לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2205622,056 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'טופ 10-הנבחרות הטובות בתולדות הגביע העולמי'
טופ 10-הנבחרות הטובות בתולדות הגביע העולמי
<< ההודעה הנוכחית
31/05/2014 | 20:29
58
384
12 יום לתחילת הגביע העולמי 2014.אחרי מצעד עשר השערים היפים התולדות הטורניר קבלו את מצעד עשר הנבחרות הטובות בתולדות הגביע העולמי.

כדורגל >>
לצפיה ב-'מקום 10-אנגליה 1966'
מקום 10-אנגליה 1966
31/05/2014 | 20:31
1
35
בעוד שנתיים יציינו 50 שנה לזכייה היחידה של נבחרת אנגליה בגביע העולמי.הטורניר נערך אצלם בבית והנבחרת של אלף ראמזי זכתה בגביע במשחק גמר בלתי נשכח בוומבלי הישן כשניצחה בגמר 2-4 את מערב גרמניה עם שלושער של ג'ף הרסט.הקפטן בובי מור הניף את הגביע שקיבל מהמלכה אליזבת השנייה והאנגלים חגגו.השאלה היחידה שנותרה היא מתי אם בכלל אנגליה שוב תניף את הגביע העולמי?
כדורגל >>
לצפיה ב-'אנגליה 66? לא מסכים'
אנגליה 66? לא מסכים
31/05/2014 | 20:57
36
הם אפילו לא הנבחרת הכי מוכשרת של אנגליה אי פעם, זכו בעיקר כי זה היה בבית.
אני חושב שהונגריה 54 והולנד 74 שלא זכו, הן למשל נבחרות טובות בהרבה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מקום 9-אורגוואי 1930'
מקום 9-אורגוואי 1930
31/05/2014 | 20:32
2
30
הגביע העולמי הראשון כלל 13 נבחרות ונערך באורגוואי.כמעט ולא היה ספק שאורגוואי תניף את הגביע אחרי שזכתה במדליית זהב באולימפיאדות של 1924 ו-1928.

בגמר היא פגשה את ארגנטינה והביסה אותה 2-4 והייתה לאלופת העולם הראשונה.הסיפור הזוכר מהמשחק היה הויכוח באיזה כדור ישתמשו,כי כל נבחרת שיחקה עם כדור משלה.אנשי פיפ''א החליטו שבמחצית הראשונה ישחקו עם הכדור של ארגנטינה ובשנייה עם של אורגוואי.ארגנטינה הובילה במחצית 1-2 אבל במחצית השנייה הכדור של אורגוואי מצא את דרכו לרשת שלוש פעמים והקפטן חוזה נאסאזי הניף את הגביע.
כדורגל >>
לצפיה ב-'בחירה סמלית אני מניח'
בחירה סמלית אני מניח
31/05/2014 | 21:01
1
30
לא בטוח שהם היו כל כך גדולים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'כנראה שכן ואפילו יותר גבוה בדירוג'
כנראה שכן ואפילו יותר גבוה בדירוג
31/05/2014 | 22:48
21
מדובר בנבחרת שלקחה גם את האולימפיאדה ב24 ו28 - שני טורנירים שנערכו באירופה. עד המונדיאל הראשון הטורנירים האלה היו אפקטיבית אליפות העולם (עם נבחרות אמיתיות, לא עד גיל...)
כדורגל >>
לצפיה ב-'מקום 8-ארגנטינה 1986'
מקום 8-ארגנטינה 1986
31/05/2014 | 20:34
1
49
דייגו מראדונה הוביל את ארגנטינה לזכייה בטורניר עם שני שערים בלתי נשכחים ברבע הגמר נגד אנגליה.האחד כונה 'יד אלוהים' והשני 4 דקות אח''כ היה סלאלום אדיר שהסתיים ברשת.בחצי הגמר נגד בלגיה מראדונה הוסיף עוד צמד נגד בלגיה,ובגמר ארגנטינה ניצחה את מערב גרמניה 2-3 כשהפעם דייגו לא כובש אבל זוכה להניף את הגביע.מאז ארגנטינה נואשת לזכייה בגביע העולמי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'נבחרת בינונית מאוד'
נבחרת בינונית מאוד
31/05/2014 | 20:58
34
אם לא מראדונה הם לא עוברים בתים בכלל.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מקום 7-ספרד 2010'
מקום 7-ספרד 2010
31/05/2014 | 20:35
5
49
אלופת העולם הנוכחית ואלופת אירופה,הנבחרת שנחשבה בעבר ללוזרית הגדולה היא כיום נחשבת בעיני רבים לנבחרת הטובה בעולם.אחרי הזכייה ביורו 2008,ספרד הגיעה לדרום אפריקה וניצחה בכל שלבי הנוק-אאוט בתוצאה של 0-1 והניפה את הגביע.גם לקראת הטורניר הקרוב היא פייבורטית,השאלה הגדולה היא האם היא תשמור על התואר?
כדורגל >>
לצפיה ב-'נבחרת מזעזעת'
נבחרת מזעזעת
31/05/2014 | 21:41
1
43
שעמום מוחלט, כדורגל שלילי ונטול מעוף.
כדורגל >>
לצפיה ב-''
01/06/2014 | 20:36
5
לצפיה ב-'לטעמי-ראויה למקום גבוה יותר'
לטעמי-ראויה למקום גבוה יותר
02/06/2014 | 09:29
1
19
שיעמום? מעוף? נבחרת שידעה לנטרל את נקודות החוזקה של מתחרותיה ונתפסת אולי בצדק כמתנשאת,אבל איך שלא נסתכל על זה התוצאות מדברות- יורו-מונדיאל-יורו אם שוב מונדיאל??? לא יהיה ספק מי בעלת הבית.
כדורגל >>
לצפיה ב-'תכף תגיד לי שגרמניה 90 צריכה להיות מקום ראשון'
תכף תגיד לי שגרמניה 90 צריכה להיות מקום ראשון
03/06/2014 | 13:46
6
לצפיה ב-'אלופת העולם היבשה ביותר: 8 שערים ב-7 משחקים'
אלופת העולם היבשה ביותר: 8 שערים ב-7 משחקים
02/06/2014 | 14:06
13
סתם לשם השוואה נבחרות ברזיל במונדיאל 1994 ואנגליה במונדיאל 1966 היו המינימום עד למונדיאל הזה והן כבשו 11 שערים, כאשר האנגלים עשו זאת בפחות משחק.

