לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2335823,358 עוקבים אודות עסקים

פורום מורים

כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מורים

כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10
x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם בפורום הודעות פרסום ומספרי טלפון אישיים. הודעות כאלה תימחקנה מן הפורום!
המשך >>

לצפיה ב-'אופק חדש'
אופק חדש
<< ההודעה הנוכחית
31/10/2008 | 13:13
26
168
למורים שברפורמה,
אנו קבוצת מורות מבית ספר שככל הנראה ייכנס בשנה הבאה לאופק חדש.
רציתי לשמוע ממורים שכבר ברפורמה איך הם מתמודדים עם תוספת השעות, והאם התגמול הוגן.
אנחנו מאוד מתלבטות ולא יודעות מה להחליט.
תודה ושבת שלום
אילאיל
מורים >>
לצפיה ב-'אין כאן אף אחד באופק חדש'
אין כאן אף אחד באופק חדש
31/10/2008 | 21:04
17
לצפיה ב-'אופק חדש'
אופק חדש
01/11/2008 | 08:32
2
23
לצערי הרב ביה"ס בו אני מלמדת נכנס לאופק חדש, ישר נאמר לנו לאין באפשרות המנהלת לתת לנו משרה מלאה 36 שעות לכן כל מורה קיבלה בסביבות 30 שעות. רק לצורך השוואה, בשנה שעברה לימדתי 25 שעות בפועל, קיבלתי 3 שעות חינוך, תוספת תואר שני ותוספת גמולים. השנה אני מלמדת 29 שעות בפועל, אין שעות חינוך אלא תוספת בלבד ( בשנה שעברה קיבלנו גם שעות וגם תוספת ), הורידו לי את התואר ואת הגמולים, לכאורה נכנסו לבסיס שיצא קטן יותר מהסכום שקיבלתי בשנה שעברה.
בסופו של דבר אני עובדת 4 שעות יותר ומקבלת בדיוק את אותה המשכורת שקיבלתי בשנה שעברה אבל עובדת יותר שעות. בנוסף לכך אנו נמצאות עד 16 בביה"ס, לכן מתחילות מאוחר או שיש לנו חלונות רבים, כך שיום הולך ואין אפשרות לשלב גם עבודה נוספת, דבר שהתאפשר לי בשנים הקודמות, מכיוון שסיימתי בשעה 13:30. בקיצור עבודה בעינים, עובדים יותר שעות, מקבלים את אותה המשכורת, הרעת תנאים ממש.
מורים >>
לצפיה ב-'למיקה'
למיקה
01/11/2008 | 09:02
1
17
גם אני מתעניינת בקשר לאופק חדש. (סליחה על מתקפת השאלות)
איך זה שאת עובדת 29 שעת בפועל ואין לך משרה מלאה? האם זה כולל את השעות הפרטניות?
מה לגבי שעות השהייה? הכל ביחד 29 שעות? תני בבקשה פרוט יותר מדוייק של חלוקת השעות.
כמו כן כתבי לגבי התנאים בבית הספר, האם יש לכםזמן ומקום שאפשר לעבוד בצוות?
האם עומד לרשותכם מחשב?
האם ניכר שלבית הספר יש יותר תקציבים בעיקבות הכניסה לרפורמה?
מורים >>
לצפיה ב-'למיכאלה- הבהרה'
למיכאלה- הבהרה
01/11/2008 | 10:02
15
אז ככה 29 שעות זה כולל הוראה פרטנים, 21 שעות אני מלמדת בכיתה, 4 שעות שהייה שמתוכן שעתיים - ישיבה כללית ושעה אחת- קבלת הורים ו4 שעות הוראה פרטנית, למנהלת לא הייתה אפשרות לתת למורים 36 שעות ( משרה מלאה באופק ). אין לנו מקום לעשות הוראה פרטנית, אני מציעה שולחנות וכיסאות למסדרון ולא עומד לרשותינו מחשב. אין יותר תקציבים לביה"ס.
מקווה שעניתי לך בצורה מפורטת.
מורים >>
לצפיה ב-'אופק חדש....'
אופק חדש....
01/11/2008 | 08:57
14
15
בית ספרנו נכנס השנה לאופק חדש.
בפועל תוספת השעות לכל מורה היא גדולה מאד.
אצלי למשל, השנה נוספו 10 שעות למערכת לעומת השנה שעברה.
תוספת השכר אינה הולמת, אינה מתגמלת על המאמץ , על השעות הרבות
בהן עובדים בביה"ס.
הסיסמא המפורסמת שאמרה כי המורים יסיימו את כל עבודתם
במסגרת שהותם בביה"ס ויגיעו הביתה ללא עבודה- היא בדיחה
עצובה.
בפועל אין זמן לבצע את העבודה הנילווית (הכנת חומרים, בדיקת מבחנים),
בעיקר בגלל חוסר זמן פנוי, וגם בגלל תנאים גרועים שאינם מאפשרים זאת פיזית.
אז מה היה לנו???
-תוספת שעות
-תגמול זעום על שעות העבודה הרבות
-עובדים קשה גם בביה"ס וגם מגיעים הביתה עם העבודה
-תלוש שצריך יועץ מס צמוד כדי לפענח אותו (4 שורות בלבד....)
-התוספת העלובה שבכל זאת התווספה למשכורת- יורדת ברשימת הורדות שהתארכה מאד

