לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1559315,593 עוקבים אודות עסקים

פורום זכויות בעלי חיים

ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים!
הפורום בא לתת במה לתהיות, מחשבות ובקשות בנושא ניצול ופגיעה בבעלי חיים. לבעלי חיים יש זכויות שמגיעות להם ויש להכיר בכך, כשם שבמהלך ההיסטוריה הכירו בזכויות של קבוצות אנושיות החוות דיכוי, כגון השחורים והנשים.
מאות מיליוני בעלי חיים מעונים בישראל כל שנה, עינויים קשים שלא היינו חולמים לגרום לבני האדם האכזריים ביותר עלי-אדמות. בעלי החיים מעונים בתעשיות המזון (בשר, ביצים וחלב), בתעשיית הלבוש (לשם ייצור פרוות ועורות), בתעשיית הבידור (קרקסים, מרוצים, גני חיות ועוד) ובתעשיית הניסויים. בנוסף, כלבים וחתולים רבים נזרקים לרחובות, ננטשים בצידי הכביש, עוברים התעללות פיזית וחווים סבל עצום.
את הסבל הזה אנחנו יכולים למנוע. בעלי החיים זקוקים לעזרתנו. רוב בני האדם סביבנו אינם לוקחים בחשבון את כאבם של בעלי החיים הכרוך בפעולותיהם היומיומיות. רוב בני האדם אינם מודעים להתעללות העצומה בבעלי החיים שמתרחשת כעת. תפקידינו הוא להגביר את מודעותם. אנו צריכים להפיץ את המידע על מצבם של בעלי החיים באופן בו בני אדם יוכלו לקלוט אותו, ולפעול למענם.
ההתעללות בבעלי חיים אינה גלויה, אך קל מאוד להצביע עליה. אנחנו צריכים לעשות זאת. בקישורי הפורום ובהודעות בפורום תוכלו ללמוד על הפגיעה בבעלי החיים ועל פירוש המושג "זכויות בעלי חיים". בעמודי הגלריה תוכלו למצוא תמונות קשות של בעלי חיים שעברו התעללות. גודל התמונות בגלריה מותאם להדפסה איכותית. תמונות לצפייה ולהפצה באינטרנט ניתן למצוא באתרים מקישורי הפורום.
על מנת שהפורום יעזור לבעלי חיים ככל הניתן, מספר המלצות חשובות:
הפורום שלנו הוא במה ציבורית החשופה בפני כל העולם. כשאתם כותבים בפורום, למרות שזהותכם מוסתרת, דמיינו שאתם עומדים על במה ונואמים במיקרופון מול קהל רחב. האנשים שעליהם אנחנו כותבים קוראים את הפורום ומחפשים אותנו, ומפעם לפעם מאיימים בתביעות.
בכדי שהפורום ישמש במה ציבורית מכובדת לנושא החשוב שלנו, יש להשתמש בשפה "נקיה" ולהימנע בכל עת מפגיעה מכוונת בכותבים אחרים, מהתקפה אישית שלהם ומהודעות הקשורות אליהם באופן אישי ושאינן קשורות בנושא הפורום.
שרשור: מאחר ומוצגות בעמוד הראשי רק 15 הודעות ראשיות ויש לנו אינטרס לשמרן לאורך זמן, אנא שרשרו (הוסיפו הודעתכם כתגובה להודעה קיימת) אל הודעה העוסקת באותו תחום או בנושא דומה (למשל כתבות וקישורים, אימוץ כלבים וחתולים). אם אינכם בטוחים, התייעצו בהנהלת הפורום בנושא. ** אנא קבלו בהבנה שרשורים שמבצעים מנהלי הפורום - מטרתנו היא להעלות שרשורים והודעות מהדף הקודם.
הודעות אישיות למשתתפים בפורום ניתן לכתוב לתיבת המסרים של המשתמש - בתחתית הודעתו מוצב קישור בשם "מסר למחבר/ת".
רבים הם התכנים הקשים המועלים לפורום (קטעים, סרטים ותמונות). אתם מתבקשים להזהיר לפני תמונות וסרטונים קשים במיוחד שאתם מעלים אל הפורום.
אין לפרסם בפורום זה מוצרים או שירותים מסחריים משום סוג. ניתן לפנות לאישור הנהלת הפורום.
אל תנטשו את בעלי החיים. הישארו איתנו בפורום, כדי לעזור להם. בפורום מתפרסמות ידיעות על הפגנות וקריאות שונות לפעולה למען בעלי החיים.

אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בו: 
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=360&aId=98696

שלכם,
הנהלת פורום זכויות בעלי חיים
כתובתו המקוצרת של הפורום: http://forum.tapuz.co.il/AnimalRights

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זכויות בעלי חיים

ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים!
הפורום בא לתת במה לתהיות, מחשבות ובקשות בנושא ניצול ופגיעה בבעלי חיים. לבעלי חיים יש זכויות שמגיעות להם ויש להכיר בכך, כשם שבמהלך ההיסטוריה הכירו בזכויות של קבוצות אנושיות החוות דיכוי, כגון השחורים והנשים.
מאות מיליוני בעלי חיים מעונים בישראל כל שנה, עינויים קשים שלא היינו חולמים לגרום לבני האדם האכזריים ביותר עלי-אדמות. בעלי החיים מעונים בתעשיות המזון (בשר, ביצים וחלב), בתעשיית הלבוש (לשם ייצור פרוות ועורות), בתעשיית הבידור (קרקסים, מרוצים, גני חיות ועוד) ובתעשיית הניסויים. בנוסף, כלבים וחתולים רבים נזרקים לרחובות, ננטשים בצידי הכביש, עוברים התעללות פיזית וחווים סבל עצום.
את הסבל הזה אנחנו יכולים למנוע. בעלי החיים זקוקים לעזרתנו. רוב בני האדם סביבנו אינם לוקחים בחשבון את כאבם של בעלי החיים הכרוך בפעולותיהם היומיומיות. רוב בני האדם אינם מודעים להתעללות העצומה בבעלי החיים שמתרחשת כעת. תפקידינו הוא להגביר את מודעותם. אנו צריכים להפיץ את המידע על מצבם של בעלי החיים באופן בו בני אדם יוכלו לקלוט אותו, ולפעול למענם.
ההתעללות בבעלי חיים אינה גלויה, אך קל מאוד להצביע עליה. אנחנו צריכים לעשות זאת. בקישורי הפורום ובהודעות בפורום תוכלו ללמוד על הפגיעה בבעלי החיים ועל פירוש המושג "זכויות בעלי חיים". בעמודי הגלריה תוכלו למצוא תמונות קשות של בעלי חיים שעברו התעללות. גודל התמונות בגלריה מותאם להדפסה איכותית. תמונות לצפייה ולהפצה באינטרנט ניתן למצוא באתרים מקישורי הפורום.
על מנת שהפורום יעזור לבעלי חיים ככל הניתן, מספר המלצות חשובות:
הפורום שלנו הוא במה ציבורית החשופה בפני כל העולם. כשאתם כותבים בפורום, למרות שזהותכם מוסתרת, דמיינו שאתם עומדים על במה ונואמים במיקרופון מול קהל רחב. האנשים שעליהם אנחנו כותבים קוראים את הפורום ומחפשים אותנו, ומפעם לפעם מאיימים בתביעות.
בכדי שהפורום ישמש במה ציבורית מכובדת לנושא החשוב שלנו, יש להשתמש בשפה "נקיה" ולהימנע בכל עת מפגיעה מכוונת בכותבים אחרים, מהתקפה אישית שלהם ומהודעות הקשורות אליהם באופן אישי ושאינן קשורות בנושא הפורום.
שרשור: מאחר ומוצגות בעמוד הראשי רק 15 הודעות ראשיות ויש לנו אינטרס לשמרן לאורך זמן, אנא שרשרו (הוסיפו הודעתכם כתגובה להודעה קיימת) אל הודעה העוסקת באותו תחום או בנושא דומה (למשל כתבות וקישורים, אימוץ כלבים וחתולים). אם אינכם בטוחים, התייעצו בהנהלת הפורום בנושא. ** אנא קבלו בהבנה שרשורים שמבצעים מנהלי הפורום - מטרתנו היא להעלות שרשורים והודעות מהדף הקודם.
הודעות אישיות למשתתפים בפורום ניתן לכתוב לתיבת המסרים של המשתמש - בתחתית הודעתו מוצב קישור בשם "מסר למחבר/ת".
רבים הם התכנים הקשים המועלים לפורום (קטעים, סרטים ותמונות). אתם מתבקשים להזהיר לפני תמונות וסרטונים קשים במיוחד שאתם מעלים אל הפורום.
אין לפרסם בפורום זה מוצרים או שירותים מסחריים משום סוג. ניתן לפנות לאישור הנהלת הפורום.
אל תנטשו את בעלי החיים. הישארו איתנו בפורום, כדי לעזור להם. בפורום מתפרסמות ידיעות על הפגנות וקריאות שונות לפעולה למען בעלי החיים.

אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בו: 
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=360&aId=98696

שלכם,
הנהלת פורום זכויות בעלי חיים
כתובתו המקוצרת של הפורום: http://forum.tapuz.co.il/AnimalRights
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים! לפני כתיבה בפורום יש לקרוא את התקנון - כתיבה בפורום מהווה הסכמה לתנאיו.
הודעות הנוגעות לאופן ניהול הפורום יש לשלוח מסר באמצעות 'מסר למנהלים'.
הודעות הנוגעות לאופן הניהול שיכתבו על גבי הפורום עשויות להימחק, ובכל מקרה לא יטופלו.
המשך >>

לצפיה ב-'תעשיית החזירים - פרוייקט מצולם.'
תעשיית החזירים - פרוייקט מצולם.
28/04/2005 | 17:44
37
17
כולנו קראנו (וחלק מאיתנו ביקר פיזית) על בתי הגידול של בעלי החיים המיועדים למאכל אדם. הגישה הטוענת כי בעלי-החיים זוכים לתנאי מחיה קשים, מעיקים ומשוללי זכויות, כמעט אינה נתונה למחלוקת, פרט לכמה אנשים, יתכן מאוד שהם אינטרסנטים (מישהו אמר טרולים?).

מצוייד בגישה האובייקטיבית ביותר שהצלחתי לגייס, ובמצלמה, נסעתי לבקר בחזיריה המרוחקת 2.5 ק"מ מביתי. במשך שנים ארוכות, אני חולף בנסיעה ליד החזיריה (ו-2 נוספות הסמוכות לה) מתוקף עבודתי כחקלאי בשדות הגובלים אליה. היום, החלטתי להיכנס ולהנציח.

נכנסתי פנימה, כמובן שביקשתי אישור לצלם. פועל חביב ליווה אותי, ענה לי בלבביות על כל שאלה שהצגתי בפניו ואף הציע לי כיבוד.

אציג כאן מספר תמונות, ליד כל תמונה אתאר את המצולם, אך אני נמנע בכוונה מהבעת דיעה אישית בנוגע לתנאי המחיה. היום, אני רובוט. רגשותיי הוקפאו לצורך המשימה.
בנוסף, רציתי לתאר את הריח במקום, אבל אוצר המילים שלי אינו עשיר דיו בכדי להעביר את החוויה בשלמותה.

תמונה ראשונה גורים צעירים יונקים מאמם.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'האמא המניקה'
האמא המניקה
28/04/2005 | 17:46
14
11
אפשר לקבל מושג כלשהו על גודלו של הכלוב בו היא נמצאת.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'חזירה אחרת'
חזירה אחרת
28/04/2005 | 17:49
13
9
ש(כרגע) לא מניקה.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'חזירה בהפסקת שתיה.'
חזירה בהפסקת שתיה.
28/04/2005 | 17:51
12
14
לצפיה ב-'ערימת גורים'
ערימת גורים
28/04/2005 | 17:53
11
9
בהגיעו לגיל 5 חודשים, החזיר מזכה על הציוד ונשלח לבית המטבחיים.
שאיפת המגדל היא שהוא יגיע למשקל של 80 עד 90 ק"ג, אשר מזכה אותו בתאור הנשגב סוג א'.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'מישהי ביקשה תשומת לב'
מישהי ביקשה תשומת לב
28/04/2005 | 17:54
10
7
החזירות גילו ידידותיות רבה, כמעט הזכיר לי ביקור בכלביה.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אחרונים חביבים'
אחרונים חביבים
28/04/2005 | 17:57
9
4
חזירים בוגרים יותר בתא המגורים שלהם, מתפלשים בהפרשותיהם.

אני רוצה להודות לחזירים על שיתוף הפעולה.

