מה ההבדל בין WR-250 R ל-F

shachama

New member
מה ההבדל בין WR-250 R ל-F

מישהו יודע מה ההבדל ולמה המחיר של ה-R כ:כ זול ביחס ל-F?

Fengluzon

New member
שניהם אופנועים מצויינים. ה F אנדורו "טהור"

ה R , דגם הדו"ש המצויין שלהם.
שוב שניהם אופנועים מעולים כל אחד ותכליתו שלו.

two times

New member
פער המחירים העצום אצלנו הוא ייחודי לישראל

מבלי לגרוע דבר ממה שכתב לך Fengluzon בנוגע לאופי וייעוד הכלים המצויינים הללו.

רק בקשר לפער המחירים:
WRF אם אני לא טועה מטרו כיום מוכרים אותו כביכול ב 54 אלף "במבצע", במקום מחיר "רגיל" של 59 אלף.
WRR במשך זמן רב נמכר ב 37אלף "במבצע" במקום "מחיר רגיל" של 40 אלף שקל. כשעכשיו אפילו מוכרים אותו במבצע על מבצע - במחיר של 35 אלף ש"ח בלבד.

לפיכך: פער מחירים של 50 אחוז בערך, לאופנועים באותה מדרגת מכס. (פער של 50% הכוונה WRF עולה 50% יותר, מאשר ה WRR)
זהו פער מחירים עצום שאין לו אח ורע באף מקום בעולם שבו ימאהה מוכרת או בעבר מכרה את שני הדגמים הללו (בכל שאר העולם פער המחירים הוא בין 20 ל-30 אחוז. ובדגם הקודם של WRF אפילו הפער בשאר העולם היה יותר קטן).

למה ככה מטרו היבואנית החליטו דווקא אצלנו לעשות פער מחירים כזה עצום של 50% הפרש בין הדגמים?
והאם העיוות מקורו במחיר ישראלי סופר מוזל של ה WRR? או במחיר "מנופח" של ה WRF?

-אם ביום מן הימים תלך לעבוד במטרו בתפקיד ניהולי אולי תוכל לשאול ויענו לך.

:)

המחשמל 64

New member
מנהל
אני יכול להוסיף עוד שדגם הR הוא דוש'

עם נטיית שטח היחס לדוגמא לדו"ש מקביל כמו ההונדה crf250l או הקוואסקי klx250s. הימהה חזק מהם בהספק ומומנט בעל בולמים לאין שעור טובים מהם ויותר ממוקד שטח כדוגמא מהם. הוא אופנוע מוזרק מתקדם בעל 6 הילוכים אמין מאד חסכוני ורב משימתי.שוק טוב אופנוע שיתן חיים טובים לרוכב במגוון רחב של תוואי שטח. בקבוצת הרכיבה שלי 3 בעלי כלי כזה אני יכול לומר בפה מלא הם לא מעכבים אותי והמשימות המתבצעות בכל תוואי השטח מתבצעות. דגם הf שברשותי הוא כלי שונה בהחלט הוא כלי ממוקד שטח. גיר קצר יותר מומנט והספק גבוהים יותר. טיפול תכוף יותר אם כי לא בשעות מנוע אלה בק"מ. סה"כ הימהה כלים אמינים מבוקשים ומצויינים. תקנה R בטוחני שלא תתאכזב. לעוד שאלות ובכל נושא בשמחה..

למעלה