פער מחירים מדהים

• פותח הנושא gilk
  • פורסם בתאריך

gilk

New member
פער מחירים מדהים

אני חוזר וטוען שאני לא מכור לקניות באינטרנט, זה פשוט חשבון בסיסי. רציתי להחליף רפידות שחוקות במעצור קידמי - 140 ש"ח...
זכרתי שבעבר שילמתי 90 ש"ח עבור קידמי + אחורי. ההסבר שקיבלתי הוא שזה דגם ישן, והיבואן מנצל את המחסור בשוק...

... אז קניתי זוג ב-7.5 ש"ח...
וכן, אחכה להם חודש. לא נורא.
(האמת... קניתי שני זוגות ב- 15. שיהיה)

https://www.aliexpress.com/item/2-P...208.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.22874c4dZqgEcF

doutsh

New member
אללה יסטור, בלמים מעלי אקספרס

אתה אמיתי?
מסכן את חייך, מילולית, בשביל לחסוך 50 ש"ח?
הדבר האחרון, באמת האחרון, מכל חלקי האופנוע, שהייתי קונה תחליף סיני זה רפידות בלמים.
&nbsp
אני מבין שזה לאופניים, אז זה קצת פחות נורא, אבל זה עדיין פורום אופנועים אז עדיין אללה איסטור

shayph

New member
כנס ללינק ותשאיר את התמימות מאחור.

https://www.avodamehabait.net/ali-express-affiliate
מה הרעיון?
רוצים לעבוד בשותפות עם אתר עלי-אקספרס? תכנית השותפים של עלי אקספרס תתגמל אתכם בכסף על כל לקוח שתפנו אליה ויבצע רכישה באתר. עם כמות הגולשים העצומה שקיימת בעלי-אקספרס, אפשרויות הרווח גבוהות במיוחד. במהלך שנת 2016 חולקו לשותפים ברחבי העולם מעל 100,000$ בכל חודש!

אני רוצה להירשם איך זה עובד?
נרשמים לפורטל השותפים של אליאקספרס, מקבלים לינקים ייחודים, באנרים ומודעות משלכם לפרסום מוצרים, מפרסמים את המוצרים בכל מיני אתרים ורשתות חברתיות ומתחילים להרוויח.
טבלת רווחים מתכנית השותפים של עלי אקספרס
[דוח המרות של תכנית שותפים עליאקספרס]
כמה ישלמו לי?
עלי משלמת בין 5-8% על כל הפנייה לאתר שהובילה להזמנת של מוצר. בנוסף ככל שמרוויחים יותר ומפנים יותר גולשים, מרוויחים בונוסים ופרסים מעלי.

למי זה מתאים?
לכל אחד עם רצון לעשות כסף מהאינטרנט! באתר עלי אקספרס יש מאות מיליוני מוצרים, כל מה שצריך זה רק להפנות אנשים לאתר. עלי כבר תעשה את השאר, עם מלאי המוצרים העצום שלה, אפשרויות התשלום הרבות וכן המוניטין שיש לה בתור אתר השופינג השלישי בגודלו בעולם.

איך מקבלים את הכסף?
את הכסף ניתן למשוך, באמצעות שיק או העברה בנקאית לאחר שצברתם 16 דולר של עמלות. עם זאת, עמלת משיכת הכסף עומדת על 15$, כך שישתלם לכם למשוך את הכסף רק כאשר תצברו סכום גדול יותר.

doutsh

New member
אתה חושב? יצאתי ילד?

כמה הוא כבר ירוויח על מוצר שעולה 7.5 ש"ח?
זה גם לא פרופיל פקטיבי/שיווקי, הוא פעיל לאורך שנים בפורום אופניים...
אולי באמת החליט להפריח בלון ניסוי ולראות איך הולך.

hananlv

New member
המכס בהוראת משרד התחבורה חוסם יבוא אישי של רפידות בלמים

למעלה