לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1593315,933 עוקבים אודות עסקים

פורום זכויות בעלי חיים

ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים!
הפורום בא לתת במה לתהיות, מחשבות ובקשות בנושא ניצול ופגיעה בבעלי חיים. לבעלי חיים יש זכויות שמגיעות להם ויש להכיר בכך, כשם שבמהלך ההיסטוריה הכירו בזכויות של קבוצות אנושיות החוות דיכוי, כגון השחורים והנשים.
מאות מיליוני בעלי חיים מעונים בישראל כל שנה, עינויים קשים שלא היינו חולמים לגרום לבני האדם האכזריים ביותר עלי-אדמות. בעלי החיים מעונים בתעשיות המזון (בשר, ביצים וחלב), בתעשיית הלבוש (לשם ייצור פרוות ועורות), בתעשיית הבידור (קרקסים, מרוצים, גני חיות ועוד) ובתעשיית הניסויים. בנוסף, כלבים וחתולים רבים נזרקים לרחובות, ננטשים בצידי הכביש, עוברים התעללות פיזית וחווים סבל עצום.
את הסבל הזה אנחנו יכולים למנוע. בעלי החיים זקוקים לעזרתנו. רוב בני האדם סביבנו אינם לוקחים בחשבון את כאבם של בעלי החיים הכרוך בפעולותיהם היומיומיות. רוב בני האדם אינם מודעים להתעללות העצומה בבעלי החיים שמתרחשת כעת. תפקידינו הוא להגביר את מודעותם. אנו צריכים להפיץ את המידע על מצבם של בעלי החיים באופן בו בני אדם יוכלו לקלוט אותו, ולפעול למענם.
ההתעללות בבעלי חיים אינה גלויה, אך קל מאוד להצביע עליה. אנחנו צריכים לעשות זאת. בקישורי הפורום ובהודעות בפורום תוכלו ללמוד על הפגיעה בבעלי החיים ועל פירוש המושג "זכויות בעלי חיים". בעמודי הגלריה תוכלו למצוא תמונות קשות של בעלי חיים שעברו התעללות. גודל התמונות בגלריה מותאם להדפסה איכותית. תמונות לצפייה ולהפצה באינטרנט ניתן למצוא באתרים מקישורי הפורום.
על מנת שהפורום יעזור לבעלי חיים ככל הניתן, מספר המלצות חשובות:
הפורום שלנו הוא במה ציבורית החשופה בפני כל העולם. כשאתם כותבים בפורום, למרות שזהותכם מוסתרת, דמיינו שאתם עומדים על במה ונואמים במיקרופון מול קהל רחב. האנשים שעליהם אנחנו כותבים קוראים את הפורום ומחפשים אותנו, ומפעם לפעם מאיימים בתביעות.
בכדי שהפורום ישמש במה ציבורית מכובדת לנושא החשוב שלנו, יש להשתמש בשפה "נקיה" ולהימנע בכל עת מפגיעה מכוונת בכותבים אחרים, מהתקפה אישית שלהם ומהודעות הקשורות אליהם באופן אישי ושאינן קשורות בנושא הפורום.
שרשור: מאחר ומוצגות בעמוד הראשי רק 15 הודעות ראשיות ויש לנו אינטרס לשמרן לאורך זמן, אנא שרשרו (הוסיפו הודעתכם כתגובה להודעה קיימת) אל הודעה העוסקת באותו תחום או בנושא דומה (למשל כתבות וקישורים, אימוץ כלבים וחתולים). אם אינכם בטוחים, התייעצו בהנהלת הפורום בנושא. ** אנא קבלו בהבנה שרשורים שמבצעים מנהלי הפורום - מטרתנו היא להעלות שרשורים והודעות מהדף הקודם.
הודעות אישיות למשתתפים בפורום ניתן לכתוב לתיבת המסרים של המשתמש - בתחתית הודעתו מוצב קישור בשם "מסר למחבר/ת".
רבים הם התכנים הקשים המועלים לפורום (קטעים, סרטים ותמונות). אתם מתבקשים להזהיר לפני תמונות וסרטונים קשים במיוחד שאתם מעלים אל הפורום.
אין לפרסם בפורום זה מוצרים או שירותים מסחריים משום סוג. ניתן לפנות לאישור הנהלת הפורום.
אל תנטשו את בעלי החיים. הישארו איתנו בפורום, כדי לעזור להם. בפורום מתפרסמות ידיעות על הפגנות וקריאות שונות לפעולה למען בעלי החיים.

אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בו: 
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=360&aId=98696

שלכם,
הנהלת פורום זכויות בעלי חיים
כתובתו המקוצרת של הפורום: http://forum.tapuz.co.il/AnimalRights

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זכויות בעלי חיים

ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים!
הפורום בא לתת במה לתהיות, מחשבות ובקשות בנושא ניצול ופגיעה בבעלי חיים. לבעלי חיים יש זכויות שמגיעות להם ויש להכיר בכך, כשם שבמהלך ההיסטוריה הכירו בזכויות של קבוצות אנושיות החוות דיכוי, כגון השחורים והנשים.
מאות מיליוני בעלי חיים מעונים בישראל כל שנה, עינויים קשים שלא היינו חולמים לגרום לבני האדם האכזריים ביותר עלי-אדמות. בעלי החיים מעונים בתעשיות המזון (בשר, ביצים וחלב), בתעשיית הלבוש (לשם ייצור פרוות ועורות), בתעשיית הבידור (קרקסים, מרוצים, גני חיות ועוד) ובתעשיית הניסויים. בנוסף, כלבים וחתולים רבים נזרקים לרחובות, ננטשים בצידי הכביש, עוברים התעללות פיזית וחווים סבל עצום.
את הסבל הזה אנחנו יכולים למנוע. בעלי החיים זקוקים לעזרתנו. רוב בני האדם סביבנו אינם לוקחים בחשבון את כאבם של בעלי החיים הכרוך בפעולותיהם היומיומיות. רוב בני האדם אינם מודעים להתעללות העצומה בבעלי החיים שמתרחשת כעת. תפקידינו הוא להגביר את מודעותם. אנו צריכים להפיץ את המידע על מצבם של בעלי החיים באופן בו בני אדם יוכלו לקלוט אותו, ולפעול למענם.
ההתעללות בבעלי חיים אינה גלויה, אך קל מאוד להצביע עליה. אנחנו צריכים לעשות זאת. בקישורי הפורום ובהודעות בפורום תוכלו ללמוד על הפגיעה בבעלי החיים ועל פירוש המושג "זכויות בעלי חיים". בעמודי הגלריה תוכלו למצוא תמונות קשות של בעלי חיים שעברו התעללות. גודל התמונות בגלריה מותאם להדפסה איכותית. תמונות לצפייה ולהפצה באינטרנט ניתן למצוא באתרים מקישורי הפורום.
על מנת שהפורום יעזור לבעלי חיים ככל הניתן, מספר המלצות חשובות:
הפורום שלנו הוא במה ציבורית החשופה בפני כל העולם. כשאתם כותבים בפורום, למרות שזהותכם מוסתרת, דמיינו שאתם עומדים על במה ונואמים במיקרופון מול קהל רחב. האנשים שעליהם אנחנו כותבים קוראים את הפורום ומחפשים אותנו, ומפעם לפעם מאיימים בתביעות.
בכדי שהפורום ישמש במה ציבורית מכובדת לנושא החשוב שלנו, יש להשתמש בשפה "נקיה" ולהימנע בכל עת מפגיעה מכוונת בכותבים אחרים, מהתקפה אישית שלהם ומהודעות הקשורות אליהם באופן אישי ושאינן קשורות בנושא הפורום.
שרשור: מאחר ומוצגות בעמוד הראשי רק 15 הודעות ראשיות ויש לנו אינטרס לשמרן לאורך זמן, אנא שרשרו (הוסיפו הודעתכם כתגובה להודעה קיימת) אל הודעה העוסקת באותו תחום או בנושא דומה (למשל כתבות וקישורים, אימוץ כלבים וחתולים). אם אינכם בטוחים, התייעצו בהנהלת הפורום בנושא. ** אנא קבלו בהבנה שרשורים שמבצעים מנהלי הפורום - מטרתנו היא להעלות שרשורים והודעות מהדף הקודם.
הודעות אישיות למשתתפים בפורום ניתן לכתוב לתיבת המסרים של המשתמש - בתחתית הודעתו מוצב קישור בשם "מסר למחבר/ת".
רבים הם התכנים הקשים המועלים לפורום (קטעים, סרטים ותמונות). אתם מתבקשים להזהיר לפני תמונות וסרטונים קשים במיוחד שאתם מעלים אל הפורום.
אין לפרסם בפורום זה מוצרים או שירותים מסחריים משום סוג. ניתן לפנות לאישור הנהלת הפורום.
אל תנטשו את בעלי החיים. הישארו איתנו בפורום, כדי לעזור להם. בפורום מתפרסמות ידיעות על הפגנות וקריאות שונות לפעולה למען בעלי החיים.

אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בו: 
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=360&aId=98696

שלכם,
הנהלת פורום זכויות בעלי חיים
כתובתו המקוצרת של הפורום: http://forum.tapuz.co.il/AnimalRights
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים! לפני כתיבה בפורום יש לקרוא את התקנון - כתיבה בפורום מהווה הסכמה לתנאיו.
הודעות הנוגעות לאופן ניהול הפורום יש לשלוח מסר באמצעות 'מסר למנהלים'.
הודעות הנוגעות לאופן הניהול שיכתבו על גבי הפורום עשויות להימחק, ובכל מקרה לא יטופלו.
המשך >>

לצפיה ב-'היום חברה הסירה אותי מהפייסבוק בגלל תמונה.'
היום חברה הסירה אותי מהפייסבוק בגלל תמונה.
<< ההודעה הנוכחית
23/01/2012 | 19:58
65
19
לא מדובר ב"חברת פייסבוק" אלא בידידה שהיה בינינו קשר בעיקר בעולם האמיתי.
אמת שפייסבוק משמש אותי בעיקר להעברת מידע ומסרים של טבעונות וזכויות בע"ח, אבל לא רק.
התמונה הספציפית לא היתה קשורה לתעשיות מהחי אלא להתעללות בכלבים (כל אחד והנקודה הרגישה שלו שתצית לו את הפיוז למחוק אותך)
ההתכתבות הקצרה בינינו (את ה"לייק" לתגובה שלה אני עשיתי) >>>

יש לי כל מיני תובנות למה אנשים מעדיפים להתעלם ולא לראות, אבל זה נדון עד שחיקה, אז לא בזה רציתי לשתף.
בטרם היה לי פייסבוק חשבתי שמחיקת חברים מהפייסבוק היא פעולה שולית שאנשים עושים ממנה דרמה.
אבל היום זה נראה לי כמו פלטפורמה אותנטית שמבטאת את המציאות, כי מה בעצם היא אמרה לי במחיקה הזו?
שהיא לא רוצה לראות ולשמוע על נושא שהוא די מרכזי בחיי. משמע, אם היא לא מקבלת את הפוסטים שלי, היא לא מקבלת אותי.
פילטר שימושי לבחור את האנשים שיישארו בחיים הלא וירטואליים שלנו.

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'התמונה. קשה לצפיה'
התמונה. קשה לצפיה
23/01/2012 | 19:59
2
9
לצפיה ב-'זה אמיתי?'
זה אמיתי?
23/01/2012 | 20:40
1
2
כלומר - אפשר להתקשר למשטרה באופן רגיל (דהיינו 100) אם רואים התעללות? או שצריך לבקש את משמר בעה"ח? איך זה עובד?
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'התעללות היא עבירה פלילית ויש לדווח למשטרה.'
התעללות היא עבירה פלילית ויש לדווח למשטרה.
23/01/2012 | 23:40
מה הם יעשו עם זה זו כבר שאלה אחרת. המשטרה שלנו לא מתפקדת במיוחד גם בנושאים שנוגעים לבני אדם.
משמר בעלי החיים, למיטב הבנתי, הוא גוף שהוקם מהסיבות הנ"ל כדי לתת מענה ספציפי לבע"ח.
אפשר לפנות אליהם ישירות, אבל אין לי מושג אם הגוף הזה כן מתפקד.
http://www.animalpolice.org.il/

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'פייסבוק'
פייסבוק
24/01/2012 | 01:47
7
2
לא מזמן ידיד אמר לי ששב לחיק הצמחונות "באשמת" הפייסבוק.
מסתבר שלצידי יש לו עוד חברה טבעונית, וששנינו לא עשינו לו הסברה ישירה, אך רק מחומרים שפירסמנו, הוא חזר עצמאית.
אני חושב שטבעוני "טוב", צריך להחזיק כמה שיותר אוכלי בשר כחברים וכך לעשות הסברה עקיפה. זה כנראה עובד.
לכן התחלתי לאשר יותר אוטומטית. דווקא יותר קטנוני עם טבעונים שאניי לא מכיר, הרי מה לי ולהם? אין לי עניין לראות מה שמישהו שאיני מכיר מפרסם, ואין לי עניין לטבען אותו.
אוכלי בשר מקרבה רחוקה?
אדרבא, בואו, הצטרפו.

קויוטי, אולי היא ברחה, אבל את המקלחת הקרה שלה היא חטפה. חשפת אותה. זרעת בה זרע, אולי הוא ינבוט.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אתה צודק'
אתה צודק
24/01/2012 | 08:47
2
בתחילה הם בורחים "לא ראיתי, לא שמעתי, לא דברתי" מפני שנוח להם להכחיש את הטרגדיה מאשר להתמודד עמה. אבל זה מחלחל. וכפי שכתבת, "זרעת בה זרע, אולי הוא ינבוט."
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'גארי יורופסקי ופייסבוק עושים בכלום זמן '
גארי יורופסקי ופייסבוק עושים בכלום זמן
24/01/2012 | 11:55
5
1
הרבה יותר ממה ששנים של דוכני הסברה הצליחו לעשות.
אם אוכלי בשר מפיצים בעצמם את הסרטון של שלי וויליאמס נגד חלב (I want what you've got), נו...
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'כל הפרגון הזה לפייסבוק דווקא משתיכן '
כל הפרגון הזה לפייסבוק דווקא משתיכן
25/01/2012 | 17:16
4
1
מי זוכרת את הימים..
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'זוכרים...'
זוכרים...
26/01/2012 | 00:16
3
1
ההכרות הראשונית שלי עם הפייסבוק היתה בעיקר סטטוסים משעממים של "מה X חשב כשהתעורר הבוקר" ו"מה Y אכל היום בצהריים", דרך קשקושים שאילו היו נשלחים במייל היו נחשבים לג'אנק מסוג "תוריד אותי מרשימת התפוצה שלך או שתיחסם"; וכלה בפוליטיקה.

