מעבר לעוז לתמורה - אודה לתגובתו של אריה או כל מי שיודע..

מעבר לעוז לתמורה - אודה לתגובתו של אריה או כל מי שיודע..

פירסמתי בקבוצה בפייסבוק ולא קיבלתי מענה. מקווה שכאן אקבל תשובה.

אני עובדת דרך בעלות ובכל מספר שנים מעבירים אותי ללא ידיעתי (מודיעים לי רק אחר כך) על כך שמעבירים אותי לרפורמה אחרת. האם זה בכלל חוקי? ועכשיו הגדילו לעשות ובמעבר מאופק לעוז הורידו לי אחוזי משרה. מה אתם אומרים על זה?
פשוט נמאס! אם זה היחס, אני מחכה כבר לסיום ההסבה שאני עושה ומחכה לברוח מהמערכת הנצלנית הזאת!!

itu1

New member
מעבר

בבית ספר מקיף שש שנתי ניתן להעביר מורה מחט"ב לחט"ע אם הדבר מתאים להכשרתו והתמחותו, מעברים אלו מביאים לשינוי בשכר בשל היקף שונה של בסיס המשרה המלאה והרכב המשרה. למורה בעל קביעות יש לשמור על היקף משרתו הקבועה באחוזים.
אריה

שאלה נוספת

תודה על תשובתך.רוצה להיות בטוחה שהבנתי, במידה ואני מועסקת ברפורמת אופק חדש במאה אחוז משרה, בית הספר מחוייב להעביר אותי למאה אחוז משרה בעוז לתמורה?

עופר1002

New member
לא כדאי לך. את מאבדת את הקביעות שלך

ואת הזכויות שלך ומתחילה כעובדת חדשה לגמר אלא אם כן תמשיכי לקבל לפי אופק חדש.

itu1

New member
לשאלתך

המעסיק מחוייב להיקף משרתך באחוזים אבל מעבר זה משמעותו מעבר למעסיק אחר שלא מחוייב לך ואת מאבדת את קביעותך.
אריה

המשך..

נאמר לי שאני ממשיכה להיות מועסקת דרך הבעלות (עובדת בבית ספר שש שנתי) כך שזכויותיי לא יפגעו רק שעוברת לרפורמה אחרת. האם זה נכון שלא אפגע אם אני נשארת מועסקת של הבעלות רק דרך רפורמה אחרת?
אני שואלת שוב כדי להיות בטוחה שהבנתי נכון. לצערי בבית הספר אינני מקבלת תשובות וגם כאשר מקבלת את התשובות אינני יכולה תמיד להאמין לאחראי על השכר אצלנו.
עצוב שזה המצב!

itu1

New member
להמשך

במקרה שציינת אינך מאבדת את הקביעות, בסיס משרתך ונתוני שכרך ישתנו בהתאמה לרפורמה אליה תעברי.
אריה

למעלה