'
שילןןןןןןןןןןןןןןןןןן
24/06/2007 | 00:16
1
2
שילן כפרה עליך תעשי לי יתושים
היהודים >>
לצפיה ב-'בכיף 0.0'
בכיף 0.0
24/06/2007 | 10:34
1
בהצלחה בבגרות !!! :]
היהודים >>
לצפיה ב-'ווהווווווווווווווווווווווווו'
ווהווווווווווווווווווווווווו
21/06/2007 | 17:03
6
נו מור בגרויות אבר!!!!!
(חוץ ממועדי ב')

עוד מישהו פה עשה גיאוגרפיה??
היהודים >>
לצפיה ב-''
21/06/2007 | 17:30
לצפיה ב-'אני עשיתי'
אני עשיתי
21/06/2007 | 17:52
4
היום
היה בסדר
שלוש שאלות(מותאם)
מסתבר שיש קצת טעויות
המורה אמרה שהיא מקווה שאני אעבור
היה לכם את השאלה הזאת עם הגרף של הגידול הדמוגרפי?...

(סוףסוף נגמר גאוגרפיה...זה כולכך משעמםם להתכונן לזה)
היהודים >>
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שעשינו אותו שאלון..'
אני לא בטוחה שעשינו אותו שאלון..
21/06/2007 | 18:15
1
סוריה וכוויית?
היהודים >>
לצפיה ב-'נראה לי שאת בי"ב והוא בי"א..'
נראה לי שאת בי"ב והוא בי"א..
21/06/2007 | 18:42
כי הוא מדבר על חומר של מדינות עול"ש
ואת מדברת על חומר של א"י והמזרח התיכון
היהודים >>
לצפיה ב-'מה נגמר?'
מה נגמר?
21/06/2007 | 22:34
1
זה חומר של י"א, מה שאומר ששנה הבאה אתה עושה עוד שתי יח'.. לא?

למרות שאכן, מספק ביותר לתפוס כ-ז-א-ת ערימה של דפים ולזרוק לפח(:
היהודים >>
לצפיה ב-'כן,שנה הבאה אנסין וכול זה'
כן,שנה הבאה אנסין וכול זה
22/06/2007 | 17:07
לצפיה ב-'צריכה עזרה !'
צריכה עזרה !
21/06/2007 | 22:47
10
מצטערת שאני פותחת פה הודעה כזו,
אבל אני צריכה רעיונות הצעות...

יום הולדת 18, איזו מתנה אפשר לקנות לגבר-גבר?
(דמקה שוטים, מתנת חמשת החושים, צניחה חופשית.. כבר הוצעו:)

למישהו יש הצעה טובה, שילך על זה ויכתוב לי
תודה, וסליחה!
היהודים >>
לצפיה ב-'אממ מנסה לעזור..'
אממ מנסה לעזור..
21/06/2007 | 23:35
1
מתנת "משו משו"
זיפו שאת חורטת עליה

קיצר, פה בטח יעזרו לך כבר:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=588&firstmsg=0
היהודים >>
לצפיה ב-''
22/06/2007 | 14:54
עזרת לי, תודה רבה.
היהודים >>
לצפיה ב-'בוקסר עם הקדשה אישית'
בוקסר עם הקדשה אישית
22/06/2007 | 10:46
1
הפתעה רומנטית בחדר (אם זה חבר שלך-ואת יודעת,נרות וכאלה,וכל מיני פינוקים קטנים)

חפש את המטמון עם כל מיני הפתעות קטנות בדרך ובסופו של דבר החלטה על מתנה עיקרית.

אם יש לכם תמונות ביחד אז לעשות קולאג' של תמונות שלכם בתוך מסגרת ביחד ובאמצע לכתוב מזל טוב או משהו בסגנון ..

בקיצר יש מלא.
היהודים >>
לצפיה ב-''
22/06/2007 | 14:55
הפתעה רומנטית כבר בתיכנון(:

תודה יפה!!!
היהודים >>
לצפיה ב-'יש בנרות שנקין'
יש בנרות שנקין
22/06/2007 | 11:51
5

