מיומנו של דניל - הגעה לעיר מפלט

דרגורן

New member
מיומנו של דניל - הגעה לעיר מפלט

אויר, אני חייב אויר. מזועזע מהמראה שהרגע ראיתי, אני רץ החוצה מהמבנה של הגנולים. עובר את המסדרון ופורץ החוצה לאויר הלילה. נעמד בכניסה, אני מביט סביב, לוגם כמויות גדולות של אויר צלול וקר. אחרי דקה אני מתחיל בתרגיל ריכוז, מדמיין לעצמי עץ שצומח במהירות ומשקיט את ההמולה בראשי. הירח זורח ומאיר את השממה, ואני נרגע ומתחיל לנתח את האירועים, אחד אחרי השני, לאט ובנחישות. הבסנו את השד, נחנו קצת במבנה וניסינו לחקור את מקור הכוח שנשאר במרכז המבנה. מדובר בעמוד הבוקע מהרצפה, ואחרי מטר וחצי הוא נפתח לבריכה קטנה, שאפשר לשטוף בה ידים או פנים. הנוזל בבריכה קסום, מקרין כוח ומאיר את המבנה באור ירוק, עם מות השד האור החל להתעמם, והצבע שלו התחיל להתנקות. אחרי מאמץ, נזכרתי איפה שמעתי על בריכה כזאת של כוח "זאת בריכה כוח, היא כנראה סיפקה לשד עוד עוצמה. יש סיפורים שאומרים שטבילה בבריכה תעניק כוחות או יכולות" זאת הייתה הטעות. לא זיהיתי את זה ברגע שאמרתי את זה, אבל בחשיבה לאחור? זה היה הזרז שהוביל לאירועים שאחרי. ג'ון החליט שהוא צריך לקחת את הכוח לעצמו, קליי ניסה לעצור אותו – מה שרק עודד אותו לנסות יותר. רום ניסה לעזור לקליי, ואפילו ניסה להתייעץ עם האל שלו – אבל ללא הועיל. ג'ון נכנס לבריכת הכוח, והשתנה. השיער שלו נשר, צבע העור של פניו השחיר, השיניים שלו התחדדו קלות, וכל תווי הפנים התחדדו. כשראיתי את זה, ברחתי. כן. אני פחדן. והמראה של הפנים השדיות הללו הפחיד אותי, הפחיד מאד. אני רועד כשאני חושב על הפנים השדיות של ג'ון, ואז כועס על עצמי שאני מאבד את הריכוז. אני מזין את הכעס לעץ, עוזר לו לגדול, הריכוז והשלווה חוזרים. ג'ון ספג את הכוח של הבריכה. כנראה ששאריות של הכוח של השד נשארו בבריכה. העובדה שרק הראש של ג'ון השתנה, ולא שאר הגוף – רומזת שאולי השינוי לא יהפוך אותו לשד, ואולי הוא ימשיך להיות ג'ון. אני מתרכז בזה, ומחליט שמחר בבוקר, באור היום אני אראה האם ג'ון מתנהג כמו ג'ון או כמו שד. בשלב הזה קליי מצטרף אלי בחוץ, הוא נראה מזועזע "היי קליי, גם אתה רוצה לישון בחוץ?" הוא נוהם משהו, ואנחנו מתארגנים לשינה. בבוקר ג'ון יוצא החוצה, אני לא מזהה הבדל בהתנהגות או בדיבור. קליי פונה לעברו "לפחות תסתיר את הפנים האלה" ג'ון מהנהן בראשו, וכשהראש עולה חזרה, הוא כבר ראש של ילדה קטנה, ושאר הגוף משתנה במהירות לגוף של ילדה קטנה. אנחנו ממשיכים בדרכנו, שקטים... כל אחד שקוע במחשבות שלו. אני מחליט