סקר פתיחת הליגה

DRORIKO8

New member
סקר פתיחת הליגה

אז בגלל שנשארו עוד 4 ימים,ובגלל שיש פה רעב גדול לכדורגל(והמוקדמות האלה הם לא תחליף לכלום) אז בוא נפתח בסקר מסורתי כדי להעביר את הזמן עד השבת. מאד מקווה שינעצו את השרשור.

1.מי תיקח אליפות?
2.מי תהיה הסגנית?
3.אילו קבוצות יעפילו לפליאוף?(לא חייבים לסדר את זה לפי המיקום החזוי של כל אחת)
4.איזה קבוצה תהייה הפתעת העונה?
5.איזה קבוצה תהייה אכזבת העונה?
6.מי יהיה מלך השערים?
7.מי יהיה השחקן המצטיין של העונה?
8.מי יהיו שתי היורדות?
9.איזה מאמן ילך הביתה ראשון?
10.מי תיקח גביע?(שאלה קצת בעייתית,כי זאת יכולה להיות גם קבוצה גרועה,אבל הכנסתי בכל זאת)

DRORIKO8

New member
התשובות שלי:

1.מי תיקח אליפות? מכבי ת"א
&nbsp
2.מי תהיה הסגנית?מכבי חיפה
&nbsp
3.אילו קבוצות יעפילו לפליאוף?מכבי ת"א,מכבי חיפה, קריית שמונה,הפועל ת"א, בני סכנין,הפועל חיפה
&nbsp
4.איזה קבוצה תהייה הפתעת העונה?הפועל חיפה
&nbsp
5.איזה קבוצה תהייה אכזבת העונה?הפועל באר שבע
&nbsp
6.מי יהיה מלך השערים?ערן זהבי
&nbsp
7.מי יהיה השחקן המצטיין של העונה?ערן זהבי
&nbsp
8.מי יהיו שתי היורדות?הפועל עכו ומכבי פ"ת
&nbsp
9.איזה מאמן ילך הביתה ראשון?רב"ש
&nbsp
10.מי תיקח גביע?מכבי חיפה
&nbsp

DRORIKO8

New member
וקצת פירוט על הבחירות שלי(כי מה שווה השרשור הזה בלי דיונים)

למרות כל הליצנים בתקשורת שמספידים את חיפה אחרי 2 וחצי משחקים,ועוד בגביע השוקו, לדעתי צריך לתת לה צ'אנס. החוליה החלשה שלה היא דפינטלי ההגנה,ואני לא חושב שמתן אוחיון הוא האיש שייצב אותה. עם זאת סטנויביץ' עשה בשכל שהוא שידרג את הקישור האחורי ושלח את בוקולי לגמלאות בפלורידה. קישור אחורי טוב יוריד בהרבה סיטואציות שבהם קינן וצ'וצ'אליץ' צריכים להראות את ה"כישורים" שלהם. מאד אהבתי את הרכש בהתקפה,אבל עם זאת גם שם עולות שאלות. האם סאלה ילמד סוף סוף את חן עזרא למסור? איך גם יסתדר עם בניון שמבחינה אישית הוא לא שחקן קל?ומה עם מויאל שהוא גם טיפוס קצת בעייתי? האם ראיוס שהיה אכזבה גדולה בעונה הקודמת יתגלה מחדש אצל סאלה? אם דברים יתחברו שם כמו שצריך כמו שצריך היא יכולה לרוץ חזק. עם זאת מכבי עדיין לדעתי קבוצה יותר טובה,ולא רק על הנייר כי זאת קבוצה שהיא כבר מחוברת מעונות קודמות.
&nbsp
באר שבע הולכת להיות הפלופ של השנה. אני חושב שזאת היתה טעות להביא את ארבייטמן במקום פלט,אני חושב שזאת טעות להסתמך יותר מדי על ברדה שגם עוד סוחב פציעות מהעונה הקודמת. אני חושב שזאת היתה טעות להתמהמה עם הקשר האחורי,שזאת העמדה שהכי היתה חסרה להם בעונה הקודמת,הם נשארו בלי כלום ביד.
&nbsp
סכנין למרבה הפלא הצליחה לשמור כמעט על כל הסגל שלה,ולאור זאת שהליגה תדרדר עוד יותר והיא תישאר באותו מצב אני לא רואה אותה מחוץ לפליאוף העליון.
&nbsp
לגבי היורדות, עכו יורדת בטוחה. השלושה שנשארו הן הפתח תקוואיות ובית"ר. אני מנחש שבית"ר תישאר סתם כי אני מחבב את קורצקי, מבין שתי הפתח תקוואיות אני הולך על מכבי. יש לי הרגשה כזאת שרב"ש הוא על תקן משה סיני. כלומר ההוא שהגיע למלאבס כדי להוכיח את עצמו והתרסק.

