הודעה לעיתונות מטעם קסטרו

enbalush

New member
../images/Emo20.gifקודם כל טוב שהוחלט להוריד את

המלאי מהמדפים, דבר שני, הם עוד מנסים להציל את ההפסדים מהרצח ובזה אנחנו לא ניקח חלק, לכן צריך להמשיך להפגין.

enbalush

New member
ברור לכם שזה טריק שיווקי

קסטרו מוציאה הודעה לעיתונות שיש ללקוחות שלה רק חודש אחד לקניית פרוות, אתם קולטים איזה רווחים הם עושים על גבינו? או בעצם על גב הארנבות/השועלים האומללים.

דסק

New member
enbalush, הפעם אני לצידך

מבחינתנו כמו אצל קסטרו, העסקים כרגיל.

tafustafus

New member
../images/Emo31.gif עם כל הכבוד ../images/Emo31.gif

זה לא מן המקרים בהם ראוי להתרפס בפני אנשים שהדבר היחיד שהם רגישים לו הוא שיפוע הקווים שמייצגים מכירות ורווחים בגרפים שבמצגות ה-powerpoint שלהם. כמו תמיד, הנהלת קסטרו שוב מסרה הודעה שמשמעה "מכירת הפרוות נמשכת בינתיים" ושכל תכליתה לסלק את המפגינים והמטרידים מן החנויות ומקווי הטלפון. לא מדובר כאן בבעלי שררה שצריך לשמור איתם על יחסים טובים. אלה בסך הכל קומץ תוצרים מן הסוג הירוד והסטנדרטי ביותר שמוליד הקפטיליזם. אין שום סיבה להודות להם ולשבחם כל עוד הם ממשיכים לעשות רווחים מעינויים אכזריים של בעלי חיים. אולי גבי רוטר הוא איש שיודע להקסים, ואולי שמו משהו שמטשטש ומשבש את שיקול הדעת בקפה של "נציגי הפעילים למען זכויות בעלי החיים בישראל" שהשתתפו בישיבה. על כל פנים, אין ספק שכעת נושמי לרווחה גם בחנויות בגדים אחרות שמוכרות פרוות.

shira001

New member
למה רק עד סוף החודש

לא מסירה את החרם לעולם אם לא יוסרו המוצרים מהמדפים במיידי!

