ביטוח חובה...בטח היו פה כבר מיליוני הודעות כאלה

asus8

New member
ביטוח חובה...בטח היו פה כבר מיליוני הודעות כאלה

אבל לא מצאתי תשובה עדכנית בחיפוש.
מחפש להחליף את חברץ הביטוח שלי (ישיר).
יש המלצות לביטוח על 125? האם יש הבדל משמעותי בין החברות?

המחשמל 64

New member
מנהל
מרבית סוכני הביטוח של הראל או פניקס מנורה או כל חברה

אחרת יבטחו אותך אם תעשה אצלם גם צד ג' אחרת מה ירויחו?
מציע פשוט להתקשר לפול חברה לביטוח בסניף הקרוב למקום מגוריך יש להם כמה סניפים טובים בארץ. לעשות למולם ביטוח חובה וזהו! אין צורך בביטוח צד ג' לדעתי , כך אני נוהג לכל הפחות כן..
הפול

asus8

New member
אז מחיר ביטוח החובה הוא זהה בכל החברות?

דווקא ג' אני נוטה לעשות...עם כל לובשי הטייצ שמסתובבים בשטח...ולא יקר יחסית למכה הכואבת של החובה...

המחשמל 64

New member
מנהל
רק לידיעה ביטוח הצד ג' לא מכסה את אלה שלובשים טייץ

אותם מכסה ביטוח החובה שלך. הג' מכסה אם תכנס חלילה ברכב בקטע קישור כביש או חלילה בשטח ויגרם לו נזק רכוש -לא נפש/נזק גוף. נזק גוף מכוסה בחובה!!
תכלס אמור להיות זהה בכולם אך בפועל זה לא תמיד כך. לדעתי ישר לפול ומהם תקבל פוליסה ישירות למחשב,.לאחר שתחתום להם על מה שצריך. הליך פרוצדורלי קצר.

מיכהWR

New member
אם אתה מצליח לבטח חובה בלבד בפול בלי לנסוע לשם פיזית

אנא עדכן כאן..
מאחר ונמאס לי לאבד חצי יום עבודה על נסיעה לתל אביב פלוס חניה פלוס העונג של שירות הלקוחות שלהם, אני מבטח בטלפון באחת הסוכנויות כולל צד ג' (סוג של תשלום על הטרחה הנ"ל שנחסכת ממני).

a c t i v e X

New member
היום עשיתי חובה בפול. בטלפון

5 שדות שיחה ושלחו לי את התעודה במייל מיד כשנגמרה השיחה
שילמתי בכ.אשראי
&nbsp

מיכהWR

New member

doutsh

New member
חולק עליך בעניין הג'

אולי למי שלעולם לעולם לעולם לא עושה קטע קישור בכביש, ומאד מאד נזהר מרוכבי אופניים זה מיותר.
אמנם בשביל הטייציונר עצמו יש ביטוח חובה, אבל את האופניים ב-30,000 שלו שקימטת תצטרך לשלם מכיסך או מהצד ג' שלך.
וכאמור יש גם קטעי קישור בכביש. כשחצינו כביש באחת הרכיבות חבר לא שם לב לרכב שהתקרב לצומת. הנהג נבהל, סטה מהנתיב ונכנס בגדר הבטיחות. החבר סגר את העניין בכמה אלפי שקלים, אבל אם זה היה רכב יקר יותר הנזק יכל להיות מאד מאד משמעותי.

enigo

New member
לגבי הנהג שסטה - לא בטוח שהחבר היה צריך לשלם

במקרה דומה שקרה לחבר - הוא היה על קטנוע, נהגת עשתה פניית פרסה וחתכה את הנתיב שלו, הוא ברח הצידה ופגע בגדר ההפרדה - בית המשפט החליט שהנהגת לא אחראית לנזק (והביטוח שלה לא ישלם) כי לא הוכח באופן חד משמעי שזו היתה האפשרות היחידה של הרוכב להימנע מתאונה.
רק לידע כללי.