שעם שחרור השבויים מהעיר, אני אפרד מהקבוצה, אני לא מוצא את המקום שלי בה, והסיכונים שהקבוצה לוקחת שוב ושוב? אני מניד בראשי כשרום מצביע לעבר האופק הוא שולף את אביזר הקסם שמאפשר לו לראות למרחוק, ואומר "דרקון! אני עוד לא מצליח להבחין בצבע" אנחנו מחליטים להתחבא, וכאשר הדרקון מתקרב, נראה שהוא זהוב. במבט קרוב עוד יותר, יש לו כנפיים מלאכיות. רום יוצא מהמסתור ומברך את הדרקון לשלום, אנחנו יוצאים אחריו מהססים. "שלום לכם, אלו שהנבואה דיברה עליהם!" הקול שלו מהדהד ועוצמתי בקניון "חברי הקבוצה של הבלתי מנוצח, הנבואה מספרת שאתם צריכים לפגוש את העכברוש, ובעזרתו להציל את המישור הזה מהקללה שעליו" אני זז טיפה לצד, לא מרגיש שאני חלק מהקבוצה שהדרקון מדבר עליה, בעוד רום ממשיך לדבר עם הדרקון "אנחנו נציל את המישור? ומה עם השבויים?" הדרקון מעווה את פניו, האם זה היה חיוך? "אתם! חברי הקבוצה הזוהרים של הבלתי המנוצח!" הוא פונה לקליי "הקשת הבלתי מנוצח" פונה לרום "נציגו של הבלתי מנוצח" פונה אלי? "החכם" ההלם גורם לי לפספס את שאר דבריו.... החכם? הדרקון אומר שהנבואה קושרת אותי עם הקבוצה. שאני חלק ממנה, ולפי התאור שלו, זה חלק חשוב..... החכם..... הוא ממשיך לדבר ולאחר מכן עף לדרכו אנחנו ממשיכים בדרכנו, אני לא מפסיק לחשוב על המשמעות של דברי הדרקון... אולי אני צריך לשנות את הגישה שלי? ג'ון מלהג כדרכו על המאורע האחרון שהוא זוכר, במקרה הזה זה הדרקון, וקליי מתחיל להתרגז מהנושא "ג'ון!" אני פתאום פונה אליו "תוכל לסרוק את הדרך מקדימה? לסייר ולוודא שאנחנו מקבלים התראה על כל סכנה שמתקרבת?" העיניים שלו נדלקות, והוא ממהר קדימה "קליי, תוכל לצפות במאסף ששום דבר לא עוקב אחרינו, ואולי לטשטש חלק מהעקבות?" קליי נאות, ושלום חוזר לקבוצה העיר מפלט – הדבר הראשון שרואים מהעיר, זאת חומה עצומת מימדים, כשלושים מטר גובהה. אנחנו נעצרים במרחק ומחליטים שאני אתחזה לאציל, בעוד השאר יתחזו לשומרים שלי (קליי ואנטן), נושא הכלים שלי (ג'ון), והמשרת האישי שלי (רום) כמובן שאני אומר מחליטים, ובפועל זה דרש שכנוע של ג'ון (הוא יוכל לקחת מגילות! עם קסמים!) שחשב שהוא יוכל להיות האציל הכניסה לעיר עברה ללא אירועים מיוחדים, המשמר גילה קצת התנגדות, ולאחר שהובן שאנחנו הולכים לסחור בעבדים (וכסף שהחליף ידים – מסתבר שלקבוצה הזאת יש המון כסף), השומר הראשי בשער הפנה אותנו לבחור בשם "לים". שנודע גם בשם "העכברוש". לים החל לעשות לנו סיור קצר בעיר, כששמענו מאחת הסמטאות קולות צוחקים וקול נאנח בכאב. כולנו נעמדנו, לים