מאלופת עולם מצפים לכבוש שערים. לך תמצא את הפראייר שיתן לך טורניר שני ברציפות לטייל כל הדרך לגביע בלי לקבל שער חובה מעל 400 דקות...
כדורגל >>
לצפיה ב-'מקום 6-הונגריה 1954'
מקום 6-הונגריה 1954
31/05/2014 | 20:37
2
31
לטורניר הגיע נבחרת הונגריה כפייבורטית הברורה לזכייה.במשך ארבע שנים ממאי 1950 ועד משחק הגמר של הטורניר ב-4 ביולי 1954 הונגריה לא הפסידה ב-32 משחקים רצופים.

הנבחרת זכתה לכינוי "נבחרת הפלא" ובאותו טורניר דרסה את כל מה שזז.להונגריה היה את פרנץ פושקש ושאנדור קוצ'יש האגדיים.הונגריה במח' הראשון הביסה 0-9 את דרום קוריאה,קוצ'יש כבש שלושער.בח' השני ניצחון 3-8 על מערב גרמניה,קוצ'יש כבש רביעייה.ברבע הגמר ניצחון גדול 2-4 על ברזיל,צמד לקוצ'יש.בחצי הגמר נגד אורגוואי המשחק נכנס להארכה אחרי 2-2 וקוצי'ש כבש צמד לקראת הסיום והונגריה בגמר נגד מערב גרמניה.

אף אחד לא הימר שמערב גרמניה תניף את הגביע אבל זה קרה.פושקש עלה לשחק אבל לא היה כשיר במאה אחוז אבל כבש אחרי שש דקות. שער של צ'יבור כעבור שתי דקות נוספות, אותת שהעניינים כרגיל. אבל במזג אוויר גשום ("מזג אוויר של פריץ וולטר", בלשון הגרמנים, עקב הצטיינותו בימים גשומים ומגרשים בוציים) ועם נעליים בעלות פקקים המיועדים לבוץ, יוזמה מהפכנית של אדי דאסלר מייסד אדידס, הגרמנים חזרו תוך עשר דקות למשחק עם שערים של האנס מורלוק וראהן.