*למורות שיש להן ילדים קטנים (כמוני למשל) זה התברר כלא משתלם עוד יותר,
כיוון שאני נאלצת להשתמש בשירותי צהרון בשל סיום מאוחר.
אז לא די שמקבלים תוספת זעומה, גם נאלצים לשלם כפול לצהרון.

זהו...פחות או יותר. מנפלאות האופק החדש.
שיפור מעמד המורה אמרתי???

מורים >>
לצפיה ב-'לnika27 ולמזי, תודה על התשובות'
לnika27 ולמזי, תודה על התשובות
01/11/2008 | 09:31
2
10
לצפיה ב-'לניקה 27'
לניקה 27
01/11/2008 | 12:05
1
11
מה אחוז המשרה שלך באופק חדש? וכמה היה לפני כן?
האם את מצליחה בשעות השהייה לסיים עבודות שהיו קודם בבית?

תודה על התשובות
מורים >>
לצפיה ב-'המשך'
המשך
01/11/2008 | 18:41
7
לא יודעת בדיוק מה אחוזי המשרה, אבל כמובן שאי אפשר לסיים את כל העבודות משום שיש לי 4 שעות שהייה, 2 מהן ישיבה כללית, שעה קבלת הורים ומה נשאר לי? שעה אחת בלבד וגם אין תנאים בביה"ס, אין אינטרנט ואין פינות עבודה.
מורים >>
לצפיה ב-'אנחנו כבר בשנה השנייה באופק- ומזי כל כך צודקת'
אנחנו כבר בשנה השנייה באופק- ומזי כל כך צודקת
01/11/2008 | 16:03
10
18
ואכן היטבת לתאר את המצב העגום והעצוב בלי לתאר את ההתרוצצות של הילדים מן הכיתות לשיעורים הפרטניים לפינות עבודה שלא קיימות כי אין חללים המיועדים לכך, ושלא לדבר על השיעורים שהם מפסידים והצורך של המחנכות להשלים לאותם ילדים את החוסרים וזאת בנסיון למנוע מהם פערים גם בנושאים אחרים מה להגיד לכם, היכן ה"גאון"שהמציא את הרפורמה המטומטמת הזאת
שהיא בהחלט עבודה בעיניים בעיקר כלפי ההורים שחושבים מי יודע מה.
מורים >>
לצפיה ב-'אופק חדש לדליה, מזי, ניקה...'
אופק חדש לדליה, מזי, ניקה...
01/11/2008 | 17:32
6
13
אפשר לדעת מה עמדתה של המנהלת בכל המצב העגום הזה?
האם יש לכן שיתוף פעול מצידה? היא מנסה לפתור את הבעיות המתעוררות דרך הפיקוח?
משהו בכלל בודק את התיפקוד של בית הספר כדי להסיק מסקנות לשנים הבאות?
אתן מספרות על בעיות שכולנו במערכת צפינו אותן אבל הסתדרות המורים והפיקוח מחליקים על הכל.
קולכן צריך להשמע גם במקומות אחרים ולא רק בפורום.
ממש מפחיד אותי לחשוב על הרגע שכל בתי הספר יכנסו לאופק החדש.
מורים >>
לצפיה ב-'אופק אצלי'
אופק אצלי
01/11/2008 | 18:30
12
יש לי משרה מלאה שמתחלקת ל26 שעות פרטניות מול כיתה מלאה.(זה סיוט!!!)
5 שעות פרטניות-3 מול תלמידים ושעתיים לצרכי כיתה.
ושעתיים וחצי שהייה,שעה לישיבות ושעה  וחצי לצרכי הכיתה.
יש ימיםבהם אני עובדת 8 שעות רצוף ,מול כיתות שלמות-זה לא אנושי,בעיקר כשאני גם תורנית חצר באותו יום
התוספת שלי היא בסביבות 2000 ש"ח ,אך אני חוזרת לבית ממוטטת ועם המון עבודה.והייתי מוותרת על כל הרעיון ההזוי הזה.
אם הייתי מוסיפה את כל השעות שהתווספו לי שלא במסגרת אופק חדש ,הייתי מרוויחה הרבה יותר.

