אכן כפי שסיפר כאן two times ראיתי

המחשמל 64

New member
מנהל
אכן כפי שסיפר כאן two times ראיתי

בפייסבוק ציטוט של בחור על הפסקת ייצורו של הימהה WR250R. מרבית הסיכויים הוא שהאופנוע יורד מהבמה לתמיד אם כי הועלו עוד מספר אפשרויות בסבירויות כאלה ואחרות בסיקורו של הבחור בסרטון. אכן רבע ליטר שכפי שהבנתי ימהה יפן החליטו לא לטעת בו את התקנות המחייבות משיקול טכנוכלכלי כפועל יוצא ממכירותיו ביחס כך הנראה להונדה CRF250L שאותו כבר שדרגו באץרבע ליטר לדגם אדוונצ'ר. כאן: https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=kQQd-w78oQE

המחשמל 64

New member
מנהל
תודה על הקישור old . מדובר על כלי אדוונצר שנראה די קרבי

700 סמ"ק. אני תוהה אם יש סיכוי בכלל לקבל איזה דו"ש אבל נאמר בנפח
גדול יותר סביב 350-400 סמ"ק כתחליף לרבע ליטר שהיה בימהה WRR?
כזה שיהווה מתחרה ראוי ומתקדם לDRZ400 וגם שימכור בכמות ראויה דהיינו יחודיות של נפח דו"ש לימהה.
זה כלי שיכול להוות נפח ביניים דווקא כדו"ש ולאוו דווקא הרבע ליטר שכפי שמובן כבר ההונדה הוא עקב מכירות זה שנבחר בין היתר לשידרוג ולהמשך ייצור. ולראיה כפי שאני מבין השדרוג שנעה לו ככלי רבע ליטר אדוונצ'ר שהוא נחמד מאד בפני עצמו.

two times

New member
טווין מקבילי 75 כ"ס על 180 קילו

זה מה שכל הוואנבי-כריסטופר-קולומבוס רוצים.
אז זה מה שיקבלו.

Old School2

New member
נשמע כמו מספרים הגיוניים אך הם לא הסיפור האמיתי כאן

אם הקונספט שמתואר בקישור שהעליתי יתממש זה יהיה שונה לגמרי מהטנרה 660 ומכול חלופה אחרת שקיימת היום.

DAN TAL

New member
לא צריך להרים אופנוע של 180 קילו.גם לא של 110 קילו.

DAN TAL

New member
תכלס,אתה אף פעם לא מרים את כל משקלו של האופנוע.

ומה שאתה כן מרים כשהאופנוע נופל,תלוי בנקודות האחיזה ביחס למיקום המשקלות של האופנוע הספציפי.

דוגמה עקרונית:
אופנוע עם מרכז כובד נמוך מאוד וכידון רחב וגבוה יהיה קל יותר להרמה ממצב שכיבה על הצד,מאשר אופנוע עם מרכז כובד גבוה מאוד וכידון צר.

זה משתנה ברכיבות 'סבלות'.
שם יש מצבים בהם באמת מעבירים את האופנוע ידנית במעבר מכשולים קיצוניים.
אבל מי נהנה מזה.....

hananlv

New member
ברור...אם נופל לך האופנוע אתה משאיר אותו וקונה חדש...

enigo

New member
אבל דנטל צודק שהמשקל היבש הוא לא הדבר היחיד שקובע

כמה קל להרים אופנוע ממצב שכיבה. לא יודע אפילו אם הוא הפרט הדומיננטי, אם כי נוטה לכן.

enigo

New member
מכיוון שיצא לי לפגוש בנות הימבה מקרוב, תאמין לי כשאני אומר

לך - לא, אתה לא אוהב.

למעלה