במחצית השנייה נראו הגרמנים נמרצים יותר - תחקיר של רשת ZDF הגרמנית ב-2004 העלה שלשחקנים הוזרק ויטמין C במחצית, במחט אחת לכולם, מה שמסביר את הופעת הצהבת בין שחקני הנבחרת בחודשים שלאחר מכן. בדקה ה-83 כבש ראהן שוב בצורה סנסציונית. פושקש השווה שלוש דקות לסיום - אבל רק כדי ששערו ייפסל. השופט האנגלי וויליאם לינג אישר את השער, אך קוונו, בנג'מין גריפיתס, פסל אותו באחת מהחלטות השיפוט מעוררות המחלוקת ביותר בהיסטוריה של הכדורגל, בטענה שהובקע מעמדת נבדל. הצילום של השער נעשה מזווית שלא מאפשרת לקבוע דבר, אבל עדי ראייה אובייקטיביים רבים טענו כי השער היה חוקי.

בסיום מערב גרמניה הניפה את הגביע,הונגריה חזרה הביתה מאוכזבת.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מכל הנבחרות שלא זכו במונדיאל'
מכל הנבחרות שלא זכו במונדיאל
01/06/2014 | 20:36
1
19
זאת הנבחרת הכי גדולה שהייתה לדעתי
כדורגל >>
לצפיה ב-' ולך תדע מה היה בגמר ההוא'
ולך תדע מה היה בגמר ההוא
03/06/2014 | 11:27
5
לצפיה ב-'מקום 5-איטליה 1982'
מקום 5-איטליה 1982
31/05/2014 | 20:38
7
44
את שלב הבתים הראשון איטליה פתחה עם 3 תוצאות תיקו,בשלב הבתים השני שכלל 3 נבחרות היא מצאה עצמה עם ברזיל וארגנטינה.את ארגנטינה היא ניצחה 1-2 ואח''כ נגד ברזיל ניצחה 2-3 במשחק שבו פאולו רוסי כבש שלושער כשהשופט באותו משחק היה אברהם קליין.

בחצי הגמר שוב רוסי כובש,הפעם צמד נגד פולין ואיטליה עולה לגמר נגד מערב גרמניה אחרי ניצחון 0-2 על פולין.בגמר איטליה ניצחה 1-3,הפעם רוסי הסתפק בשער אחד שהוביל אותו ל-6 שערים בכיבוש ולתואר מלך השערים.

זו הייתה הזכייה הראשונה של איטליה בטורניר,השנייה הייתה ב-2006.על ההישג חתום המאמן אנצ'ו בירזוט שהלך לעולמו ב-2010.
כדורגל >>
לצפיה ב-'איטליה זכתה 4 פעמים במונדיאל'
איטליה זכתה 4 פעמים במונדיאל
31/05/2014 | 21:39
1
43
1934 ו-1938 היו 2 הראשונות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'נכון מאוד תודה על תיקון הטעות'
נכון מאוד תודה על תיקון הטעות
31/05/2014 | 21:49
15
לצפיה ב-'נבחרת אדירה'
נבחרת אדירה
31/05/2014 | 22:30
1
28
אנצ'לוטי גם היה אמור להשתתף,אבל הוא נפצע בברך בסמוך למונדיאל.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אדירה אדירה אבל'
אדירה אדירה אבל
31/05/2014 | 22:54
35
בקושי עברה את הבתים ואז נזקקה למונדיאל מדהים של כוכב שהיה מושעה איזה שנתיים בשביל לזכות על חשבון נבחרת עדיפה משמעותית (ברזיל).
כדורגל >>
לצפיה ב-'האם מישהו שמע אי פעם את השם'
האם מישהו שמע אי פעם את השם
01/06/2014 | 08:23
2
40
אלסנדרו מאצולה ?
ויודע לתת סיקור על פועלו בכדורגל ?
כדורגל >>
לצפיה ב-'בטח. ומי היה אבא שלו?'
בטח. ומי היה אבא שלו?
01/06/2014 | 13:40
1
7
לצפיה ב-'זה שנהרג בתאונת מטוס ?'
זה שנהרג בתאונת מטוס ?
01/06/2014 | 15:32
21
לא זוכר את השם
כדורגל >>
לצפיה ב-'מקום 4-ברזיל 2002'
מקום 4-ברזיל 2002
31/05/2014 | 20:40
1
131
4 שנים אחרי הטראומה של גמר הטורניר נגד צרפת רונאלדו נתן הצגה בטורניר,עם 8 כיבושים וברזיל השיבה לעצמה את התואר.עוד שחקנים ששיחקו בנבחרת המדהימה הזו של לואיס פיליפה סקולארי היו ריבאלדו,רונאלדיניו שהיה 'המשולש' וגם קלברסון ורוברטו קרלוס לקחו חלק פעיל.