חייך חיוך עצוב "אין מה לעשות, עדיף להמשיך הלאה" בניסיון לשמור על ההתחזות שלנו, אני חושב מהר ומחליט לשלוח את ג'ון (מומחה ההתגנבות של הקבוצה) וקליי. שנייה אחרי שאני חושב על זה, אני מקווה בליבי שזה יעזור ליחסים המתדרדרים בניהם, ואומר בקול "אתה ואתה" מצביע על שניהם "לכו לבדוק מי עושה את הרעש המטריד הזה, ותפסיקו אותו" ללים אני מחווה בתנועה אצילית "המשך" ג'ון וקליי מיהרו לסמטה, ולאחר מכן עידכנו אותנו ששלושה נערים התעללו בעבד זקן. לאחר התגנבות מהירה, והפחדה של הנערים, קליי וג'ון מיהרו לחזור אלינו – לפני שהצרחות של הנערים "שד! שד בעיר!" יזעיקו את המשמר, ויסבכו אותנו. אנחנו ממשיכים בסיור ומגיעים למרתה, אישה גדולת מימדים המכינה סיר גדול של נזיד. הריח מצוין, אבל כשהיא הרימה כף של נזיד בשביל לטעום אותו, הבחנתי בזנב משתלשל מהכף.... אני שולח את רום, קליי ואנטן להמשיך להסתובב עם לים, בעוד אני וג'ון נשארים באזור של מרתה. לאחר שג'ון מתחקר אותה על הקשר שלה למחתרת, (ומכניס אותה לפחדים שמא אנחנו שומרים במסווה), אני "מעודד" אותו לחקור את הסביבה בתור ילד. כשהוא הולך אני קולט שלאט לאט אני לומד איך אפשר לתעל אותו לכיוונים הנכונים, בקצב הזה ג'ון עוד יתחיל לתרום יותר מאשר להפריע. בנתיים אני נח, מסדר את המחשבות, ומריץ רעיונות. זה נראה צירוף מקרים קטן מאד שהדרקון הפנה אותנו לעכברוש, והכינוי של לים הוא "העכברוש". מחוסר הנוחות של ברטה, כנראה שאכן יש מחתרת, וכנראה שהיא חלק קטן ממנה. האם עדיף לנו להצטרף אליה, או לנסות להגיע עמוק יותר דרך ההתחזות לסוחר? אולי שווה שאנטן וקליי יתחזו לשומרים? מה המטרות שלנו? בשלב הזה החשיכה מתחילה לרדת, והשאר חוזרים אלינו. רום מעדכן אותנו שהוא השיג "לי" ראיון עם סוחר בשם באקרה, שעלי ללבוש את הסיכה שלו ושהוא יפגוש אותי ועוד אחד בערב. אני פונה ללים ומגלה לו את המטרה האמיתית לבואנו. השאר מופתעים, לא מתערבים בשיחה, לים מתלהב, ואומר שאם אנחנו רוצים להצטרך למחתרת, אנחנו צריכים ללכת איתו לדירק. הוחלט שאני ורום נלך לפונדק, והשלישיה ילכו עם לים לדירק. בכניסה לפונדק עוצרים אותנו זוג שומרים, שנותנים לנו לעבור רק לאחר שהם רואים את הסיכה. אני לא אתאר מה קרה בפנים. אני מתבייש בעצמי שזה קרה. רק אגיד שבאקרה הסכים עקרונית לעבוד איתי, אם אני אוכיח לו שאני סוחר עבדים "איכותי" ע"י לכידה של שני עבדים שברחו לו, או אספקת זוג עבדים שווי ערך (או בעלי ערך גדול יותר) אני מרגיש מטונף. שהייתי צריך להגיד את הדברים שאמרתי, ושראיתי את הדברים שראיתי.