וגם לכם, על שאינכם אוכלים אותם ואת שאר ההולכים על 4.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'עצוב :('
עצוב :(
28/04/2005 | 18:06
3
לצפיה ב-'הנה התמונה החסרה'
הנה התמונה החסרה
28/04/2005 | 18:11
6
6
לצפיה ב-'ותמונה שונה לחלוטין'
ותמונה שונה לחלוטין
29/04/2005 | 09:39
5
6
ואל תתיחסו לכיתוב האוילי של NRG ששם זה פורסם.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'נגיד מה שנגיד, החבר'ה בפיתה'
נגיד מה שנגיד, החבר'ה בפיתה
29/04/2005 | 11:01
4
4
יודעים לעשות יחסי ציבור יותר טוב מכולנו.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'חזקים בפירסום!'
חזקים בפירסום!
29/04/2005 | 16:17
3
1
לצפיה ב-'אך סקסיסטים לא קטנים'
אך סקסיסטים לא קטנים
29/04/2005 | 16:50
2
4
לצפיה ב-'רק אימפוטנטים הם לא סקסיסטים !!!!!!'
רק אימפוטנטים הם לא סקסיסטים !!!!!!
29/04/2005 | 19:45
1
4
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
29/04/2005 | 20:16
3
לצפיה ב-'כמה עצוב'
כמה עצוב
29/04/2005 | 10:11
5
עצוב לי החוסר אונים הזה...

אני שונאאאאאאאאת את כל האנשים האלה, שונאאאת!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'זה לא אסור בארץ? צריך להפעיל פה את'
זה לא אסור בארץ? צריך להפעיל פה את
28/04/2005 | 22:28
12
7
הדוסים לצידנו, נפגין איתם מול המשחטה!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'חוקי ביותר.'
חוקי ביותר.
28/04/2005 | 22:31
6
קהל היעד של התעשייה (הצנועה יחסית במימדיה) הוא ערבים נוצרים, מה גם שיש יהודים רבים שחוטאים בבשר לא כשר, צרפי אליהם עולים ממדינות נוצריות אשר חיו בתרבות המתירה אכילת חזיר ותקבלי מספיק אנשים שחושבים שאכילת חזיר לגיטימית ממש כמו אכילת פרה או תרנגולת.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'כן גמני חושב שכאן שיתוף פעולה עם'
כן גמני חושב שכאן שיתוף פעולה עם
28/04/2005 | 22:43
10
5
חרדים (ולא סתם דתיים, כי חרדים הם בדרך כלל הקיצונים), יניב תוצאות שיפעלו לטובתנו!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'ישראל היא יצרנית מובילה בעולם'
ישראל היא יצרנית מובילה בעולם
28/04/2005 | 23:20
9
5
ישראל היא אחת היצרניות המובילות בעולם של בשר חזיר (ביחס לגודלה )
התעשיה הזאת היא שקטה שקטה אבל אדירה
אין טעם לגייס חרדים כי המאבק שלהם יהיה שונה משלנו ויאבד את הרעיון שלו .מה גם שמאבק כזה התנהל כבר על ידי חרדים בשנות ה80 ובתחילת שנות ה90.
ידוע לחרדים ולכל הרבנים שמגדלים חזירים בארץ ויש לעניין הזה אישורים רבניים (מי שמקים את כללי פלטות העץ שמפרידות את רגלי החזירים מאדמת הקודש)
בכל מקרה בגלל שהתעשיה של החיזירים בארץ היא ללא פיקוח רישמי של המדינה ההתעללות בחיות המדהימות האלה היא הרבה יותר קיצונית מאשר ההתעללות בשאר החיות בתעשיה .
נועם
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'לא חשוב אם המאבק יאבד את הרעיון שלו'
לא חשוב אם המאבק יאבד את הרעיון שלו
28/04/2005 | 23:49
8
3
תחשבי על זה שאם באמת נצליח להכחיד את תעשיה שלמה איזה הישג אדיר זה יהיה! אני בטוח שלחזירים המסכנים האלה לא איכפת ממש אם יצילו אותם בשם הדת או בשם מאבק זב"חי!

אבל אולי בכל זאת נצליח לדבר עם רבנים וכאלה ו"להמריד" אותם נגד כל הקטע של גידול חזירים? אני בטוח שכל דתי יחוש תחושה לא נעימה אם יגידו לו שמדינת ישראל, מדינה של יהודים, היא מהיצרניות המובילות בעולם של בשר חזיר! ולא משנה אם משווקים את זה או שגויים אוכלים את זה. לכל אחד יציק שהמדינה שלו מפורסמת בעולם "בזכות" משהו שנוגד את הערכים הבסיסיים שלו!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'לא תצליח להמריד'
לא תצליח להמריד
29/04/2005 | 00:00
3
יש לי נסיון בזה התעשיה מאושרת על ידי רבנים שאפילו מרוויחים ממנה כסף
בעבר היה עניי כזה שהם כעסו על זה מגדלים חיה טמאה על אדמה קדושה(עלאק)
זה נגמר כמו כל דבר אצל אנשי דת...בהתחקמות ,הגיעו להבנה שהחזריות יוצבו על פלטות מוגבהות וככה רגליהם הטמאות לא יגעו באדמה הסגולה של עם הסגולה (עלאק)כן כמובן שנחתמו גם כל מיני הסכמים כלכליים .
אני לא מסכים שבמדינה שלי יאסרו לאכול בשר חזיר מתוך חשיכה דתית כמו שאני לא מסכים שיסגרו עסקים בשבת או יאסרו עליי לנסוע במכונית בשבת או לנשק את "אהובתי" ברחובות העיר .
בואו נשאר באידאלוגיה שלנו וננסה להפיץ אותה ,אם היום נחסל את תעשית החזיר בממניעים דתיים מחר נוכל רק לחלום על הקלות בשחיטה הכשרה או ביטול תעשית הבשר הקדושה.

