לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1547215,472 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'לפניחזרה לתחום-אשמח להבהרה לגבי רישוי אפור ומיניבייק לילד'
לפניחזרה לתחום-אשמח להבהרה לגבי רישוי אפור ומיניבייק לילד
01/12/2019 | 11:30
2
47
שלום לכולם,
וואו שנים שלא הייתי בפורום הזה, מקווה שהוא עדיין חי ומעיף אבנים...
אני אחרי הפסקה של 7-8 שנים ברכיבה, בעבר DRZ ואח"כ קצת KLE, מעוניין לחזור לרכיבה אבל רק בשטח, הבן הגדול שלי בן 12 כולו עמוק בתהלהבות על מיני בייק  והייתי רוצה לשתף את החלום שלי בשלו....
אז..רישוי אפור לאופנוע - זה דורש רישיון כלשהו שאני צריך לעשות? מה עלות הביטוח אם יש? איזה סוג ביטוח זה? כמובן הכלי לא יעלה על הכביש אלא רק רכיבות בשטח.
לגבי הילד - אני רוא לאחרונה הרבה אופנועים "קטנים", מה ההיבט הביטוחי, ריושוי עבור אופנוע כזה לילד?
אשמח לכל הבהרה בנושא, לי יש רישיון "עד 500",
מקווה בכלל שיש פה מישהו עדיין
רק חיוכים!
תודה ושבוע טוב
אופנועי שטח >>
לצפיה ב-'היי , רשיון אפור = רשיון מרוצים הכל על הקשור בו וההליך כאן'
היי , רשיון אפור = רשיון מרוצים הכל על הקשור בו וההליך כאן
03/12/2019 | 17:51
36
 רשיון אפור בכל הקשור לרשיון ה-500, כבר לא קיים מזמן.
הכל היום לפי כוח סוס/הספק. הרשיון של פעם עד 500 מוגדר A1 עד 47 כ"ס.
אתה יכול למצוא כלי 600 סמ"ק או יותר כמו ה DR650 לרשיון A1.
תוכל להורדי את הרישום עד 500 ברשיון בנקל במשרד הרישוי.

אופנועי שטח >>
לצפיה ב-'מה הגובה של בן ה-12? יש שפע מידות של אופנועים "קטנים"'
מה הגובה של בן ה-12? יש שפע מידות של אופנועים "קטנים"
<< ההודעה הנוכחית
29/12/2019 | 21:58
15
צריך לבחור מידה שמצד אחד לא תאיים עליו (תאפשר לו להניח רגל על הרצפה) ומצד שני לא תהיה קטנה עליו ותפריע לו לרכב.
אופנועי שטח >>

הודעות אחרונות

14:49 | 14.08.19 TS250X1
17:16 | 08.08.19 חליל אבד רבו
20:35 | 23.07.19 המחשמל 64
14:33 | 22.06.19 דוש שבילים
18:13 | 09.05.19 המחשמל 64
09:46 | 06.04.19 yoe66

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