רק כשנוספו לי חברים אקטיביסטים לפייסבוק ראיתי את האופציות שיש בפלטפורמה הזו, דווקא משום שהכל שם המוני ומתחלף מהר, מה שמאפשר גם - ואפילו נחמד - לשתף בג'אנק שלא אשלח לעולם במייל.

אבל עוד לא הגעתי למצב הקשה של אלה שמחזיקים סמארטפון ומעדכנים בכל רגע היכן הם נמצאים. ובכלל, אם יהיה לי יום אחד סמארטפון - תהיו חברים ותירו בי .

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'כלומר לא הגעת לשלב של האבוטבול'
כלומר לא הגעת לשלב של האבוטבול
26/01/2012 | 14:00
2
1
אזהרה - סמארטפון עלול ליפול עליך בלי כוונה אפילו, נניח כשהדור השני הטוב והאהוב ישווק חיים, ולא יהיה משהו אחר שאפשר לקחת.. #טרוסטורי
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'האבוטבול נמצא בשלב הדוד-טרנזיסטור'
האבוטבול נמצא בשלב הדוד-טרנזיסטור
26/01/2012 | 14:14
1
2
כשבארוחות חג, כשכולם זרוקים על הספות, הוא מצמיד אוזנו לסמארטפון/לפטופ/אייפד/כל אמצעי תקשורת אחר שמחובר לפייסבוק וצועק: "ראיתם  שיש עדכון על XYZ??? ששש!!!"

בשבילך מיס, דיבור כללי בלשון נקבה - לא רק בעברית!
(מתוך ספר הדרכה לבדיקות עומסים באפליקציות web)
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-''
26/01/2012 | 15:55
זה מה שאני טוענת כל הזמן, שלדבר בלשון אשה זה הכי מיינסטרים בחוגים אקדמיים בחו"ל, למשל.
רק פה קשה
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'הייתי אומר זאת כך'
הייתי אומר זאת כך
24/01/2012 | 09:14
3
1
על חברה כזאת, לא רק שאפשר לוותר עליה, אלא רצוי לוותר עליה. מה גם שדבריך לא בהכרח נעלמו מתודעתה, אפשר שהם מחלחלים שם, למרות שברגע זה היא מבצעת אקט של הכחשה בוטה. וכדאי לזכור את הדברים האלה, מפני שחדשות לבקרים ישנם אנשים שטוענים כי אנו יוצרים אנטיגוניזם. בודאי, הם היו מעדיפים שנאכל גופות של נרצחים כפי שהם נוהגים לעשות, כך לא יהיה מי שיצביע על פשעם ומצפונם יהיה שקט יותר. אותם דברים נכונים גם לגבי "פעילים" אשר מטיחים לעברנו "אתם יוצרים אנטיגוניזם", הם רק שוכחים כי כל מהפכה יוצרת אנטיגוניזם, ומי שנבהל מזה, כנראה מעדיף (במודע או שלא במודע) שהמצב הקיים ימשך קרי, טבח החפים מפשע ימשך.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-''
24/01/2012 | 11:33
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
25/01/2012 | 17:09
גם עם כל הכבוד, מה זאת ההצהרה הזאת? ועוד בפומבי גם.
עם כאלה חברים לא צריך אויבים.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'סלוטר אתה איש חכם וטוב'
סלוטר אתה איש חכם וטוב
26/01/2012 | 15:27
3
בכל מקום שחבריי הצמחוניים נטו אומרים לי שהם מסבירים אנשים מנסים להימנע מהנושא כי לא רוצים לעשות שינוי, אבל לאט לאט בסוף הם מבינים שטועים ומסכימים עם זה שהסביר להם, כמובן ישנם גם חלאות רבות ושחקנים רבים שלא יפסיקו את מעשיהם למרות ידיעת מעשיהם הפוגעניים במכוון.

פעילי זכויות בעח אמיתיים הם מעטים מאוד.
כמעט כל מי שמחשיב עצמו לא אוכל מן החי עדיין נגוע בעצמו בגזענות מגעילה,ממציא לעצמו "ברירות" כאילו מתי שיהיה כך אז זה בסדר ואילו מתי שכך אז זה לא בסדר, שנשאל אם יקריב את קרוביו למען הישרדותו למשל הוא בורח מהמציאות לפתע הוא מוכן למות ולא להקריב את יקיראיו אם הולכים על 2 או על 4 וזו הצביעות במיטבה, אין זכות לפגוע באף חף מפשע ולא משנה מה הם בעיותינו ככל שיהיו, הישרדות ובלה ובלה וכל תירוץ אחר,בצדק אין גוונים באמצע,או שזה נכון וצודק או שזה לא.

המאבק בחיתוליו רק בגלל הגענות שעדיין טבועה באותם אנשים המתיימרים "לייצג" את החפים מפשע הנפגעים ביותר.

אני חרד לבעח מצד סניגורים שכאילו שכאשר ימציאו את הברירה שלהם אז ייתנו לאותו חף מפשע סבל על לא עוול בכפו,רק כי להם נוצרו בעיות כלשהם בשוגג מטבע הדברים,כאשר אם הם היו בצד השני של המטבע הרי שלא היומוכנים לסבול ולכאוב בכפייה עבור אף אחד אחר.

אנטיגוניזם זה מעולה, זו הדרך הטוב  ביותר לנטיעת מחשבות על המציאות של בעח, לעומת זאת יד מלטפת את הפוגען תוביל לאטימות,כאשר יעשה איקס ויאמר עד כאן ומכאן הכל נשאר כמו שהוא לנצח.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'שניכם צודקים.'
שניכם צודקים.
24/01/2012 | 10:09
רוב החברים שלי - בפייסבוק ולא בפייסבוק - הם אוכלי בשר (מתוך תחומי עניין משותפים אחרים).
ברור שרוב הפוסטים שלי מיועדים לציבור הלא טבעוני.
ברור לי גם שהמחיקה הזו נובעת דווקא מסיבה מצפונית של מי שחש שהוא חלק מהבעיה או לא עושה מספיק, ולא בא לו לקבל תזכורות על זה.
והכי ברור שאני לא אפסיק לפרסם פוסטים כאלה, כמו שלא אפסיק לדבר עם אנשים על הטבעונות שלי, כי יש לי מטרה מובהקת וגלויה בנוגע לזכויות בע"ח: להעביר מידע.

א. מיד אחרי שהגבתי לה אתמול התקשרה חברה משותפת (שהפסיקה לאכול בשר מההכרות איתי), והזדעזעה כל כך מהצעד הקיצוני של ההיא (בחירת המילים הזו שלה, לא שלי), שראתה לנכון לשתף בעצמה את התמונה הנ"ל.
אנקדוטה: היא סיפרה לי שחבר משותף שלנו מחק אותה מסיבה דומה - היא פרסמה תמונה של ילדה מוכה. הוא כתב שהוא לא יכול לראות את זה ומחק אותה.