DDN

New member

Nihau

New member
אז עכשיו יש לכם משנה צורה בקבוצה?

או שיש עוד דרכי ביטוי להשפעה של הבריכה על הדמות ההיא? המרגל המושלם... או המתנקש המושלם... או הגנב המושלם... או שחקן התאטרון המושלם... בקצב שבו אתם משלמים סכומי עתק על דברים במשחק הזה בקרוב תצטרכו לשלוח אותו להופיע (או לגנוב, או להתנקש, או למכור סודות מדינה) כדי לשלם אש"ל. נראה גם שדניל מתברג לתפקיד מרכזי ניהולי בקבוצה- איך החברים הוותיקים יותר בקבוצה מגיבים לזה?

הנבואה - מיומנו של רום דה לווגה

לאחר מנוח מאוד קצרה והבנה מה הבריכה של השד אמור לעשות מצאנו את עצמינו במלחמה מול ג'ון שהחליט (ורק הבלתי מנוצח לשנות את דעתו כשהוא עושה את זה) לקפוץ לתוך הבריכה. בשלב הזה עוד לא שללתי שימוש בזה, רציתי שנחליט כקבוצה מה נעשה.. שיכנעתי את ג'ון לחכות לאחרי שאעשה מדיטציה ואהרהר בנושא. כשחזרתי לחדר, התשובה שלי היתה ברורה, צריך לקדש את הבריכה המקוללת ולמנוע כל שימוש בה. בעודי מקדש את הבריכה קליי ניסה לעצור את ג'ון מלהשתמש בה אך ללא הועיל.. היכולות שלו שאנחנו כל כך מעריכים בקרב פעלו נגדינו הפעם.. הוא נעלם בין הצללים בשביל להופיע שוב כבר בתוך הבריכה.. בזמן שאני מתעורר מהטרנס שנכנסתי אליו ראיתי מראה מזעזע.. אנרגיה ירוקה כיסתה את כולו והתחילה להתמקד סביב ראשו, ברגע אחד השינוי קרה, השיער שלו נפל, הפנים שלו השחירו והתעוותו. דניל צעק וברח החוצה קליי התחיל לירות לכיוון הבריכה והפסיק רק כשהוא ראה שאני מגונן על ג'ון בגופי. "הוא שד! צריך לחסל אותו!" "לא קליי, זה ג'ון, אותו ג'ון שהרג את השד ששוכב מת שם בפינה" "הוא היה ג'ון! עכשיו הוא שד!" "אנחנו לא יודעים את זה עדיין, ואני חושב שעל כל הפעמים שהוא הציל את החיים של כולנו מגיע לו לפחות את הספק, מחר בבוקר כשאחדש את כוחותיי אני אוכל לדעת בוודעות" "טוב, אבל בסימן ראשון..." אני קוטע אותו "אני יודע... אני יודע.." הוא יוצא לישון בחוץ עם דניל ואני נשאר להשגיח על ג'ון, שבשלב הזה קשור בחבלים אזיקים ושלל חיזוקים אחרים שהצלחנו לחשוב אליהם. אני מתעורר משינה טרופה בבוקר, מתפלל לבלתי מנוצח ומתחיל לבחון את ג'ון ג'ון מתעורר בדיוק בסיום הבדיקה, אני שואל אותו אם הוא זוכר מה קרה אתמול, "כן, ניצחתי את קליי ונכנסתי לבריכה", כשאני רואה שהוא שמר על התמימות שלו הלב שלי מתמלא בתקווה. "ג'ון, מה שאני יודע זה שעבר שינוי חיצוני, שאתה עדיין אתה ברובך והכי חשוב, מצב שלך הפיך!, כשנגיע למקדש אני אוכל להחזיר אותך למצב האמיתי שלך..." אני מסיים את המשפט ומתחיל להתרומם בזמן ולצאת החוצה, אפילו לא חושב על זה שג'ון עדיין קשור ויוצא החוצה לבשר את הבשורה האופטימית לקליי. "קליי, הוא עדיין ג'ון והמצב הזה הפיך, כשנחזור לאוורנס אני אוכל להחזיר אותו למצב המקורי" "לפחות שישתמש בכובע שלו בשביל להראות נורמלי" ג'ון בדיוק יוצא מהמאורה, נעלב אבל משנה צורה לילדה אנושית קטנה. בהמשך המסע קליי פשוט מתעלם מג'ון, אני יכול להבין אותו, אבל קשה לי עם הניתוק שיש בין החברים שלי. במרחק של יומיים ממבטחים אני רואה באופק משהו ענק מתקרב אלינו, אני מסמן לחברים להתרחק ומסתכל עם המשקפת, "זה דרקון, עם כנפיים.. של מלאך?" הדרקון נעצר לא רחוק מאיפה שאנחנו מתחבאים, אני יוצא ומברך אותו "שלום לכם, חייליו של הבלתי מנוצח, אני הוא שומר הנבואה, חיכיתי תקופה ארוכה בשביל להעביר לכם את המסר שלי" אני רואה ששאר החבורה נעמדת סביבי ומקשיבה בפה פעור "הקשת בלתי מנוצח, הלוחם, החכם, ההולך בצללים וקולו של הבלתי מנוצח, כולכם כאן! קולו של הבלתי מנוצח, אני מרגיש אנרגיה חלושה מהקמע שלי... או שדמיינתי את זה? "עלייכם להגיע למבטחים ולהיפגש עם העכבר.."

דרגורן

New member
אם מישהו יכול להשתחרר מקשירה - זה הוא

בפועל העובדה שהראש שלו הפך לראש שד עזרה לו להשתחרר (הוא מסוגל לירוק חומצה). זה ומיומנות גבוהה ב-Escape artist - מובילים לכך שהשתחררות זה רק עניין של זמן.

shemerkuz

New member
זה באמת היה קטע טוב

החבורה אזקה את ג'ון באזיקים מלאכת מחשבת ואז ליפפה אותו לחלוטין בחבל. ואז הם השאירו אותו במבנה ויצאו החוצה כדי לדבר בלי שהוא ישמע אותם. ג'ון התעורר, גילה שהוא יכול לירוק חומצה, ירק קצת על החבל שמיד נמס ונקרע ממנו, זחל עד לתיקי הציוד שלו, מצא את כלי הפריצה שלו ופרץ את האזיקים (עם מינוסים והכול). הוא אז אסף את כל הציוד שלו, לבש את תיק המסע על הכתפיים, ויצא כולו בארשת עליזה לבני החבורה החוצה ואמר "נו חברה, אז ממשיכים במסע" - זה היה קטע חזק :)