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'הדתיים לא הצליחו בזמנו במאבק שלהם'
הדתיים לא הצליחו בזמנו במאבק שלהם
29/04/2005 | 00:00
6
1
למנוע את גידול החזיר והם ניסו .אז היה להם יותר כוח פוליטי מהיום
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'למה הם לא הצליחו?'
למה הם לא הצליחו?
29/04/2005 | 00:07
4
3
לצפיה ב-'בגלל שטענו כנגדם שיש צרכנים שרוצים'
בגלל שטענו כנגדם שיש צרכנים שרוצים
29/04/2005 | 00:11
3
1
לאכול חזיר . אבל נדמה לי שהגידול של החזירים לא מותר לכל אחד יש הגבלות (אם אני זוכר טוב )
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'עד כמה שזכור לי'
עד כמה שזכור לי
29/04/2005 | 01:36
2
1
החוק אמר משהו כמו שאסור לגדל חזיר "על אדמת" ישראל, אז המגדלים התחכמו בכך שבנו במות או איזה משטחי בטון או משהו כזה, כך שהחזירים לא על האדמה.

אני לא סגורה שזה נכון (לא רוצה להטעות), אבל זכור לי משהו כזה.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'מדויק מאוד'
מדויק מאוד
29/04/2005 | 01:50
1
2
כמו שכתבתי כבר.
אני חושב שהיה לא מזמן גם דיון לבטל את זה מכיוון שגם ככה דמם הנטעב נספג בקרקע הטהורה ולכן חשבו לבטל את העניין של הרמפות.
הרי בימינו כבר מותר לזהם את הקרקע של ארץ הקודם בכימיקלים שונים אז כנראה שחזירים גם לא מפריעים לפוסקים
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'קימבונים'
קימבונים
29/04/2005 | 10:22
1
לכל בעייה מיד מוצאים פיתרון, איך המשפט המקורי...כשר אבל מסריח? פה מדובר  במסריח (בגלל תנאי הגידול)  ולא כשר , אבל קמו רבנינו/חכמינו/משקיענו   ומצאו פתרונות יצירתיים בבחינת "הבה נתחכמה לו", פרס אלופי הקומבינות  הם צריכים לקבל.

מסכנים החזירונים האלו,כמו שאר בעלי החיים  במשקים המתועשים
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'זה רק משקף כמה קשה להילחם בזה'
זה רק משקף כמה קשה להילחם בזה
29/04/2005 | 10:14
3
לצפיה ב-'חזירים בישראל'
חזירים בישראל
<< ההודעה הנוכחית
29/04/2005 | 04:01
5
220
מטעמי דת, חזירים בישראל מורשים לגידול בישובים ערביים וע"ג רמפות (שלא יחללו את אדמת הקודש). אולם, היהודים מצאו דרך לעקוף את החוק ובכמה ישובים מגדלים חזירים למאכל במסווה של גידול לצרכי מחקר (למטרה הקדושה הזו - מותר).

תחקיר עיתונאי שנעשה לפני שלוש שנים חשף שבקיבוץ להב ישנו בית גידול לחזירים למטרות מחקר שמעביר את "העודפים" למאכל. התברר שעל כל חזיר למחקר יש שלושה חזירים "עודפים" למאכל...

גידול החזירים בישראל נעשה בתנאים מחפירים במיוחד. שיא האכזריות הוא ריתוק החזירות ההרות והמניקות (כפי שרואים בתמונות של איתן). בבריטניה אסרו בחוק ריתוק הרות ומניקות ב-1998 וארצות נוספות באירופה מפסיקות את הפרקטיקה הזו בימים אלה. בארה"ב נאסר ריתוק ההרות והמניקות במדינה אחת בלבד, בפלורידה, בחודש נובמבר האחרון.