ב. אתמול ביקרתי חברים אוכלי בשר וסיפרתי להם שההיא מחקה אותי (שניהם עשו פרצוף של "יאללה-יאללה"), אחד מהם אמר לי שהפוסטים שלי גורמים לו לחשוב. השני שאל עוד קצת שאלות על סיבות לטבעונות.
באופן כללי בכל מפגש/טיול/רכיבה עולות שאלות.
על אנטיגוניזם: יש להניח שאילו יצרתי אנטיגוניזם לא היו לי חברים לא טבעונים. בפועל, כאמור, הרוב לא טבעונים. יצירת אנטיגוניזם תלויה בגישה ובניסוח, לא בנושא.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אני לא חושב כמו החבר'ה פה'
אני לא חושב כמו החבר'ה פה
24/01/2012 | 13:56
15
1

זה גם תלוי מאוד במינון ובהזדהות הכללית של בן אדם עם נושא מסוים.
זה לא אומר שהיא נגד אלא שפשוט נמאס לה לראות את מה שהיא יודעת ממילא, זה הרי לא שהיא תומכת בהתעללות בכלבים, אבל אם הנושאים האלה עולים מולה כל הזמן אז חלאס, כמה אפשר ?

זה מזכיר לי ידידה טובה שלי שמעבירה אלי במייל כל בקשה לתרומה מאנשים שלא שפר בריאותם. אמרתי לה פעם פעמיים שלוש שלא תעביר אלי, זה לא שאני לא מזדהה אלא שבהרבה מקרים מדובר במכתב שרשרת שהגיע אליה או אחרי שהבן אדם הבריא או אחרי שנפטר ובכל מקרה ההודעה לא רלוונטית. אחרי שהבנתי שאין עם מי לדבר העברתי אותה לרשימה השחורה. אז מה זה אומר ? שאני מתעלם מאנשים אומללים ? לא !
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אין דין'
אין דין
24/01/2012 | 14:48
14
אנשים שמצב בריאותם לא שפר, כדין נורמה חברתית שעורכת הפלייה בוטה בין דם לדם כאשר אחד הפעלים היוצאים שלה הוא התעללות בכלבים. ואם לא היה מדובר בהתעללות בכלבים אלא בהתעללות בחיות מסוג אדם, האם גם אז היית כותב "...חלאס, כמה אפשר ?". ולו חלילא אתה ובני משפחתך הייתם בין הקורבנות אשר בם מתעללים, האם היית רוצה שיטיחו כלפי מי שהיה נדרש לנושא זה שוב ושוב כדי להפסיק את ההתעללות, "חלאס, כמה אפשר ?".
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'כן. בדיוק ככה'
כן. בדיוק ככה
25/01/2012 | 07:31
13

אם היה לי חבר שכל מה שהוא יכול לדבר עליו זה על עד כמה אנשים הם רעים שהם שודדים, אונסים ורוצחים - ומספר לי סיפורי זוועות, אז גם אני ברגע מסוים יימאס לי. זה לא אומר שלא אכפת לי אבל יש גבול ...
וכל אחד שנמצא בסיטואציה כזו שבו הוא צריך את עזרת הציבור, צריך להבין שלא מובן מאליו שכולם יהיו שם כדי להתעניין ולעזור. וטוב שכך.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'וטוב שכך? ממתי אדישות היא מעלה?'
וטוב שכך? ממתי אדישות היא מעלה?
25/01/2012 | 08:17
12
1
לצפיה ב-'אני לא חושב שזו אדישות'
אני לא חושב שזו אדישות
25/01/2012 | 08:22
11

שוב, מדובר על מינון, ולא כל אחד בנוי לראות כל הזמן בעלי חיים מיוסרים. אנשים מודעים לכך שאנחנו חיים בעולם חרא [שיבוא אל קיצו בעזרת השם בסוף השנה הזו], והם לא מעוניינים לקבל תזכורת על כך כל יום.
תחשוב שזה כמו יום השואה, אבל כל יום. למה זה טוב ?
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אם הזכרת'
אם הזכרת
25/01/2012 | 09:08
10
5
את השואה, הרי זו מהווה דוגמא לשינון והזכרה אין סופיים. הם לא מסתפקים בציון יום השואה פעם בשנה, אלא דשים שוב ושוב בנושא הזה לאורך השנה כולה. כך שיש להניח כי גם בנושא הזה, אתה תאמר להם: "חלאס, כמה אפשר ?".
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
25/01/2012 | 09:13
9
כל נושא שייטחן על מעבר לגבול הסיבולת שלי ייזכה לתגובה: "חלאס, כמה אפשר".
דוגמא טובה היא ענייני דת, נניח שהחבר שלך חוזר בתשובה והוא מספר לך בהתלהבות כל מיני אנקדוטות, גם לך יהיה סף שבו תגיד לו: "מספיק ! הבנו !"
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'ושוב'
ושוב
25/01/2012 | 09:46
8
אין דין "חזרה בתשובה" כדין מעשי עינויים וטבח. ובנושא עינויים וטבח, לא מדובר בשינון לשמו, אלא בניסיון להעלת המודעות בנושא כאשר היעד הוא לשים קץ לשואת בעלי החיים והמטרה היא השבת זכויותיהם הלגיטימיות לחיים ולחופש.

דרך אגב, כיוון שאתה חוזר על עצמך כמו תקליט שחוק, או כמו דיסק שנתקע ב-repeat, צריך לומר לך, בעיקר לך: חלס, כמה אפשר?!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'רגע, אז לא להתדיין על הנושא ?'
רגע, אז לא להתדיין על הנושא ?
25/01/2012 | 09:58
1

אז לא, אם זה כ"כ מפריע לך.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'בודאי שחשוב להתדיין על הנושא'
בודאי שחשוב להתדיין על הנושא
25/01/2012 | 10:15
1
אך לדברים שאתה כותב לא הייתי קורא דיון משום שאתה מקליד הצהרה ושב ומקליד את אותה הצהרה עצמה אז חלאס, כמה אפשר?!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'"העלאת המודעות", איזה מזל שיש אנשים כמוכם.'
"העלאת המודעות", איזה מזל שיש אנשים כמוכם.
25/01/2012 | 17:36
5
1
באמת, לא ידעתי שקיימת התעללות בבעלי חיים עד לפני דקות אחדות. וגם העובדה שאני עכשיו מודע לזה, פשוט הצילה 3 חתולים, 2 כלבים ו-7 כבשים. כל הכבוד על התרומה שלכם לעולם.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'כן, אבל האם ידעת שאתה הגורם לכל זה ?'
כן, אבל האם ידעת שאתה הגורם לכל זה ?
28/01/2012 | 18:29
4
האם ידעת שאת בע"ח הקיימים כבר לא תציל אבל יש לך את היכולת שלא לגרום להם להיות קיימים רק כדי למות ולסבול ?
המודעות שלך היא לגמרי חלקית, אבל יש שידאגו שכולם יהיו מודעים למה שהם גורמים ושקירות המשחטות יהיו שקופים.

