מבזקי ספורט ל-27/11/18

"אם ננצח שם, אוהדי ריבר פלייט ירצחו אותנו"

logo
content image
ההחלטה לגבי המועד והמגרש בו ישוחק הסופר קלאסיקו בין ריבר פלייט לבוקה ג’וניורס בגומלין גמר גביע ליברטדורס, עתידה להתקבל במהלך היום (שלישי), ובינתיים מי שדיבר לראשונה הוא פאבלו פרס, שחקנה של בוקה שנפגע בעינו בעקבות המתקפה על האוטובס מצד אוהדיה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

שינוי בחיים: התקווה של הפועל ומאמנה החדש

logo
content image
"זו המטרה שלי, תמיד אמרתי שיום אחד אגיע לרמות הגבוהות. הדברים הכי טובים קורים כשלא מתכננים אותם. אני יודע שאני יכול, כי אני לא פחות טוב מאף אחד, בלי לזלזל באיש. אני מאמין בעצמי". כך ענה אופיר חיים בראיון ל-ONE ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

חיים מעוניין במינוי אנטבי, כרגע הבעלים מתנגדים

logo
content image
אופיר חיים מונה אמש (שני) למאמנה החדש של הפועל תל אביב ויחל לעבוד רשמית מחר, כשאימון הבוקר נדחה בשל העובדה שלא יוכל להעביר אותו מאחר שהוא צריך לסגור את עזיבתו מהפועל עפולה ולהיפרד מהשחקנים.

ל-ONE נודע כי שחרורו להפועל ת"א סוכם ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

לאחר המהומה: המונדיאל מתרחק מדרום אמריקה

logo
content image
בפיפ”א נבהלו מאוד מהאירועים האלימים אשר התרחשו לפני גומלין גמר גביע ליברטדורס בין ריבר פלייט לבוקה ג’וניורס, ולפי דיווחים, המהומות מצד אוהדי ריבר הובילו את ההתאחדות העולמית לעבר החלטה כי מונדיאל 2030, לא יגיע לדרום אמריקה. עקרונית, הייתה אמורה להיות מצגת ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

ב"ש תעמיד לדין את הרוש בגין לקיחת ה"אדוויל"

logo
content image
הפועל באר שבע החליטה להעמיד לדין בשבוע הבא את אריאל הרוש על לקיחת כדור אדוויל צינון ללא אישור, כאשר העניין יתקיים לאחר המשחק נגד הפועל חדרה. את ההודעה קיבל השוער בתחילת השבוע הנוכחי.

הרוש זועם ודורש לבטל את ועדת המשמעת שתתקיים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

ניקוליץ' סיים דרכו במינסק ויגיע באמצע דצמבר

logo
content image
הקשר המיועד של מכבי תל אביב, אורוש ניקוליץ’, סיים את דרכו בדינמו מינסק הבלארוסית. השחקן התיר את החוזה שלו עם הקבוצה, לא ייקח חלק במשחק הליגה האחרון שלה, וכבר באמצע חודש דצמבר, בעוד כשבועיים, יצטרף לאימונים של הצהובים, כך הודיעה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

סלאח ומאנה ב-11 של ליברפול, ניימאר בפ.ס.ז'

logo
content image
שלב הבתים של ליגת האלופות מתקרב לסיומו, ולא מעט מועדוני ענק עשויים למצוא את עצמם עם רגל וחצי מחוץ למפעל בסיום המחזור החמישי, שימשיך הערב (רביעי). אחד המשחקים המסקרנים והמותחים ביותר הוא קרב לוהט שיתקיים בפארק דה פארנס בין פאריס סן ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

גומלין גמר הליברטדורס לא ישוחק בארגנטינה

logo
content image
הסאגה הבלתי נגמרת לגבי קיום גמר הליברטדורס כנראה רחוקה מסיומה זאת לאחר שהערב (שלישי) ראשי בוקה ג’וניורס הגישו מסמכים על מנת לזכות בניצחון טכני זאת כאמור לאור ההתפרעויות של אוהדי ריבר פלייט, שגרמו לדחיית מפגש הגומלין בין הקבוצות.

בתוך כך, הצהובים-כחולים מתנגדים נחרצות לקיום ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

אוסטריה וינה סיכמה עקרונית על רכישת שועה

logo
content image
פרסום ראשון: אוסטריה וינה הגיעה הערב (שלישי) לסיכום עקרוני עם בני יהודה על רכישתו של ירדן שועה. הלהיט של ליגת העל בודק אפשרות לעבור לחו”ל, כשהקבוצה משכונת התקווה סיכמה עקרונית עם הקבוצה האוסטרית על רכישתו, אך סעיף קטן נותר לסגירה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

מחצית ראשונה: רומא - ריאל מדריד 0:0

logo
content image
המחזור החמישי בליגת האלופות ממשיך בשעה זו עם שלושה משחקים מסקרנים. בבית 7, ריאל מדריד ורומא נפגשות לקרב ישיר על ראשות הבית בעיר הנצח, בעוד בבית 6 מנצ’סטר סיטי מתארחת אצל ליון ומחפשת נקמה על ההפסד במחזור הראשון ואילו הופנהיים ושחטאר דונייצק רוצות ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

למעלה