מבזקי ספורט ל-01/11/18

לראשונה אי פעם: בוקה - ריבר בגמר הליברטדורס

logo
content image
היסטוריה בדרום אמריקה הלילה (בין רביעי לחמישי), כאשר בוקה ג’וניורס העפילה לגמר גביע ליברטדורס וקבעה כי לראשונה אי פעם, שתי הקבוצות הגדולות של ארגנטינה – ריבר ובוקה, ייפגשו בגמר המפעל הבכיר של היבשת.

בלילה שעבר עשתה זאת ריבר עם 1:2 דרמטי על גרמייו, שהעלה אותה בזכות ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

רוטן לא נכח בארוחה, חותר לסיים את תפקידו

logo
content image
ביום שלמחרת ההודעה הרשמית של מכבי חיפה לפיה המנהל המקצועי מוחמד אלאך החליט להתפטר, עושה רושם שעכשיו העיניים נשואות לעבר מי שאלאך הביא, והוא המאמן פרד רוטן, שייפגש עם הבעלים יעקב שחר.

עד כמה מעמדם של הצוות ההולנדי מעורער, תעיד העובדה שבזמן ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

מימר הוצג: היו לי יחסים טובים גם עם בעלי בית"ר

logo
content image
אחרי סאגת התפטרותו של ניר קלינגר ועזיבתו לבית”ר ירושלים, הפועל חיפה פתחה היום (חמישי) עידן חדש, כשהמאמן החדש שרון מימר הוצג רשמית במועדון במסיבת עיתונאים, שהועברה בשידור חי כאן באתר.

מימר הועדף כזכור על פני יובל נעים ועמיר תורג’מן, שהתנו את הגעתם במינוי עוזר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

סוארס: לגיטימי שבארסה תחפש חלוץ, אני בן 31

logo
content image
עם כל הכבוד לליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו, האיש הכי מדובר בספרד מאז יום ראשון הוא לא אחר מאשר לואיס סוארס האורוגוואי, שכבש שלושער ב-1:5 האדיר של הקטאלונים על הבלאנקוס.

“זה נורמלי שברצלונה תחפש חלוץ 9, אני כבר בן 31”, סיפר סוארס בראיון באורוגוואי, בתגובה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

סמי עופר לא מועמד לארח את הסופרקאפ ב-2021

logo
content image
אחרי שלא נבחר לארח את משחק הסופרקאפ האירופי ב-2019 וב-2020, מועמדותו של אצטדיון סמי עופר לאירוח המשחק היוקרתי בין זוכת ליגת האלופות לזוכת הליגה האירופית ב-2021 לא נמצאת על הפרק. אופ”א פרסמה היום (חמישי) את רשימת האצטדיונים המועמדים לארח את ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

רפואה: כל עוד לא אנצח, המעמד שלי יהיה בסכנה

logo
content image
הפועל תל אביב אמנם שברה את הבצורת אבל גם במתחם חודורוב לא זוכרים מתי היה הניצחון האחרון של האדומים, שמשוועים לשלוש נקודות שיוציאו אותם מהתחתית וייתנו קצת אוויר לנשימה. לקראת המשחק הקשה מול הפועל באר שבע באצטדיון טרנר הביתי, מאמן ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

איביץ': באתי לשנתיים ואני מרוצה מאוד כאן

logo
content image
מכבי תל אביב ניצבת בגאון בפסגת ליגת העל ומאוד רוצה לשמור על מקום זה גם בשבת (20:30) באצטדיון בנתניה, לאחר משחק המחזור ה-11 מול בני סכנין. הערב (חמישי) ערכה הקבוצה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק, שהועברה בשידור חי בערוץ ONE וכאן אצלנו באתר.

“אני מעדיף לחייך ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

בעקבות אלאך: גם פרד רוטן עזב את מכבי חיפה

logo
content image
עוד זעזוע במכבי חיפה. מאמן הקבוצה פרד רוטן סיים הערב (חמישי) את תפקידו לאחר שמונה מחזורי ליגה בהם צברה הקבוצה תשע נקודות בלבד מ-24 אפשריות.

יממה לאחר שהקבוצה נפרדה מהמנהל הטכני מוחמד אלאך רוטן הגיע לפגישה עם נשיא הקבוצה יעקב שחר, בה הוא ביקש להשתחרר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

החליטו: מי צריך להחליף את רוטן במכבי חיפה?

logo
content image
יממה בלבד אחרי שמכבי חיפה והמנהל המקצועי שלה לשעבר, מוחמד אלאך, הפרידו כוחות, גם חברו ההולנדי, המאמן פרד רוטן, סיים הערב (חמישי) את תפקידו במועדון הירוק, לאחר שצבר 9 נקודות בלבד מתוך 24 נק’ שהיו בקופה, מאז התחילה עונת 2018/2019 בליגת ג’פניקה.

כעת, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

אלי גוטמן המועמד המוביל להחליף את פרד רוטן

logo
content image
נשיא מכבי חיפה יעקב שחר אמור להכריע בשבוע הבא בסוגיית המאמן שיחליף את פרד רוטן, שסיים היום (חמישי) את תפקידו בקבוצה.

על פי המסתמן כרגע, נראה שאלי גוטמן הוא המועמד המוביל למשרת המאמן, כשהוא זוכה לעדיפות על פני רוני לוי ורן בן שמעון. גם ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

למעלה