סנדל נעילה לגלגל של העגלה - המלצות?

מיכהWR

New member
סנדל נעילה לגלגל של העגלה - המלצות?

עקב מחסור קשה בעמודי תאורה ידידותיים, אני נאלץ לקשור את העגלה 'לעצמה'.
יש המלצות לסנדלי נעילה? איך המוצר של 'סנדלי רכב' ממושב ישרש? (אין לי העדפה, פשוט הם קרובים אלי גיאוגרפית).

המחשמל 64

New member
מנהל
מיכה אנחנו קנינו לאחרונה עגלה וביום לקיחתה הראה לי

חברי את הסנדל שהוצא למכירה בחנות . אני זוכר שהוא היה מחומר "פריך" אני כבר לא זוכר מה הסביר לי החבר אך הבנתי שלא היה עומד ולו דקה אחת נגד שום הפעלת אגרסיביות .הסנדל שיש לו עוד מהנגרר הקודם והוא משמש לקשירת העגלה הוא זה בתמונה.סנדל מסיבי ומשקל בהתאם .סגירה מיטבית על הגלגל.
אם יש להם בסגנון אז תקח ורק כזה לטעמי לפחות.

bitzerg

New member
סנדל

הסנדל של ישרש הוא מעולה למרות שבעידן משורי דיסק
נטענים כבר שום דבר לא בטוח,
הסנדל של ישרש כבד מאסיבי ונותן תחושת בטחון.

enigo

New member
מול מסורי דיסק נטענים, גם שרשרת וקשירה לעמוד לא עוזרת.

אבל אם אתה מעדיף עיגון לעצם קשיח, למה לא לשתול טבעת עיגון באזור החניה?

המחשמל 64

New member
מנהל
נניח שאתה מרתק אותה עם שרשרת טובה עד כמה שטובה כן..

לאותה טבעת עיגון(יש לי כזו בדיוק במחסן) כאשר אתה נאמר ליד הבית בסדר אולי בית פרטי לא יכנסו. השאלה מה לעשות שאתה בשטח?
הגעת לחניון מסוים השארת אותה שם אין לך שום ודאות מה יעלה בגורלה.
יש 2 פתרונות:
האחד מנעול שהוא מובנה על "כוס" שמתחברת לתפוח ברכב. יש בהחלט נגררים שיש להם מנוע שלא ניתן להפריד מהתפוח ברכב.
זה לא אומר שלא ניתן לשבוא או לפרוץ אבל זו נעילה.
כמו כן סנדל. סנדל כפי שנכתב הוא סנדל מעולה חזק ומסיבי. זה גם סוג של הרתעה הרי בשטח מי יביא לשם מסור לחתוך ליד אנשים שיש בכל חניון מאוייש במטיילים שתניח את העגלה בו.
המטרה היא להרתיע ולעכב עד כמה שניתן. ליד הבית טוב שמיכה יקבע לאדמה באיזו דרך על ידי אותה טבעת שהצעת וכן סנדל.

מיכהWR

New member
תודה לעונים. הכוונה לנעילה של העגלה ברחוב או בשטח

וברור שכל ברזל שנשים רק מהווה הרתעה מסויימת לגנב מזדמן.
מישקול אישי של הסתברות לגניבה מול עלות הנזק הפוטנציאלי מול השקעה סבירה במיגון - אין פה נכון או לא נכון.

a c t i v e X

New member
תחליף לתפוח ננעל מסיבי

גם עם דיסק נטען לא יקחו לך את ההעגלה, כי זה סתם ישחית את התפוח ואז איך יקחו אותה?...

wrr

New member
אני חושב שהוא מתכוון לזה , אצלי זה מה ששמתי

a c t i v e X

New member
זה נעילה לנגרר כשהוא לא מחובר לרכב

יש מהצד השני כף ריתום עם מנעול בילט אין, און דל מח הרכיב כזה כשהוא קנה ממני נגרר קודם שלי. זה מאפשר לנעול את ידית ההרמה ככה שאי אפשר לשחרר את הנגרר מהרכב, וגם לא לרתום לרכב.
בד"כ תראו כזה על נגררי ריתוך וכאלה בעלי מקצוע

מיכהWR

New member
יש לי וו גרירה נתיק

הגנב תמיד יכול לנתק את כל הוו קומפלט מהאוטו יחד עם התפוח.
בשביל זה יש כל מיני שרשראות ומנעולי תליה, אבל אמרתי שפתרון הנעילה הנדרש מיועד גם לרחוב, כשהעגלה לא מחוברת לאוטו.

למעלה