הפגישה עם קסטרו

הפגישה עם קסטרו נמשכה שלוש שעות. זו היתה פגישה קשה, בה נאחזו שני הצדדים בעמדותיהם בעקשנות: אנחנו על פינוי הפרוות מייד והם על מכירתם עד גמר המלאי. למרות כל הנסיונות שלנו לשמור על שיח תרבותי, הגענו לטונים גבוהים מאוד, שכמותם לא ידע משרדו המפואר של רני רהב. מנכ"ל קסטרו, גבי רוטר, הודה שלא ידע באיזו התאכזרות כרוך ייצור הפרוות. כאשר ראה את הסרטון הוא הורה חד-משמעית לעצור את המשך הזמנת ייצור הקולקציה מהפרוות האמיתיות. במקביל הוא עצר קמפיין פרסומי מושקע שהיה אמור לקדם את מכירת בגדי הפרווה. רוטר מרגיש שהוא עשה מה שנדרש בכדי לעצור את המשך ייצור הפרווה. הוא חושב שבפרסום היקר שהשקיע בעיתונות בפרסום הכרזת הפסקת הייצור, הוא עשה מעל ומעבר לנדרש. הוא חושב שהוא נהג בסדר גמור בהתחשבו ברגשות הציבור. יחד עם זאת, כאיש עסקים (מצליח מאוד, יש להודות), הוא עומד על החלטתו כן למכור את הפרוות שנמצאות כבר במחסנים, וזאת "בחסות" ההבטחה שלו שהסחר בפרוות לא יימשך מעבר לכך. גבי רוטר וצוותו, יחד עם רני רהב, עשו ספין והאשימו אותנו באחריות על העליהום הציבורי נגד קסטרו בכלל ונגד גבי רוטר בפרט, תוך שהם מצטטים איומים שהגיעו אליהם על חייו של רוטר ועל חיי בני משפחתו. אנשי קסטרו באו מצויידים עם קלסרים עבים שמכילים את כל הפרסומים, ההודעות, הטוקבקים והכתבות שהתפרסמו בתקשורת ובאינטרנט (כולל כל ההודעות בפורום שלנו). הם היו מופתעים מאוד להיווכח עד כמה הציבור כועס עליהם. והם חיפשו להאשים אותנו. אנחנו שמנו את הדברים על השולחן כהווייתם: הבהרנו להם שאנחנו, פעילי זכויות בעלי-החיים, תפקידנו ליידע את הציבור ולנקוט עמדה כנגד התעללות בבעלי-חיים. הציבור נגדם לא בגללנו אלא בגלל מה שהם עשו. הציבור לא קנה את הבטחת "עד גמר המלאי". הציבור לא רוצה את החיות המתות תלויות נגד עיניו. הקראנו להם גם את המכתב שנשלח אליהם מחברי "ארץ נהדרת". בשורה התחתונה, בסופו של דיון סוער מאוד, הגענו איתם, בקושי רב, להסכמה שהם ימשיכו את מכירת הפרוות עד לסוף נובמבר ("אמצע החורף" כהגדרתם), ולאחר הסרת הפרוות הם מתכננים לצאת בעצמם בקמפיין נגד התעללות בבעלי-חיים. בנוסף, הם מתכוונים לתרום חלק מההכנסות ממכירת הפרוות לפרוייקט חברתי כלשהו. לומר לכם שיצאתי משם מאושרת יהיה שקר גס. זה ממש לא מה שרציתי, אבל זה היה המקסימום שיכולנו להשיג. כן התרשמתי מהכנות ומהכוונות הטובות של גבי קסטרו ושל כל אנשי קסטרו והיחצ"נים שלהם. באופן אישי, אני חושבת שעדיף שנמקד כעת את האנרגיות החזקות שלנו במאבקים אחרים. אתם, כמובן, תחליטו מה ברצונכם לעשות. אני מודה לכולכם על מאמציכם ונחישותכם, אני מודה לליאור חיימוביץ' ויואב ניסים שליוו אותנו במגעים עם קסטרו, תודה מיוחדת לאתי אלטמן, ותודה גדולה לחברי "ארץ נהדרת" ולאיילת זורר שנרתמו לעזור לנו במאבק.

oferplone

New member
ענת כל הכבוד לך!

שמחתי לקרוא על התגובה שלך, ועל הפגישה הרצינית עם מנהלי קסטרו ורני רהב. אני לא מאמין לרגע שהם יפסיקו את המכירה של הפרוות. כמו תמיד, מחר יהיה לו עוד איזה תרוץ חדש. כפי שכתבתי בעבר, חברה שרוצה מפסיקה באופן מיידי ולא מורחת את הציבור זה בדיוק כמו שמפעל מזהם ומבקשים ממנו להפסיק ולנקות אחריו. הבעיה הרצינית של המאבק פה היא שלקסטרו יש יותר כסף ואנשי שיווק שידעו לסובב את המילים ולהחליק את מה שקורה כאן. בסופו של דבר, קסטרו יוצאים כאילו הכי בסדר בעולם ביקשו מהם והם מפסיקים מתישהוא - גם קיבלו פירסום וגם מרווחים כסף. אני מאוד שמח ומעודד את כל האנשים שתרמו למאבק החשוב הזה ומזלזל זלזול עמוק במנהלי קסטרו ובמר רהב. אני חושב שלקסטרו ניתנה כאן הזדמנות לראות כמה הם בסדר וכל פעם מנסים להמשיך ו"לעבוד" על הציבור. חבל מאוד שצריך את ארץ נהדרת ואיילת זורר לדברים כאלו. אבל דבר אחד אני בטוח, הציבור קניה בישראל לא מטומטם - הוא יודע טוב מאוד עם מי יש לו עסק. אני חושב כמוך, שצריך לעבור למקומות אחרים ולבדוק את הנושא שוב בתאריך שקסטרו הבטיחו. יש עוד כמה דברים חשובים כרגע דוגמת בת גלים בחיפה.

