לבי התרסק ועצם עיניו

../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

משתתפת בצערך.. מדהה לחלוטין עם תחושת האובדן שמלווה אותך.. מדי כלבי ז"ל, מת גם בגיל 13 מגיל 6 בערך זכיתי בחברות עימו,עד היום המר בו תמה כל התקופה הזאת וניפצה לי את הלב לרסיסים. תהיי חזקה.. אוהבת קסם

ira87

New member
משתתפת בצערך ../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

כל כך מצער לשמוע על מוות של ייצור כל כך רך וטהור. אבל אני מתנחמת בכך שהיו לה חיים טובים לצידך, למרות כל מה שעברה בחיים. שלא תדעי עוד צער
.

menl

New member
../images/Emo14.gif../images/Emo16.gifנר../images/Emo16.gif

עצוב וכואב. לפחות היא זכתה לחיות עם אדם אוהב ומסור.

ilana gutman

New member
../images/Emo7.gifמשתתפת בצערך

לפחות היו לכלבה חיים מאושרים בבית טוב ואת יכולה לדעת שהיא זכתה להמון האבה בחיים ....

איתך בצערך |../images/Emo24.gif בלי חיוך|

אם את צריכה משהו - אל תהססי לפנות אלי. מגיע לך כל-כך הרבה על הזמן והסבלנות שהשקעת בילדה הזאת.

bonbonyetta

New member
תודה לחברים ../images/Emo39.gif../images/Emo14.gif

שלום לכולם, תודה לחברים שהשתתפו והבינו. במצב כזה, אתם יודעים הרי שום דבר, ואף אחד, למרות הרצון, לא יכולים לעזור, אבל - זה מוסיף, ותמיד זה טוב להרגיש שיש חברים סביב. תודה על התמיכה, אני בטוחה שתהליך האבל יהיה יותר קל יחד איתכם. אנשים פשוט לא מבינים שה"קטנה" כמו כל חיית מחמד אחרת היא חלק מהמשפחה מהנפש, מהחיים. אפילו תקופת האבל שלא כמו על בני אדם אינה מעוגנת בחוק. אני יושבת שבעה, בפנים בנפש, אך שלא כמו אנשים אין הכרה בזה, ואין הבנה בציבור הרחב. לכן טוב שיש "ציבור מצוצמם" כמו הפורום כאן שלנו שאתה נמצא בחברת אנשים שמבינים גם ללא מילים את אשר אתה חש, את הכאב, התסכול והאובדן. אין מה לעשות זה לוקח זמן, ואיך חברים טובים אמרו לי : בעניין זה אין "קיצורי דרך" ומה שלא עושים זה לא קל. אני כאן, יחד עם ה"קטנה" שלי שתמיד תישאר חלק מהנפש מהלב מהנשמה שלי.

למעלה