היו ונעלמו

DRORIKO8

New member
היתה מאד קרובה לעלות בעונה הקודמת

בסופו של דבר קטמון,שלעצמו פרוייקט של אוהדים,עלתה. אבל אין מה לעשות,ברגע שאין איזה משקיע ששם הרבה כסף זה בעייתי. קטמון עלתה ליגה רק בשביל לדשדש ולרדת עוד פעם.

רז 1978

New member
אכן כן

מלבד עונת 2010/11 יפו החמיצה את העלייה לליגה הלאומית בעונת 2012/13 בגלל הפרש שערים ובזכות שערוריה של ההתאחדות לכדורגל

במחזור הלפני האחרון של עונת 2012/13 של ליגה א' מחוז דרום הפסידה קטמון במשחק החוץ שלה לאילת ומכבי יפו עלתה למקום הראשון אחרי ניצחון חוץ על הפועל מרמורק

לשתי הקבוצות היה אותו הפרש שערים אבל מכבי יפו הקדימה את קטמון בגלל שהיו לה יותר ניצחונות כי במקרה של הפרש שערים זהה העדיפות היא למי יש יותר ניצחונות

בקיצור במזחור האחרון כולם ידעו שמי שתנצח בתוצאה גבוהה יותר היא זאת שתעלה

למכבי יפו היה משחק בית לא קל נגד כפר יונה שנאבקה על חייה בליגה ואילו לקטמון ציפה משחק בית הכי קל שבעולם נגד קבוצה ששמה אורתודכסים לוד, קבוצה ששיחקה 2 עונות בליגה א וזאת הייתה עונתה השנייה והאחרונה בליגה א (ועונתה האחרונה בכלל), הבעלים של הקבוצה הפסיק בערך במחזור ה 10 לשלם משכורות לשחקנים וגם שיחרר לא מעט שחקנים תוך כדי העונה (עד המחזור ה 10 הקבוצה הזאת הייתה בסדר והיו לה 3 ניצחונות אבל מכאן בערך הבעלים של הקבוצה הזאת פשוט הרס אותה וריסק אותה ומכאן ואילם הקבוצה הובסה במרבית משחקיה בתוצאות גבוהות תוך שהיא מסיימת את העונה עם ספיגה של יותר מ 100 שערים או ליתר דיוק 112 שערים)

התוצאה - עוד לפני המחזור האחרון היה ברור שקטמון תעלה ולא היה ערך למאבק העלייה וקטמון הביסה בקלות את האורתודכסים לוד 1-9 ואילו מכבי יפו ניצחה רק 2-3 את כפר יונה שנאבקה נגד הירידה (וההפסד הזה הוריד אותה לליגה ב')

ifa1111

New member
כל הכבוד רז

אני מקווה שאתה כבר יודע שמשרשורים כאלה אין לצפות לשלל תגובות. פשוט אין לנו הרבה מה להגיד.
גם פרוייקט הקבוצות שהיו ואינן וגם זה על האצטדיונים הנעלמים היו לי לעונג רב.
יהוד, צפרירים חולון, שמשון ת"א, בית שאן אלה קבוצות שאשדוד, רעננה והרצליה מחווירות לידן מבחינת הצבע שהן נתנו לליגה.
המכתש, האורווה, הקופסא וגן שכונת התקווה עליו לא כתבת כולם מגרשים פחות טובים מאלו שנבנו אבל מלאי סיפורים שאף פעם אנחנו, אוהדי הכדורגל הישראלי, לא נשכח שיתרחשו שם.

רז 1978

New member
המון תודה על המחמאות אלון

לפעמים אני קצת מצטער שאני לא גדול בכמה שנים מגילי והייתי זוכה לראות את הקבוצות הללו שכתבתי בפעיולה בליגה הבכירה (בעיקר לוד, יהוד) ובעיקר הייתי שמח לו הייתי גדול בכמה שנים מגילי בשביל לבקר בימק"א למרות שהמגרש הזה עבר זמנו מזמן

אני טיפוס שאוהב קצת נוסטגליה ובגלל זה עשיתי את שני הפרויקטים האלו

למעלה