מנסה שוב את מזלי.... סיכומש

Anwanis

New member
מנסה שוב את מזלי.... סיכומש

אולי עכשיו כשיצאתם לחופש הגדול יהיה לכם קצת יותר זמן?
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - סופש נעים לכולם!

Anwanis

New member
מסכמשת

איך עבר עליי השבוע? עמוס למדיי, אבל מהנה. הרבה לימודים, כיף, וחיי חברה. סרט השבוע? לא ראיתי ספר השבוע? לא קראתי שיר השבוע? dreams - the corrs תוכנית\סדרת השבוע? פחחח, חמוד לחשוב שיש לי זמן לטלוויזיה. ציטוט \ פתגם השבוע? "לילה טוב, אהובתי"
. דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע? אנשים שמנצלים יותר מדי את טוב הלב שלי ואת הדאגה שלי לאחרים. אבל בסדר, עבר. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? טיול לעין כרם וטיןל לילי בעיר העתיקה. ירושלים פשוט מדהימה. אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? החבר. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אין כרגע.

AVriL AddiCt

New member
מסכמת ../images/Emo13.gif

איך עבר עליי השבוע? בסדשר..קצת משעמם סרט השבוע? התאום ספר השבוע? לא קוראת ספרים... שיר השבוע? take on me-a-ha תוכנית\סדרת השבוע? על טבעי ציטוט \ פתגם השבוע? אמממ אין... דבר מיוחד שעשיתי השבוע? גם אין
עצבון \ ביאוס השבוע? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? השגתי עבודה...סתם עבודה באריזות אבל עדיין עבודה חח רק הבאסה שאני צריכה לקום ב 5 בבוקר בשביל זה
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? לא יודעת תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -

Bartal j

New member
מנסה לענות...

סורי על ההעלמות פשוט תקופה לחוצה קצת וכאב לי על הפורום כי הרגשתי שאין לי מה לתרום עוד..
איך עבר עליי השבוע? עבר מהר יחסית, נגמרה לה השנה הראשונה
עכשיו מתחילים המבחנים.... סרט השבוע? דמדומים, ראיתי אותו שוב ובא לי לראות את ראיון עם הערפד שוב.... ספר השבוע? New moonשל סטפני מאייר בידיוק שקניתי באנגלית יצא התרגום בעברית, אבל לא אכפת לי עדיף לקרוא את המקור על פני התרגום לדעתי. שיר השבוע? כמובן כל מה שמתנגן אצלי באמפי.. בעיקר Nightwish וגם חזרתי לשמוע יותר Draconian תוכנית\סדרת השבוע? לא יצא לי ממש לראות טלוויזיה ראיתי פרק שתיים של החצויה השבוע אבל לא אהבתי ממש.. הכתיבה לדעתי לא משהו, הרעיון יפה לדעתי אבל לא יודעת לא קניתי את זה וזה לא סחף אותי.. יש לישראלים מה ללמוד על עשיית סרטי ערפדים לדעתי. ציטוט \ פתגם השבוע?" Over my pile of ashes" חח מה שרוזלי הערפדית אמרה בספר Breaking Dawn שאני קוראת אותו כרגע (סיימתי כבר את new moon and Eclipse) (הרי ערפד לא יכול להגיד over my dead body חח שנון...) דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סיום שנת א' נחשב? עצבון \ ביאוס השבוע? התרחקות מסויימת שמעיקה עלי (מעדיפה לא לפרט בנושא) הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? לסיים את שנת הלימודים? אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - חח ערכתי תמונה שלי שניסיתי לעשות אותה בסטייל "ערפדי" באתר פוטופאניה יצא ממש מגניב

Anwanis

New member
תמונה מדהימה

כל כך מתאים לך להיות ערפדית...
וברכות על סיום שנת הלימודים!!! שיהיה בהצלחה בבחינות יקירה, וחסר לך שבקיץ כשיהיה לשתינו זמן לא ניפגש!

Bartal j

New member
חחח תודה יקירתי!

בהצלחה גם לך במבחנים.. וברור שנפגש בקיץ! (אני מסיימת את המבחנים בתחילת אוגוסט בידיוק בחודש היום הולדת שלי, בתקווה ונעבר את כל המועדי א' בציון טוב) קיצר אני ממש רוצה לראות אותך! התגעגעתי. ובקשר לערפדים.. הלוואי ובאמת הייתי מוצאת ערפד שיהפוך אותי לערפדית חח אז לא הייית דואגת ממש מסטטיסטיקה... LOL

Kawaii Me

New member
באיחור :)

איך עבר עליי השבוע? לא קל. פסיכומטרי..אלוהים אדירים. טוב שלא אמרו מלחמת עולם שלישית. סרט השבוע? אין ספר השבוע? אין שיר השבוע? within temptation- hand of sorrow תוכנית\סדרת השבוע? בובספוג חח ציטוט \ פתגם השבוע? was it worth the ones we love and had to leave behind? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סיור בבית לווינשטיין וימית 2000 עצבון \ ביאוס השבוע? פסיכו הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? מסיבה יום שישי אייקון \ סמיילי השבוע? :\ איש השבוע? שארון דן אדל תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -

Anwanis

New member
פסיכומטרי... ../images/Emo31.gif

תהיי חזקה. שלושה חודשי סיוט וזה עובר ואז יש לך את החופש הכי מתוק בעולם. איפה את עושה את הקורס?

למעלה