לבי התרסק ועצם עיניו

bonbonyetta

New member
../images/Emo16.gifלבי התרסק ועצם עיניו../images/Emo14.gif../images/Emo16.gif

הלב שלי נשבר לאלפי רסיסים ועצם עיניים. הדמעות לא מפסיקות ואני מרגישה כאילו חתכו לי יד אך הדם לא זורם, ולא כואב . אני מפחדת מהרגע שבו אקלוט, את ההמקום הריק על המזרון בסלון, את קערת האוכל שלא אכלה, את המיים, ואת העובדה שאינני צריכה יותר לקום מוקדם בבוקר להוריד אותה. קברתי עכשיו את ה"קטנה" את הכלבה האהובה שלי. 13 שנים היתה אתי , לקחתיה מ"תנו לחיות לחיות" כהיתה בת 4 אחרי התעללות והזנחה ממנה הצילו אותה.
אני מבקשת להקדיש לה את שירו של נתן יונתן
בדומית חצות כבה. עת אוהבים באין מרגוע ערים בחושך וקושבים לצמרות ולטללים, היא באה אט ברוך עצוב באצבעות דקות לנגוע, אחר תלך עמך לשם בצעדיה הקלים. ישנם דברים גדולים אחי על העפר ומעליך, אך בין חייך לבינך דולקות עיניה היפות, וטהורה וביישנית כמו יאור בין חטאיך אולי תרעיד לרגע קט את השנים העייפות. בדד בסתר נפשך העצובה ההפכפכת, באין רואים באפלולית תפרח אהבתך אחי, לא יגנבו אותה ממך וגם על אפר נעוריך היא תהבהב כגחלילית קטנה בסתר השיחים.....

LITI789

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif

אוי מסכנה תחשבי על זה ככה היא הלכה למקום טוב יותר והכאב תמיד יהיה (מניסיון)אבל ברגעים קשים כאלה תחשבי על כל הרגעים שהיא נתנה לך כי זה כבר ידוע שהכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם (אני קברתי את התוכים שלי זה היה רגע מאוד קשה בחיי גם לאחר מבט של כמה שנים טובות זה נורא לאבד משפחה בן משפחה אבל אז אני נזכרת כמה הם תרמו לי ואני מודה על הזמן היהי לי איתם )(היו לי תוכי אהבה..)אני יודעת שעכשיו נורא קשה לך והשיר אין לי מילים הוא עוצר נשימה מרגש .אני יודעת שאין ולא יהיה לה תחליף ואני משתתפת בצערך ...

../images/Emo10.gif..... ../images/Emo16.gif משתתפת בצערך..

לפחות תהיי מאושרת על כך שאת יודעת שנתת את הכי טוב בשבילה, ושהיו לה חיים נהדרים, היא בטוח מודה לך על כך..

NAON1

New member
../images/Emo16.gif משתתף בצערך.

גם אני קברתי כלב.לפני יותר מ-9 שנים.

dim18

New member
משתתף בצערך

היא נראית פשוט כלבה מקסימה ופשוט מרגישים מהמילים כמה אהבת אותה. אני מקווה שכל הזיכרונות המדהימים שבוודאי יש לך ממנה יעזרו לך ברגעים הכי קשים לדעת שהיא חייה את החיים בצורה הכי נהדרת כש היא מוקפת באהבה.
יהי זכרה ברוך

נוWה

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

משתתפת בצערך בובונייטה...

The Reuty

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אני כל כך מכירה את ההרגשה הזו
משתתפת בצערך
לזכרה

b0redavid

New member
אני כל כך מצטער... ../images/Emo16.gif

כבר כמה דקות מאז פתיחת התגובה, אני יושב מול מסך המחשב עם ידיי מרחפות מעל המקלדת ומחשבותי נודדות בחיפוש אחר דרך להקל על צערך. אני יודע שלא קיימת דרך כזאת. משתתף בצערך.

**לילך**

New member
בונבון היקרה, משתתפת בצערך ../images/Emo16.gif

הודעתך ריגשה אותי מאד, אני כואבת את כאבך. אני מקווה שתוכלי להתנחם בעובדה שנתת לקטנה הזאת חיים ארוכים ומלאי שמחה, את הצלת אותה ממוות בגיל קטן ונתת לה את החיים שהיגיעו לה. בזכותך היו לה חיים נפלאים ובית מגן ונפלא כמו שלך. אני מקווה שבבוא היום תוכלי לאמץ כלב/כלבונת נזקקים נוספים ובכך למלא את החלל שנוצר. קבלי הרבה עידוד וחיבוקים

einav2h

New member
../images/Emo16.gif משתתפים בצערך ../images/Emo14.gif

איתך באבלך בונבונית
גם ולדימיר ורחל מוסרים תנחומיהם

למעלה