אז למה להמשיך ולהראות שלבע"ח כל יום הוא יום שואה ?
כדי שזה יפסיק.
מה עובר עליכם אנשים אטומים ????
כדי שהשואה תפסיק.
לא רוצים לדעת את האמת ? רוצים שיסתירו אותה מכם ?
זה בדיוק להיות חלק מתעשיות בע"ח עצמם, אתם החלק שמסתיר את האמת.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'די לצביעות.'
די לצביעות.
28/01/2012 | 18:57
3
5
רוצים להיות חלק מהפתרון? תהיו טבעונים ואל תדבירו חרקים (גם לא כינים ופרעושים). אל תקנו יהלומים, כי אי אפשר להבטיח שמקורם הוא לא באזורי העימות. ממוצרי פרווה ועור אני מניח שכבר התנזרתם, אבל אציין אותם רק למען הסר ספק. תאמצו חיות רק מעמותות כאלו ואחרות או מכלביות עירוניות, אל תקנו גזעים. תאמצו תינוקות מאפריקה, אל תולידו ילדים. תמיד תזרקו בקבוקים, ניירות וכו' בפחי המחזור המיועדים להם וכו'.

ואם אתם לא מבינים את הקשר, אז אתם אלו שטומנים את הראש בחול.

יש עוד המון כמובן, זה רק על קצה הקרחון. בהצלחה!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אז אתה מודה בהכל'
אז אתה מודה בהכל
28/01/2012 | 19:11
2
1
רק שאתה מסיט את השיחה על טבעונים כשאתה מודה ברצח בע"ח כי ככה בא לך ומפריע לך שמראים לך את האמת.

אתה מסיט את האצבע המאשימה לאחר שבעצמך הודת באשמה ?
סבבה, בא נבדוק.

האם אתה מבין את ההבדל בין לא לפגוע בבע"ח לבין "תאמצו תינוקות מאפריקה" ? האם אתה מבין את ההבדל בין אל תפגע לבין תעזרו לאחרים ?

קשה לנהל דיון כשההבדל הבסיסי הזה לא מובן לך.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אה...?'
אה...?
28/01/2012 | 19:29
1
2
"האם ידעת שאת בע"ח הקיימים כבר לא תציל אבל יש לך את היכולת שלא לגרום להם להיות קיימים רק כדי למות ולסבול ?"

אני לא מפנה אצבע אשמה כלפי אף אחד, בסה"כ זרמתי עם האנלוגיה הזו וההיקש שעשית. "יש לך את היכולת לגרום להם לא להיות קיימים רק כדי למות ולסבול", משמעו לא לתמוך בתעשיית הפרווה והעור, בטח ובטח שלא באכילת בשר או כל מוצר שמקורו ביצור החי, כגון חלב וביצים (בין היתר כאמור).

כל שאר הדברים שנכתבו הן כהתייחסות ישירה לאנלוגיה שלך, גם אם מדובר בהרחבה מסויימת או בפרשנות אישית.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'את לא יכולה לזרום עם אנלוגיות'
את לא יכולה לזרום עם אנלוגיות
28/01/2012 | 20:39
4
כשאינך מבינה את הנושא, את העניין (אני גם לא רואה את האנלוגיה שלך אפילו תחת אי ההבנות שלך).
העניין הוא שטבעונות לא מצילה אף אחד מבע"ח הקיימים.
לעומת זאת את כותבת על לעזור לבבע"ח או לתינוקות באפריקה, אין קשר בין זה לטבעונות.
טבעונות היא אי פגיעה, טבעונות אינה עזרה לבע"ח הקיימים.

כי כתבת בציניות שיופי ועכשיו ניצלו בע"ח, הבנתי מכך שאת לא מבינה את מהות הדברים על זכויות בע"ח שלא להפגע (ולא להיות קיימים בצורה מעוותת רק כדי שיפגעו בהם) ועל מהות הטבעונות שהיא בסה"כ אי פגיעה (ואין לזה קשר להדברת חרקים אם הם תוקפים אותך בביתך, כמו יתושה למשל, שאת זה אפשר גם למנוע ע"י הרחקה וחלק גדול מהטבעונים עושה כך. כי ההערה שלך על הדברה מראה גם שאינך מבינה את ההבדל בין אלימות כלפי בע"ח חפים מפשע לבין הגנה עצמית מפני מי שתוקף אותך).
שאלות (לא בהתנשאות, אלא שאם הנושאים האלה של סבל לבע"ח שאת חלק מהחברה שגורמת לזה מעניין אותך אז כדאי שלא תברחי מפה)  ?
שאלות ?
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אחד מהחברים אצלי בפייסבוק גם פירסם תמונה'
אחד מהחברים אצלי בפייסבוק גם פירסם תמונה
25/01/2012 | 16:26
הרבה יותר קשה מזאת, שממש גרמה לי לבכות. תמונה של כלב שילדים התעללו בו וזרקו עליו נפצים, אם אני זוכרת נכון
אני חושבת שהבחורה הזאת היא סתם דרמה קווין בשקל וחצי. גם לי היה קשה לראות את התמונה, אפילו קשה מאוד (!), אבל לא העליתי על דעתי למחוק אותו משימת החברים בגלל זה (?!). אחרי הכל זה נעשה מכוונה טובה, מאהבה שלו לבעלי חיים ורצון לתרום בכל צורה שיוכל למניעת התעללות בבע"ח.

נשמע לי שזה משהו אישי, או שסתם היה לה יום רע והחליטה להוציא ת'חרא שלה עלייך. את לא עשית שום דבר לא בסדר. תמונה קשה, אבל צריך להתמודד עם המציאות הכואבת אם אנחנו רוצים לשנות אותה.
תני לה להוריד אותך מרשימת החברים. בנאדם כזה- עדיף שיהיה רחוק ממך.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'יופי, שיתפת תמונת התעללות בפייסבוק. כל הכבוד.'
יופי, שיתפת תמונת התעללות בפייסבוק. כל הכבוד.
25/01/2012 | 17:26
9
נו ו...? מה את מצפה שיקרה בדיוק? הרי לעורר מודעות אין צורך, כולם מודעים להתעללות בבעלי חיים. נמאס כבר לראות תמונות של חיות שעברו התעללות, פשוט נמאס. במה השיתופים האלה עוזרים בפועל? איך הם פרקטיים בדיוק? אם למישהו נמאס לראות תמונות מזעזעות וקורעות לב שכאלו, אז זה אומר שלא אכפת לו?

באמת אכפת לך? אז תעשי משהו נגד זה. השיתופים בפייסבוק של הדברים הללו, זה פשוט אחד הדברים הכי פתטיים שנתקלתי בחיים שלי. מי שאכפת לו, שיעשה מעשה אמיתי. שיתוף תמונות כאלו בפייסבוק זה לא "לעשות מעשה נגד התעללות", זה חרטא ברטא ובולשיט ברמות מטורפות.

