מבזקי ספורט ל-07/01/19

אבי לוזון: אני לא ג'נרל מנג'ר, לא אקבע הרכבים

logo
content image
אין ספק כי בזמנים אחרים, במכבי פתח תקווה היו שולחים את אלישע לוי הביתה כבר לפני כמה מחזורים. מבחינת אבי לוזון, זה היה איפוק לא אופייני ונראה שהוא רצה מאוד שהמאמן שלו יצליח. כבר בשבוע שעבר הפיטורים של לוי עמדו על הפרק אחרי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

טאמבה המועמד המוביל לבית"ר, אזולאי אופציה

logo
content image
בזמן שבני סכנין מנסה לצרף שחקנים במספר עמדות, במועדון קיבלו פנייה מבית"ר ירושלים, שבוחנת אפשרות לצרף לשורותיה את שלומי אזולאי. בבית"ר מוכנים בתמורה להעביר שחקן אחד או שניים בתמורה לאזולאי כאשר אחד השמות שעלו הוא שמו של הברזילאי ז'אורז'יניו, שהתאושש ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

ממן בראש הרשימה, גם עזרא ומזרחי מועמדים

logo
content image
היממה הסוערת שעברה על הפועל תל אביב אתמול (ראשון), כאשר קובי רפואה הוחזר לתפקיד המאמן על חשבונו של אופיר חיים, משנה במעט את התוכניות המקצועיות המקוריות שהיו לאדומים לקראת חלון ההעברות. המאמן, שחתם לשנה וחצי בכפוף להישארות בליגת העל, יערוך ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

רשמית: ארנסטס שטקוס חתם בבית"ר ירושלים

logo
content image
לבית”ר ירושלים יש שוער חדש. כפי שנחשף ב-ONE, שוער הפועל חיפה, ארנסטס שטקוס, חתם היום (שני) לשנתיים ויעבור לבית”ר בתום העונה. שטקוס, ששיתף פעולה עם ניר קלינגר בהפועל חיפה ואף זכה איתו בעונה שעברה בגביע המדינה עם ניצחון על בית”ר בגמר, יגיע ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

יואב כץ: אני בהלם, שטקוס הבטיח לי שהוא נשאר

logo
content image
הפועל חיפה התבשרה היום (שני) כי השוער ארנסטס שטקוס החליט לעזוב אותה ללא תמורה בתום העונה ולחתום לשנתיים בבית”ר ירושלים. הליטאי יישאר בכרמל עד חודש מאי ואחר מכן יגיע לאצטדיון טדי.

הבעלים של הפועל חיפה, יואב כץ, לא נשאר חייב ואמר ל-ONE: “אני ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

באר שבע מחכה להחלטת בני יהודה לגבי שועה

logo
content image
ההצלחה הגדולה של בני יהודה גורמת לביקוש גדול אצל שחקניה. מלבד אוסטריה וינה, שרוצה להחתים מיידית את ירדן שועה, שלא מעוניין לצאת כבר כעת לחו”ל, גם האלופה הפועל באר שבע פנתה לסוכניו כדי לברר האם ישוחרר. פנייה ישירה עדיין לא ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

שטקוס עשוי לעבור כבר בינואר תמורת סילבסטר

logo
content image
אחרי שהצליחו לעכל את ההודעה של בית"ר ירושלים בדבר חתימת ההסכם מול השוער הליטאי ארנסטס שטקוס, בהפועל חיפה לא פוסלים את האפשרות להעביר כבר במהלך ינואר את שטקוס לבירה, אם הירושלמים יסכימו לשלם דמי העברה עבור הליטאי, או לחילופין תסכים יעבירו לקבוצה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

מחצית שנייה: מכבי תל אביב - מכבי נתניה 0:2

logo
content image
מכבי תל אביב מארחת בשעה זו את מכבי נתניה באצטדיון העירוני בנתניה, זאת במסגרת המשחק שנועל את המחזור ה-17 בליגת העל. לפני שריקת הפתיחה נעשתה דקה של מחיאות כפיים לזכרו של שייע גלזר ז”ל.

החבורה של ולדימיר איביץ’ רוצה להחזיר את הפער מבני ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

מחצית ראשונה: וולבס - ליברפול 0:0

logo
content image
המשחק האחרון בסיבוב השלישי של הגביע האנגלי (מלבד המשחקים החוזרים) נערך בשעה זו, כאשר וולבס מארחת את ליברפול למפגש על טהרת הפרמייר ליג.

הקבוצה של יורגן קלופ ספגה בחמישי האחרון את הפסד הליגה הראשון שלה העונה, 2:1 ליריבתה לצמרת מנצ’סטר סיטי, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

למעלה