המשך

"אלים עתיקים החביאו חפצים שונים בשממה הזו, והם המפתח להחזיר את המקום הזה לקדמותו, לא ברור מה משאיר אותם חבויים אבל המאגים האפלים ממבטחים מחפשים אותם כבר שנים" "איך נוכל למצוא את החפצים האלו" "תמצאו את העכבר, זה מה שהנבואה אומרת" הוא פורש את כנפיו ונעלם באופק. עם כוחות מחודשים אנחנו ממשיכים בדרכינו למבטחים. לפני שהתקרבנו לעיר הייתי צריך להסתיר את השריון שלי, הגאווה שלי בשליחות שלי על המישור הזה היתה עשויה להוביל אותנו למוות אם השומרים היו רואים את הסמל של הבלתי מנוצח זה היה הסוף של המשלחת שלנו תיאמנו גירסה שבה דניל הוא אציל אלף שבא לאזור בשביל לסחור בעבדים, אני השומר האישי שלו והאחרים הם שכירי חרב. אחרי שמנהיג המשמר של העיר קיבל שוחד קטן הוכנסו פנימה וקיבלנו קצת מידע פנימי על העיר. מוזר לי שלא מתייחסים אליי כמנהיג הקבוצה, לא ביקשתי את זה אבל בכל פעם שנשאלנו מי המנהיג הקבוצה הפנתה את מבטיהם אליי. זה מרענן, להיעלם מהעיניים של כולם כאדם פשוט מאפשר לך להתבונן בשקט על הסביבה ולקלוט דברים שלא הייתי יכול בצורה אחרת. מנהיג המשמר ציוות אותנו לבחור כחוש בשם "לים" "שלום, אני לים, אבל כולם קוראים לי העכבר" מדהים איך הנבואה עובדת, אני מסתכל על לנדניל ולוחש "זה היה מהר" כל זה עבר בשלום, אבל ברגע שראיתי את הלך הרוח בעיר הזו המשחק הקטן של לנדניל האציל וחבורת השכירים שלו השאיר טען מאוד מר מאוד מהר.. לעמוד בפונדק קטן ולהעמיד פנים שהאדון לנדניל לא מרוצה מהמיטה שהוצגה בפניו במקום ללכת לחפש את השבויים, אני לא מבין איך זה יעזור.. אנחנו משאירים את ג'ון ואת האדון שלנו בפונדק של מרטה והולכים לחקור את העיר, נכנסו לאחת מחנויות הנשקים העשירות יותר ובזמן שקליי ואנטן התעניינו בסחורה יצרתי קשר עם אחד האצילים (בשם האדון לאנדניל...) שיקוללו כולם בזעמו של הבלתי מנוצח! אני עומד ומדבר בגינונים עם סוחר עבדים מרושע ומתחנחן בשביל שיעניק לי מזמנו ויסכים לפגוש את לאנדניל בשביל לדון בסחר עבדים. אני בולע את הרוק ומצליח לשכנע את הסוחר ארקה שיפגש איתנו בערב לדום בעסקים. אנחנו חוזרים ללאנדניל וג'ון ולנדאניל מתחיל לשפוך את כל המידע שאנחנו מנסים להסתיר ללים.. הריי בשביל מה אני מסתיר את הזעם שלי ומשנן תפילות בראש כל היום בשביל להימנע מלהתפרץ בזעם על אחד מסוחרי העבדים ברחוב אם הוא פשוט הולך ומגלה הכל, לילד שהכיר לנו ראש משמר העיר!! לים אומר שצריך לפגוש מישהו בעיר שהוא ידע מה כדאי לעשות בשביל להפיל את המאגים, אני מזכיר ללאנדניל שיש לנו פגישה עם ארקה ומחליטים להתפצל, לפחות קליי יהיה אחראי על השיחה העם מנהיג המחתרת, ואני אהיה עם לאנדניל ובתקווה אוכל לעדן את המידע שהוא בוחר לשפוך בציבור. במהלך השיחה עם ארקה הבנתי שהוא זה שחטף את התושבים של דרלינס פרי, הוא זה ששיסה את היצורים המתועבים האלו באזור שנלחמנו על השקט שלו כל כך קשה. אני כמעט הולך ודורש שישחרר את החטופים כשאני נזכר איפה אנחנו נמצאים ושפעולה כזו פשוט תוביל למוות שלי ושל חברי.. אנחנו חוזרים לשאר החבורה ומתחילים לחשוב על דרך פעולה.. הו הירואינוס תן לי כוח לממש את הנבואה!

למעלה