נטלי אם

New member
אף אחד לא יכול להכריח אותנו לקנות

בקסטרו could they? במבטא הבריטי של הפרסומת המתיפיפת.. TOO LATE FOR DAMN SURE חבל על כל החיות שמתו באכזריות וחבל שלא הורידו מיד מהמדפים.

bonbonyetta

New member
../images/Emo45.gifמעריכים נכונות-לא חייבים לקנות

כל הכבוד לכל מי שנטל ונוטל חלק במאבק נגד הפרוות ונגד קסטרו. כל הכבוד גם למנכל קסטרו, זה לא קל חבר'ה להודות בדברים, להגיע להחלטות כאלה, ולצאת בהרכזות כפי שעשה. אם זאת, באמת, אנו לא חייבים לקנות, בודאי כל עוד נראה את החיות המתות תלויות על המדפים.
גם זו דרך מאבק, דרך הכיס - בצורה הכי לגיטימית ומעשית שאפשר.

אני אסלח להם

במידה ויהפכו את דרכיהם ויתמכו כלכלית בגוף כמו "תנו לחיות לחיות" למשל. עד אז הם מוחרמים. כל הכבוד לך ענת רפואה.

cudy

New member
רוברטה אני מסכים איתך

אנחנו גם לפני כיפור ולסלוח זה דבר מאוד אמיץ גם בלי קשר לתקומה לתנו לחיות לחיות, כל גוף שתומך בצורה כזו או אחרת בבע"ח יתקבל בברכה שווה להפסיק עם הציניות ולבחון את התגובה ואת הפעולה של קסטרו ביום ה ש בו הם אמורים להוריד את הפרוות. אני לפחות אעשה את זה חג שמח לכולם ותודה

RSPA

New member
לא קונה ../images/Emo46.gif

לא קונה את מה שפורסם בהודעה לעיתונות לא קונה את מה שיוצא מאמתחתו של רני רהב לא קונה את תמימותו ורגישותו של גבי רוטר לא קונה יותר את קסטרו - לעולם !!!!!! אין מחילה ואין סליחה (גם ערב יום הכיפורים) - במיוחד לאור אי העמידה במילה מצד קסטרו בסיבוב הראשון של הבטחותיה, שבעקבותיו, אנו התמימים האמנו שמשהו השתנה ונתנו צ'אנס לסיום הגון והוגן של השערוריה. ונוכחנו, כי טעינו.

גם אני לא קונה תשקרים שלהם!!!

תמשיכו להחרים אותם. אל תהססו לרגע. שקרנים מניפולטיבים. הם עוד מעיזים להתלונן על הטוקבקים של אוהבי החיות? שיתביישו! מה הם חשבו שאנשים עם לב ישבו בחיבוק ידיים כשהם גורמים לסבל הזה??? ועוד בשביל אופנה מסריחה. לעזאזל
שיקראו טוב טוב את מה שאני כותבת עכשיו כל אלה שמבקרים פה מטעם קסטרו: לא רק בגלל הפרוות אני ומשפחתי לא ניכנס יותר לקסטרו,אלא גם בגלל האדישות והחוסר התחשבות של המוכרות בחנויות שלהם-כמה חוצפה יש להם בפרצוף להסתכל לי בעיניים ולדבר בשבח הפרוות! קסטרו איתי גמרתם.
לתמיד.