סקולארי חזר לאמן את ברזיל וברזיל רוצה זכייה בגביע שנערך אצלה בבית וכל תוצאה מלבד זכייה בגביע תהיה כשלון.לברזיל 5 זכיות,האחרונה הייתה ב-2002.
כדורגל >>
לצפיה ב-'כל כך לא חח..'
כל כך לא חח..
31/05/2014 | 20:59
45
ברזיל 94 ו-98 היו נבחרות טובות יותר וגם ברזיל 50 ואפילו ברזיל בשנות ה-70 שלא זכו בתואר היו מוכשרות יותר.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מקום 3-צרפת 1998'
מקום 3-צרפת 1998
31/05/2014 | 20:41
3
38
4 שנים אחרי שלא העפילה לטורניר הרבה בזכות ראובן עטר ואמיל קוסטדניוב צרפת הגיעה לטורניר הביתי שלה במטרה לזכות בגביע העולמי ועשתה זאת.בגמר היא פגשה את ברזיל שזכתה 4 שנים קודם בטורניר וזה היה נראה בדרך להיות גמר צמוד אבל צמד של זינדין זידאן ועוד שער של עמנואל פטי הביאו את צרפת לזכייה ראשונה ואחרונה בתואר.זידאן באותו טורניר לא בלט עד הגמר,הוא אפילו הורחק באחד ממשחקי שלב הבתים.מי שכן בלטו היו הבלם לורן בלאן,השוער פביאן בארטז,ליליאן תורם ותיירי הנרי.
כדורגל >>
לצפיה ב-' ראויה, נבחרת מעולה'
ראויה, נבחרת מעולה
31/05/2014 | 21:00
2
35
דווקא חלוץ איכותי לא היה שם אבל בשאר העמדות הם היו מדהימים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'הנרי'
הנרי
31/05/2014 | 21:37
1
8
לצפיה ב-'היה ילד לא משמעותי בן 20'
היה ילד לא משמעותי בן 20
31/05/2014 | 22:13
27
עד שלא סגר בארסנל הוא היה שחקן שולי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מקום 2-מערב גרמניה 1974'
מקום 2-מערב גרמניה 1974
31/05/2014 | 20:48
1
32
הנבחרת הזו זכתה בטורניר אחרי ניצחון בגמר עלה הולנד ששיחקה אז את הטוטאל פוטבול.רבים היו סבורים שלהולנד הגיע הזכייה ולא למערב גרמניה.יוהן ניסקנס העלה את הולנד ליתרון בפנדל כבר בדקה ה-2,פאול ברייטנר השווה בפנדל משלו בדקה ה-25 וגרד מולר כבש את שער הניצחון בדקה ה-43.

