מבזקי ספורט ל-23/12/19

בית"ר מחפשת חיזוק התקפי, לוי: התחרות בריאה

logo
content image
בית”ר העפילה אתמול (ראשון) לשמינית גמר הגביע אחרי 0:5 על הפועל ראשל”צ, ובקבוצה הודו בסיום המשחק אתמול כי ההדחה של מכבי תל אביב תרמה לפוקוס איתו הגיעו השחקנים של רוני לוי למשחק בטדי.

שביעות רצון נרשמה בצוות המקצועי בנוגע לאופיר קריאף ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

ווילדסחוט בספק לדרבי, בלבול: לא מתייחס לעבר

logo
content image
לאחר שעשתה את שלה בגביע המדינה עם 1:3 קשה על סקציה נס ציונה בהארכה ולקחה את הכרטיס לשמינית הגמר בתום 120 דקות, מכבי חיפה תחזור הערב (שלישי, 20:15) לליגת העל עם מחזור אמצע השבוע שזימן דרבי מרתק מול הפועל חיפה, אותה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

maoraris

New member
אחד מהמשחקים החשובים של מכבי חיפה בשנים האחרונות

משחק קריטי לחיפה, משחק שבלבול חייב להתכונן כמו שצריך ניצחון כאן יהיה טירוף לקראת משחק העונה

דיווח: הושג הסכם בין קבאני לאתלטיקו מדריד

logo
content image
כבר תקופה ארוכה ששמו של אדינסון קבאני מוזכר כמי שעשוי לעזוב את פאריס סן ז’רמן. החלוץ האורוגוואי שכבר מתקשה לקבל דקות העונה מאז מאורו איקרדי הגיע לבירת צרפת, מבוקש אצל מספר מועדונים וברחבי אירופה מדווחים היום (שני) כי הושג כבר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

איביץ': העתיד שלי? לא יודע מה יהיה בעוד חודש

logo
content image
מכבי תל אביב זכתה בעונה שעברה באליפות מוחצת עם 31 נקודות הפרש על פני מכבי חיפה השנייה. השחקנים העידו על עצמם שהם “החיילים של ולדימיר איביץ’” והמאמן המשיך לעונה שנייה. העונה הדברים הולכים בצורה חלקה הרבה פחות ואחרי הדחה מביכה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

6 אוהדי מכבי והפועל הורחקו ל-30 יום מהמגרשים

logo
content image
בהמשך למעצרים שביצעה המשטרה מיד עם סיום אירועי הדרבי התל אביבי האחרון בבלומפילד, היום (שני) עצרה המשטרה שישה אוהדים נוספים בחשד למעורבות באירועים. כזכור, במהלך ה-0:3 של מכבי תל אביב על הפועל ת”א, נשרפו כיסאות בשערים 5 ו-11 לאחר שהוכנסו ליציעים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

קוסם, מוצרט, אלוהים: מסי נבחר לשחקן העשור

logo
content image
הוא מוציא אנשים מאדישות כל שבוע מחדש, לא קיימים סופרלטיבים ראויים מספיק כדי לתאר את מה שהוא עושה במגרש, ורגע לפני ששנת 2020 מגיעה, ליאו מסי גם נבחר לשחקן העשור של ONE (כאילו שהיו חסרים תארים בארון המפוצץ שלו, ובכל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

טאפוקו: אם המאמן לא רוצה אותי, שיגיד לי בפנים

logo
content image
קווין טאפוקו, שיעמוד מחר (שלישי) לוועדת משמעת בהפועל חיפה, לאחר שהוועדה, שתוכננה להיום, נדחתה ברגע האחרון מאחר ובהפועל חיפה הבינו שהם לא יכולים לשחק משחקים ולעשות מה שהם רוצים, זאת לאחר שארגון השחקנים העמיד אותם במקום והודיע שבלי נציגות מצד ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

בולודה: רוצה להיות נשיא ריאל מדריד, יש לי כסף

logo
content image
ויסנטה בולודה הכריז היום (שני) כי יתמודד על נשיאות ריאל מדריד בבחירות שיתקיימו ב-2021. הספרדי בן ה-64 כבר שימש בתפקיד הזה ב-2009 אחרי ההתפטרות של רמון קלדרון, אולם אחרי מספר חודשים נבחר פלורנטינו פרס, שכיהן בתפקיד מאז ועד היום – מעל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

"אין לנו קשר לדרבי, המשטרה הענישה ללא סיבה"

logo
content image
יממה לפני משחק הבית של בני יהודה מול מכבי תל אביב באצטדיון בלומפילד הערב (רביעי, 20:15), הקבוצה משכונת התקווה הוציאה הודעה רשמית בתגובה לכך שהמשטרה לא מאשרת לאוהדים להכניס ציוד עידוד במשחק, זכר לאירועי הדרבי התל-אביבי האחרון בין הפועל ת"א ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

למעלה