ואם ממש ממש בוער לך, את מוזמנת לומר לאנשים אחרים איך הם יכולים לעזור, לתרום ולהביא לשינוי המצב. התמונות האלה? זה חסר פואנטה ולא משנה שום דבר. זה גורם לתחושות תסכול, דיכאון ועצב, חרדה, חוסר אונים. אז יופי, תודה ששינית את העולם עם הסטטוסים שלך, כל הכבוד. המשאית עם המדליות בדרך.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'היא עושה, הרבה יותר מרוב האנשים'
היא עושה, הרבה יותר מרוב האנשים
25/01/2012 | 17:31
5
לצפיה ב-'אה, סבבה.'
אה, סבבה.
25/01/2012 | 17:34
4
פרסומים של תמונות כאלו עדיין לא תורמים כלום, התרומה הכללית שלה כביכול לא משנה את העובדה הזו.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אם אתה סבור'
אם אתה סבור
25/01/2012 | 18:06
1
2
שתמונות לא תורמות דבר, אולי תציע להנהלת "יד ושם" להסיר את התמונות שם, אולי בכלל לסגור את המוזיאון. אך עצם הדבר שאתה כל כך נסער ונזעק, כנראה, מעידה שסברתך אינה נכונה. בכל מקרה, מה אתה מציע לעשות במקום? יותר מלל? הרבה יותר מלל? או שמא יש לך הצעה אחרת? יש אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים ובמקרה הזה זה נכון. הרי כל הענין הוא שאנשים לא רוצים לדעת, ותמונות הן אחד האמצעים ליידע, ליידע גם את מי שמסרב לדעת, למשל אותך עצמך. הרי כל ההתלהמות וההשתוללות שלך נובעים מחוסר הרצון לראות, מחוסר הרצון לדעת.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'"ההתלהמות" נובעת מתסכול ותו לא.'
"ההתלהמות" נובעת מתסכול ותו לא.
25/01/2012 | 18:25
אני יודע טוב מאוד מה קורה "שם בחוץ", אני לא בן אדם תמים. אין לי מה לעשות נגד זה והכביכול מחאה הזו לא משיגה שום תוצאה אמיתית בפועל, ולו הקטנה ביותר. ולזרוק לאנשים בפנים תמונות של חיות שעברו התעללות, זה לא דבר שיגרום לשינוי כלשהו. טוב נו, זה ישנה את הרגש שלהם לתסכול ועצב. כל הכבוד וברכותיי, המטרה הושגה.(..?)

אני לא הצעתי שום פתרון, רק אמרתי שזו לא הדרך. זו בטח לא דרך שמשיגה תוצאות כלשהן.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'חולק עליך'
חולק עליך
25/01/2012 | 18:26
1
אולי אפשר להגיד שהם תורמים מעט, או הרבה
אבל להגיד שהם לא תורמים כלום זו טעות

והקצת הזה (בהנחה שהתרומה מועטה מה שלדעתי לא נכון) זה עוד קצת על מה שהקויוט עושה שזה הרבה + פרסומים
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'זאב לזאב - '
זאב לזאב -
26/01/2012 | 00:04
לצפיה ב-''
25/01/2012 | 18:23
1
לצפיה ב-'והנה עוד אחד שהיה מתמודד בגבורה עם התמונות'
והנה עוד אחד שהיה מתמודד בגבורה עם התמונות
25/01/2012 | 20:23
1
1
לא בא לך לראות תמונות קשות?
תעשה הייד.
קטונת להבין משהו בהסברה אם אתה לוקה בהכללה וטוען שאין לזה שום ערך.
אתה יכול להגיד ש*אותך אישית* זה לא היה משנה, אבל מי אתה שתדע איך כל המוחות חושבים?
במיוחד כשהיה כתוב בפירוש על אחרים שזה כן השפיע עליהם.
המשאיות עם המדליות בדרך? וואו, כמה מרירות. כנראה שזה ממש חורה לך שלא הצלחת להביע את הדיעה שלך בלי לרדת כל כך נמוך
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'כתיבה לגופו של גולש ובצורה ששמקטינה אותו ?'
כתיבה לגופו של גולש ובצורה ששמקטינה אותו ?
27/01/2012 | 07:29
1
ממך ?
ואני מה פשעי ?
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אני גם מוחקת אנשים שמעלים תמונות מזוויעות'
אני גם מוחקת אנשים שמעלים תמונות מזוויעות
25/01/2012 | 18:29
4
אני אוהבת בע"ח ובעלת 2 כלבים ו2 חתולים.
נגד התעללויות.
ולא מעוניינת לראות תמונות מזוויעות .

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'למחוק חבר זו הצהרה. יכולת לעשות הייד'
למחוק חבר זו הצהרה. יכולת לעשות הייד
25/01/2012 | 20:34
1
1
לצפיה ב-''
26/01/2012 | 13:07
5
לצפיה ב-'תגובה ל-bilbolim'
תגובה ל-bilbolim
26/01/2012 | 17:17
2
טוב לשמוע שאת נגד התעללויות. ואת לא חייבת לראות תמונות מזוויעות כמו שאת לא חייבת ללכת ולצפות בתמונות ב"יד ושם". אך עצם הדבר שלא תבקרי ב"יד ושם" אין פרושו שהמאורעות ההם לא התרחשו. ואם בעבר עסקינן, קל וחומר כשמדובר בהווה. ההתעללות והטבח שמבוצעים בבעלי החיים נמשכים במלוא נוראותם גם אם את לא צופה בתמונות האלה. אולם, אם אינך צופה בתמונות האלה, כנראה שאת גם לא תזעקי את זעקתם (אחת הדרכים להשמיע את זעקתם, היא באמצעות הפצת תמונות אמתיות אשר כולן באות מן המציאות, כאן ועכשיו). ואם זעקתם לא תשמע, גם לא ייעשה מעשה. ובתור אחת שטוענת כי אהבת בעלי חיים מצויה בלבה, לבך מפקיר את רוב רובם של בעלי החיים. וכאחת שטוענת כי היא נגד התעללויות, צריכה את לדעת כי ההתעללויות לא תפסקנה מאליהן. יידרשו מעשים רבים כדי להפסיק את ההתעלליות ואת טבח החפים מפשע, מעשים שהם הרבה יותר מאשר הפצת תמונות. אך ההתבוננות והפצת התמונות המזוויעות, הם בבחינת המינימום שבמינימום, הם המעט שבמעט ההכרחי למען ייפסק סבלם של הקורבנות (והם לא צריכים להיות קורבנות), כדי שסבל זה לא יהיה רחוק מן העין, כדי שלא ישכח מלב. כי אם ישכח הוא מלב, הוא ימשך ללא כל יכולת להפסיקו. כך שאם יש בנו ולו גם שמץ של מוסר, אנו לא נעמוד על הדם.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'גם אני נתקלתי בתמונה הזאת רצה ברשת'
גם אני נתקלתי בתמונה הזאת רצה ברשת
25/01/2012 | 18:30
10
1
וגם אני הזדעזעתי והיה לי קצת קשה לנשום באותו יום, תראי אני מאמינה שצריך להלחם לזכויות בעלי חיים, השאלה מה היא הדרך?
האם לעמוד בכניסות של דזינגוף סנטר((גרינפיס וכדומה) ולהציג תמונות כאלו ואחרות על מסך לאור יום כשילדים ושאר אוכלוסיות העולם צריכים לעמוד ולהתבונן?
או די בלהסביר, בלספר.
אני מאמינה שכבני אדם בין אם חובבי בעלי החיים ובין אם לא , הסיפורים הללו מצמררים אותנו. לפחות את הריאליסטים שבינינו (כמה שיותר)
יש דרך לפנות לאנשים, יש דרך להרצות. אפשר לשמור את התמונות לרגעים קשים יותר, להתנגדויות. בדיוק כמו במכירות, יש קלף ביטחון.
להפך זה מרתיע ולא חסרים אנשים שמדברים על הארגונים הללו כעל "כתות של היפים" .
אולי כדאי ללמוד קצת שיווק לא?
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אותך זה מרתיע, ועל אחרים זה עובד. עובדה'
אותך זה מרתיע, ועל אחרים זה עובד. עובדה
25/01/2012 | 20:41
1
2
לצפיה ב-'אותו כנ"ל לגבי אנטגוניזם'
אותו כנ"ל לגבי אנטגוניזם
27/01/2012 | 07:27
1
כי זה גם בלתי נמנע בהסברה.

