מתלבט בין 250 ל-400

shachama

New member
מתלבט בין 250 ל-400

הי,

שוקל כבר ממש ברצינות חזרה לענף ותוהה האם להעדיף 250 סמק קטן ועצבני (מתלבט בין ה-4 פעימות של ק.ט.מ לימאהה) או להעדיף משהו עם כוח ונוכחות ב-400- 450 סמ"ק (גם כאן (מתלבט בין ה-4 פעימות של ק.ט.מ לימאהה כשגם הדרוזי נלקח בחשבון)
אני מחפש משהו באזור המחיר של עד 20-~23 אלף ש"ח אז אשמח לעצות מהמומחים
לפני זה היו לי שנים XR650 ו-KTM400SXC

Fengluzon

New member
הי. הכל תלוי בצרכים שלך מבחינת הרכיבה.

אופנועי אנדורו:
כעיקרון, עם 250 4 פעימות ניתן לעשות הכל. שבילים, דיונות (זה מאמץ יותר את המנוע) וכמובן סינגלים רגילים וטכניים, בהם יש יתרון אדיר לאופנוע לא מאיים.
הימאהה נחשב לאופנוע סופר אמין. (היה לי אחד למעלה מ 10 שנים והיה פשוט מצויין).
אני באופן אישי, לא רואה את ה 250 כאופנוע עצבני. הוא אופנוע סלחן ופחות מעייף לעומת אחיו הגדולים בנפחים.
בנפחים הגדולים 400 ומעלה, אתה תרגיש יותר כח , בכך אין ספק, אך אולי הם גם יעייפו אותך יותר. (כיום קיימים גם תתי נפחים כגון: ה 300 ו 350 4 פעימות).
בתקציב שלך, הייתי מחפש בכתומים או בכחולים את האופנוע במצב המצוין ביותר. לכל חברה יש היתרונות שלה, אך בסופו של דבר, זה התחושה האישית שלך על כל אופנוע.
לדעתי באופן אישי, הכחול בעל אמינות גבוהה יותר לאורך זמן.
כיום קיימות חברות רבות נוספות כגון גאס גאס עם המנוע של הימאהה WR250F, במחיר נמוך משמעותית מהכתום או הכחול.
אולי גם היית שוקל לרכוש אופנוע 125 דו"פ. גם כאן, הכל תלוי בצרכים שלך.
כיצד אתה מתכוון להתנייד לשטח? על הכביש או בהעמסה (טנדר / עגלה)? במידה ותבחר בכביש, באופן אישי הייתי בוחר ב 4 פעימות.

דו"שים:
הדרוזי היה ונשאר אופנוע אמין מאוד. מעבר לכך יש לך את הימאהה WR250R שנחשב גם כן כאופנוע אמין מאוד.

רוב האופנועים של היום הם יותר אמינים ממה שהכרת בעבר, אך כמו תמיד ברכישת אופנוע יד 2 , הכל תלוי ממי אתה רוכש ומה מצבו של הכלי.
בהצלחה.

shachama

New member
תודה רבה על המענה המהיר והמקיף!

איפה הכי טוב להתחיל לחפש? בסוכנויות? ביד 2? מישהו כאן מוכר?
&nbsp
דרך אגב קאיתי האסקי 450 יפה ביד 2 במחיר נמוך וסביר - השאלה היא איפה הקאץ'?

Fengluzon

New member
רישיון אפור? אני לא מכיר צהובים האסקי 450 רישיון צהוב.

buki56

New member
לפי התקציב שלו הוא בטח מדבר על הסקוורנה אדומה

דרך אגב אם זכרוני אינו מטעני אותי פול גז פעם פרסמו דוח מסירות שנתי ודווקא נמסרו האסקים 450.
ודרך דרך אגב לפני כמה ימים עופר אבניר יצאו במבצע עד אוגוסט: עשר אחוז הנחה על כל דגמי 17 בכל הנפחים.

two times

New member
אם כבר העלת מבצעי קיץ - אז גם מטרו יצאו במבצע

אז גם מטרו יצאו במבצעי קיץ על שני דגמי ה WRF
ועל ה WRR
ועל הטנרה

http://www.yamaha-motor.co.il/?cati...itemid={3DC0C6D8-C643-4500-870B-8271B87DACB8}

http://www.yamaha-motor.co.il/?cati...itemid={F74BE5A9-F88A-4B70-909C-5468DFDCE0D2}

http://www.doogri.co.il/MainSite/ContentInfo.aspx?ContentID=5607

ולפי מה שהבנתי יש סיכויי שבקרוב גם יצאו במבצע על חלק מדגמי בטא 2017

Fengluzon

New member
בכל המקומות שציינת, כולל פייסבוק. ההמלצה שלי היא ללכת

עם מישהו שמבין באופנועים, לפחות לסינון ראשוני ולאחר מכן לקחת לבדיקה במוסך.
&nbsp

Fengluzon

New member
אני לא מכיר אותו באופן אישי, אך מדובר על דו"ש. דבר עם כפיר

לוין, הבעלים של פרו ריידינג (הדרכת רכיבה), אם אינני טועה הוא הבעלים של מספר אופנועים. הוא גם כאן בפורום.
לא ניתן להשוות בין אופנועי האנדורו ה"טהורים" לעומת הדוש"ים. כל אופנוע והתכלית שלו.
נסה להגדיר ראשית מה רצונך ומשם ניתן להתקדם.

המחשמל 64

New member
מנהל
הקאמי אופנוע שלא תפס בארץ למיטב ידיעתי בודדים

נמכרו ממנו. זה דו"ש עם מנוע של זונגשיין דהיינו מנוע סיני.
אם החלטת להשקיע קח לך יפני שרדן ותהיה מרוצה

המחשמל 64

New member
מנהל
אני מסכים עם מה שכתב פנג' ואוסיף את

האני מאמין שלי. בעשור האחרון אני רכבתי על 3 יפנים והרביעי היה ספרדי- גסגס עם המנוע היפני של הימהה . כולם 4 פעימות.כיום רוכב על ימהה f 2016.
היפנים אמינים טילים נקודה!
מנועים בעלי אויר לאורך זמן טיפולים לפי ק"מ ולא שעות מנוע. מכלולים טובים. יפני נו מה יש לומר...
לגבי 450 או 400 פה כבר נפח גדול יותר מנוע עם אורך נשימה גדול יותר אך כלי האינדורו בנפח הנ"ל חזקים הכוונה לימהה לקטמ' כדוגמא. זה כלי שאני לא בטוח שיהנה אלה יעייף. הסוזוקי 400 בהחלט מכונה טובה מאד. אמינה דו"ש שיעשה הכל מהכל,כנ"ל הימהה WRR.
אם כוונתך לרכב להנאתך הייתי נוטה לימהה R או הסוזוקי 400. זו האג'נדה שלי בכל אופן..

למעלה