וותק ולימודים

mcFLAME

New member
וותק ולימודים

כמה שאלות:
1)מה מספר השעות המינימלי שנצבר לוותק? עוד אין לי קביעות שנה הבאה אעבוד 8 שעות פרונטליות (+2 שעות שהייה ופרטני, סך הכל 10 שעות) האם זה מספיק בכדי לצבור וותק?
2) אני עובדת ללא תואר/ תעודת הוראה. מתחילה בשנה הקרובה ללמוד לתעודת הוראה בסמינר חרדי. הבנתי שמשרד החינוך עוזר בתשלום ללימודים החל מהשנה הרביעית. האם ידוע לך מה גובה הסכום? וכן האם יאפשר לי ללמוד בסמינר חרדי?
3)אני חוזרת מחופשת לידה בת חצי שנה בתאריך 27/6/17 קיבלתי ממשרד החינוך מכתב פיטורין(לסוף שנה לימודים נוכחית)- האם מותר לפטר אותי בשלב זה? באיזה שלב מותר לפטר אות- מרגע חזרתי לעבודה, בהנחה שלקחתי חצי שנה חופשת לידה.
תודה ויום טוב

itu1

New member
לשאלותיך

1.שליש משרה מספיקה לצורך הכרה כשנת וותק.
2.אין סיוע לפני קביעות או 4 שנות וותק.
3.מותר לפטר אותך 90 יום מסיום חופשת הלידה.
אריה

mcFLAME

New member
90 יום מסיום חופשת הלידה

הכוונה אחרי 15 שבועות בתשלום?
&nbsp
שאלה נוספת:
ראיתי בקישור המצורף פסקה 12- שמי ששימש כמדריך אימון גופני בצבא, וכעת במשרד החינוך הוא מלמד חינוך גופני- השנים של השירות הצבאי נחשבים כוותק להוראה.
האם זה נכון? אני שימשתי כמדריכת אימון גופני בצבא בשנת 2007-2009
&nbsp
http://cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/Sherut/Takanon/Perek1B/Darga/Vetek/Vetek_male.htm
"עבודת הדרכה של מדריך לאימון גופני בצה"ל או במשטרת ישראל, אפילו לא היה המדריך באותה עת בוגר של בית-מדרש למורים ולגננות, אם הוא ממלא אחר כל התנאים האלה:
א. הוא משמש כמורה לחינוך גופני במוסד חינוך;
ב. הוא בוגר בית-מדרש למורים ולגננות במגמה לחינוך גופני;
ג. הוא היה כשיר להתקבל כתלמיד בבית-מדרש למורים ולגננות בתקופת שירותומ בצה"ל או במשטרת ישראל, בתפקיד של מדריך לאימון גופני;
ד. הוא המציא המלצה להכרת הוותק מן המפקח הראשי על אימון גופני בצה"ל,ובה פורטו המועדים שבהם שימש בתפקיד של מדריך לאימון גופני בצה"ל (9)"
&nbsp

itu1

New member
הבהרה

אחרי חופשת הלידה של 15 שבועות ועוד 12 שבועות הארכתה.
לעניין ההכרה בוותק יש לפנות עם האישורים המתאימים לכוח אדם בלשכת המחוז.
אריה

למעלה