ביש מזל לערן פעם 2 שהולך מנוע בתחרו

mottacycle

New member
ידידי

אני באמת לא מתכוון שזה שיקול, אבל זו בהחלט גישה מקצועית כי שניהם מתחממים שווה יחסית לעניות דעתי (בכלמקרה באותם תנאים ששררו בראלי) אם אתה מתכוון לגבי בחירת האופנוע המתאים, שניהם מתאימים באותה מידה מכאנית, ההתלבטות הינה סביב הקטגוריה אליה משוייך האופנוע. גם דן אמר שהם ואחרים אמורים/מתכננים לעמוד במשימה הזו בגאון. ראה ערך ה125 שתי פעימות שהשתתף בדקאר. יש להתייחס להתחממות בכלל כנקודה לתשומת הלב. עם זאת על פי אינפורמציה טריה שקיבלתי לא התחממות בהכרח גרמה לתקלה/ות מאד מוזר המנוע תפוס והסלילים נותנים אור קלוש (כמובן כשהמנוע היה מונע) בקרוב יתגלה הנעלם

lieutenant dan

New member
לערן ולצוות - הרבה כבוד../images/Emo106.gif

אמנם גביע לא הושג, אבל סיפקתם לכולנו עניין עצום, ואין פה חבר אחד שלא משוע להשתתף בראלי כגון זה, שלא נדבר על הדקאר. מקריאה של התגובות, ויותר מפעם או פעמיים, נדמה לי כי גם הביקורות שנאמרו כאן, באות ממקום של אכפתיות והרגשת שותפות. אמנם אני מסכים לחלוטין עם דן שהראלי הינו אישי, וככל שהעניין בכותרות, אין פה "משימה לאומית" אני גם מחזיק בדעה שככל שיהיו רוכבים, רבים יותר יקחו חלק בארועי ספורט בי"ל, והדבר יהייה בשגרה, זה יעשה טוב לכולנו - והגיע הזמן לשנות תקליט בניסיון לרתום את "העם" למשימות השגיות בכל ענף ספורט, ובכל זאת מוטה, ערן, (וגם הצוותים של הג'יפים) כל הכבוד! הסיקור הצמוד נתן לנו הרגשת שותפות והכניס הרבה פלפל ליום יום שלנו, כולנו קיווינו ויחלנו להצלחתכם! לספונסרים, שמוניטין זה, בעיני לפחות, מעיד על כל אחד מהנותנים ומעניק לו הרבה הרבה נקודות זכות! אינשאללה ואת הלקחים תיישמו בשנה הבאה, וגם בשנים הבאות... רוצה לקוות שיהיו איתכם רבים מיער שרווד (אם חליל יאשר את השימוש בביטוי) אפרופו איחולים - ישראלי בהרצברג היה לנו? ואיפה קלינדשמיט הישראלית??? אז לערן
הפורום ומוטה - באחריותך להושיב אותו מול המחשב שיתן קצת חוויות אישיות. ד.

למעלה