ככה בשקט בשקט עלו להם תעריפי ביטוח החובה

המחשמל 64

New member
מנהל
ככה בשקט בשקט עלו להם תעריפי ביטוח החובה

לפי החישוב שלי סביב 8 אחוז. היום חידשתי חובה לרבע ליטר עליה של 8 אחוז?? ביחס לשנה שעברה(2017). לציין שאני בטחתי עם השתתפות עצמית כלומר פוליסה נמוכה בערך של כ-30 אחוז ממקבילתה ללא ההשתתפות.האמת בביטוחי הרכב דווקא היתה ירידה של אחוז זהה. ראיתי זאת בשני החידושים שעשיתי לרכבי הילדים. מה הסיבה שזה השתנה לרעת הדו גלגלי או שרק נדמה לי ??

המחשמל 64

New member
מנהל
לא נדמה לי הרי עובדתית העלות עלתה מ 1870 ש"ח ל 2011 ש"ח

בכ-140 ש"ח, אז? ולביטוחי הרכבים היתה ירידה באותו ערך. אם כך מה הסיבה הרי הזדקתי לא נהייתי צעיר והאופנוע אותו אופנוע...

hananlv

New member
יש המון סעיפים בטפסים שלהם

שמשפיעים על התעריף
מספיק טעות קטנה שלך במילוי או של הפקידה בהקלדה להסביר את ההפרש

המחשמל 64

New member
מנהל
נכון צודק! שאני חושב על כך אכן שאלה אותי המון

שאלות מינימום העבירה אותי אימון אישי. בהחלט יתכן ומשהו שם השפיע. אני אברר זאת. תודה!

doutsh

New member
אתה צודק! אני טעיתי

האמת שזו בדיקה מאד פשוטה - תכניס את כל הנתונים שלך למחשבון לביטוח שמתחיל החודש, ואז תשנה רק את התאריך לשנה אחורה.
היתה עליה של באמת סביב 8%, כנראה בגלל החזרי עודפי הפול שהוזילו את המחירים בשנה שעברה

enigo

New member
אתה מתבקש לסור בדחיפות למשרד הפנים

ולהזדכות על האזרחות הישראלית. ישראל מדינה גאה, עם קודי התנהגות ברורים ורבי מסורת! העיקרי שבהם הוא: לעולם אל תודה בטעות!

המחשמל 64

New member
מנהל

העלייה כעת בתעריף היא אפילו יותר מ - 8 אחוז

כי כל שנה שאתה צובר וותק בדרגת רשיון שלך: הסטטוס שלך במחשבון משתנה לטובה.
יותר וותק = עוד הנחה קטנה בתעריף שאתה אמור לקבל.
&nbsp
לכן זה לא חישוב מדוייק להשוות את המחירים של שנה שעברה לשנה הנוכחית, מבלי לשנות במחשבון את שאר הפרמטרים.
הרי שנה שלמה עברה. אתה צברת וותק. התעריף שלך לא רק היה צריך להשאר על כנו, אלא כעת הוא אפילו היה אמור קצת לרדת.
&nbsp

המחשמל 64

New member
מנהל
הגיוני בהחלט
. לתומי חשבתי שהפיצוי בעלות להוזלה מתחיל

מגיל 40,50 וכן הלאה ולא כל שנת ותק. תכלס אם כל שנת ותק מוזילה פרמייה אזי העליה אכן גדולה עוד יותר באחוז,אתה בהחלט צודק!!

למעלה