נדב יעקבי מתארח בפורום!

RoieL

New member
תקשורת ספורט

מה המקרה הכי בוטה שבו נתקלת של אינטרסים מוסווים בסיקור ספורטיבי?
כאוהד קבוצה ישראלית גדולה ויריבה לקבוצה האהודה על עורך אתר ספורט 5 אני חווה רגעים כאלה מדי יום. מעניין אותי לדעת האם בתוך עולם הספורט יש בכלל מודעות לזה.

מה דעתך על התנהלות ערוץ הספורט בפן ריבוי הערוצים ?

איזו קבוצה אתה אוהד בחו"ל ? איזו קבוצה בארץ ? ומה המשחק הכי גדול שאתה זוכר שראית ?

אני חייב להוסיף ולספר שאתה ליווית את המשחק הכי מדהים שאני ראיתי, 4:3 של אתלטי אהובתי על ברצלונה בקלדרון ב- 2008/09, משחק שהתוצאה המשקפת שלו הייתה 10:10 ואתה ליווית את המשחק בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

תענוג לשמוע אותך ותודה על התשובות.
וכמובן חג שמח !
רועי

adir383

New member
אתלטיקו מדריד, לאן ?

כבר שנים שהלוס קולצ'ונרוס פותחים את העונה עם ציפיות להיות הקבוצה
שתקרא תיגר על 2 הגדולות מספרד וכל פעם הפסדים מביכים לקבוצות מרכז
טבלה(בדרך כלל במשחקי חוץ) מביאים אותם לעונה בינונית שלא עומדת
במטרות המועדון(מתי היא הייתה לאחרונה בליגת האלופות? )

אבל השנה קורה שם משהו אחר, תסכים איתי שבלעדיי פלקאו, אין שם מה לדבר על מקום 3
אבל הפעם נראה כי הקבוצה מהויסנטה קלדרון עושה את דרכה לעבר מקום מכובד בליגת האלופות.

האם גם אתה רואה זאת ?
האם עונת 62 יכולה לחזור בשנים הקרובות לקבוצה הצנועה מבירת ספרד ?
האם יש ציפיות מעבר למקום ה 3 ?

תודה...אדיר אביסרה

danas83

New member
שאלות לנדב

היי נדב, אני חייבת לציין לטובה את התוכנית אירופה בצבע (מה שפעם היה לה ליגה וחבל שזה הצמצם ממש נהניתי
)תמשיכו עם העבודה הטובה

איזה שחקן אתה הכי אוהב ברצלונה ואיזה במדריד?
אם היית משחק כדורגל איזה עמדה היית בוחר?
עכשיו שיש מחסור בבלמים
את מי היית ממליץ לברצלונה לקחת?

לאיזה ליגה אתה הכי מתחבר חוץ מספרד
שאלה אחרונה האם אתה מבין קטלאנית? או יותר ספרדית? ומאיפה

תודה

תודה לך!

בברצלונה אני הכי מעריך את קרלס פויול, שגם נפגשתי איתו וריאיינתי אותו. בריאל מדריד את איקר קסיאס. הליגה שאני הכי אוהב חוץ מהספרדית? האנגלית

montella

New member
שלום נדב

מקווה שלא שאלו את השאלה הזו קודם...
השאלה שלי היא על תפקיד המאמן.
קצת קשה לבחור את "הגדול מכולם", אבל ננסה. השאלה שלי היא איזה מאמן עבר לדעתך הוא הגדול מכולם בכל העולם, על פי הישגים, שיטה/אסטרטגיה, מסורת, יחסי אנוש ועוד. אם הגדול מכולם הוא אכן מאמן עבר ולא מדור המאמנים הנוכחי, אז האם יש מישהו ממאמני ההווה שיכול להשתוות אליו?

מאמן

המאמן הגדול ביותר לדעתי הוא רינוס מיכלסץ הוא המחדש הגדול ביותר והשפעותיו מורגשות עד היום. פפ גוורדיולה יוכל להתקרב אליו אם יצליח בקבוצותיו הבאות כפי שהצליח עם ברצלונה

evgi91

New member
מספר שאלות לנדב

1. מדוע אין שידורים של הליגה הצרפתית בערוץ הספורט ?