גרמניה זכתה בגביע העולמי,הולנד נשארה עם המחמאות.מלבד מולר שחגג 4 שערים והיה מלך השערים של גרמניה בטורניר מי שעוד כיכבו היו השוער ספ מאייר,אחד השוערים הטובים בכל הזמנים והבלם פרנץ בקנבואר שזכה לכינוי 'הקיסר'.
כדורגל >>
לצפיה ב-'עם ישראל בקושי התאושש ממלחמת יום כיפור'
עם ישראל בקושי התאושש ממלחמת יום כיפור
31/05/2014 | 22:26
24
וכבר הנחיתו עליו את הגמר הזה
כדורגל >>
לצפיה ב-'מקום 1-ברזיל 1970'
מקום 1-ברזיל 1970
31/05/2014 | 20:50
3
39
כשברזומה שלה 2 זכיות בגביע העולמי הגיע ברזיל לטורניר ב-1970 וזכתה בגביע השלישי שלה.ברזיל ניצחה את כל ששת משחקיה בטורניר,כשבגמר היא טיילה נגד איטליה 1-4.יחס שעריה היה 7-19 ובנבחרת שלה כיכבו פלה,ז'רזיניו,טוטסו,ריבליניו וקרלוס אלברטו.
כדורגל >>
לצפיה ב-'נבחרת אדירה ותיקון קטנוני קצת חח'
נבחרת אדירה ותיקון קטנוני קצת חח
31/05/2014 | 21:00
1
42
השם הוא טוסטאו ולא טוטסו :)
כדורגל >>
לצפיה ב-'יש קונצנזוס מוחלט על זה שהיא מקום'
יש קונצנזוס מוחלט על זה שהיא מקום
31/05/2014 | 21:09
44
לא חושב שנתקלתי אי פעם בדירוג שהיא לא היתה בו מקום ראשון
כדורגל >>
לצפיה ב-'הנבחרת הגדולה של כל הזמנים!!!'
הנבחרת הגדולה של כל הזמנים!!!
01/06/2014 | 20:35
20
לא הייתה ולא תהייה נבחרת גדולה יותר מברזיל 1970
כמו ששיאו של פונטין ממונדיאל 1958 הוא נצחי ולא יישבר לעולם באותה מידה לדעתי לא תהייה נבחרת גם בעתיד יותר גדולה מברזיל 1970
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא מבין אותך יא איצקו'
לא מבין אותך יא איצקו
31/05/2014 | 20:51
3
59
את ברזיל הקטלנית עם רומאריו ובבטו השארת בחוץ אבל את הפצצת שיעמום מהמונדיאל האחרון הכנסת פנימה?
כדורגל >>
לצפיה ב-'ידידי זה לא אני בחרתי את הנבחרות'
ידידי זה לא אני בחרתי את הנבחרות
31/05/2014 | 20:54
2
50
אני לא מוסמך בדברים האלה לא ראיתי את רוב הנבחרות שבמצעד הזה וכמו במצעד השערים הדירוג הזה נלקח מבלוגר ספורט חביב עליי ביותר.אני אשיג את המייל שלו תשלח לו את טענותייך
כדורגל >>
לצפיה ב-'טוב נו מתקבל'
טוב נו מתקבל
31/05/2014 | 21:04
1
37
כבר הלכתי להתלונן אצל הנהלת הפורומים שידיחו אותך
כדורגל >>
לצפיה ב-'כבר עמדתי*'
כבר עמדתי*
31/05/2014 | 21:07
7
לצפיה ב-'הולנד 74 וברזיל 82 חייבות להיות שם'
הולנד 74 וברזיל 82 חייבות להיות שם
31/05/2014 | 21:22
3
36
אבא שלי אמר ש2 הנחברות האלו פשוט נתנו הצגות במונדיאל שהשתתפו והיה חוויה לראות אותם
כדורגל >>
לצפיה ב-'ברזיל 82 זו אולי הנבחרת הכי טובה'
ברזיל 82 זו אולי הנבחרת הכי טובה
31/05/2014 | 22:14
2
91
של ברזיל אי פעם מבחינת כישרון נקי.
ככה אומר לי כל מי שראה אותם לייב במונדיאל ההוא.
כדורגל >>
לצפיה ב-'ואז הגיע רוסי '
ואז הגיע רוסי
01/06/2014 | 09:54
1
27
באחד המשחקים הכי גדולים בהיסטוריה הוא תפר שלושער במשחק ענק וניצח אותם 2-3. שפט במשחק הזה אברהם קליין הישראלי

אגב, ברזיל באותו טורניר נתנה רביעיות מול סקוטלנד וניוזילנד, ובברצלונה (אם כי באצטדיון של אספניול) הביסה את ארגנטינה ומראדונה שגם הורחק.
כדורגל >>
לצפיה ב-'הלכת על התארים ולא על האיכות'
הלכת על התארים ולא על האיכות
01/06/2014 | 06:09
1
36
דווקא אלה שלא זכו הולנד ב74 וברזיל של 82 היו הנבחרות המלהיבות והטובות ביותר זה שהם פיקששו בסוף לא עושה אותן פחות טובות..

כדורגל >>
לצפיה ב-'גרמניה והולנד 74, ברזיל וצרפת 82'
גרמניה והולנד 74, ברזיל וצרפת 82
01/06/2014 | 13:47
27
גרמניה והולנד היו איכותיות ומלהיבות במידה שווה ב 1974. רק אחת יכלה לנצח.
ברזיל 82 היא המבריקה ביותר אי פעם במונדיאל. צרפת הייתה גם ענקית באותו מונדיאל וגם בזה שאחריו והייתה יכולה בשני המונדיאלים הללו להגיע לגמר. גרמניה עצרה אותה בחצאי הגמר (והמשיכה לגמר והפסידה פעמיים, עונש מהשמיים על שומאכר).
כדורגל >>
לצפיה ב-'מפתיע אותי מאד'
מפתיע אותי מאד
01/06/2014 | 20:33
22
שברזיל 1958 לא נכנסה לרשימה הזאת

