סיכומ"ש...

Anwanis

New member
סיכומ"ש... ../images/Emo124.gif

הלו, אנשים! חופש גדול בשביל רובכם.... יאללה, תתחילו להזיז עניינים!
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - שיהיה לכולכם סופש נעים, איכותי וכיפי (ופורה לימודית לסטודנטים שביננו...)

Anwanis

New member
מסכמשת וחוזרת לחרוש

איך עבר עליי השבוע? עליות ומורדות. מבחינתי הכל מצוין, אבל דברים התקלקלו בחייה של השותפה שלי שהיא גם חברה קרובה ואני מזדהה עם הכאב והצער שלה. סרט השבוע? לא ראיתי ספר השבוע? "הארי פוטר ואוצרות המוות", לוקח לי יחסית זמן לקרוא אותו כי אני כל היום לומדת ורק "גונבת" כמה עמודים בכל ערב לפני השינה. שיר השבוע? kiss the girl מתוך הפסקול של בת הים הקטנה של דיסני. תוכנית\סדרת השבוע? לא ראיתי ציטוט \ פתגם השבוע? "שמתי את הכל בארון, זה הוציא אותי מהכלים!" - אני מסבירה ביציאה שנונה במיוחד לאן נעלמו כל הסירים שלנו מהשיש. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? מבחן ראשון לסמסטר ב'. היה בסדר נראה לי. עצבון \ ביאוס השבוע? השותפה הכואבת שלי. כל כך מזדהה ועצובה איתה. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? היום חוגגת חודשיים עם החבר. אייקון \ סמיילי השבוע?
. איש השבוע? החבר שלי. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אין לי כרגע, ואין לי זמן למצוא אחת... יותר מדי לימודים. המבחן הכי גדול ומאיים שלי מתרחש ביום ראשון...

Bartal j

New member
מסכמת וזזה למבחן

איך עבר עליי השבוע?נחמד, תקעו לי 3 מבחנים בשבוע אחד כך שדי למדתי אבל הסופ"ש פיצה קצת. סרט השבוע? לא יצא לי לראות ממש סרטים ספר השבוע? סיכומים למבחנים(פסיכולוגיה חברתית+ התנהגות ארגונית) וכמובן 2 ספרי מנגות, קומיקס יפני. Vampire Knigt שבן קנה לי
ועוד לא הספקתי ממש לקרוא בעיון אבל עדין אהבתי את הציורים שמה. שיר השבוע?בעיקרון נייטוויש, דקראוניאן, וית'ין וכל מה שמתנגן אצלי באמפי והשיר פתיח של העונה הראשונה של Vampire Knight (האנימה) Two Heartbeats and Red Sins של Katsuhiko Kurosu נראה לי (אני אוהבת את זה ביפנית) תוכנית\סדרת השבוע? כמובן שVampire knight כאנימה (ראיתי במחשב את כל הפרקים כבר, וגם טנשיי דוקורו צ'אן, חח אנימה הזויה על ילדה שהיא מלאך ששומרת על החבר שלה וכל הזמן הורגת אותו בהתקפי זעם כשהוא מרגיז אותה באמצעות אלה מפחידה וקטלנית שיש לה ומחזירה אותו לחיים בלחש מוזר שכזה...
קיצר זה מה שלמידה למבחנים גורמת לי... ציטוט \ פתגם השבוע?הלוואי והייתי ערפד הייתי מרדימה את המרצה שלי או קוראת לה את המחשבות ועושה את המבחן בלי ללמוד אליו והכי קטע שתמיד הייתי נשארת צעירה במראה כך שלא הייתי מוטרדת מהשנים של התואר חחח (אני עונה לחברה שלי לגבי השאלה שלה, את והאובססיית ערפדים שלך בסוף עוד תהפכי לערפד!") חחחח דבר מיוחד שעשיתי השבוע? אתמול יצאתי עם חברים שלא יצאתי לראות מלא זמן לפאב והיה נחמד (אבל הסושי לא היה משהו שם, חח טוב שלא הביאו מיני סושי מאקי! ואני עוד התלהבתי!) עצבון \ ביאוס השבוע? כאבי בטן מוזרים, והחום הזה שאני לא יכולה איתו! זה מטורף! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הסופ"ש כבר כתבתי (והביקור של בן) אייקון \ סמיילי השבוע?
חחח אהבתי את הסמיילי הזה עכשיו צריך לעשות גם סמיילי ערפד
איש השבוע? מור חברה שלי כי למדנו ביחד וגם מיקה שלמדנו ביחד גם. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - רק כי התמכרתי לVampire Knight אני ממש אוהבת את הציורים שמה! אני אוהבת את קנמה ואידו!

Bartal j

New member
אה ושכחתי לציין שקיבלתי 94 במבחן באנגלית

חיצוני מטעם אוניברסיטת בר אילן וזה בנתיים הציון הראשון שסיפק אותי
וזה גם דבר טוב שקרה לי השבוע חחח

ש י ר ד ן

New member
מסכמת :)

איך עבר עליי השבוע?סה"כ מגניב אני מניחה :) סרט השבוע?לא ייצא לי לראות סרט השבוע :( ספר השבוע?מיקוד במתמטיקה שבסוף התברר כמיותר :p שיר השבוע?אני אוהב אותך - החברים של נטשה :) תוכנית\סדרת השבוע?האנטומיה של גריי סיום העונה :'( ציטוט \ פתגם השבוע?"אני נשבעת לך בפסוורד של הג'ימייל שלי" דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סופ"ש סופני במתנ"ס :) עצבון \ ביאוס השבוע?הרכזת שלי התפטרה :( הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?95 בבגרות במתמטיקה שאלון 005 :) אייקון \ סמיילי השבוע? D: איש השבוע? לאבא היה יומולדת :) זהו :p

למעלה