אם אני לא טועה, מן משחק, קופסא שיש בה מלא פתקים קטנים עם משימות.
זה מגניב... אם יש לו בת זוג כמובן. ושניכם מעל 18. [חוקית]
היהודים >>
לצפיה ב-'אווהו..'
אווהו..
22/06/2007 | 14:59
3
אפשר פירוט יותר?
אני הבת זוג ואני לא חוקית חחחחח (:
היהודים >>
לצפיה ב-'מגיל 16 את דווקא כן חוקית'
מגיל 16 את דווקא כן חוקית
22/06/2007 | 18:11
2
אם את מעל 14 ומתחת ל-16 הפרש השנים החוקי הוא 3.
היהודים >>
לצפיה ב-'חחח איך אני חולה עלייך!!!!!!!!!!'
חחח איך אני חולה עלייך!!!!!!!!!!
22/06/2007 | 18:26
1

לילוש, יש כל מיני משימות בקופסא, וכל אחד שולף בתורו ומבצע :)
היהודים >>
לצפיה ב-'אני פשוט אקח את זה כמחמאה,'
אני פשוט אקח את זה כמחמאה,
22/06/2007 | 21:59
ואגיד שזה הדדי
היהודים >>
לצפיה ב-'נראה לי יש את זה גם בהפנינג..'
נראה לי יש את זה גם בהפנינג..
22/06/2007 | 19:40
לצפיה ב-'רעיון מגניב'
רעיון מגניב
22/06/2007 | 18:59
ובאותה הזדמנות שאני מפרסמת את הדפיוצר שלי,
מישהו יודע אולי למה אני לא מצליחה להעלות תמונות לבמה?
היהודים >>
לצפיה ב-'כתבה בקול הרצליה!'
כתבה בקול הרצליה!
22/06/2007 | 21:45
6
2
"כתבה" :
יש צילום של אורית מהופעה.. רשום-
"אורית שחף ותום פטרובר סולני להקת היהודים הביאו לעולם רוקר טרי אחרי 14 שנות זוגיות."

היהודים >>
לצפיה ב-'ד"א-משהו נחמד על אורית'
ד"א-משהו נחמד על אורית
22/06/2007 | 22:05
4
1
השבוע יצא גיליון האלף של ראש 1, והראו כל מיני שערים ישנים שהופיעו שם מפורסמים לפני שהתפרסמו.

קיצור, פעם בראש 1, הנהוג היה לשים סתם אנישם אנונימיים על השער.

אז היה שער אחד שאורית הייתה עליו עוד בימיה כזמרת בלהקה צבאית

סתם נחמד
היהודים >>
לצפיה ב-'חח נחמד!!!'
חח נחמד!!!
23/06/2007 | 03:31
1
לצפיה ב-'אני לא מאמינה'
אני לא מאמינה
26/06/2007 | 23:53
1

שאת אומרת דבר כזה בלי להעלות לפורום,
את פשוט.... מתעללת!!
היהודים >>
לצפיה ב-'תסרקי!!!'
תסרקי!!!
27/06/2007 | 02:10
1
לצפיה ב-'אין לי!'
אין לי!
28/06/2007 | 02:57
לא ת'כתבה ולא סורק
היהודים >>
לצפיה ב-'לא הבנתי,'
לא הבנתי,
26/06/2007 | 23:53
1

איפה הכתבה?

בונא אנשים,
אתם לא יכולים לגלות לנו דברים כאלה בלי להוכיח!
היהודים >>
לצפיה ב-'דווקא יש לך מקום...'
דווקא יש לך מקום...
23/06/2007 | 22:35
אין לך מקום- מקום 11 בגלגל"צ

יפה יפה
היהודים >>
לצפיה ב-'|'
|
25/06/2007 | 04:33
1
לצפיה ב-'+'
+
25/06/2007 | 04:34
לצפיה ב-'חחח קבלו עוף...זה מה שקורה כשמשעמם חחח'
חחח קבלו עוף...זה מה שקורה כשמשעמם חחח
25/06/2007 | 15:59
28
1
אבל זה שרשור גדול אז זה לא יהיה בולט...בע...