חמישייה בחצי הגמר וחמישייה בגמר לבטח היו אמורים לנבחרת הזאת מקום בעשירייה של כל הזמנים
כדורגל >>
לצפיה ב-'הנבחרות שלי'
הנבחרות שלי
03/06/2014 | 02:32
10
21
אני לא אתלונן על הרשימה מפני שכבר ציינת איציק הרשימה היא לא שלך. ולכן אע"פ שאני בטוח שברזיל 82' והולנד 74' חייבות להיות בכל רשימה אני אציין כמה נבחרות שעשו לי את זה לאורך המונדיאלים אותם אני ראיתי בימי חיי:

קמרון ממונדיאל 1990 באיטליה
באותן שנים נבחרות אפריקאיות נחשבו מבחינתנו כפי שבימנו אנו נחשבות הנבחרות מאוקינייה. עד כדי כך היה מפתיע ההישג של הנבחרת באותו מונדיאל, אחת מ-8 הגדולות והפסד בהארכה.
מה שזכור במיוחד מאותה נבחרת הוא השחקן רוז'ה מילה (עליו שווה לכתוב פוסט נפרד) וההפסד ברבע הגמר לאנגליה במשחק הטוב בטורניר מבחינתי.

שבדיה ממונדיאל 1994 בארה"ב
הנבחרת של ברולין מפארמה ואנדרסון מליל. נבחרת אירופית מפתיעה יחסית שהגיעה עד לחצי הגמר.
שבדיה עשתה טורניר נהדר, זה התחיל בבית המוקדם עם ניצחון על רוסיה ותיקו עם ברזיל וסיום הטורניר היה מתוק במיוחד כשהיא הביסה 4-0 את בולגריה במשחק על המקום השלישי.

הולנד ממונדיאל 1998 בצרפת
הולנד של אותו מונדיאל שיחקה כדורגל פשוט מהנה לצפיה לכל מי שאוהב את הכדורגל ההולנדי. קשה להגיד שהולנד הייתה אז נבחרת כ"כ טובה. את שלב הבתים היא עברה בזכות ניצחון על דרום קוריאה החלשה בתקופה טרום הידינק.
ואז הגיע של הנוק אאוט שם היא פשוט סחטה ממך כל מה שיש בך. בשמינית הגמר היא עברה את יגוסלביה שהייתה נבחרת טובה מאוד בזכות שער ניצחון בתוספת הזמן של דווידס. ברבע הגמר שוב הצליחה להכניע את יריבתה, הפעם ארגנטינה, רק סמוך לסיום כשהפעם היה זה ברקאמפ שעשה את זה. בחצי הגמר פגשה את ברזיל ושם למרות שער שוויון דרמטי של קלייברט המזל לא המשיך להאיר לה פנים והיא הודחה בפנדלים.

דנמרק ממונדיאל 1998
הייתם מצפים שאם תהיה פה עוד נבחרת מאותו הטורניר זו תהיה קרואטיה או ברזיל (או אולי חשבתי על צרפת אם התחלתם לצפות בטורניר מחצי הגמר) אבל לי מי שעשתה את זה זו דווקא דנמרק. דנמרק היום לא נשמעת לנו כזו מאיימת אבל אז היא הייתה הנבחרת שרק לפני 6 שנים זכתה באליפות אירופה והיו לה שחקנים מצויינים כמו שמייכל, סטיג טופטינג ומיכאל לאונדרופ.
בשמינית הגמר היא וברזיל נתנו את ההצגות הכי גדולות (דנמרק הביסה 4-1 את ניגריה, ברזיל עשתה זאת באותה תוצאה נגד צ'ילה) ושלב רבע הגמר זימן להן מפגש ישיר. בסופו של דבר הפסידה דנמרק. לא לפני שהספיקה להוביל 1-0 משער מהיר ולהשוות ל2-2 עם פתיחת המחצית השניה.
זה כמובן לא הספיק אל מול הנבחרת האדירה של ברזיל אבל טעם טוב בהחלט נשאר בפה.

ברזיל ממונדיאל 2002 בדרום קוריאה ויפן
חוששני שזו תהיה הזוכה היחידה ברשימה שלי. כנראה שאין לי כזה מזל כשזה מגיע לגביע העולם. ברזיל ב2002 הייתה נבחרת מאוד ממוקדת מטרה, אחרי הפסד האכזרי בגמר נגד צרפת שום תוצאה מלבד זכיה לא הייתה בכלל בלקסיקון.
היו להם שני חלוצים כוכבים אירופאים: רונאלדו וריבאלדו ואת שני המגנים הטובים באירופה: קאפו וקרלוס ובין לבין לא מעט שחקנים שעדיין משחקים בליגה הברזילאית. חלקם יהפכו לשם דבר וחלקם לפלופים שעוד ניזכר בהם שנים.
מאזן שערים 18-4 היה לנבחרת הזאת בסיכום המונדיאל. מה אפשר לבקש יותר? לשם השוואה הפרש השערים של ספרד ב2010 היה 8-2 ושל ברזיל ב-94 היה 11-3 (עם משחק אחד פחות)

