מבזקי ספורט ל-28/05/20

לחיפה יש אופציה של 100 אלף אירו על אקואה

logo
content image
רק אתמול (רביעי) אישר בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל למכבי חיפה לרשום בקבוצה הבוגרת את בלם קבוצת הנוער של המועדון, דויד אקואה, וכעת אפשר לספר כי לירוקים יש אופציה לרכוש את כרטיסו בסיום העונה מקבוצתו הגנאית תמורת כ-100 אלף אירו. אקואה הצטיין העונה ... להמשך קריאה, לחץ כאן

בלבול: ההשפעה של פגרת הקורונה היא דרמטית

logo
content image
אחרי כמעט שלושה חודשים ללא כדורגל, ליגת העל תחזור בסוף השבוע הקרוב עם פתיחת הפלייאוף העליון, ומי שדיבר היום (חמישי), לקראת המשחק של מכבי חיפה נגד הפועל תל אביב, הוא מאמן הירוקים, מרקו בלבול. ההשפעה של פגרת הקורונה: “קודם כל, ללא ... להמשך קריאה, לחץ כאן

האס של הפלייאוף? מסעו של פארפה למכבי ת"א

logo
content image
"הדרך שלי בחיים עד היום הייתה מסובכת וקשה. היו ימים בהם לא היה לנו מה לאכול בחוף השנהב, היו תקופות שלא ראיתי את ההורים שלי והאחים שלי, הרגשתי שאני גדל לבד. החיים היו קשים. הייתי חוזר מהאימונים ולא היה לי מה לאכול והייתי בסך הכל ... להמשך קריאה, לחץ כאן

אוהדי ב"ש הדליקו אבוקות ורימוני עשן באימון

logo
content image
כ-70 אוהדי הפועל באר שבע הגיעו הבוקר (חמישי) לאימון הקבוצה במטרה לדרבן את שחקניו של יוסי אבוקסיס לקראת משחק פתיחת הפלייאוף העליון ביום שבת (20:45) מול בית”ר ירושלים באצטדיון טדי, במסגרת המחזור ה-27 וחידושה החגיגי של ליגת הבורסה לניירות ערך. עשרות האוהדים ... להמשך קריאה, לחץ כאן

ורד תורגל בהרכב בית"ר, לוי: אושר גדול לחזור

logo
content image
קשר ביתר ירושלים, עידן ורד, תורגל היום (חמישי) בהרכב הפותח של רוני לוי על חשבון שלומי אזולאי והוא נמצא בתמונת ההרכב למשחק מול הפועל באר שבע (שבת, 20:45). ליוואי גרסיה תורגל במהלך האימון בעמדת החלוץ, בעוד הקשר ואלירן עטר הוצבו ... להמשך קריאה, לחץ כאן

העונה הבאה עשויה להיפתח כבר ב-2 באוגוסט

logo
content image
ליגת העל תשוב לפעילות ביום שבת אחרי פגרת קורונה ארוכה של כשלושה חודשים, עם משחקי הפלייאוף העליון והתחתון, אך במקביל, במנהלת הליגות לכדורגל כבר עוסקים בהכנות לעונה הבאה, כאשר ל-ONE נודע שהיא עשויה להיפתח כבר ב-2 באוגוסט עם משחקי גביע ... להמשך קריאה, לחץ כאן

דיווח בספרד: לה ליגה תסתיים עד 19 ביולי

logo
content image
הליגה הספרדית צפויה לחזור בשעה טובה לפעילות החל מ-14 ביוני, כשלושה חודשים אחרי שהופסקה בעקבות המשבר שנוצר כתוצאה מהתפשטות נגיף הקורונה באירופה. הלו”ז של השחקנים יהיה צפוף ביותר בתקופה המדוברת, כאשר בספרד מדווחים כיום כי הנהלת לה ליגה מתכוונת לסיים ... להמשך קריאה, לחץ כאן

עצרו אותו על 18: רוקאביצה חוזר לקרוע רשתות

logo
content image
הקבוצות הגדולות של מכבי חיפה, מאז שנות ה-80, התאפיינו תמיד בהתקפה אטרקטיבית. לא קבוצה של 0:1 והביתה. מהאליפות הראשונה עם רוזנטל-ארמלי-סלקטר, דרך ברקוביץ’-עטר-מזרחי ורוסו-בניון-יעקובו ואפילו עד תומר חמד ושלומי ארבייטמן. השנה המועדון של יעקב שחר חזר לבסיס שתמיד אפיין אותו - התקפה. המכונה המשומנת של ... להמשך קריאה, לחץ כאן

רשמי: הסרייה א' תחזור ב-20 ביוני, הגביע ב-13.6

logo
content image
חדשות נהדרות מגיעות הערב (חמישי) מאיטליה. בסיומה של ישיבה שכללה את שר הספורט וינצ’נזו ספדאפורה ראשי הליגה האיטלקית ובעלי הקבוצות, יצא עשן לבן לגבי חזרת הכדורגל האיטלקי וכבר באמצע חודש יוני ישחקו כדורגל בארץ המגף. החדשות הגדולות הן כמובן חזרתה של הסרייה א’, מה ... להמשך קריאה, לחץ כאן

הושגה הסכמה: הפרמייר ליג תחזור ב-17 ביוני

logo
content image
בשורות נפלאות מאנגליה: הנהלת הפרמייר ליג הודיעה היום (חמישי), כי נקבע תאריך רשמי לחזרת הפרמייר ליג - 17 ביוני, עוד שלושה שבועות פחות יום, זאת לאחר שהושגה הסכמה בין 20 הקבוצות וההתאחדות האנגלית (ובכפוףף לכך שהמועדונים יעמדו בדרישות הבטיחות המחייבות). באותו יום ייערכו שני ... להמשך קריאה, לחץ כאן

למעלה