מתן2766

New member
בגדול אני מסכים איתך

מה שכן לדעתי אתה קצת מחמיר עם ב"ש. לגבי הקשר האחורי, הם החתימו לפני כמה ימים את אוגו. מסכים שארבייטמן, שהוא אוברייטד גדול, זה ירידה חדה ברמה לעומת פלט, אבל גם הוא שווה לפחות 8-9 שערים מול ההגנות-לא-הגנות שיש בליגה.
מקום שני כמו בעונה שעברה לא יהיה, אבל עם הסגל שלה היא עדיין שווה פלייאוף עליון.

DRORIKO8

New member
לא מכיר את אוגו(הבנתי שהיה שחקן מחליף בליגה הפורטוגלית)

אבל ממה שקראתי עליו באתרים השונים הוא יותר קשר מרכזי "שיכול גם לשחק קשר אחורי". קשר אחורי קלאסי אין, באר שבע היו רצינים לגבי איזה אחד מהליגה הרומנית,אבל השבוע הקבוצה שלו הודיעה שמכיוון שהיא לא מצאה לו מחליף ראוי היא לא משחרר אותו. שמעתי שאביחי ידין פנוי

מתן2766

New member
עדיין זה עדיף מכלום

יש לו רזומה סביר. חוץ מזה אם היא לא יהיה טוב יש להם בסגל גם את דג'אני, שלא ברור לי למה אלישע כל כך מיעט לשחק איתו בעונה שעברה.

Puskas

New member
ארבייטמן שם כמעט 30 גולים

בעונה האחרונה לפני היציאה לאירופה.. גם אם נניח שהוא לא בכושר מרשים ושהביטחון והחדות די בתחת כרגע, עדיין הוא אמור לתת 12-13 שערים בליגה הזו שרק נחלשה מאז שעזב אותה לטעמי.
אם הוא יישאר לשנה שנייה אז הוא יוכל לחזור להיות שחקן של סביב 20 גולים לעונה.

רז 1978

New member
אחלה סקר

אני מודה שהשאלות לא קלות אני אשתתף בסקר הזה מחר או ביום חמישי

רז 1978

New member
וכמה נתונים מעניינים

זאת השנה הרביעית ברציפות שהסקר הזה רץ

בכל עונה יש יורדת אחת שאיש לא חוזה אותה

אף אחד לא חזה בעונת 2011/12 את הירידה של מכבי פ"ת לליגה הלאומית

אף אחד לא חזה בעונת 2012/13 את הירידה של מכבי נתניה לליגה הלאומית

אף אחד לא חזה אשתקד את הירידה של בני יהודה לליגה הלאומית

לפני שלוש שנים איש לא חזה שקריית שמונה תיקח אליפות

לפני שנתיים איש לא חזה שרמת גן תזכה בגביע

איזה הפתעה מחכה לנו השנה?

DRORIKO8

New member
לא יודע

אבל אני מאד מקווה שחיפה תיקח אליפות ותחרב לי איזה חצי סקר

pgprince

New member
תשובותיי

1.מי תיקח אליפות? מכבי ת"א
2.מי תהיה הסגנית? מכבי חיפה
3.אילו קבוצות יעפילו לפליאוף? מכבי ת"א, מכבי חיפה, ביתר י-ם, בני סכנין, ק"ש, הפ' ב"ש
4.איזה קבוצה תהייה הפתעת העונה? בית"ר י-ם
5.איזה קבוצה תהייה אכזבת העונה? הפ' ת"א והפ' ב"ש
6.מי יהיה מלך השערים? ערן זהבי
7.מי יהיה השחקן המצטיין של העונה? ערן זהבי
8.מי יהיו שתי היורדות? עכו ורעננה
9.איזה מאמן ילך הביתה ראשון? אוסקר כבר הלך
, הבא יהיה חיים סילבס
10.מי תיקח גביע? מכבי ת"א

טל8511

New member
איך מסתדר לך שהפועל ב"ש אכזבת העונה

יחד עם פלייאוף עליון?

טופ 3-4 יהיה סביר, מקום 6 מאכזב.

לי אין ספק שלא נשחזר את העונה שעברה ואסתפק במקום שיתרום ליצירת מגמה של צמרת לאורך זמן.

טל8511

New member
מה זה קשור?

אם אתה משווה בין הפועל ב"ש למכבי חיפה אז יש לך בעיה

וסליחה מראש מכל אוהדי ב"ש

DRORIKO8

New member
הקשר הוא הציפיות

כמו חיפה של בנאדו גם באר שבע מכוונת למקום 1-2. בגלל זה אלונה גם פתחה יותר את הכיס.

DRORIKO8

New member
אין סרט שרעננה יורדים

יש להם צמד זרים קטלני בהתקפה, כמו בעונה שעברה גם הפעם זה יהיה האקס פאקטור שלהם מול שאר קבוצות התחתית הפתטיות

למעלה