לאן נעלמו אנשי הקשר שלי?

רפאל 64

New member
לאן נעלמו אנשי הקשר שלי?

ברשותי גלקסי S3, התקנתי עליו אנדרואיד 5.1.1, כמובן שגיביתי את כל אנשי הקשר בגוגל. לאחר ההתקנה אני נתקל בבעיה: חלק מאנשי הקשר "נעלמו". התופעה המוזרה היא שכאשר אני מתחבר לדיבורית הבלוטוס ברכב ומחפש את אנשי הקשר "הנעלמים", הדיבורית מוצאת אותם. על פי הבנתי (למרות שאני לא לגמרי בטוח בעניין) כל אנשי הקשר "הנעלמים" נשמרו בעבר, לפני הורדת הגרסה החדשה, על כרטיס הסים.
אשמח לעזרתכם, תודה!

גיבוי נכון של אנשי קשר באנדרואיד

יש מספר סוגי אנשי קשר באנדרואיד: חשבון גוגל, במכשיר, פייסבוק, וואטסאפ .... כשאתה מוסיף אנשי קשר חדשים תבדוק שאתה שומר אותם בחשבון הגוגל שלך. לפני הגיבוי יש להעביר את אנשי הקשר מחשבונות אחרים לאנשי הקשר בגוגל ולבצע גיבוי. וזו הסיבה שנעלמו לך אנשי קשר. למה אנשי הקשר הנעלמים מופיעים בבלוטוס? בעת חיבור הראשוני של הבלוטוס הוא שאב את אנשי הקשר ושומר אותם בבלוטוס ולכן הוא זוכר גם כשהם לא נמצאים על המכשיר.

גיבוי ושמירה נכונה של אנשי קשר באנדרואיד

יש מספר סוגי אנשי קשר באנדרואיד: חשבון גוגל, במכשיר, פייסבוק, וואטסאפ .... כשאתה מוסיף אנשי קשר חדשים תבדוק שאתה שומר אותם בחשבון הגוגל שלך. לפני הגיבוי יש להעביר את אנשי הקשר מחשבונות אחרים לאנשי הקשר בגוגל ולבצע גיבוי. וזו הסיבה שנעלמו לך אנשי קשר. למה אנשי הקשר הנעלמים מופיעים בבלוטוס? בעת חיבור הראשוני של הבלוטוס הוא שאב את אנשי הקשר ושומר אותם בבלוטוס ולכן הוא זוכר גם כשהם לא נמצאים על המכשיר.

גיבוי ושמירה נכונה של אנשי אשר באנדרואיד

יש מספר סוגי אנשי קשר באנדרואיד:
חשבון גוגל, במכשיר, פייסבוק, וואטסאפ ....
כשאתה מוסיף אנשי קשר חדשים תבדוק שאתה שומר אותם בחשבון הגוגל שלך.
לפני הגיבוי יש להעביר את אנשי הקשר מחשבונות אחרים לאנשי הקשר בגוגל ולבצע גיבוי. וזו הסיבה שנעלמו לך אנשי קשר.
למה אנשי הקשר הנעלמים מופיעים בבלוטוס?
בעת חיבור הראשוני של הבלוטוס הוא שאב את אנשי הקשר ושומר אותם בבלוטוס ולכן הוא זוכר גם כשהם לא נמצאים על המכשיר. 3

למעלה