a c t i v e X

New member
יש הבדל בין מקרה שמשטרה מעורבת (בוחן) לבין מקרה של נזק רכוש

די בוודאות שמשטרה היתה פחות מתפלפלת משפטית ומחחליטה שהנהגת אחראית לתאונה, ומשם הדרך לזכיה בתביעת רכוש קצרה וקלה יותר... כשיש לך החלטה של בוחן זה יותר פשוט
&nbsp

enigo

New member
נדיר שבוחן מגיע בשביל נזק ברכוש בלבד

יצא לי לדבר פעם עם בוחני תנועה - הם לא מגיעים אפילו לכל התאונות עם פצועים קל. אין מספיק כח אדם.

a c t i v e X

New member
ברור. רק אמרתי שאם זו תאונה עם בוחן, אותם נסיבות עם

תוצאות אחרות (יש פצוע יותר משפשוף), החלטה של הבוחן יותר "חדה"

המחשמל 64

New member
מנהל
אתה יודע לא כולם קונים אופניים ב 30K יש גם בהרבה פחות

לשטח AM וקרוס קאונטרי הרבה הרבה יותר זולים....
לעצם העניין אני רואה אותם אך מאד נזהר מהם לא בגלל האופן אלה בגלל היותם אנשים . תמיד זכות להם עלי וכאשר הם זזים הצידה אני תמיד משיב בנימוס וגם מוריד מהירות ממשית(גם כך אני לא טס). לעניין קטעי כביש גם שם זה קצר ביותר ואם זה קצת יותרא מהיותר בדרך כלל גם שם אני זז הצידה כי גם כך הימהה לא הכי בנוי למהירות וב 85 הוא נשמע היטב וגם רועד בפרונט לא הכי נעים.
עד היום ללא צד ג' הכל בסדר. זה אגב בסדר לעשות ג' שלא תבין וזה בסדר לחלוק כמובן ולחשוב אחרת כל אחד לוקח סוג של ריסק כך או כך על דוגלגלי ובטח בכביש ובשטח. לגבי הנושא של הנהג שנבהל : בעיה שלו שנבהל מי קבע שזו בעיית הרוכב? מחר הוא יבהל בגלל חזיר בר ולא אדם ויכנס בגדר אז מה יאשים את החזיר? להבהל זה ממש שלו שיעבוד על עצמו ולא יבהל אוי ואבוי למי שנבהל בכביש כמוהו. ממש זבשו כנאמר. מסכים עם אניגו בהחלט.

a c t i v e X

New member
כן. יש בשטח דברים מוזרים עם הדוושנים

זכור לי מקרה אישי כמעט כמעט לפני שנתיים
כשרכבתי בשביל רחב בפניה קלה, מעבר לעקומה ראיתי 2 דובשנים מגיעים מולי, שמרתי על הימין אבל הם היו די מדוייקים מולי... דיברו אחד עם השני תוך כדי פידול קדימה, ואוזניות מוזיקה באוזן...
אני ממש עצרתי כדי לא לרדת מהשביל לתעלה, עמדתי במקום...
אחד מהם קלט אותי והאיט, השני חיפש למה הוא מאיט ובשניה האחרונה בלם בבהלה בסטופי לא מתוכנן, התרומם קדימה ונחת לי על הגלגל הקדמי, התמוטט על הכורכר כמו לגו מפורק
גם ככה הוא היה אחרי פציעה וכל הנפילה הזאת לא עשתה לו טוב. מזלי שהוא הבין והסכים שזו אשמתו, עזרתי לו לקום והם המשיכו בדרכם (השני יצא להביא את הרכב, כי הראשון היה מעוך מדי לזוז)
בקיצור, גם אם אתה הכי בסדר, תתכונן לזה שיש בחוץ כאלה ממש מעפאנים...

enigo

New member
אגב, במקרה של פגיעת גוף, גם אם זה ממש באשמתו זה לא משנה

הביטוח שלך ישלם. ככה בנוי החוק.
וכמובן שאתה תספוג את עלית הפרמיה בשנה אחרי זה (אם זה קיים גם בפול, לא יודע).

a c t i v e X

New member
אכן. למזלי הם המשיכו הלאה...

תחשוב שזה תאונה עם נפגעים (לא תאונה עצמית בשטח)
מדובר במשטרה, עליית פרמיה וכו'
&nbsp

למעלה