פרמייר ליג - מחזור 29

GentlePunter

New member
פרמייר ליג - מחזור 29

אחרי שבאמצע השבוע כל המוליכות קיבלו רגלים קרות, הדרבי הצפון לונדוני שיפתח את המחזור מקבל עבור האורחת ארסנל משמעות של להיות או לחדול. הפסד גם עשוי לחדש את המאבק על "גביע וונגר" שכן הפער מן המקום ה-4 מצטמצם והולך לו.

התחתית מתחילה לקבל צורה, ואני מאד שמח לראות את בורנמות' יוצרת לעצמה מרווח בטחון לקראת מחזורי הסיום המזמנים לה משחקים קשים מאד.

עמוד המחזור

רז 1978

New member
גם אני שמח לראות את בורנמות במומנטום חיובי

בשני משחקיה האחרונים
הלוואי והקבוצה הזא תשרוד בפרמירי ליג בסיום העונה

אני מקווה שלסטר תחזור ממשחק החוץ שלה אצל ווטפורד עם 3 נקודות

GentlePunter

New member
הבדיחה על חשבון אוהדי 2 הקבוצות

הסתכלתי במראה אחרי המשחק ושאלתי את עצמי אם חשבתי ברצינות שאנחנו יכולים לקחת אליפות עם דביל כמו פרנסיס קוקלן בעמדה אותה אייש בעבר פטריק ויירה.

יותר מדי שחקנים טפשים ולא עקביים בשתי הקבוצות.

somone1411

New member
מוזר שונגר לא הביא קשר אמצע בינואר

הוא היה מודע לפציעות, למה לא להביא קשר איכותי?
לי ארטטה מאוד חסר, נדמה לי שהוא פצוע כבר כמה שנים טובות. לא זוכר מתי ראיתי אותו משחק.
&nbsp
אגב, ונגר חייב להפוך את ג'ירו לחלוץ הפותח שלו, וולבק עם כל הכבוד לבישול פשוט לא זה.
&nbsp
טוטנהאם שמטה 2 נק' בטיפשות, הוכיחה שהיא לא קבוצה לאליפות למי שאולי פינטז.
ללסטר יש לוח משחקים נוח מאוד, יחסית, יש לה עכשיו 3 משחקים שעל הנייר היא צריכה להוציא מהם 9 נק'. לא יהיה קל, ברור, אבל אני מצפה ממנה לנצח בכולם.

GentlePunter

New member
הביא את אלנני

פתח אתמול עם שניהם. מהמצרי אולי יצא משהו אבל קוקלן לא שחקן מתאים, במקרה הטוב ראוי להיות משותף כמחליף. העיקר שאיכשהו קלקלנו לספרס.

somone1411

New member
אלנני זה פלסטר במקרה הטוב

התכוונתי לרכש קצת יותר טוב.
&nbsp
חוץ מזה שאפשר להסיט את ראמזי קצת לאחור ולהוסיף את ג'ירו/וולקוט.
אני גם לא מבין מה כל כך מיוחד באוזיל. אבל זה דיון אחר.

רז 1978

New member
דרמה בגודיסון פארק

ניוקאסל מנצחת את אברטון בחוץ 2-3 בדקה ה 90 אחרי שעד הדקה ה 79 הייתה בפיגור 2-0

somone1411

New member
מה קרה שבנטקה קיבל דקות מקלופ?

עוד ניצחון של ליברפול רשום על שמו.
&nbsp
קלופ מנג'ר גדול, אבל במקרה הזה הוא טועה בענק. בנטקה השחקן הכי טוב של ליברפול (כן, גם יותר מקוטיניו) וזה טמטום לתקוע אותו על הספסל.

אף כחול

New member
ואם מישו עוד היה זקוק להוכחה

כמה הליגה הזו עלובה הוא קיבל אותה הערב בנוסח השפלה של נציגת עמנו בדורטמונד הסגנית ברייך

למעלה