סרטים על פיות...

חסרת שם

New member
סרטים על פיות... ../images/Emo6.gif

מישהו יודע אם יש עוד סרט על פיות חוץ מהסרט "סיפורי פיות" או משהו כזה עם הילדה ובת דודה שלה שהם מצלמות את פיות..בלה בלה בלה.. אני יודעת שיש את הסרט "המבוך" אבל זה עם קובלינים ושדונים... אז אם מישהו יודע...........

אז ככה

"פיטר פן" של וולט דיסני "היפהפיה הנרדמת" של וולט דיסני "הוק" עם ג´וליה רוברטס ורובין וויליאמס "חלום ליל קיץ" עם מישל פייפר וקליסטה פלוקהרט יש גם את המיני-סידרה בהולמרק: "מסע חד-הקרן" ויש עוד אחת עם פיקסים ופיות ששכחתי מה שמה... (עם זה שמשחק את "אובראיין" במסע בין כוכבים הדור הבא וחלל עמוק 9, אם זה עוזר) ועד כאן לידע המוגבל שלי ליה

Flame

New member
זה...

מבוסס על המחזה של וויליאם שייקספיר בכ לאופן... אמרו לי שזה סרט לא משהו בכלל... אני צריכה לראות אותו מתישהו
שלך flame

חסרת שם

New member
מישהו יודע איפה אפשר לקנות פיות?

לחברה שלי יש יום הולדת, והיא נורא נורא אוהבת פיות אז אם מישהו יודע איפה אפשר לקנות פסלונים ודברים כאלה של פיות אז
תעזרו לי..

המממממ....

המקום היחידי שאני יודעת שיש שם זה בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה...

tukh

New member
אם את גרה בתל אביב

אז יש חנות בדיזינגוף סנטר שקוראים לה "יער הפיות". החנות בנוייה כמ יער וזה נורא חמוד ויש המון פיות למכירה.

the real cOSHi

New member
הדעה שלי לגבי חנויות כאלה

לצערי, כל החנויות שראיתי שמבוססות על יצורים מיסטיים ודברים אחרים מסוגים כאלה הם יקרות לחלוטין!!! אני אומר את זה בתור אחד שמצא כמה וכמה חנויות בגרמניה ואמסטרדם ולמרות הדברים היפים שראה שם קנה ברבע מחיר (!!!!) פסלון יפהפה של דרקון בשוק של אמסטרדם, אותו פסלון!

הזדמנות

New member
חנות פיות בדיזינגוף סנטר!!!!

יש חנות פיות קסומה בדיזינגוף סנטר, בקומה 3 בצד הפחות מלא, אפשר לזהות אותה בקלות - יוצאים עלים מהחנות, זה מרגיש כמו להכנס ליער קסום, מומלץ בחום.

Pixy led

New member
אף-פעם לא צפיתי במחזה, לצערי../images/Emo81.gif

אבל קראתי אותו בעברית ועכשיו אני עומדת לקרוא גם באנגלית... הייתי מתה לראות אותו.

רגע אחד...

יש איזה סרט פנטזיה אחד...זה היה... שם של איזה גמד אחד "והנסיכה" הראו שם פיות רק פעם אחת... אבל זה סרט יפה!(נראה לי עשו אותו ב-88) לפי דעתי שווה לראות...

למעלה