גרמניה ממויאל 2006 בגרמניה
גרמניה מגיעה למונדיאל הזה במין שפל נורא גדול. בדיעבד קצת קשה לי לפחות להיזכר למה אבל זו התחושה שזכורה לי בימי טרום המונדיאל. גרמניה מארחת מונדיאל ובכלל לא מדברים עליה כעל מועמדת לזכיה. ואז מגיע יורגן קלינסמן שהיה אחלה של שחקן ומתברר גם כמאמן מבריק ומציב נבחרת שמשחקת אחלה של כדורגל.
משחק הפתיחה של המונדיאל גרמניה- קוסטה ריקה לא בישר שום דבר על המשך הטורניר שהיה הגנתי ונוקשה במיוחד אבל כן בישר על המשך דרכה של המארחת. ניצחון ותוך כדי גם הצגת כדורגל שמח. במחזור האחרון באותו שלב בתים גם אקוודור סבלה מנחת זרועם של הגרמנים.
בשמינית הגמר פודולסקי אז עוד ילד צעיר ומוכשר הלם בשבדים וברבע הגמר ארגנטינה הרגישה בפנדלים מה זו ווינריות גרמנית. בחצי הגמר גם גרמניה הנפלאה לא יכלה להגנת הברזל של איטליה ושרדה עד הארכה בה הפסידה.

גאנה מונדיאל 2010 דרום אפריקה
אז המאחרת אמנם לא הצליחה לעשות שום דבר במונדיאל וזאת למרות שהתחמשה במעוד מועד בפיטר מסיללה, מי שכן הצליחה לרשום הישג יפה שהיה קרוב מאוד לההפך להיסטורי זו גאנה.
גאנה פתחה את שלב הבתים בניצחון על סרביה, סרביה שהגיעה כנבחרת המצטיינת באירופה בשלב המוקדמות. לאחר מכן בשלב שמינית הגמר ניצחה בהארכה את ארה"ב, נבחרת שמנוסה ממנה במעמדים האלה וברבע הגמר היה נראה שההתקדמות שהחלה במונדיאל 2006 (שגם הוא היה מונדיאל טוב עבור גאנה) מגיעה לנקודת שיא בלתי צפויה. גאנה מובילה ואורוגוואי משווה, אורוגוואי לוחצת (20 בעיטות לשער לעומת 12 של הדרום אמריקאיים) ובדקה האחרונה של הארכה נראה שהיא מגיעה על שכרה. ג'יאן אסמואה הכובש המוביל שלה בטורניר ניגש לבעוט פנדל ששווה חצי גמר ומחטיא אותו. משם הדרך הביתה הייתה קצרה.

מי תתפוס לי את הלב הפעם? יש כמה מועמדות. אבל אני מקווה לטורניר טוב של אנגליה ופורטוגל שלא ישאיר מקום לאחרות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'כאב לי על גאנה'
כאב לי על גאנה
03/06/2014 | 10:18
8
16
הגיע לה לעלות לחצי הגמר, אבל מה לעשות שאין מגיע בכדורגל.אסמואה גיאן היה יכול להיות יקיר המדינה אבל הפנדל שלו הלך לשמיים.

על רוזה מילה שמעתי אני אשממ אם תכתוב עליו ועל עוד שחקנים שדי שכחנו.את מילה אני מכיר בזכות השער שלו נגד קולומביה ב1990 ראיתי אותו ביוטיוב לא מזמן שהוא חטף לרנה היגיטה את הכדור ועשה מזה שער.אם אנמ זוכר נכון הוא השחקן הכי מבוגר ששיחק בתולדות הגביע העולמי.השוער של קולומביה כיום פדריק מונדרגון יהיה זה שישבור את שיאו.

