הדופים המוזרקים הולכים להיות אחלה, אבל יקרים?...

katuel

New member
נשמע כמו מערכת מורכבת ורגישה. פוגם ביתרון הפשטות של דו"פים

a c t i v e X

New member
התחזוקה עלולה להסתבך, כל העסק לא יהיה קל כמו

להרים צילינדר בדופ היום
&nbsp

יש סימני שאלה. אבל אף אחד לא מדבר על זה

לא זוכר מתי פעם אחרונה קראתי כתבת מבחן או סקירה במגזין ישראלי או אמריקאי או בכלל - שלא היתה כולה ליקוקיאדה אחת גדולה.
או לפחות 99 אחוז ליקוקיאדה.
&nbsp
אין שיניים אין ביקורתיות. (טוב האמת אם המבקרים יצמיחו שיניים - פעם הבאה לא יוזמנו להשקות).
&nbsp
הכל חרטא.

המחשמל 64

New member
מנהל
סה"כ אם אני מנסה לסכם עבורי את הדברים

יש קדמה אין ספק. זה היה במרובעי האינדורו ונכנס לעולם הדופים'. זה טוב ומתקדם. אני לא יודע מי כאן חווה תקיעות מצוף בקרבורטור דופ'. זה קרה לנו ב125 של שנתון ה2010 אני זןכר זאת היטב. היו מקרים שגם היה משתחן דלק עקב זאת.זה לא אומר שלא יכולות להיות גם כאן תקלות אבל התחושה היא של מערכת מתקדמת כבר ופחות מכניקה של קרבורטורים על המשתמע מכך. מנוע מדויק מגיב מיטבי וחד.באופן אישי בכתבתות אני תמיד לוקח את הנושאים הטכניים יותר לשימת לב ופחות התחושות כי זה כבר אינדיבידואלי.

מיכהWR

New member
לא שאני חשוד באהדה לKTM, אבל חידוש כזה בהחלט מצדיק התלהבות

בכל זאת מנוע הדו"פ לא השתנה באופן מהותי כבר הרבה מאוד שנים, אז כשחברה מובילה באה עם כזו מהפיכה אני מוכן לבלוע קצת חנופה.
מן הסתם אפשר לדון בלא מעט חששות (סתם דוגמה: תקלה קטנה במערכת אספקת השמן המאוד מורכבת הזו והלך המנוע תוך דקות ספורות), אבל הכל ספקולציות - זמנים יגידו.

Old School2

New member
איזה ביקורת אתה רוצה? כלים חדשים נוסעים מעולה

נתקלת אתה באחד שלא? שהיתה לך עליו ביקורת משמעותית?
לא בוחנים פה זונגשן או יוסאנג, אם היו בוחנים ופה ושם במבחנים שכן בחנו בהחלט ראו ביקורת.
בכתבה מצוין את נושא העליה במחיר ובמשקל, בפורום יש גם התייחסות לנושא האמינות, אם זה יהיה אמין או לא זה כרגע ספקולציות ובאופן אישי לא הייתי רץ לקנות אלא מחכה שנתיים שלוש כי יתכנו מחלות ילדות.
צריך לשים לב- יתכן והיתרונות על כלי עם קרבורטור שמכוון היטב אינם משמעותיים, רק שעוד כמה שנים לא ימכרו חדשים עם קרבורטור.

buki56

New member
אני מה שמעצבן אותי זה שאין הרבה מבחנים משווים

לא בא בטענות לאף אחד כי לפעמים יכול להיות שמגזין דווקא היה רוצה לעשות מבחן משווה אבל יבואנים לא משחררים אופנועי מבחן.
&nbsp
פשוט אומר... שאם הכתבת מבחן איננה מבחן משווה, אז בדרך כלל זה לא אומר לי כלום. סתם אוסף קלישאות.

המחשמל 64

New member
מנהל
לפני כמה שנים היו אכן מבחני השוואה למודלים כאלה ואחרים

היו גם מבחני השוואה לשנות דגם בדגמים מסויימים . אני זוכר את מבחן האבולוציה של קטמ 250 דופ' החל משנת 1999 , 2001 ו- 2006. היה יותר מדד ו/או מידע על מנת להשוות. מה שבאמת מתקבל, זו חווית רכיבה של רוכב שבאמת לא תמיד כחוויה או כאג'נדה שלו מתאימה למי מאיתנו. זו תחושה של איך הייתי מתנסח מעבר למה שרשמת קצת פרווה אולי אבל מידע מסגרת לדגם מסוים כן. לכן רק אתה כרוכב תדע למה להתחבר.
דעתי בכל אופן..הכי טוב לנסות ולהרגיש את ההבדל בעצמי עם מה שטוב ומחובר לעולמי כרוכב .

למעלה