10 ימי טרקים במזרח

Ofer Bronstein

New member
10 ימי טרקים במזרח

אהלן,
שמי עפר, בן 31. מעולם לא עשיתי טיול טרקים, ואני מעוניין לתכנן טיול שכזה במזרח/מרכז אסיה למתישהו בשנה הקרובה, אשמח להמלצות על מיקומים ותקופות:
מדובר על סדר גודל של 10 ימים, שבהם אני רוצה בעיקר לעשות טרקים בטבע. דרגת קושי בינונית (לא קריעה, אבל יכול להיות קצת מאומץ). לפחות חלק מהטרקים צריכים להיות של יותר מיום אחד, אך ללא לינה בשטח אלא בבקתות לאורך המסלול או סידור דומה. ניתן כמובן שקצת מהזמן יהיה בעיר או אפילו בחופים (עדיף אך לא מאסט). אני כרגע לא מוצא פרטנר, אז יתכן שאעשה את הטיול לבד.
אני יודע שהמזרח כולו מורכב מהמון מקומות מאד שונים זה מזה, אני באמת פתוח לכולם. אני גם יודע ש-10 ימים זה לא המון זמן, אך זה מה שמתאפשר לי כרגע, והייתי מעדיף לנסות שהטיול בכל זאת יהיה במזרח/מרכז אסיה, על פני אירופה או גיאורגיה.
אשמח לרעיונות - באילו מדינות/מקומות, ובאילו עונות.
תודה רבה!
עפר

טרקים מעולים....
הי עופר,

לדעתי טרקים בנפאל זו התשובה בשבילך.
המקום מדהים ויפה. הרי ההימלאיה. יש טרקים קשים וטרקים בינוניים.
במהלך הטרק עוברים בכפרים וישנים אצל המקומיים באכסניות.

הייתי מליץ לקחת טיסה לקטמדו ומשם בטיסה\אוטובוס לפוקרה. משם יוצאים הרבה טרקים לרכס האנפורנה.
טרקים החל מ 3 ימים ועד שבועיים...

חוויה אדירה! גם נופים מרהיבים של הרים מושלגים, נהרות, מצוקים ועוד, גם מפגש עם מקומיים ותרבות שונה, וגם כייף של מפגש עם מטיילים אחרים (ישראלים וזרים)

Ofer Bronstein

New member
עונה לנפאל

מעולה, תודה רבה!
&nbsp
ואילו חודשים בשנה רלוונטיים לטיול כזה? יש חודשים שהם ממש מוצלחיים, או לחילופין ממש גרועים?

למעלה