היהודים >>
לצפיה ב-'חחחח... קרעת!!! '
חחחח... קרעת!!!
25/06/2007 | 16:09
לצפיה ב-''
25/06/2007 | 16:16
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחח
25/06/2007 | 16:50
לצפיה ב-' מה שנצרת עילית עושה לאנשים..'
מה שנצרת עילית עושה לאנשים..
25/06/2007 | 18:03
3
לצפיה ב-'מה שבצפר נטופה עושה לאנשים'
מה שבצפר נטופה עושה לאנשים
25/06/2007 | 20:28
2
חח זוכרת את הדג הענקי ליד המזכירות??
היהודים >>
לצפיה ב-' כןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!'
כןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!
25/06/2007 | 20:34
1
ג'וליה המטורפת הזאת........
היהודים >>
לצפיה ב-'חחח עזבי ג'וליה...'
חחח עזבי ג'וליה...
28/06/2007 | 03:29
לודמילה! המורה לאורגניות חחח
קרואלה דוויל חחחח
היהודים >>
לצפיה ב-'חחחחח אני צוחקת לי בקול..'
חחחחח אני צוחקת לי בקול..
25/06/2007 | 18:55
כנראה שמשעמם :P
היהודים >>
לצפיה ב-'מצ'עמם אה? '
מצ'עמם אה?
25/06/2007 | 21:33
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחח
25/06/2007 | 23:35
מטומטם אבל מצחיק ביותר
היהודים >>
לצפיה ב-'חחחחח.. הדסס'
חחחחח.. הדסס
26/06/2007 | 00:21
10
1
מסתבר שיש אנשים יותר מושפלים ממני
היהודים >>
לצפיה ב-'חח כן, נזכרתי בך'
חח כן, נזכרתי בך
26/06/2007 | 07:35
4
1
אפשר לשים תתמונה שלך?
היהודים >>
לצפיה ב-'מה את שואלת?! שימי!'
מה את שואלת?! שימי!
26/06/2007 | 13:47
לצפיה ב-'חחחח.. נראה לך, זה משפיל מדי! :|'
חחחח.. נראה לך, זה משפיל מדי! :|
26/06/2007 | 15:57
2
לצפיה ב-'נו אבל בבקשה, זה ממש מצחיק!'
נו אבל בבקשה, זה ממש מצחיק!
26/06/2007 | 20:16
1
לצפיה ב-'חח.. טוב נו :|'
חח.. טוב נו :|
27/06/2007 | 11:03
1
<רק כי ביקשת יפה.. אני לא אהיה גאה בזה חחח..>
היהודים >>
לצפיה ב-'כנסו כנסו!!!!!!!!!'
כנסו כנסו!!!!!!!!!
27/06/2007 | 20:48
4
1
בטח זה לא יקפוץ..אבל ניסיתי בכל זאת.
מקסימום, נשים באיזה שרשור למעלה

אגב, זה הסמיילי שאם עושים במסנג'ר - :^) או משהו כזה, זה מה שיוצא.
היהודים >>
לצפיה ב-''
28/06/2007 | 01:14
לצפיה ב-'שיאיאי'
שיאיאי
28/06/2007 | 11:09
לצפיה ב-''
28/06/2007 | 22:52
לצפיה ב-''
29/06/2007 | 09:33
מה שקריית שמונה עושה לאנשים
היהודים >>
לצפיה ב-' חחחחחחחחח'
חחחחחחחחח
26/06/2007 | 03:46
לצפיה ב-'וואי אמיר...'
וואי אמיר...
26/06/2007 | 22:00
1
יצאת ממש סקסי בתמונה עם בובספוג, או שאני סתם סוגדת לכל מה שיש בו יצור צהוב ומרובע
היהודים >>
לצפיה ב-'הייל בובספוג!!!! '
הייל בובספוג!!!!
28/06/2007 | 03:34
לצפיה ב-'יש לך שם בובספוג!!'
יש לך שם בובספוג!!
26/06/2007 | 22:15
1
|מכורה|

[נראה לי שהכינוי הקודם שלי דיי מסגיר את זה]
היהודים >>
לצפיה ב-'וואי!רצחת עם הקורץ, השטן והכועס שמסתיר עם היד'
וואי!רצחת עם הקורץ, השטן והכועס שמסתיר עם היד
27/06/2007 | 05:41
נו. השלישי בטור השמאלי.

היהודים >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח גדול!'
חחחחחחחחחח גדול!
28/06/2007 | 11:11
1
לצפיה ב-' השטן!!!!!'
השטן!!!!!
28/06/2007 | 11:12
לצפיה ב-'מי יודע על אופציה להשיג כרטיסים ל'
מי יודע על אופציה להשיג כרטיסים ל
26/06/2007 | 00:41
1
להופעה של אוונסנס היום ...
היהודים >>
לצפיה ב-'(לשרשר חבר'ה לשרשר)'
(לשרשר חבר'ה לשרשר)
26/06/2007 | 00:44
תסתכל בפורום שלהם, אם יש הודעות על כאלה שמוכרים.
היהודים >>
לצפיה ב-'מישהו יודע מתי יש ציוני בגרות באנגלית'
מישהו יודע מתי יש ציוני בגרות באנגלית
02/07/2007 | 02:36
ומתמטיקס?
היהודים >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