m_shy

New member
מחיר הכניעה לטרור - פרק II

אני מאוד מצטער, אבל ההתרחשות הזו מקוממת ביותר. היום שילמנו עוד מחיר עבור כניעה לטרור: עוד סחף אידאולוגי. כותרת ההודעה הזו לקוחה מהודעה שכתב כאן פעם fnord0, אודות ה"הסכמות" אליהם הגיעו אלה שעשו "משא ומתן" עם השירותים הוטרינריים בעניין בעלי חיים משוטטים. לא ברור לי איך בדיוק התגלגלו תל"ל וענת רפואה לפגישה הזו. זה ממש נחמד לקסטרו להציג את זה כאילו "יש משא ומתן" - שבסופו יש "הסכמות", אבל אף אחד לא הסמיך, כך נדמה לי, איש מהנוכחים, לנהל משא ומתן בעניין הזה. למען האמת, ההודעה הזו מלפני יומיים לא מרמזת - בלשון המעטה - שצפוי היה להתקיים משא ומתן. הקמפיין הזה נולד פה בפורום, (והנה לכם הדגמה כיצד כדי להזיז דברים - לא צריך להיות חבר באיזו עמותה, או ועד, או להחשף לאיזה "מידע סודי" ששמור למעטים - כל הכבוד לפעילים
). אנשי הפורום יזמו והזיזו והלכו להפגנות. ופתאום התחילו איזה "פגישות עם קסטרו", שבסופן הציבור שומע שני קולות, אחד "קיצוני" ואחד "מתון" - אפילו בדבר טריויאלי כמו פרוות: מצד אחד את הקול של אלה שנפגשו עם קסטרו, שהם מ"תנו לחיות לחיות" (כלומר אוהבים חיות), ו"פעילה לזכויות בעלי חיים" (כלומר ממש ממש אוהבת חיות) שאמרו שהמנכ"ל הוא מותק, שידרו ש"יש הסכמה בתום הפגישה", נתנו לקסטרו לרדת מהעץ, ואפילו - קראו לסיום החרם. אני מאוד מקווה שמדובר פשוט בעיוות חד של הדברים ע"י העיתונות, שהדברים האלה לא באמת נעשו, ולא באמת נאמרו. מצד שני היתה איזו תזכורת - שמזל גדול שהיא בכלל הופיעה, ש"הפגישה לא התקיימה עם אנשים הפורום לזכויות בעלי חיים, והחרם נמשך" אנחנו לא כאן בשביל "להבין" את אלה שמתפרנסים מהתעללות בבעלי חיים, ונראה לי שיש כאן מי ששכחו את זה. קסטרו החליטו להכניס פרוות לקולקציה. הם הכריזו מלחמה גלויה על בעלי החיים, פשוט משום שחשבו שהם יכולים. הם בעסקי האופנה, ועניין הפרוות והמחאה נגדן הוא - איך נאמר - לא ממש חדש. הם עשו שיקול מונע רווח כלכלי. זו חובתנו לגרום להם לשלם עד השקל האחרון על הטעות הזו, כי על טעויות משלמים. אנשי הפורום, והתנועה לזכויות בעלי חיים בארץ התחילו לייצר כאן הרתעה. ההרתעה הזו - מקורה בכך שהפעילים הצליחו לעשות שרירים, תוך שידור חד וברור שאותנו לא "מורחים", ואנחנו לעולם לא נוותר. ומה אז? פתאום הסתחבקנו עם קסטרו? די לקפוץ לכותרות. די לשדר את הידידות המאוסה הזו עם אויבי בעלי החיים. אין פה ידידות, יש פה רק כוח - כלכלי וציבורי. די למכור את בעלי החיים, את החברים במאבק לשחרורם, ואת המאמץ המלחמתי. שי משולם עושה פרצוף כועס.

../images/Emo45.gif מילים כדורבנות!

אנשי הגייס החמישי, יעשו הכל בשביל פגישה עם שועי עולם, הכל בשביל סיגריה עם שוטר.

נטלי אם

New member
אין בך טיפת בושה?!

לקרוא לענת רפואה גיס חמישי. מעניין איזה טיפוס מסתתר מאחורי הכינוי שלך. מרשה שלעצמו לפגוע באנשים כל כך טובים. תתבייש.

הוא לא אמר ענת רפואה

הוא לא קרא דווקא לענת רפואה הגייס החמישי, הוא סתם אמר "אנשי הגייס החמישי". זה שאת הסקת שהכוונה לענת זו המסקנה האישית שלך. ואם זה מה שהסקת בעצמך, כנראה שזה אומר משהו.

למעלה