מורים >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
01/11/2008 | 18:44
1
11
המנהלת טוענת שאין מה לעשות, שזאת לא החלטה שלה ושלא נפנה אליה בעניין, ובהסתדרות המורים מנסים להוכיח לנו כמה זה טובה לעבוד יותר שעות ולקבל פחות כסף.
מורים >>
לצפיה ב-'מה חדש, "הסתדרות המורים" לא מייצגת מורים.'
מה חדש, "הסתדרות המורים" לא מייצגת מורים.
05/11/2008 | 01:32
16
אלו הקוראים לעצמם "הסתדרות המורים", הם נציגיו של משרד האוצר המשתדל לחסוך על גבם של המורים.
מורים >>
לצפיה ב-'מיכאלה, המנהל יודע וקצרה ידו מלהושיע'
מיכאלה, המנהל יודע וקצרה ידו מלהושיע
01/11/2008 | 19:29
2
10
מאחר והרפורמה נכפתה גם עליו, כל בתי הספר באיזורינו חוייבו בלי אפשרות לנקוט עמדה, נאמר לנו מפורשות מי שלא נאה לו שיחפש מקום אחר. המנהל עד לכל הכאוס, אך נמנע מלחולל סערות שימשכו אל בית ספרינו אש. אך בהחלט יש לנו את הגיבוי שלו לעשות את המנימום (בכל הקשור לדרישות מאיתנו בנושא הרפורמה) תוך עצימת עיניים, והעדפת התוכניות הבית ספריות בלי לצאת מדעתינו. (למשל, בימים אלה כיתות ה מתכוננות לטקס יום רבין , מה שדורש שעות על גבי שעות של התארגנות וחזרות המחנכות העוסקות בכך לא מלמדות את השעות הפרטניות ובצדק, הרי אחרת היינו צריכים להשאר בביה"ס עד 18.00 בערב עם התלמידים ויש גבול!!!! )ותגידו לי באמת מישהו חשב שזה יהיה אחרת? ואם כן  איך בדיוק? ואני יכולה לתת עוד אין ספור דוגמאות לרפורמה החלמאית ותוצאותיה, ולצפות בתשדירי הפירסומת שמוכרים את הלוקשים להורים. לא יאומן.
מורים >>
לצפיה ב-'המנהלים מעוניינים להיכנס לאופק חדש'
המנהלים מעוניינים להיכנס לאופק חדש
02/11/2008 | 00:23
1
10
היות ובאופק חדש הם מחזקים את המעמד שלהם מבחינת משכורת וכוח.
למנהל יש זכות לדם מורה או לפטרו, וזה משהו שלא היה לו עד כה.
תחשבו על זה.
מורים >>
לצפיה ב-'המנהלים גם הם נתונים בלחץ של ראשי הרשויות'
המנהלים גם הם נתונים בלחץ של ראשי הרשויות
02/11/2008 | 09:25
9
מנהלי מחלקת החינוך וראשי הרשויות לוחצים על המנהלים שיצטרפו לאופק חדש כי זוהי דרך טובה עבורם להראות לתושבי הרשות על השגיהם בתחום החינוך: הם הכניסו יום חינוך ארוך בבתי הספר.
(הם הצליחו לעשות זאת בלי להוציא אגורה מהתקציב).

צריך להיות מנהל מאד חזק כדי לא להמשיך וללחוץ על המורים להצטרף לאופק חדש.

אני מכירה מנהלת שהייתה לפני מכרז ולא הסכימה ללחוץ על המורות. בעקבות כך, כשנגשה למכרז לניהול בי"ס אותו ניהלה בפועל מספר שנים - היא לא זכתה במכרז (כזכור במכרז יושבים נציג הרשות ונציג הסתדרות המורים ונציג הפיקוח).

אנא זכרו זאת ביום פקודה:
עוד שבועיים יש בחירות לרשויות המקומיות.. בררו אצל המועמדים ברשות בה אתם גרים/עובדים מה עמדתם ביחס לאופק חדש ופעלו בהתאם...

מורים >>
לצפיה ב-'אם אופק הוא כזה גרוע,'
אם אופק הוא כזה גרוע,
02/11/2008 | 14:15
2
13
מדוע אתם ממשיכות שנה שניה?!

נאמר במפורש שמורים שהיו בשנה שעברה יכולים לצאת מהאופק השנה.
(ומשרד החינוך וההסתדרות עוד מתהדרים שאף בית ספר לא ביקש לצאת).

