אהההה! ספרו לי על זה...

wrr

New member
יפה , באמת לא הרגשתי הבדל עם הפקק מיכל מאנודייז

המחשמל 64

New member
מנהל
דן כמה נכון. יופי של סרטון, כל מילה שלו בהקשר

נכונה
.לפעמים אני שואל, יכול להיות שזה רק אנחנו ,או בכל העולם זה כך? כלומר אנו התרים אחר הטוב ביותר שמדובר ונמכר ,בעצם שתכלס כולם טובים ובאמת זה הכל ביד הרוכב ? אפשר לשאול רק כדוגמא: האם ימהה WRR לא מסוגל לבצע משימה כל שהיא כדוגמא ביחס לאינדורו מקביל בו בזמן שהוא משמש גם לרכיבת אינדורו כזו או אחרת ומכל סוג שיבחר הרוכב ? או האם
DRZ 400 כדוגמא נוספת גם כנ"ל ? אני משוכנע שבידי רוכב טוב שהוא ה- 80% מהמשימה בהיבט הצלחתה יהיה ביצוע נאות ללא כל קושי.
סתם כדוגמא,לא ראיתי את חברי(ושלשה במספר) סובלים מה -WRRים שלהם ברכיבת הסופ"ש כפי הטיול של XDR שעשינו השבוע בעיקר בטיפוסים להר טורען. עלו יפה מאד כמוני והעלו חיוך כמוני באנדרטה בפסגת ההר תרם הירידה לבקעת בית נטופה.

ראיתי סרטונים מדהימים עם אופנועים גדולים בהרבה

אפריקה טווין, קטמ אדוונצ'ר ואפילו מולטיסטרדה שבידיים הנכונות עושים דברים שאני רק יכול לחלום עליהם עם הצרצר שלי

enigo

New member
זה מין דיון שכל פעם חוזר, ניסיון לשים את הכל ביד הרוכב וכו'

גם פה, וגם בפורום אופניים.
אז כן, יש חבר'ה שעם אופני ריג'יד (בלי מתלים בכלל) רוכבים במורד בקצב שרוב הרוכבים יכולים רק לחלום עליו גם עם אופני "6. אז מה? רוכב נתון ירכב את המורד הרבה יותר לאט על אופני הריג'יד. ומכיוון שאין לנו אפשרות לגשת לחנות ולקנות רוכב טוב יותר, אנחנו קונים אופנוע/אופניים טובים יותר.
אם WRR רוכב אתכם באותו מסלול באותו קצב אז - או שאתם רחוקים מלנצל את האופנוע שלכם כראוי, או שרוכב ה-WRR הרבה יותר טוב מכם. אני מהמר, אגב, על אופציה א' - לא מתוך זלזול בכם, חלילה, אלא משום שאופנוע אנדורו מקצועי היום הוא מכונה עם יכולות הרבה הרבה יותר גבוהות ממה שרובנו מסוגלים למצות.
ועדיין, רוכב ה-WRR יצטרך ברוב המקרים לעבוד קשה יותר (אופנוע יותר כבד, מתלים פחות טובים) מאשר הרוכב על האופנוע המקצועי.

a c t i v e X

New member
אין ספק. זה נחמד לפעמים לרכב על איזה אנדרדוג ו"לתת בראש"

אבל זה תמיד יהיה כמו שתיארת
בעקרון, כל דגם חדש של יצרן יהיה טוב יותר מדגם קודם ורוכבים מכל הרמות יהנו ויצליחו איתו יותר. בין אם זה עבירות ובין אם זה מהירות
זה בעקרון, לרוב הרוכבים, לפעמים יש יציאות מפתיעות כמו הWRF החדש שלא כל הרוכבים מסתדרים איתו בקלות כמו עם הקודם בגלל הקיצוניות והאגרסיביות שלו (חוץ מרוכב קשוח אחד שבשבילו הוא היה רך וכבד)
&nbsp
אבל תמיד יבוא מישהו שרוכב טוב ויתן לאחרים בראש על אופנוע "מפתיע"
כמו למשל ילד ב2003 שבא עם KX250 2T ונתן בראש לכל הרוכבים במרוצי העמותה ואח"כ גם על DRZ. אז מה? זה אומר שכל הרוכבים צריכים לוותר על אופנועים יותר מתקדמים שיהיו להם יותר נוחים, נעימים קלים וסלחנים, כי יוני לוי פירק את כולם על DRZ?

המחשמל 64

New member
מנהל
מסכים עם הדברים שכתבת אניגו. זה בהחלט

הופיע גם בעולם אופני ההרים שרכשתי לפני כשנה. אני מסכים עם הנתון על היכולות של הכלים ויחד עם זאת שהוצאת הפוטנציאל מהמכונה תלוי ברוכב. אכן המכונה יכולה לתת והמון במיוחד בכלי אינדורו מקצועיים. מה שאני אולי במבט עייני יכול להבין שטווח השימוש יכול להיות יותר רחב יותר מהצר או המגביל יותר בשטח(גם באופניים זה כנראה כך) ככל שמשתנה סוג הכלי בהחלט גם כתלות הרוכב.

gregovihs

New member
תמיד מזכיר לי

כשגלשתי בברזיל
ראיתי ילדים על גלשני גלים בני כמה 20 שנה, עם פיצוצים ותיקונים (שאפילו ספסל לא הייתי בונה מהם)
הילדים האלה נתנו ביצועים וקפיצות שחלקם אפילו לא ראיתי בסרטוני גלישה.
ובטח לא רואים בארץ ע"י גולשים שגולשים על הגלשנים החדישים ביותר שנתפרו למידותיהם.
&nbsp
מסקנה,
תרכב אחי תרכב
&nbsp
&nbsp

wrr

New member
DAN TAL תמונה ממחישה במיוחד מהרכיבה היום

המחשמל 64

New member
מנהל
תמונה יפה!!. מה הדגם הנ"ל של הירוק? נפח, שנתון?

ואווו נראה מעולה.
אאל"ט זו הבריכה באזור כפר מכבי/אושה בשביל הגישה מאחור בחורשה לפני ההגעה לשער וגם בדרך ליער ק. אתא או שאני טועה?

wrr

New member
אני חושב שאתה לא טועה

האופנוע זה KDX200 משנת 1995

TTמאניה

New member
ידוע אבל זה לא השאלה

אם אתה רוכב פעם בשבועיים ובכושר בינוני ורמת רכיבה רגילה, יעני לא תותח, ואין לך זמן אפילו לשמן שרשרת,איזה אופנוע עדיף לך?
נראה לי חדש,קל ולא חזק מידי זה התשובה בשבילי.

למעלה