קצת חדשות ודיעות מהעברות באירופה

somone1411

New member
קצת חדשות ודיעות מהעברות באירופה

אז זלאטן, בדרכו האופיינית, הודיע לעולם שבחר ביונייטד.
הייתי מעדיף אותו באיטליה אבל יהיה מאוד מעניין לראות אותו מסתדר בכדורגל האנגלי - לי אין ספק שיצליח אגב. הוא מכונת שערים בכל מקום, הוא ווינר והוא פשוט בכושר שיא, למרות גילו. השילוב עם מוריניו עושה את זה לעוד יותר מרתק. זה ללא ספק מעלה את הסיכוי של יונייטד לאליפות בלא מעט אחוזים.

סיטי משלימה עוד רכש עם נוליטו, 13.8 מיליון פאונד.
לא יודע מה לחשוב, שחקן טוב כן אבל לא יודע אם הוא כזה שובר שיוויון, ולסיטי יש לא מעט שחקנים מהסוג שלו. אולי פפ מתכנן להיפטר מנבאס. אגב שחקנים כאלה, המבחן אולי הכי גדול של פפ זה להחיות את סטרלינג, שנתן עונה ראשונה מאכזבת.
עד עכשיו הקיץ של סיטי לא משהו מיוחד, אני מצפה מפפ ליותר.

מחטריאן קרוב ליונייטד, רכש מעולה אם כי יש בו לא מעט סיכון.
מחטריאן לא היה עילוי כזה גדול בדורטמונד, אבל הוא שחקן מצוין ובהשוואה לרוני (אותו תפקיד) זה שדרוג ליונייטד.

מאנה סגר בליברפול, עבור סכום דמיוני של 34 מיליון יורו
. אנחנו רגילים שליברפול שופכת בלי הכרה על לא יותר מדי, אולי הפעם הם יפגעו בול. גם תרנגול עיוור מוצא גרגיר..

אגב, פס.ז' סגרה עם אמרי מסביליה, סוף סוף נפל שם האסימון שלורן בלאן מאמן בינוני. אני צועק את זה מהרגע שמונה. אמרי הוא מינוי טוב מאוד, לבחור יש הצלחות בלתי רגילות.
טרי: בן ארפה בפ.ס.ז'.

שומו

New member
דעתי על הנ"ל

ז"לאטאן הולך להיכשל, בפעם הראשונה בקריירה. משהו רע מאוד עובר על הסקאמס בשנים האחרונות ולא עושה רושם שזה הולך להסתיים בקרוב. גם מחיטאריאן רכש בינוני. לעומתו, נוליטו רכש נהדר לסיטי ובמחיר הזה זו בכלל בדיחה.
אני לא מת על מאנה והמחיר מוגזם, אבל יכול היה להיות יותר גרוע מבחינת ליברפול.
אמרי זה מינוי מצוין לפאריסאים. בן ערפה, לעומת זאת, ובכן- על הפנים.

somone1411

New member
לפי מה אתה קובע שזלאטן הולך להיכשל?

אין שום אינדיקציה לכך כרגע.
&nbsp
לעומת זאת, יש לי ספקות לגבי מחטריאן אבל ימים יגידו. לדעתי לפחות הוא כבר עכשיו שידרוג לרוני ומאטה.

שומו

New member
בעיקר, אגו

מוריניו, רוני וזלאטאן בקבוצה אחת=חינגות בחדר ההלבשה. יהיה שמח.
מה גם שהליגה האנגלית הרבה יותר פיזית מכל מקום בו ז"לאטאן שיחק עד עתה, ובגיל 35 בטח שלא יהיה לו קל שמה.

Faria

New member
קשה לקרוא לשחקן העונה בגרמניה רכש בינוני...

guy636

New member
עזוב, הוא אף פעם לא אובייקטיבי

גם אם יונייטד תחתים את מסי, הוא כבר ימצא דרך להסביר שמדובר בהחתמה רעה ומועדת לכשלון.

למעלה