אופנוע מוטוקרוס לאינדורו

raz1211

New member
אופנוע מוטוקרוס לאינדורו

שלום לכולם,
אני מתכנן להביא בקרוב אופנוע מוטוקרוס 250 סמ"ק, לא ידוע כרגע איזה.
אני רוכב אינדורו ולא מוטוקרוס, והייתי שמח לקבל את עצתכם בנוגע לשאלה האם האופנוע מתאים לכך.
אופנוע אינדורו לא יצא לי להביא בגלל התקציב ואני לא מתפשר על אופנעים ישנים יותר מ2013.
עליות תלולות עם אבנים מדרדרות, סינגלים וכו.. הבנתי שהאופנועים האלה דורשים המון גז ולכן פחות מתאימים.
מה דעתכם בנושא?
בנוסף לכך אשמח לאופנועי מוטוקרוס שמתנהגים טוב יותר בסל"ד נמוך ובינוני.

two times

New member
ימאהה זה מה שרוב האנשים במצבך לוקחים.

לפחות האנשים שאני מכיר.
אל תצפה לגדולות ונצורות דרך אגב

המחשמל 64

New member
מנהל
יש כאן סקירה מעניינת על דגמי המוטוקרוס של קוואסקי

הנמכרים בתקינת כביש ככלי אינדורו. יש כמובן גם מידע על ה-250.
קוואסקי. בחרתי קטע מתוך הסקירה של אביעד:
"ה-250 יכול בהחלט לשמש כאופנוע אנדורו ורסטילי, למרות שבמקומות טכניים כמו טיפוסים או סלעים הוא ירגיש פחות בבית מאשר אופנוע אנדורו ייעודי בנפח מקביל, בעיקר בגלל המנוע העצבני. בסינגלים ובשטחים פתוחים יותר הוא יזרח, בזכות המנוע, בזכות המשקל הנמוך ובזכות מערכת המתלים המצוינת."

raz1211

New member
למען האמת כבר

קראתי את הכתבה הזאת, אבל הבנתי לדוגמא שהמנוע של הyzf250 הרבה יותר ליניארי וסלחן. לכן אני שואל.

המחשמל 64

New member
מנהל
הטוב ביותר עבורך הוא להתנסות לחוות בעצמך על מי

מהכלים. הרי כל אחד מביא את עלמו לפתח ההחלטה שלך לדוגמא:"הרבה יותר ליניארי וסלחן". יכול בכלל להיות שאתה לא תתחבר לתחום אחר בו לדוגמא לבולמים ובכלל הוא לא כזה ליניארי וסלחן עבורך.....
נסה רז בעצמך . גז למטרו כפר סבא או לאחת הסוכניות על מנת לברר אופציה למבחן.

raz1211

New member
מה דעתכם

על wr250f?
קראתי עליו מספר כתבות והבנתי שהוא אחלה.. אשמח לקבל חוות דעת נוספת עליו המידה ולמישהו יצא לרכב עליו.
אני בן 17 ואין לי רישיון מתאים לכן אני לא יכול להזמין נסיעת מבחן.

המחשמל 64

New member
מנהל
הימהה הוא אופנוע אינדורו מקצועי ברישוי

צהוב. דגם ה-250 הוא אופנוע מוצלח מאד. מנוע אמין גיר 5 הילוכים, קרבורטור ,עד הדגם הנוכחי החדש שהוא בעל 6 הילוכים ומוזרק ועוד שינויים כהנה וכהנה. הימהה הוא כלי מעולה רב משימתי בולמים מצויינים מנוע חזק אופנוע שרדן ומוצלח!!

למעלה