אז מדוע את עדיין באופק?
מורים >>
לצפיה ב-'אופק חדש שנה שניה'
אופק חדש שנה שניה
02/11/2008 | 19:47
1
24
זהו שבניגוד למובטח אי אפשר לצאת מאופק חדש. תתחילו להתעורר ולהבין מה קורה!
אני מקווה שככול שיותר מורים יספרו על הבעיות והקשיים שיש באופק חדש יותר בתי ספר ישכילו להצנע מלהכנס להרפתקאה המפוקפקת הזו
מורים >>
לצפיה ב-'למזי,'
למזי,
02/11/2008 | 20:15
6
האם לא אפשרו לכם לצאת אחרי שנה?
כי לפי מה שקראתי אפשר לא להיכנס לאופק עד 2013.
מורים >>
לצפיה ב-'כמו תמיד - אותן תשובות'
כמו תמיד - אותן תשובות
01/11/2008 | 19:39
12
כמו בכל השאלות הקודמות, הנה עוד שירשור של תשובות ממורות שנפתח להן "אופק חדש" והן מאוכזבות ממנו.
בעבר, היו מורה או שתיים שטוענות שהן מרוצות מהאופק, אבל לא יכלו להציג הוכחה .
נראה שהאופק הזה חדש, אבל ממש לא משפר את הלמידה / התנאים
מורים >>
לצפיה ב-'כמו תמיד - אותן תשובות'
כמו תמיד - אותן תשובות
01/11/2008 | 19:39
8
כמו בכל השאלות הקודמות, הנה עוד שירשור של תשובות ממורות שנפתח להן "אופק חדש" והן מאוכזבות ממנו.
בעבר, היו מורה או שתיים שטוענות שהן מרוצות מהאופק, אבל לא יכלו להציג הוכחה .
נראה שהאופק הזה חדש, אבל ממש לא משפר את הלמידה / התנאים
מורים >>
לצפיה ב-'אופק חדש - ומה עם זכות הסירוב'
אופק חדש - ומה עם זכות הסירוב
01/11/2008 | 19:53
2
11
הרי מורות יכולות לסרב לאופק חדש.
אריה בעצמו אמר זאת, ואם בהצבעה של רוב המורים נגד אופק חדש, אז לא נכנסים.
מה באמת קורה בשטח???
מדוע נכנסתן לזה?
האם אויימתן? הוכרחתן?

מקווה שלאחר הבחירות ניפרד מיולי תמיר והיא יכולה לקחת עימה את וסרמן,  יד ביד, הבייתה.
מורים >>
לצפיה ב-'ולקבל חזרה את צרת החינוך'
ולקבל חזרה את צרת החינוך
02/11/2008 | 16:11
7
לימור לבנת?

תודה רבה, אני מעדיף את יולי תמיר.
מורים >>
לצפיה ב-'קשה למצוא מורה שלא אויימה.'
קשה למצוא מורה שלא אויימה.
05/11/2008 | 01:34
49
רק מורות שגם נחוצות מאוד וגם יודעות מספיק טוב לעמוד על שלהן, עמדו בפרץ, ונשארו מועסקות בתנאים נורמליים גם בבתי ספר שכביכול עברו לעושק חדש.

כמובן שאריה יכחיש ועדת המעריצים של הסתדרות המורים תכחיש, אך בפועל זו המציאות.
מורים >>
לצפיה ב-'אם לא מרוצים חובה לאמר לא ולהצביע ברגליים.'
אם לא מרוצים חובה לאמר לא ולהצביע ברגליים.
01/11/2008 | 20:11
10
לצפיה ב-'אנחנו בבית הספר לא נכנסו לאופק חדש, אך היום'
אנחנו בבית הספר לא נכנסו לאופק חדש, אך היום
01/11/2008 | 21:52
18

פגשתי משהי שעובדת בבית ספר  ונכנסה לאופק חדש.
היא לא הפסיקה לספר לי עד כמה זה גרוע ועד כמה זה לא משתלם.
היא סיפרה שהיא הוסיפה המון שעות, אין לה חלונות ודלתות ,כדי להפגש עם הורים היא מגיעה
מוקדם מאד בבוקר, כי אחרת אין לה זמן להפגש עם הורים. אין לה זמן לפגשיות עם יועצת או פסיכולוג.
אין לה זמן לאירגון כיתה ובטח ובטח שאין זמן לעשות משהו בבית הספר.
בשעות שהייה יש מליאה ולכן הן נותנת עוד שעות בבית הספר לישיבות צוות.
המשרה שלה היא 30.5 שעות (23 פרונטלי 5 פרטני 2.5 שהיה)
אבל היא בבית הספר הרבה הרבה יותר שעות בגלל ישיבות צוות ובגלל פגישות עם הורים.
התוספת שהיא קיבלה 800 ש"ח .
היא אמרה שמורות ותיקות קיבלו תוספת קטנה יותר, היא בין החדשות
מורים >>

הודעות אחרונות

18:15 | 02.06.20 אורחים בפורום
22:14 | 30.05.20 אביה35

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