אחד הקיצים המעניינים שהיו

somone14111

New member
אחד הקיצים המעניינים שהיו

הרבה מאוד העברות מעניינות ומפתיעות.
הרבה מאוד כסף - נראה לי שהייתה פה שבירת שיא.
חסר רק מעבר של ניימאר לפ.ס.ז' והקיץ הזה באמת יהיה מושלם.

סיטי שלי מתחזקת יפה חוץ מחלוץ שלא הגיע בינתיים ויש דיבורים על קון לצ'לסי. אינטר לעומת זאת אכזבת הפגרה - צירפה רק את בורחה הבינוני. בונוצ'י למילאן הכה בי חזק. לא יאומן שדווקא הוא עזב מכל היובנטינים... ליברפול התחזקה יפה. גם צ'לסי וארסנל. נראה אם מילאן תצליח לחתום את הפגרה הזו עם בלוטי או אובמיאנג שאישית אני מת שיגיע לאנגליה.

כמו שאמרתי הלוואי שמחכה לנו עוד העברה בומבסטית כדי לחתום קיץ אדיר אדיר. אולי ניימאר לפאריס. אולי מבפה לסן ז'רמן שמשוועת לסופרסטאר.

שומו

New member
לאינטר יהיה קשה להתחזק הקיץ בלי אירופה

לא רואה במה ליברפול התחזקה, מוחמד סאלאח זה שחקן שכבר נכשל באנגליה. הדיבורים בליברפול הם על שחקנים בינוניים כמו אנדריו רוברצון ונאבי קייטה. דווקא וירג'יל ואן דיק, שהיה המטרה העיקרית של ליברפול, לא יגיע כנראה.

מילאן כנראה תביא את בלוטי, צ'לסי את אלבארו מוראטה ואובאמיאנג יישאר בדורטמונד, אם לא תגיע הצעה ממש משוגעת עבורו מסין.

מבאפה בסוף יישאר במונאקו, בדיוק כמו ג'יאנלויג'י דונארומה וכריסטיאנו רונאלדו שהיו עליהם שמועות גדולות אבל בסוף נשארו בקבוצותיהם כמו גדולים.

somone14111

New member
מילאן באירופה השנה?

והיא מתפרעת ללא הכרה.
&nbsp
סלאח השתפר מאוד באיטליה, זה שחקן אחר ממה שהיה בצ'לסי (וגם שם לא קיבל הזדמנויות).
אם מילאן מביאה את בלוטי היא קונטנדרית לכל דבר. חסר לה גולר אמיתי. לא מכיר יותר מדי את סילבה הזה שהיא הביאה.
&nbsp
צ'לסי הכי התחזקה בינתיים עם שלושה קראקים רציניים על כל עמדה. בסגל הנוכחי שלה פלוס קונטה היא שווה גמר אלופות בשקט
&nbsp

שומו

New member
כן, מילאן באירופית

בלוטי להערכתי יילך למילאן. אובאמייאנג אולי יחליף את מוראטה בריאל מדריד.
אנדרה סילבה אמור להיות כישרון גדול (עשה אחלה טורניר עם פורטוגל בקונפדרציות), אבל תג מחיר כזה על הגב לא אמור לסייע לו להשתלב. כך שבלוטי די נחוץ עבור הרוסונרי.

איך בדיוק צ'לסי התחזקה
ווילי קאבאלרו נהדר אבל אף-אחד לא באמת חושב שהוא ידיח את ת'יבו קורטואה מההרכב, ואנטוניו רודיגר וטיימוה באקאייוקו לא טובים יותר ממה שכבר יש להם. לא רואה איך זה חיזוק.
היתרון הגדול שלהם היה ונותר קונטה המאמן ובוודאי שהם ידברו חזק גם העונה, אבל גמר אלופות
כשאנחנו עדיין עמוק בחודש יולי
לא הייתי יוצא בהצהרות במקומך.

somone14111

New member
האירופית לא מכניס הרבה כסף אתה יודע..

אני בכלל חושב שבאקה לא פחות טוב מבלוטי, ואם יאמינו בו הוא יחזיר בגדול.
&nbsp
רודיגר בלם מעולה, יותר טוב מכל בלם בצ'לסי. מוראטה ביחד עם קוסטה (יישאר אין לי ספק) זה נשמע סופר מבטיח. על הנייר יש לצ'לסי סגל אדיר, וכמובן מאמן מעולה. הם בהחלט מסוגלים ללכת עד הסוף אם הכל יתחבר.
&nbsp
אגב, ארסנל מאוד מסקרנת אותי עם לקאזט. לא אתפלא אם יסיים מלך השערים והתותחנים יאבקו על התואר עד הרגע האחרון. היה חסר להם בדיוק גולר כזה.

שומו

New member
רודיגר יותר טוב מכל בלם בצ'לסי

תגיד לי אתה נפלת על הראש
גארי קאהיל ודויד לויז לא רואים אותו ממטר ולדעתי אפילו קורט זומה עדיף עליו. לא רואה במה הוא שדרוג על ג'ון טרי שעזב לאסטון וילה.
ברור שלצ'לסי יש סגל אדיר וברור שהם לא יהיו פראיירים העונה (נדמה לי שכבר כתבתי את זה), אבל למעט מוראטה, הם לא התחזקו משמעותית בינתיים והשובע הזה עשוי להיות בעוכריהם.
דייגו קוסטה יעזוב בודאות כי הוא הסתכסך קשה עם קונטה. למעשה, אם אתלטי לא תחת אמברגו העברות, הוא היה מוצג שם איך שנפתח החלון.

כבודו של אלכסנדר לאקאזיט במקומו מונח, אבל הוא לבד לא יהיה זה שיביא את ערסנל מהמקום ה-5 לאליפות ובטח שלא אם אלכסיס סאנצ'ז יעזוב. וצריך גם לזכור שהעונה יש להם את האירופית שתהיה תקועה להם כמו עצם בגרון בימי חמישי בערב.

somone14111

New member
אתה לא מכיר אותו כנראה

עשה התקדמות גדולה ונחשב לאחד הבכירים באיטליה. לצ'לסי אין אף בלם גדול, זה לא שיש שם איזה בונוצ'י כזה.
&nbsp
אני מהמר שקוסטה לא יעזוב הקיץ. גם בגלל שקבוצות נרתעות מההתנהלות שלו.
אם יעזוב זה כנראה רק בינואר לאתלטי..
&nbsp
לגבי ארסנל, גם אלכסיס יישאר בוודאות. לא שומעים כלום בגזרה שלו כבר תקופה. לקאזט גולר מדהים ולארסנל לא היה אחד כזה כבר הרבה מאוד זמן. חוץ מזה שכל עונה היא לגופה, זה שהם סיימו חמישית לא אומר כלום לקראת העונה הקרובה. כל הגדולות מתחילות מאפס.

שומו

New member
זה אומר שהם היו טובים פחות מהמתחרות בצמרת

וחלוץ אחד, גדול ככל שיהיה, זה לא מה שיביא להם את האליפות. הם צריכים עוד חיזוק הרבה יותר משמעותי מזה.

שגית69

New member
משחקי אימון בשישי

11-08-2017 09:00 מכבי שעריים - אגודת ספורט נורדיה ירושלים
11-08-2017 09:00 מכבי קביליו יפו - שמשון תל אביב
11-08-2017 09:30 מכבי דלית אל כרמל - הפועל שפרעם
11-08-2017 16:00 מועדון כדורגל ממבע הגולן והגליל - הפועל מגדל העמק

למעלה