ובכל מקרה, זכותו של טבעוני לחשוב כך ולהסביר כך וכך מבלי שישתלטו על הטבעונות ויכריחו אותו אחרת.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'מי שלא רואה נמצא בבועה רצינית'
מי שלא רואה נמצא בבועה רצינית
26/01/2012 | 15:38
7
רחוק מהעין רחוק מהלב ורחוק מהשכל,יצרו אדישות ותירוצים ויעני כאילו המצב המזוויע לא רקורה אצל שחקנים למיניהם.

מחנות השמדה ורצח ממוקמים בכל מדינה,ניתן ללכת לראות הרצח, ניתן לעצור הרצח, והמינימום לצפות בתמונות או סרטונים כדי לא להתעוור מהצביעות של המעשים האיומים.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'מה קפצתם עלי...'
מה קפצתם עלי...
27/01/2012 | 16:52
6
1
ואף אחד לא ענה לי כאן תגובה רלוונטית.
הטענה שלי היא שהדרך הסברה של הארגונים הללו מקולקלת, אף אחד לא כופה על טבעוני לאכול בשר .
אני מאמינה ודוגלת בזכויות בעלי חיים, דרך ההסברה היא חולנית ומרתיעה ולא , ממש ממש לא עובדת. וזה ממש לחיות בסרט אם מישהו חושב שזה עובד, כן זה עובד. על ילדים בני 16 שמחפשים את עצמם ועל מה למחות.
תעשו טובה, יש דרכים אחרות...
אני מצטערת אבל כשאני עוברת עם ילד בן 10 ברחוב שצופה בתמונות האלו בעל כורחו שאף אחד לא שאל אותו אם הוא מעוניין ואם בכלל זה ליגאלי להציג דברים כאלה בפומבי אחר הצהריים בהיר..
זה מזעזע! איזה מסר אתם מנסים להעביר?
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'מי זה "אתם" ?'
מי זה "אתם" ?
28/01/2012 | 18:06
4
ומי לימד את הילד בן 10 עליו סיפרת להשמיד בע"ח כשהוא נכנס לסניף של מקדונלד או יושב עם אימא שלו ואוכל שניצל בבית ?

אין כל קשר לחובבי בע"ח כפי שכתבת, לא צריך לחבב וגם לא לאהוב בבע"ח, צריך לא לפגוע בהם.
בלי שום קשר לאהבה.
בע"ח לא עשו כל רע לילד בן 10 שאיתך, גם את וגם הילד לא צריכים לפגוע בבע"ח ולקרא לזה "שניצל" או "המבורגר".

וזה המסר שעליו שאלת.
המסר מועבר שכל מיני צורות, ולפעמים דרך כלבים וחתולים כדי שהציבור יבין.
זה מזעזע והמטרה היא שזה יזעזע.
אחרת לא היית טורחת להגיב בכלל.
אין כל סיבה שילד בן 10 ירצח בע"ח בשקט כי כך אימא שלו לימדה אותו ולכאורה אימא שלו טהורה וטובה כשהיא רוצחת בע"ח.
מי לימד את הילד לאכול בע"ח ?מי לימד אותו שבע"ח הם חסרי רגשות ואפשר להתעלל בהם כל עוד ומסתירים את זה ממנו ?
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'גהה או אברבאנל'
גהה או אברבאנל
28/01/2012 | 19:23
3
2
מה את בוחרת? תלמדי קצת מדע ואבולוציה, אולי גם יחסים בין אישיים עם בני אדם וגם קצת קורסים לכעס.
הייתי ממליצה בחום גם כדור כחול וצהוב יחד עם העשבים בבוקר
לאחר התגובה שלך אני פשוט חושבת שבפעם הבא שאתקל בהצגת תמונות קשות שצריכות על פי חוק להופיע עם אזהרה לפני הצגתם בפומבי, אגיש תביעה.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'את יכולה גם להגיש מיליון תביעות'
את יכולה גם להגיש מיליון תביעות
28/01/2012 | 19:48
1
אבל את האמת לא מסתירים.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'בואי נבדוק את שאלת השפיות'
בואי נבדוק את שאלת השפיות
28/01/2012 | 20:30
1
2
מי משנינו מתיחס לבע"ח כסחורה וכאוכל ?
מי משנינו פוגע בבע"ח וקורא לזה "שניצל" או "המבורגר" וכך עובד על ילדים בני 10 וגורם להם הרגלי תזונה תחת שקרים של "מדע ואבולוציה" ?
כי המדע והאבולוציה שאת מכירה הם שקרים כהחברה מחנכת אותך לאלימות כלפי חפים מפשע, בע"ח.

את כל מה שאני אומר לך אני מבסס על מדע ואבולוציה אמתיים.
רוצה לבדוק ?
מה מדברי סתרו את המדע והאבולוציה שגרם לך להאשים אותי באי ידיעתם ?

ומה את בעצם עושה ?
את קובעת שבע,ח הם נחותים ומגיע להם למות כי הם "שניצל" או "המבורגר" ואז כשאחרים מקשיבים לזה והם פוגעים גם בכלבים את מתתממת ומנסה להסתיר שאת שותפה להיותך חלק מחברה שרואה בהם כנחותים שמגיע להם לסבול ולמות.
שאלה של שפיות.
מי משנינו משמיד בע"ח בצלחת ? מי משנינו חי בתובנה שבע"ח נחותים וגורם למותם ?
מי משנינו מפעיל אליו כלפי בע"ח חפים מפשע  ומי משנינו כותב כאן בעד להסתיר את האמת ?
מי השפוי ?
ואני מפנה אותך גם לחתימה שלי.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'חחח'
חחח
03/02/2012 | 16:08
3
אני בוגרת מכללת כרכור L.D  רידמן N.D
וקצת יותר לאט בשביל שתבינו, אני נטרופתית.
וחבל על ההתבטאות שלכם, בעקבות כך הגעתי הבוקר לעבודה בתל אביב ונתקלתי שוב בגרינפיס עם התמונות ותיעדתי. ביום ראשון בבוקר אני מגישה את התלונה, כמו כן פתחתי קבוצה בפייסבוק שמתאגדת נגד אופי המחאה שלכם.
שדווקא אני דוגלת בתוכנו אך לא בדרך כזו אגרסיבית ולא אנושית וגם לא חוקית.
כבן אדם ליברלי ודמוקרטי אני דוגלת בכיבוד החוק .
יש כאן מקום למחאה רק לא בדרך הזאת, וגם כמו שניסיתי אין כאן מקום להידברות אפילו.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'על החף מפשע'
על החף מפשע
28/01/2012 | 19:46
האם חייבים להרגיש משהו כלפי חף מפשע? לא
ה אם חייבים לאהוב החף מפשע? לא

והנה הצביעות כן גםשל אילו שצמחונים,רוב הצמחונים הם צבועים גדולים, מי שקרוב לליבם יישמרו עליו בכל מצב ואילו האחרים שרחוקים מליבם אותם אפשר להקריב כשצריך למען ה"ברירה" שלהם.

