לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום זכויות בעלי חיים

ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים!
הפורום בא לתת במה לתהיות, מחשבות ובקשות בנושא ניצול ופגיעה בבעלי חיים. לבעלי חיים יש זכויות שמגיעות להם ויש להכיר בכך, כשם שבמהלך ההיסטוריה הכירו בזכויות של קבוצות אנושיות החוות דיכוי, כגון השחורים והנשים.
מאות מיליוני בעלי חיים מעונים בישראל כל שנה, עינויים קשים שלא היינו חולמים לגרום לבני האדם האכזריים ביותר עלי-אדמות. בעלי החיים מעונים בתעשיות המזון (בשר, ביצים וחלב), בתעשיית הלבוש (לשם ייצור פרוות ועורות), בתעשיית הבידור (קרקסים, מרוצים, גני חיות ועוד) ובתעשיית הניסויים. בנוסף, כלבים וחתולים רבים נזרקים לרחובות, ננטשים בצידי הכביש, עוברים התעללות פיזית וחווים סבל עצום.
את הסבל הזה אנחנו יכולים למנוע. בעלי החיים זקוקים לעזרתנו. רוב בני האדם סביבנו אינם לוקחים בחשבון את כאבם של בעלי החיים הכרוך בפעולותיהם היומיומיות. רוב בני האדם אינם מודעים להתעללות העצומה בבעלי החיים שמתרחשת כעת. תפקידינו הוא להגביר את מודעותם. אנו צריכים להפיץ את המידע על מצבם של בעלי החיים באופן בו בני אדם יוכלו לקלוט אותו, ולפעול למענם.
ההתעללות בבעלי חיים אינה גלויה, אך קל מאוד להצביע עליה. אנחנו צריכים לעשות זאת. בקישורי הפורום ובהודעות בפורום תוכלו ללמוד על הפגיעה בבעלי החיים ועל פירוש המושג "זכויות בעלי חיים". בעמודי הגלריה תוכלו למצוא תמונות קשות של בעלי חיים שעברו התעללות. גודל התמונות בגלריה מותאם להדפסה איכותית. תמונות לצפייה ולהפצה באינטרנט ניתן למצוא באתרים מקישורי הפורום.
על מנת שהפורום יעזור לבעלי חיים ככל הניתן, מספר המלצות חשובות:
הפורום שלנו הוא במה ציבורית החשופה בפני כל העולם. כשאתם כותבים בפורום, למרות שזהותכם מוסתרת, דמיינו שאתם עומדים על במה ונואמים במיקרופון מול קהל רחב. האנשים שעליהם אנחנו כותבים קוראים את הפורום ומחפשים אותנו, ומפעם לפעם מאיימים בתביעות.
בכדי שהפורום ישמש במה ציבורית מכובדת לנושא החשוב שלנו, יש להשתמש בשפה "נקיה" ולהימנע בכל עת מפגיעה מכוונת בכותבים אחרים, מהתקפה אישית שלהם ומהודעות הקשורות אליהם באופן אישי ושאינן קשורות בנושא הפורום.
שרשור: מאחר ומוצגות בעמוד הראשי רק 15 הודעות ראשיות ויש לנו אינטרס לשמרן לאורך זמן, אנא שרשרו (הוסיפו הודעתכם כתגובה להודעה קיימת) אל הודעה העוסקת באותו תחום או בנושא דומה (למשל כתבות וקישורים, אימוץ כלבים וחתולים). אם אינכם בטוחים, התייעצו בהנהלת הפורום בנושא. ** אנא קבלו בהבנה שרשורים שמבצעים מנהלי הפורום - מטרתנו היא להעלות שרשורים והודעות מהדף הקודם.
הודעות אישיות למשתתפים בפורום ניתן לכתוב לתיבת המסרים של המשתמש - בתחתית הודעתו מוצב קישור בשם "מסר למחבר/ת".
רבים הם התכנים הקשים המועלים לפורום (קטעים, סרטים ותמונות). אתם מתבקשים להזהיר לפני תמונות וסרטונים קשים במיוחד שאתם מעלים אל הפורום.
אין לפרסם בפורום זה מוצרים או שירותים מסחריים משום סוג. ניתן לפנות לאישור הנהלת הפורום.
אל תנטשו את בעלי החיים. הישארו איתנו בפורום, כדי לעזור להם. בפורום מתפרסמות ידיעות על הפגנות וקריאות שונות לפעולה למען בעלי החיים.

אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בו: 
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=360&aId=98696

שלכם,
הנהלת פורום זכויות בעלי חיים
כתובתו המקוצרת של הפורום: http://forum.tapuz.co.il/AnimalRights

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זכויות בעלי חיים

ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים!
הפורום בא לתת במה לתהיות, מחשבות ובקשות בנושא ניצול ופגיעה בבעלי חיים. לבעלי חיים יש זכויות שמגיעות להם ויש להכיר בכך, כשם שבמהלך ההיסטוריה הכירו בזכויות של קבוצות אנושיות החוות דיכוי, כגון השחורים והנשים.
מאות מיליוני בעלי חיים מעונים בישראל כל שנה, עינויים קשים שלא היינו חולמים לגרום לבני האדם האכזריים ביותר עלי-אדמות. בעלי החיים מעונים בתעשיות המזון (בשר, ביצים וחלב), בתעשיית הלבוש (לשם ייצור פרוות ועורות), בתעשיית הבידור (קרקסים, מרוצים, גני חיות ועוד) ובתעשיית הניסויים. בנוסף, כלבים וחתולים רבים נזרקים לרחובות, ננטשים בצידי הכביש, עוברים התעללות פיזית וחווים סבל עצום.
את הסבל הזה אנחנו יכולים למנוע. בעלי החיים זקוקים לעזרתנו. רוב בני האדם סביבנו אינם לוקחים בחשבון את כאבם של בעלי החיים הכרוך בפעולותיהם היומיומיות. רוב בני האדם אינם מודעים להתעללות העצומה בבעלי החיים שמתרחשת כעת. תפקידינו הוא להגביר את מודעותם. אנו צריכים להפיץ את המידע על מצבם של בעלי החיים באופן בו בני אדם יוכלו לקלוט אותו, ולפעול למענם.
ההתעללות בבעלי חיים אינה גלויה, אך קל מאוד להצביע עליה. אנחנו צריכים לעשות זאת. בקישורי הפורום ובהודעות בפורום תוכלו ללמוד על הפגיעה בבעלי החיים ועל פירוש המושג "זכויות בעלי חיים". בעמודי הגלריה תוכלו למצוא תמונות קשות של בעלי חיים שעברו התעללות. גודל התמונות בגלריה מותאם להדפסה איכותית. תמונות לצפייה ולהפצה באינטרנט ניתן למצוא באתרים מקישורי הפורום.
על מנת שהפורום יעזור לבעלי חיים ככל הניתן, מספר המלצות חשובות:
הפורום שלנו הוא במה ציבורית החשופה בפני כל העולם. כשאתם כותבים בפורום, למרות שזהותכם מוסתרת, דמיינו שאתם עומדים על במה ונואמים במיקרופון מול קהל רחב. האנשים שעליהם אנחנו כותבים קוראים את הפורום ומחפשים אותנו, ומפעם לפעם מאיימים בתביעות.
בכדי שהפורום ישמש במה ציבורית מכובדת לנושא החשוב שלנו, יש להשתמש בשפה "נקיה" ולהימנע בכל עת מפגיעה מכוונת בכותבים אחרים, מהתקפה אישית שלהם ומהודעות הקשורות אליהם באופן אישי ושאינן קשורות בנושא הפורום.
שרשור: מאחר ומוצגות בעמוד הראשי רק 15 הודעות ראשיות ויש לנו אינטרס לשמרן לאורך זמן, אנא שרשרו (הוסיפו הודעתכם כתגובה להודעה קיימת) אל הודעה העוסקת באותו תחום או בנושא דומה (למשל כתבות וקישורים, אימוץ כלבים וחתולים). אם אינכם בטוחים, התייעצו בהנהלת הפורום בנושא. ** אנא קבלו בהבנה שרשורים שמבצעים מנהלי הפורום - מטרתנו היא להעלות שרשורים והודעות מהדף הקודם.
הודעות אישיות למשתתפים בפורום ניתן לכתוב לתיבת המסרים של המשתמש - בתחתית הודעתו מוצב קישור בשם "מסר למחבר/ת".
רבים הם התכנים הקשים המועלים לפורום (קטעים, סרטים ותמונות). אתם מתבקשים להזהיר לפני תמונות וסרטונים קשים במיוחד שאתם מעלים אל הפורום.
אין לפרסם בפורום זה מוצרים או שירותים מסחריים משום סוג. ניתן לפנות לאישור הנהלת הפורום.
אל תנטשו את בעלי החיים. הישארו איתנו בפורום, כדי לעזור להם. בפורום מתפרסמות ידיעות על הפגנות וקריאות שונות לפעולה למען בעלי החיים.

אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בו: 
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=360&aId=98696

שלכם,
הנהלת פורום זכויות בעלי חיים
כתובתו המקוצרת של הפורום: http://forum.tapuz.co.il/AnimalRights
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים! לפני כתיבה בפורום יש לקרוא את התקנון - כתיבה בפורום מהווה הסכמה לתנאיו.
הודעות הנוגעות לאופן ניהול הפורום יש לשלוח מסר באמצעות 'מסר למנהלים'.
הודעות הנוגעות לאופן הניהול שיכתבו על גבי הפורום עשויות להימחק, ובכל מקרה לא יטופלו.
המשך >>

לצפיה ב-'לבי התרסק ועצם עיניו'
לבי התרסק ועצם עיניו
<< ההודעה הנוכחית
19/01/2006 | 21:54
38
490
הלב שלי נשבר לאלפי רסיסים ועצם עיניים.
הדמעות לא מפסיקות ואני מרגישה כאילו חתכו לי יד אך הדם לא זורם, ולא כואב .
אני מפחדת מהרגע שבו אקלוט, את ההמקום הריק על המזרון בסלון, את קערת האוכל שלא אכלה, את המיים, ואת העובדה שאינני צריכה יותר לקום מוקדם בבוקר להוריד אותה.
קברתי עכשיו את ה"קטנה" את הכלבה האהובה שלי.
13 שנים היתה אתי , לקחתיה מ"תנו לחיות לחיות" כהיתה בת 4 אחרי התעללות והזנחה ממנה הצילו אותה.

אני מבקשת להקדיש לה את שירו של נתן יונתן

בדומית חצות כבה. עת אוהבים באין מרגוע
ערים בחושך וקושבים לצמרות ולטללים,
היא באה אט ברוך עצוב באצבעות דקות לנגוע,
אחר תלך עמך לשם בצעדיה הקלים.

ישנם דברים גדולים אחי על העפר ומעליך,
אך בין חייך לבינך דולקות עיניה היפות,
וטהורה וביישנית כמו יאור בין חטאיך
אולי תרעיד לרגע קט את השנים העייפות.

בדד בסתר נפשך העצובה ההפכפכת,
באין רואים באפלולית תפרח אהבתך אחי,
לא יגנבו אותה ממך וגם על אפר נעוריך
היא תהבהב כגחלילית קטנה בסתר השיחים.....

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-' כמה שאני מכיר את ההרגשה'
כמה שאני מכיר את ההרגשה
19/01/2006 | 21:59
תצרפי תמונה אם יש לך, בבקשה.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-''
19/01/2006 | 22:01
אוי מסכנה תחשבי על זה ככה היא הלכה למקום טוב יותר והכאב תמיד יהיה (מניסיון)אבל ברגעים קשים כאלה תחשבי על כל הרגעים שהיא נתנה לך כי זה כבר ידוע שהכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם (אני קברתי את התוכים שלי זה היה רגע מאוד קשה בחיי גם לאחר מבט של כמה שנים טובות זה נורא לאבד משפחה בן משפחה אבל אז אני נזכרת כמה הם תרמו לי ואני מודה על הזמן היהי לי איתם )(היו לי תוכי אהבה..)אני יודעת שעכשיו נורא קשה לך והשיר אין לי מילים הוא עוצר נשימה מרגש .אני יודעת שאין ולא יהיה לה תחליף ואני משתתפת בצערך ...
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'..... משתתפת בצערך..'
..... משתתפת בצערך..
19/01/2006 | 22:03
לפחות תהיי מאושרת על כך שאת יודעת שנתת את הכי טוב בשבילה, ושהיו לה חיים נהדרים, היא בטוח מודה לך על כך..

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'"הקטנה"'
"הקטנה"
19/01/2006 | 22:14
1
3
לצפיה ב-''
21/01/2006 | 21:06
7
לצפיה ב-' משתתף בצערך.'
משתתף בצערך.
19/01/2006 | 22:41
גם אני קברתי כלב.לפני יותר מ-9 שנים.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'משתתף בצערך'
משתתף בצערך
19/01/2006 | 22:53
היא נראית פשוט כלבה מקסימה ופשוט מרגישים מהמילים כמה אהבת אותה.
אני מקווה שכל הזיכרונות המדהימים שבוודאי יש לך ממנה יעזרו לך ברגעים הכי קשים לדעת שהיא חייה את החיים בצורה הכי נהדרת כש היא מוקפת באהבה.

יהי זכרה ברוך
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-' '
19/01/2006 | 23:01
השתתפות בצער
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-''
19/01/2006 | 23:21
משתתפת בצערך בובונייטה...
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-''
20/01/2006 | 00:10
אני כל כך מכירה את ההרגשה הזו
משתתפת בצערך

לזכרה

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אני כל כך מצטער... '
אני כל כך מצטער...
20/01/2006 | 03:34
1
כבר כמה דקות מאז פתיחת התגובה, אני יושב מול מסך המחשב עם ידיי מרחפות מעל המקלדת ומחשבותי נודדות בחיפוש אחר דרך להקל על צערך.

אני יודע שלא קיימת דרך כזאת.