בכלל, האם נזכה לראות נבחרת מאפריקה בחצי הגמר מתישהו? וינסנט אניימה הצהיר שניגריה תגיע עד חצי הגמר, אני חושב שהוא קצת שתה יותר מדי כי אני אגב לא רואה את ניכרנה עוברת את שלב הבתים
כדורגל >>
לצפיה ב-'התחרבשו לי המילים'
התחרבשו לי המילים
03/06/2014 | 10:21
13
אשמח אם תכתוב על רוזה מילה,ואני לא רואה את ניגריה עוברת את שלב הבתים
כדורגל >>
לצפיה ב-'מתישהו זה יקרה'
מתישהו זה יקרה
03/06/2014 | 12:44
8
הבנתי הכל אל תדאג :)
על מילה גם אני אשמח לכתוב, נראה אם יהיה לי את הזמן והמוזה לזה.

לגבי נבחרת אפריקאית בחצי הגמר או מעבר לכך, תראה אין ספק שזה יקרה כי הכדורגל באפריקה משתפר בקצב אדיר. הטורניר הנוכחי קשה לראות מישהי עושה את זה, אך באותה מידה אף אחד לא העריך שסנגל תעשה רבע גמר והיא עשתה. זה טורניר אחד, די קצר ולאלמנט המזל והגרלה קלה יש משקל כבד בו.

כדורגל >>
לצפיה ב-'ניגריה ועוד איך תעבור את שלב הבתים'
ניגריה ועוד איך תעבור את שלב הבתים
03/06/2014 | 13:10
5
9
עם בית כמו שהיא קיבלה, שערוריה אם לא.
כדורגל >>
לצפיה ב-'כבר אתה פוסל את בוסניה?'
כבר אתה פוסל את בוסניה?
03/06/2014 | 13:19
4
9
אני חושב שבוסניה תבוא בטירוף, טורניר ראשון שלה היא תנסה לשחזר את מסע הקסם של קרואטיה בצרפת 1998.

אם צרפת תסיים ראשונה בבית שלה ובוסניה שנייה בבית שלה אז הן נפגשות בשמינית ואני חושב שזה יכול להיות משחק פתוח וכל תוצאה ריאלית.
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא סופר את הבוסנים, אין להם סיכוי'
לא סופר את הבוסנים, אין להם סיכוי
03/06/2014 | 15:44
3
5
לצפיה ב-'אני חושב שזו נבחרת טובה שיכולה להיות קרואטיה'
אני חושב שזו נבחרת טובה שיכולה להיות קרואטיה
04/06/2014 | 11:43
2
8
של 1998.

קרואטיה אז עם דאבור סוקר ורוברט פרוזנצקי עשתה טורניר מדהים שהסתיים במקום 3.

לא יודע אם בוסניה תגיע עד לחצי הגמר אבל לרבע? יש אפשרות טובה.

אגב, אם אני אטעה והתחזית שלי לא תקרה בסופו של דבר אתה מוזמן לצחוק עלי...
כדורגל >>
לצפיה ב-'ניגריה תעקוף אותם בסיבוב'
ניגריה תעקוף אותם בסיבוב
05/06/2014 | 02:10
1
6
לצפיה ב-'נבחרת רחוקה משיאה'
נבחרת רחוקה משיאה
06/06/2014 | 01:02
3
זו לא הנבחרת של אוקוצה ב1998

הבנתי שהמאמן שם ניפה שחקנים כמו נוסא איגיבור וויקטור אובינה והעדיף להזמין שחקנים שמיוצגים על ידי סוכן שמקורב אליו.מעין דודו דהאן הניגרי....

אני עם בוסניה
כדורגל >>
לצפיה ב-'שבדיה 94' באמת היתה נבחרת מלהיבה.'
שבדיה 94' באמת היתה נבחרת מלהיבה.
03/06/2014 | 14:22
13
עם ברולין הפנטסטי ו-3 חלוצים מדהימים בדמות קנת אנדרסון, דאלין והנריק לארסון. וגם אינגסון היה מצוין.
כדורגל >>

הודעות אחרונות

01:51 | 27.05.19 - מבזקי ספורט -
07:12 | 26.05.19 - מבזקי ספורט -
08:07 | 25.05.19 - מבזקי ספורט -
08:16 | 23.05.19 - מבזקי ספורט -
07:17 | 22.05.19 - מבזקי ספורט -
08:06 | 21.05.19 - מבזקי ספורט -
00:27 | 20.05.19 - מבזקי ספורט -
01:28 | 19.05.19 - מבזקי ספורט -
08:28 | 18.05.19 - מבזקי ספורט -
09:11 | 17.05.19 - מבזקי ספורט -
01:35 | 16.05.19 - מבזקי ספורט -
00:39 | 15.05.19 - מבזקי ספורט -
06:30 | 14.05.19 - מבזקי ספורט -
08:52 | 13.05.19 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