הודעה לעיתונות מטעם קסטרו

נטלי אם

New member
כן מאוד קשה להבין

מעניין מי היה בפגישה. יש דרכים להביע עמדה ולא דרך כה מגעילה.

מה לעשות

מה לעשות שהעובדות כנראה מדברות בעד עצמן, שזו המסקנה ההגיונית היחידה שאפשר להגיע אליה. מה לעשות שיש פעילים בתנועה שמוכנים לעשות פשרות והסכמים עם רוצחים שזו האסוציאצה שקופצת לראש.

m_shy

New member
רגע

אומרים לי שלא משתדר הדבר הנכון מהניסוח בסוף: "עושה פרצוף כועס". כאילו אני לא באמת מתכוון למה שכתבתי או משהו. אז רק למען ההבהרה, אני מאוד מתכוון לכל מה שכתבתי, אני חש שזה דבר סופר רציני, ומקורו של הניסוח "עושה פרצוף כועס" הוא במקום לשים את האייקון של תפוז כועס. הייתי צריך פשוט לכתוב "כועס" וזהו.

Beyond Paradise

New member
נכון מאוד../images/Emo45.gif

החרם לא ייפסק, לא קונה את הלוקשים שלהם. גם אם היה סיכוי קלוש שאני אי פעם אקנה בקסטרו, הסיכוי הקטן הזה נעלם לחלוטין.

==איך היתה ההפגנה היום???==

כמה באו?איך הגיבו בחנות? לצערי לא יכולתי להגיע
סליחה.

Beyond Paradise

New member
הגיעו מעל 85 אישה,

היה ממש טוב לפי דעתי, הייתה נוכחות טובה, וההפגנה נמשכה 3 שעות. קסטרו ניסו להגיש לנו כוסות מים, כנראה שאין להם כבר תקציב ללימונדה.

../images/Emo126.gif../images/Emo126.gif../images/Emo126.gif../images/Emo126.gif../images/Emo126.gif../images/Emo126.gif../images/Emo126.gif

ואחת בשביל מקדונלדס מלפני שנתיים בירושליים
וננצל את השרשור להזכיר שה16 לאוקטובר (ראשון) הוא היום הבינלאומי נגד מקדונלדס,לכבוד המאורע בשישי הזה תהייה פעילות בתל אביב שתתחיל בשעה 12 בגינת שינקין ותכלול חלוקת אוכל טבעוני דוכני הסברה תאטרון רחוב צעדה והפגנה מול סניף מק
הקרוב
וביום ראשון עצמו תהיינה פעילויות בחיפה ירושליים כפר סבא (אותם שב"י מארגנת , הם יערכו סימולטנית ויהיו בהם תיאטרוני רחוב ממש חביבים) והפגנה בהרצליה! כמו כן ביום ראשון תתקיים ב"סלון מזל" (רח' אלמונית 3)בשעה 9 הקרנה של סרט שמתעד את תביעת הדיבה שמקדונלדס הגישה נגד פעילי גרינפיס באנגליה כדי להשתיק בכוח את המחאות נגדם וחשיפת הפשעים שלהם לעיני הציבור. עד כאן הנצל"ש ^-^

b0redavid

New member
כל הכבוד! מצטער שלא הגעתי הפעם!../images/Emo10.gif

(הכלב שלי עם קילקול קיבה רציני...) אבל תמיד יש את הפעם הבאה! הבאה! והבאה! שלטים נהדרים ואהבתי מאוד את חולצת הדם!!! הראו אותכן/ם בערוץ 3 בכבלים בחדשות המקומיות ואמרו לי שגם בערוץ 2 או 10, לא זכרו לאמר לי איזה מהם אבל בטוח אחד מהם!

גם היום אמורה להיות כתבה!

כי הצילומים הטובים ביותר של ההפגנה היו כשהמהדורה כבר שודרה, הם שלחו צלם נוסף והתכנים כנראה יופיעו היום!

למעלה