משתתף בצערך.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-''
20/01/2006 | 07:11
לצפיה ב-'בונבון היקרה, משתתפת בצערך '
בונבון היקרה, משתתפת בצערך
20/01/2006 | 07:46
הודעתך ריגשה אותי מאד,
אני כואבת את כאבך.
אני מקווה שתוכלי להתנחם בעובדה שנתת לקטנה הזאת חיים ארוכים ומלאי שמחה, את הצלת אותה ממוות בגיל קטן ונתת לה את החיים שהיגיעו לה.
בזכותך היו לה חיים נפלאים ובית מגן ונפלא כמו שלך.
אני מקווה שבבוא היום תוכלי לאמץ כלב/כלבונת נזקקים נוספים ובכך למלא את החלל שנוצר.

קבלי הרבה עידוד וחיבוקים

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'משתתף בצערך'
משתתף בצערך
20/01/2006 | 07:50
11
לצפיה ב-' משתתפים בצערך '
משתתפים בצערך
20/01/2006 | 10:21
3
איתך באבלך בונבונית

גם ולדימיר ורחל מוסרים תנחומיהם
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'תנחומי , חיבוק ענק'
תנחומי , חיבוק ענק
20/01/2006 | 10:39
4
לצפיה ב-'אני משתתפת בצערך. אם זה מנחם אותך'
אני משתתפת בצערך. אם זה מנחם אותך
20/01/2006 | 11:14
היא הלכה למקום טוב פי אלף מהגיהנום כאן עלי אדמות.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-''
20/01/2006 | 12:45
משתתפת בצערך..
מדהה לחלוטין עם תחושת האובדן שמלווה אותך..
מדי כלבי ז"ל, מת גם בגיל 13 מגיל 6 בערך זכיתי בחברות עימו,עד היום המר בו תמה כל התקופה הזאת וניפצה לי את הלב לרסיסים.

תהיי חזקה..
אוהבת
קסם
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'איתך באבלך'
איתך באבלך
20/01/2006 | 12:46
7
לצפיה ב-''
20/01/2006 | 14:22
תנחומיי
יהי זכרה ברוך
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'משתתפת בצערך'
משתתפת בצערך
20/01/2006 | 14:25
5
לצפיה ב-'משתתפת בצערך '
משתתפת בצערך
20/01/2006 | 15:20
כל כך מצער לשמוע על מוות של ייצור כל כך רך וטהור. אבל אני מתנחמת בכך שהיו לה חיים טובים לצידך, למרות כל מה שעברה בחיים.
שלא תדעי עוד צער
.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'נר'
נר
20/01/2006 | 15:33
עצוב וכואב. לפחות היא זכתה לחיות עם אדם אוהב ומסור.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'משתתפת בצערך'
משתתפת בצערך
20/01/2006 | 15:52
לפחות היו לכלבה חיים מאושרים בבית טוב ואת יכולה לדעת שהיא זכתה להמון האבה בחיים ....
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'איתך בצערך | בלי חיוך|'
איתך בצערך | בלי חיוך|
20/01/2006 | 22:15
אם את צריכה משהו - אל תהססי לפנות אלי.
מגיע לך כל-כך הרבה על הזמן והסבלנות שהשקעת בילדה הזאת.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-''
21/01/2006 | 12:00
יהי זיכרו ברוך!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'עצוב נורא, משתתפת בצערך '
עצוב נורא, משתתפת בצערך
21/01/2006 | 13:43
8
לצפיה ב-'עצוב עצוב '
עצוב עצוב
21/01/2006 | 13:47
בובוניטה,

בוכה איתך

מיה
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'תודה לחברים '
תודה לחברים
21/01/2006 | 20:10
3
שלום  לכולם,
תודה לחברים שהשתתפו והבינו. במצב כזה, אתם יודעים הרי שום דבר, ואף אחד, למרות הרצון, לא יכולים לעזור, אבל - זה מוסיף, ותמיד זה טוב להרגיש שיש חברים סביב.
תודה על התמיכה, אני בטוחה שתהליך האבל יהיה יותר קל יחד איתכם.
אנשים פשוט לא מבינים שה"קטנה" כמו כל חיית מחמד אחרת היא חלק מהמשפחה מהנפש, מהחיים. אפילו תקופת האבל שלא כמו על בני אדם אינה מעוגנת בחוק.
אני יושבת שבעה, בפנים בנפש, אך שלא כמו אנשים אין הכרה בזה, ואין הבנה בציבור הרחב. לכן טוב שיש "ציבור מצוצמם" כמו הפורום כאן שלנו שאתה נמצא בחברת אנשים שמבינים גם ללא מילים את אשר אתה חש, את הכאב, התסכול והאובדן.
אין מה לעשות זה לוקח זמן, ואיך חברים טובים אמרו לי :
בעניין זה אין "קיצורי דרך" ומה שלא עושים זה לא קל.
אני כאן, יחד עם ה"קטנה" שלי שתמיד תישאר חלק מהנפש מהלב מהנשמה שלי.
זכויות בעלי חיים >>

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