פגשתי הרבה צמחונים בחיי, אוכלים מהצומח בלבד, רק 4 מהם היו אמיתיים עד הסוף כמוני,אנשים שלעולם לא ייפגעו במכוון באף אחד אחר חף מפשע שלא עשה להם דבר ולא חייב להם דבר.

אינני חייב לאהוב אחר חף מפשע או להרגיש איליו משהו, אבל החובה של כל אדם, חובה מינימלית היא לא לפגוע באחרים חפים מפשע במכוון, זה חובה ובטח לא זכות, מה ששנוא עלינו לא נעשה לאחרים.

אני לא ארצח חף מפשע עבור בעיותיי ככל שיהיו כשם שלהיפך אני לא מוכן להירצח עבור אחר בכפייה,הכי הוגן והכי צודק.

אילו שנמצאים מאחורי פאגוד הם אילו שעדיין מתכחשים למציאות,הם אילו שעדיין מקלים ראש על הזוועות החומרות ביותר בעולם,זוועות שלאויב הכי גדול שלנו לא הינו מאחלים,אילו הם רחוק מהעין רחוק מהלב ומהשכל.

הכל עובד על כל גיל, אבל יש מי שמפחד לראות כי אחר כך שינוי ייצטרך להגיע ממנו.
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'לא קראתי את כל התגובות '
לא קראתי את כל התגובות
25/01/2012 | 19:56
2
אבל אני יכולה להבין אותה.

מנקודת המבט שלי, זה לא שאני לא רוצה לראות או לשמוע אלא שמאוד קשה לי לראות.
כבר היו לי מיקרים בעבודה שהדמעות התחילו ליזול מהעיניים בגלל שקראתי או ראיתי תמונה וזה הדבר הכי לא מתאים למקום העבודה שלי.
המראות האלו קשים ולא כולם מסוגלים להתמודד איתם
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אז אל תכנסי לפייסבוק במקום העבודה.. את באמת'
אז אל תכנסי לפייסבוק במקום העבודה.. את באמת
25/01/2012 | 21:30
1
1
מאשימה עכשיו מה שמתפרסם ברשת חברתית?

גם לי יוצא לראות תמונות מזוויעות של התעללות בפייסבוק, וזה מאוד עצוב לי, וכשאני מרגישה צורך אני משתפת,
כן אני את וכולנו מודעים לזה אבל עד רמה מסויימת.
לפעמים מחפשים את האשם ולפעמים יש עדויות ורמזים וכל דבר קטן יכול לעזור הרי זאת פלטפורמה עצומה!

מראות קשים בהחלט, גם לי מאוד קשה להתמודד עם זה ואני בטוחה שלפותחת השרשור וכל מי שהגיב פה קשה. זה לא תירוץ מבחינתי, אלא דרייב לעשות כמה שיותר כדי לצמצם ולעצור כאלו זוועות!
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'במקרה אני עובדת בפייסבוק '
במקרה אני עובדת בפייסבוק
25/01/2012 | 22:51
1
אז האפשרות הזו לא קיימת
זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-'אז הגעתי לראשי. נו טוב.'
אז הגעתי לראשי. נו טוב.
25/01/2012 | 23:58
1
3
חשבתי לפרט כמה שנות אקטיביזם יש מאחוריי כעזרה פיזית ושלל צורות מחאה, ואלו גלגולים עברתי בסוגי הסברה, אבל החלטתי שזה מיותר.
השורה התחתונה לסיבה שלי לפרסום תמונות כאלה ואחרות היא ההבנה ש"רחוק מהעין, רחוק מהלב".

נכון שכולם יודעים שיש התעללות בבע"ח, אלימות כלפי ילדים ושלל רעות חולות, אבל כל עוד לא רואים את זה, קל להרחיק את זה למקום נסתר באחורי המודעוּת.
לכן יש לי מטרה להזכיר, שוב ושוב. כי כל אחד יכול לעשות משהו, ולו הקטן ביותר, כדי לסייע. אם זו התנדבות בבית מחסה, בחירה של מה לצרוך, דיווח על התעללות כשרואים כזו וכו'. אין סוף לדרכים שאפשר לתת יד לטוב, או פשוט לא לקחת חלק ברע. ולא מדובר רק בבע"ח, אלא גם בבני אדם.

אגב, אישית אני פחות נוטה לפרסם תמונות מחרידות יחסית לטבעונים אחרים, ויש לי חיבה יתרה לפרסם גם את הצד הטוב שבטבעונות (האוכל!), כמו גם בדיחות של אוכלי בשר על טבעונים; ואפילו דברים אישיים מתחומי עניין אחרים שלי עולים לפייסבוק; אבל מה לעשות, מה שנחרט לאנשים בזכרון - לטוב ולרע - זה מה שמזעזע אותם, ובסופו של דבר נראה להם שכל הפוסטים שלי כאלה.

כפי שאמרתי בתחילה, וכפי שהגיבו חלק מהאנשים כאן, אני  לא רואה במחיקתי עלבון, ודאי שלא סיבה להפסיק ללכת בדרך שיש לי אמונה בה.
המחיקה הזו רק משמשת לי כפילטר, כי זו אכן - שוב, כפי שנאמר - הצהרה.
אין שום הקרבה מבחינתי אם אנשים מסוימים מחליטים שלא להיות איתי בקשר בשל דרך החיים שלי והשקפת העולם שלי.
נהפוך הוא: אם אמצא עצמי במחשבה על ויתור עליהן מטעמים חברתיים/זוגיים/תעסוקתיים/אחרים - זו תהא עבורי נורת אזהרה להקרבה טוטאלית של העצמי שלי, ואין לי כל כוונה לדכא את העצמיות שלי.

זכויות בעלי חיים >>
לצפיה ב-''
26/01/2012 | 13:08
1

הודעות אחרונות

18:06 | 24.06.19 אורחים בפורום
12:22 | 20.05.19 rotem nir
12:59 | 15.05.19 dns50
15:12 | 26.04.19 1 מזמושץ
12:40 | 02.04.19 1 מזמושץ
12:30 | 01.03.19 אורחים בפורום
21:24 | 11.12.18 אורחים בפורום
08:30 | 30.11.18 אורחים בפורום
22:41 | 19.11.18 אורחים בפורום
19:18 | 18.11.18 אורחים בפורום
16:28 | 01.11.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