חישוב גמול בגרות

יבגניוש

New member
חישוב גמול בגרות

שלום רב, מפנה את השאלה לעירית זהבי.

אני מורה למתמטיקה בבית ספר ללקויות למידה שלא נחשב חינוך מיוחד , מעוניינת לחשב כמה מגיע לי שעות גמול בגרות עבור שנת לימודים הנוכחית .
בשנה עובדת 14 שעות פרונטליות לפי:
שאלון 801 - 3 יחידות- בגרות פנימית - 6 תלמידים בכיתה- 4 ש"ש.
שאלון 802 - 3 יחידות- בגרות חיצונית- 6 תלמידים בכיתה - 5 ש"ש
שאלון 803- 3 יחידות- בגרות חיצונית - 6 תלמידים בכיתה - 5 ש"ש
מהי נוסחה לחישוב גמול הבגרות? וגמול אחוזי?
-לפי יומן של ארגון המורים חישבתי שמגיע לי 1 ש"ש כגמול בגרות, אך בבית ספר חישבו כ-0.36 ש"ש דרך מערכת ממוחשבת, לאחר שיחה עם מנהלת התברר שהיא מחשבת דרך תוכנה בלבד ושהיו טעיות ועם השלמת הטעיות סה"כ גמול הבגרות 0.62 -שגם לא נכון כי את השאלון 801 הכניסו כשאלון 803 (במערכת של מנהלת אין אפשרות להכניס שאלון 801) תדפיס של חישוב דרך מערכת מעלה בקובץ וורד) ).
ניסיתי לברר מול ארגון המורים, לצערי, כבר חודשיים וחצי שלא יכולה לקבל תשובה לשאלה זאת מהם, בסניף שלי הם לא יודעים ומנסים לברר בעצמם.
בכבוד רב,
יבגניה

גמול הכנה לבגרות

בקובץ המצורף יש כל החומר חדש וישן לגבי גמול הכנה לבגרות ששמור אצלי במחשב. אני חושבת שכל אחד יכול לחשב לבד את הגמול המגיע לו על פי קובץ זה.
יש לזכור מי שלא מוגדר כחינוך מיוחד, דהיינו לא עבר וועדת השמה, איננו נחשב לחינוך מיוחד. על כן אין כל הבדל בתשלום השכר.
יש לזכור לגבי גמול הכנה לבגרות צריך לחשב בנפרד את השעות, שהן שעות הכנה לבגרות, ושהן שעות שמורה צריך להימצא בבית הספר, אם מדובר בעוז לתמורה שלא כמו בעולם הישן ששעות אלה לא חייבו שהיה בבית הספר. בנוסף יש תוספת של 2% לכל שאלון. אם שאלון מופרד למספר שאלונים מקבלים את התוספת של 2% רק פעם אחות.

offerbon

New member
חלקיות גמול בגרות

כאשר הקבוצה מונה פחות מ-10 תלמידים, לא משולם הגמול במלואו.
אם בקבוצה 6-9 תלמידים (כמו במקרה שלך) משלמים 50% מהגמול.

לכן, במקום לקבל סה"כ 2 ש"ש + 6%, את צריכה לקבל 1 ש"ש + 3%.

לא ברור לי כיצד הגיעו למספרים המוזרים שציינת.
האם בקבוצות הלימוד הללו יש מורה נוספת למתמטיקה מלבדך? (אם כן, הגמול מתחלק בין שתיכן באופן יחסי).

למעלה