חידוש ויזה להודו מנפאל

lightflake

New member
חידוש ויזה להודו מנפאל

שלום לכולם, מקווה שמישהו כאן ניסה לאחרונה ויודע לענות, אני כרגע בהודו ואגיע לנפאל בדצמבר לעשות ויזה חדשה להודו, מקווה שלא עשיתי טעות כי הרבה טוענים שכרגע מנפאל נותנים רק 3 חודשים אבל קראתי איזו הודעה לפני חודש שמישהו רשם שדרך חברת נסיעות כלשהי בפוקרה הוא קיבל 6 חודשים להודו בלי שבכלל היה צריך להגיע בעצמו לקטמנדו... אשמח מאוד אם מישהו יודע למה הכוונה שכן אני לא מצליח למצוא שוב את ההודעה הזו

תודה

kogawa

New member
אין כל דרך לחדש ויזה לשום מדינה ובשום מדינה

הדבר היחידי שאפשר לעשות זה לבקש ויזה חדשה, ומחוץ לישראל עקרונית ניתן לקבל ויזה לשלושה חודשים בלבד. אבל, ויזה להודו אפשר לבקש באינטרנט, והיא תקפה למגיעים להודו בטיסה, ולכן הגש כבר היום ויזה להודו ותוך ארבעה ימים תקבל מייל להדפסה, צא מהודו ורכוש טיסה זולה (קטמנדו-ורנאסי?) ובנחיתה הצג את הדף ואתה מסודר.

lightflake

New member
אההממ....

לגבי הבקשה באינטרנט זו פעם ראשונה שאני שומע שלא צריך ללכת לשגרירות ולא צריך לקבל ויזה לפני ההגעה להודו - אתה בטוח בזה כי אתה עלול לגרום להרבה אי נעימות במידה וזה לא נכון - יש VOA ויזה עם הנחיתה אבל זה מוגבל לדעתי ל30 יום.
&nbsp
לגבי 3 חודשים- עובדתית לא נכון כי אנשים מקבלים פה לפעמים 6 ולפעמים 3 לפעמים גם 4 חודשים... ממדינות באיזור
&nbsp
&nbsp

kogawa

New member
שים לב

הצעתי שתקרא את תשובתי היטב:
עקרונית לא ניתן לקבל בשגרירות הודו יותר משלושה חודשים אלא אם אתה בארץ. בין העיקרון למעשה יש הבדל, ולפעמים הפקיד חורג מסמכותו אך אין להקיש מזה דבר. לגבי ויזה אינטרנטית, באתרם הם נותנים כתובת סקייפ בה תוכל לשאול חינם - נסה ותקבל את התשובה המוסמכת ביותר. הכתובת נמצאת באתר [URL]https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html[/URL] שורה אחרונה
בהצלחה

למעלה