פיטורין וקביעות - שנה שנייה

nina201

New member
פיטורין וקביעות - שנה שנייה

שלום

אני מורה בתיכון מזה 3 שנים. עבדתי 3 שנים במס' מקומות ולכן חשוב לי לבסס את עצמי בביהס הזה . אני מכירה את התלמידים ואת הצוות וחשוב לי להשאר ולקבל קביעות ולהתקדם.

אפרט ,בביהס הזה אני עובדת כך :

שנה ראשונה- עבדתי במילוי מקום שעתי + החלפתי מורה שיצאה לחל"ד למשך 3.5 חודש' ב 1/3 משרה.
שנה שנייה - 1/3 משרה תקן + מילוי מקום שעתי
שנה שלישית - השנה הנוכחית 19 ש' תקן

אני יודעת שהשנה הראשונה שעבדתי בביה"ס אינה נחשבת לקביעות כי לא עבדתי כל השנה בתקן - אלא רק 3.5 חודש'.

השנה הרישום לבי"הס היה נמוך לכן אני חוששת על מקומי לשנה הבאה.

ולכן כמה שאלות.....
1. במידה ומפטרים אותי האם הפיטורין תקינים? לא צפו בי מפקח או כל גורם חיצוני אחר. יש לציין שמרוצים ממני ואין דופי בעבודתי.

2. מה הנוהל לפטר ? עד איזה תאריך? האם יש מכתב או שימוע?

3. במידה וכן אלמד שנה הבאה בביה"ס אחשב לקבועה כבר בתחילת השנה? והאם השעות של שנה הבאה הן אלו הקובעות? או שמא שזה קשור לשעות של שנים אחרונות?

4. במידה ואמצא עבודה בתיכון אחר והוא באותה בעלות של ביהס הנוכחי - האם שם אוכל לקבל את הקביעות בשנה הבאה?

5. במידה ואמצא עבודה ביסודי - האם הקביעות מתחילה מאפס ועלי לחכות 3 שנים? או אולי יש הקלה בכך שעברתי מתיכון ליסודי? לחכות שנה אחת ?

תודה מראש
אני הולכת לאיבוד בין כל המידע ....
אשמח לתשובות ברורות לשאלות--

itu1

New member
לשאלותיך

1.גם אם לא צפו בעבודתך ניתן לפטר אותך בתום שנה שנה לעבודה בתקן.
2.יש לקיים שימוע ולהודיע על פיטורים עד 31 במאי.
3.אם לא יאריכו לך את הניסיון תהיי קבועה מתחילת שנה הבאה. היקף המשרה הקבועה יהיה לפי שנה הבאה.
4.כן.
5.ספירת השנים לקביעות תתחיל מחדש.
אריה

אייר19

New member
הארכה לשנה 3 ניסיון

בבי"ס תיכון בו לימדתי האריכו תמיד לכל המורים החדשים שנה נוספת לניסיון אחרי שהחתימו אותם על הסכמתם לענין.

למעלה