מאתר פול גז אביעד אברהמי בסקירה על 11 האופנועים

הליך של שנה לפחות..?

שרקו ו TM כבר כמה שנים פה ולא מתרומים לשום מקום.

בטא ו SWM רק השנה נכנסו לשוק אז עוד מוקדם לשפוט...
אבל עד כמה שאפשר להעריך כרגע, איך שהדברים נראים, לא עושה רושם שמהם תבוא הבשורה.

דווקא מטרו שברו את השוק השנה עם ההחדרה מחדש של דגמי ה WRF.
מוכרים אותם כיום במבצע סוף שנה, ב 55K כמדומני. את שניהם. וגם לפני כן לא היו יקרים יחסית למתחרים.
מאיר הגיבו עם 56K ל CRF'ים צהובים 250 וגם 450. בינתיים אלו רק מבצעי סוף שנה אבל לך תדע.
ועופר אבניר גם נכנסו עכשיו עם RMX/Z בתמחור אפילו עוד יותר זול.

בקיצור אם תבוא בשורה - היא תבוא מהיפנים בשלל היבואנים השונים.
אולי הם יימשכו את השוק למטה. וגם אם לא - עדיין הצרכן הישראלי הרוויח... לפחות אלו שלא מכורים למכונות אירופאיות.

המחשמל 64

New member
מנהל
אספר לך דוגמא מהחיים. לפני כשלשה שבועות

הייתי ביום הדגמה של בטה גסגס בצפון.
הצעיר שלי עלה על דגמי ה 300 דופ' של שניהם. הבטה מאד התחבר לו ביחס
לגסגס לדוגמא. כאדם בוגר שחושב: עד שהבטה לא יתבסס בארץ ועד שלא אדע מי ,מה ,איך ,למה וכמה ,אמינות, שרות וכ'ו תכלס לא יהיה לו בטה. ללמוד על המותג לפחות שנה לדעתי של התנסותו בשוק וחקירה שלי את יודעי הדבר לגביו לדוגמא. זה לא אומר שהוא יצליח או לא כמותג אך זה בסיס נתונים בהיבט זמן מינמאלי שלקוח צריך לדעתי כפוטנציאל לאמץ לעצמו לכיון מותג מסוים. לגבי tm לו אני בראש המותג אני מנסה להבין איך אני יכול לקדם ביחס למצב היום שהוא שונה לדעתי. לגבי היפנים הם תמיד היו כלים מצוינים לפי הנראה לי יש גם נכון בדבריך בהקשרם.

buki56

New member
סמל'ת זה כרגע זה אימפריה

סמל'ת הם היבואנים של פיאט, אלפא-רומיאו, אבארט, לנצ'ייה, גזגז (נראה מה יוליד יום), בטא, ארקטיק קאט, פרארי ומזראטי (בשותפות עם אוויס ו-UMI), איווקו, סובארו, והחל מהשנה גם היבואנים בישראל של קבוצת קרייזלר: כולל המותגים ג'יפ, דודג', ראם, 'מופאר' ו-SRT.
&nbsp
שימו לב, אופנועים, מכוניות כולל רכבי על, משאיות, טרקטורונים וסידבייסייד.
&nbsp
לדעתי אם הם רוצים, הם 'מפילים' את השוק עוד פעם... עם גזגז ועם בטא.
&nbsp
אין מה להשוות את סמל'ת לשאר היבואניות. בטח לא הקטנות hm ליגל ואשל וכו'.

enigo

New member
אכן רשימה מפוארת, רק לשים לב ש"UMI" ו"אוויס" הם היום אותה

חברה, ו-MOPAR ו-SRT הם לא מותגים.
הרשימה הזו משעשעת משהו בהתחשב בזה שבתחילת העשור הבעלים של סמל"ת חיפש קונים לסמל"ת כי נמאס לו מהתחום. כשהוא לא מצא מישהו שישלם מחיר סביר (לדעתו), הוא הפך כיוון לחלוטין. מה שנקרא - אין דין קריזתו כדין קריזתך...

למעלה