SWM - רק המנועים של האסקי האדומים, או גם השאר?

enigo

New member
SWM - רק המנועים של האסקי האדומים, או גם השאר?

כי ממה שראיתי, המזלג לפחות שונה (הפוך לעומת רגיל בזמנו), ואני תוהה אם גם דברים נוספים. השלדה זהה? מתלה אחורי?

enigo

New member
זה מה שמצאתי ברשת באיזה אתר

האם זה אותו אופנוע בדיוק, או שיש הבדלים ברכיבים שונים?

המחשמל 64

New member
מנהל
בכתבה בפול גז מצויין שכל שאר המכלולים זהים גם

כאן מפול גז:"אולם השלדה, מכלולי השלדה והעיצוב הם מהדור האחרון של הוסקוורנה עד רכישת המותג על ידי ק.ט.מ.","השלדה נלקחה ישירות מהוסקוורנה האדומה של הדור האחרון, וכך גם מכלולי השלדה. הבולמים למשל של קאיאבה (מזלג הפוך 48 מ"מ קארטרידג' פתוח) וזקס (מונושוק עם לינקג'), כוללים את כל הכיוונים, הבלמים של ברמבו"
בתמונה בכתבה רואים שהבולמים זהים כך גם בהסקי בתמונה.

a c t i v e X

New member
התמונה שלך זה ההוסקוורנה מ2010, לא מה שSWM מבוסס עליו

עדיין, גם בדגמים הישנים המזלג היה הפוך

shayph

New member
פגשתי את כפיר לוין ביום הדרכה של דויד נייט

כאשר הוא רכב על ה SWM, מבט קצר על מכלולי האופנוע נראו זהים (עם שינויים קומסטיים קלים)

מה שבטוח שהמזלג הקדמי לא זהה.
עד 09 המזלג היה של מרזוקי, בעוד שבSWM מגיע KYB אם אני לא טועה.
(יש לאבא שלי את ה TE310 2009 כ 7 שנים)

המחשמל 64

New member
מנהל
אם כך על מה הוא מבוסס אקטיב? אני כבר תכלס לא הכי מבין.

אכן באמת , מה ההבדל בינו ובין הדגמים "האחרונים" כפי הגדרתם בכתבה אם כך?
אני מנסה להבין היות שצוין שמכלולי השלדה נלקחו מהדגמים האחרונים של הוסקוורנה.אני זוכר היטב את דגם ה 2008 שהגיעו דאז לארץ וכל הזמן חשבתי שעל בסיס הדגמים הללו של השנתונים הנ"ל הוא מבוסס.
.

shayph

New member
בשנת 2010 או 2011 (לא זוכר בדיוק)

יצא ה TE310 החדש שהתבסס על דגם ה TE250 החדש (עיקר החידוש היה המנוע קטן המימדים שאם לא טועה שקל כ 22 קילו)
עד אותה שנה, כלומר 2009 ומטה היה דגם TE310 למעשה TE250 עם קיט הגדלה של חברת אטנה.

TE310 עם המנוע המוקטן , היה שונה במנוע כמובן , שלדה וגם במהלך השנים הסקוורנה עברו ל KYB מקדימה.

הדגם של ה SWM אינו זהה לדגמים האחרונים מסדרת ההסקוורנה האדומה אלא לדגמים ה"ראשונים" שעלו ארצה.

המחשמל 64

New member
מנהל
נכון המזלג של קאייבה

הנה הציטוט מהכתבה.:"השלדה נלקחה ישירות מהוסקוורנה האדומה של הדור האחרון, וכך גם מכלולי השלדה. הבולמים למשל של קאיאבה (מזלג הפוך 48 מ"מ קארטרידג' פתוח) וזקס (מונושוק עם לינקג'), כוללים את כל הכיוונים"

a c t i v e X

New member
לא יודע מה הם רשמו אז, נראה לי בלבלו הכל

אבל בהמשך בכתבות תכלס הם פירטו יותר מדוייק
"ה-RS300R הוא הלכה למעשה הוסקוורנה TE310 שיוצר עד שנת 2011"
בכתבה הראשונה הם טענו שהשלדה היא מהדור האחרון והמנוע מהדור הלפני אחרון
זה די מגוחך לחשוב ככה... שהם שמומנוע גדול יותר בשלדה שתוכננה למנוע קומפקטי יותר... אבל מילא
בקיצור. ההוסקוורנה שלפני הגרמנים

למעלה