יורו 2016 משחקי יום שישי

רז 1978

New member
איטליה - שבדיה

איטליה פתחה את היורו בניצחו נהדר על שבדיה שמציב אותה בעמדת זינוק טובה להמשך הדרך, שבדיה סיימה את משחקה מול אירלנד בתיקו אחרי שהייתה פיגור

לאיטליה יש חשבון גדול מאד עם נבחרת שבדיה
לפני 12 שנים לא עלתה איטליה לרבע גמר היורו והודחה בשלב הבתים אחרי ששבדיה ודנמרק סיימו בתיקו 2-2 במשחק האחרון בינהן בשלב הבתים תוצאה שהדיחה את איטליה אילו המשחק היה מסתיים בהכרעה או בתוצאת תיקו נמוכה יותר איטליה הייתה עולה לרבע הגמר ובאיטליה עד היום משוכנעים שיה דיל בין שבדיה לדנמרק

באותו יורו סיימו שתי הנבחרות בשלב הבתים בתיקו 1-1

גם ביורו 2000 הן נפגשו בינהן ואיטליה ניצחה 1-2 ועלתה לרבע הגמר

זאת תהיהי הפעם השלישית ששתי הנבחרות נפגשות בטורניר הגמר של היורו

somone1411

New member
שיעור בהגנה

אני יותר נהנה לראות הגנה כזו מאשר את ברצלונה שמה שביעייה ומסי כובש רביעייה נגד גראנדה. פשוט תענוג. גול גדול של אדר, חבל שמנצ'יני לא יודע להשתמש בו באינטר.
&nbsp
זלאטן אכזבה, לא מובן לי ההפאטיות שלו. נראה גמור.

רז 1978

New member
צ'כיה - קרואטיה

שתי הנבחרות מעולם לא נפגשו בינהן בטורניר גמר גדול מאז החלו להשתתף בטורנירי היורו (צ'כיה השתתפה רק פעם אחת בלבד במונדיאל מאז נפרדה מצ'כוסלובקיה אבל היא לא נפגשה באותו מונדיאל עם קרואטיה)

קרואטיה פתחה את היורו עם ניצחון עם טורקיה 0-1 וצ'כיה פתחה את היורו בהפסד לספרד בתוצאה זהה

ניצחון צ'כי יפתח מחדש את הבית ומנגד ניצחון קרואטי יעלה אותה לרבע הגמר וישלח את צ'כיה לעשות חישובים איך עולים מהמקום השלישי

רז 1978

New member
ספרד - טורקיה

כמו במשחק בין צ'כיה לקרואטיה תסריט דומה
מפגש בין נבחרת שניצחה במשחקה הראשון (בפרד) מול נבחרת שהפסידה במשחקה הראשון (טורקיה)
ניצחון ספרדי יעלה אותה לרבע הגמר ומנגד ישלח את טורקיה לערוך חישובים איך עולים בכל זאת מהמקום השלישי

שתי הנבחרות מעולם לא נפגשו אחת מול השניהי בטורניר גמר גדול יורו או מונדיאל וזאת תהיהי הפעם הראשונה שהן נפגשות בטורניר גמר גדול

איציק3332

New member
צדקתי בהימור שלי,שטורקיה המסריחה תעבור לאסיה

טורקיה מכערת את היורו ומקומה באסיה ולא באירופה וחבל שלא נגמר 7:0 לספרד

רז 1978

New member
כל הכבוד לך

למעלה