על שולחן שר החקלאות, בתוך הערימה הגבוהה של תקנות בעלי-החיים שמחכות להעברתן לאישור ועדת החינוך, נמצאות גם תקנות החזקת חזירים. ביטול ריתוק החזירות ההרות והמניקות כלול בתקנות. גם בהצעת החוק שהניח לאחרונה ח"כ אברהם פורז מפורטות התקנות האלה (הצעת חוק פ/3316).

בעוד חודש, כשתסתיים פגרת הכנסת וח"כ פורז יתמנה כיו"ר ועדת החינוך, הוא אמור לדאוג להבאת כל תקנות בעלי-החיים לאישור הוועדה שלו. בשיחה שקיימתי איתו לאחרונה הוא התחייב לתת עדיפות עליונה לתקנות עגלי חלב והחזקת חזירים.

גם המתת החזירים בארץ היא שערורייתית. מאחר שאינם נשחטים שחיטה כשרה, נהוג להמם אותם בשוקים חשמליים לפני חיתוכם. בגלל שאין שום פיקוח על התהליך, ההימום נעשה ברשלנות וחזירים נחתכים בעודם חיים וחשים והם מתים בייסורים קשים וממושכים.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'שיהיה לנו בהצלחה'
שיהיה לנו בהצלחה
29/04/2005 | 04:14
1
ותודה לאיתן על התמונות!
בברכה,
מנשה
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'דרך אגב'
דרך אגב
29/04/2005 | 06:24
3
לדברי הפועל שליווה אותי, החזירה שוכבת בכלוב כה צר כדי "שלא תמעך את הגורים היונקים".
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אי אפשר לחשוף את התרמית של'
אי אפשר לחשוף את התרמית של
29/04/2005 | 08:02
3
המגדלים ?
זה לא נראה קשה מידי לחשוף לאן בדיוק נמכרים החזירים.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'סקירה חשובה ומועילה'
סקירה חשובה ומועילה
29/04/2005 | 09:33
2
וגם נותנת שביב של אופטימיות ותקווה.
תודה.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'תודה על המידע, ענת '
תודה על המידע, ענת
29/04/2005 | 17:28
3
לצפיה ב-'תודה על הפרוייקט!'
תודה על הפרוייקט!
29/04/2005 | 11:16
2
2
יצא לי להיות פעם אחת בחיי בתוך חזיריה. זו היתה חזיריה (לא חוקית לדעתי) באחד הקיבוצים באיזור חדרה, שם גרה דודתי עם משפחתה.

היא לקחה אותנו לחזיריה (בתקופה שבא הייתי אוכל בשר), ואם יש דבר אחד שמותי בי רושם עז מאותו ביקור, זה הסרחון שלא יאמן.
היה מדובר במבנה סגור וחשוך, שאני לא זוכר כמה חזירים היו בו, שהיה בו פשוט כמויות עצומות של זבובים. שאני אומר כמויות עצומות אני מדבר על כמויות דומות לכמויות הברחשים שהיו לפני זמן לא רב בתל אביב (רק שהזבובים הם כמובן גדולים ונראים בולט יותר לפיכך).
כמויות פשוט מטורפות, וצחנה שלא תאמן.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-' עד היום לא ברור לי...'
עד היום לא ברור לי...
30/04/2005 | 14:40
1
3
איך אפשר לקחת חיה, כל חיה ופשוט לתקוע בה סכין ולרצוח אותה???איך? זה לא אנושי!!!!! לא מצליחה לעכל את זה!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
30/04/2005 | 15:10
4
ובגלל זה, אנשים לא מגדלים חיות ולא דוקרים אותן.
הם בסה"כ קונים "בשר" באריזת פלסטיק צבעונית.
זוהי עוד טבעת בשרשרת ההדחקה.
זכויות בעלי חיים >>

הודעות אחרונות

19:18 | 18.11.18 אורחים בפורום
16:28 | 01.11.18 אורחים בפורום
17:29 | 30.10.18 veterinarian
17:53 | 19.07.18 אורחים בפורום
15:54 | 11.07.18 אורחים בפורום
12:22 | 07.07.18 אנטוליו
09:24 | 11.05.18 אורחים בפורום
19:05 | 03.05.18 אורחים בפורום
08:49 | 22.04.18 אורחים בפורום
02:52 | 01.04.18 אורחים בפורום
02:50 | 01.04.18 אורחים בפורום
04:51 | 24.03.18 אורחים בפורום
15:54 | 16.03.18 someone12321

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