פרמייר ליג - מחזור 26

אף כחול

New member
OF COURSE

פיטורי תסריטאי לאלתר

רז 1978

New member
מחזור הליגה הנוכחי באנגליה

מזכיר לי את המחזור ה 21 שהיה בליגה הלאומית (אז הליגה הראשונה אצלינו) בעונת 1992-93

בית"ר ירושלים, מכבי תל אביב, בני יהודה ומכבי חיפה דורגו בארבעת המקומות הראשונים (לפי הסדר שכתבתי כעת) והמחזור ה 21 זימן מפגש בין בני יהודה לבית"ר ירושלים אז מוליכת הטבלה ובין מכבי תל אביב אז השנייה בטבלה למכבי חיפה אז הרביעית בטבלה

מכבי תל אביב באותה תקופה אירחה את משחקיה הביתים באצטדיון ר"ג והיא הציעה לבני יהודה לארח את בית"ר ירושלים גם באצטדיון רמת גן וכך היה באצטדיון רמת גן הצגה כפולה. דבר שאז היה נפוץ בכדורגל הישראלי וכיום נחשב לנדיר (הצגה כפולה ניתן כיום לראות רק במסגרת חצי גמר גביע המדינה או חצי גמר גביע הטוטו)

בני יהודה אירחה במשחק הראשון את בית"ר ירושלים וזה נגמר ב 1-3 לזהובים עם שלושער של ניקולאי קודריצקי ז"ל מול שער שיוויון זמני של אילן אלהרר

במשחק השני בין מכבי תל אביב למכבי חיפה זה נגמר ב 1-1 כאשר אייל ברקוביץ אז ילד בן 21 העלה את מכבי חיפה ליתרון של 0-1 ואיציק זוהר הישווה ל 1-1 6 דקות לסיום

אני הייתי באותו יום באצטדיון רמת גן וזאת הייתה חוויה גדולה מאד להיות בהצגה הכפולה הזאת

אז נכון שמחר לא תהייה הצגה כפולה בפרמייר ליג וכל משחק ייערך באצטדיון אחר אבל הסיטואציה דומה כי גם כאן 4 הראשונות נפגשות בינן לבין עצמן

אז בישראל השלישית אירחה את הראשונה (בני יהודה את בית"ר ירושלים) וגם מחר השלישית באנגליה תארח את הראשונה (ארסנל את לסטר). אז באותו יום המקום השני והמקום הרביעי גם נפגשו באותו יום בישראל (מכבי תל אביב ומכבי חיפה) וכך יקרה גם מחר באנגליה שהשנייה והרביעית ייפגשו אם כי במקרה האנגלי מחר הרביעית תארח את השנייה (מנצ'סטר סיטי את טוטנהאם)

אגב שבוע לאחר אותו מחזור בישראל שאני מדבר אליו ניצחה הפועל באר שבע בחוץ את מכבי חיפה 0-1 ומכבי חיפה יצאה מהרביעייה הראשונה בליגה ובאר שבע העפילה למקום הרביעי עליו היא שמרה עד לסיום העונה

GentlePunter

New member
מנצ'סטר יונייטד קבוצה מדוכאת

השחקנים משחקים עם פרצוף תשעה באב, ונראה שלרובם חשבון פתוח עם הסאדיסט שמאמן אותם (לא לאורך זמן).

הרגע בו הבנתי שלשם הם הולכים היה החיוך המטורף של ואן חאל כאשר צ'יצ'אריטו החמיץ פנדל לא משמעותי במוקדמות ליגת האלופות. במהלך אותו השבוע הוא כבר עף ללברקוזן ולא הביט לאחור.

GentlePunter

New member
וולבק מציל את העונה לארסנל

אבל לצערי יותר סביר שהציל את העונה לטוטנהאם או לסיטי, שלנו יש עוד לשחק אצלן.

בכל מקרה באמת קשה שלא להרגיש עצוב בשביל לסטר על איך שהמשחק הזה התפתח.

למעלה