2. מה דעתך בכל הנושא של הערוצי ספורט בתשלום? לפני כעשור היו משדרים מלא משחקים בערוץ הספורט ללא תשלום והיום רק בערוצים בתשלום. האם אתה חושב שזה נכון ?

הכל בסוף זה כסף

הליגה הצרפתית הניבה רייטינג נמוך מאוד ולכן בערוץ הספורט הגיעו למסקנה שהמחיר שנדרש גבוה מדי ואין לכך הצדקה כלכלית. באשר לערוצים בתשלום צריך להבין שבלי התשלום הזה הערוצים לא היו יכולים להתקיים ולהביא את השידורים העכשוויים. מצב התקשורת בישראל קשה מאודת צריך להבין את זה

סקרנות

אהלן נדב, רציתי לשאול עד כמה קשה מלאכת הפרשנות, ואילו כישורים היא דורשת מלבד יכולת אילתור? תודה מראש, ארי

Optimus_Prime

New member
אהלן נדב - שאלה על פן המאמן

לא יודע אם יצא לך לקרוא/לענות על זה, אבל.. ננסה בכל מקרה.
קודם כל, חג שמח.
שנית, אתה אחד העיתונאים הטובים ביותר במדינת ישראל ואני מאחל לשנינו שנמשיך ליהנות (כל אחד בדרכו הוא) מעבודתך.

השאלה שלי פשוטה - עד כמה אתה מייחס חשיבות למאמן בקבוצת כדורגל?

האמת שיש לי הרבה מה להרחיב בנקודה אבל אין כ"כ זמן ומקום לצערי, פשוט מעניין אותי לשמוע - האם, לשיטתך, מאמן כדורגל (לא מנג'ר שבוחר שחקנים, לא מאמן כושר, לא שום דבר. מאמן. אלישע. טיטו. אנדרה) משפיע בצורה כ"כ גדולה על הקבוצה שלו? מי היה חשוב יותר לברצלונה בריצה שלה בשנים האחרונות - מסי או גווארדיולה?
מה החשיבות של פרגוסון אל מול מאמן טירון כמו די מתיאו שכמה חודשים אחרי שקיבל את הקבוצה כבר זכה בליגת האלופות?

טוב, ידעתי שזה יצא מבלבל, יש לי דווקא משנה סדורה בנושא אבל קשה לי קצת לתאר אותה....
בכל אופן אם תתן כמה מילים על מאמן וחשיבותו (לא בקטע של בחירת שחקנים) זה יהיה מעולה
תודה
אורי

מאמן

המאמן מאוד מאוד חשוב בכל הפרמטרים. זה מתחיל עם בחירת השחקנים, ממשיך עם הקניית טקטיקה ושיטות עבודה. הוא צריך להיות גם מנהל עבודה טוב, גם מנהיג, גם דמות לחיקוי, גם פסיכולוג. ועוד ועוד. אני לא מאמין בשטות הזאת שנשמעת לפעמים: "עם השחקנים האלה גם סבתא שלי הייתה זוכה באליפות". שטות. רק מאמנים טובים זוכים בתארים.

Optimus_Prime

New member
תודה על התשובה!

אני מסכים בעיקר עם החלק השני של התשובה שלך.
בחירת השחקנים - קריטריון חשוב מאוד לעבודת מאמן אך כידוע לכולנו לעיתים המנג'ר עושה את זה, לפעמים בוחרים מאמן אחרי שיש סגל (או מאמן מתחלף, מגיע באמצע העונה, פיטורים) ולפעמים הבעלים בכלל מחליט על הכל.
הקניית טקטיקה ושיטות עבודה - אני מאמין שזה יותר אפקט מקצועני ולא מקצועי. אני בספק אם יקום עוד מיכלס או סאקי בעשור הקרוב, להערכתי המגמה היא דווקא לחקות ולהעתיק - ואם לא, אז לקנות את הכוכבים היריבים, ולאו דווקא לפתח ייחוד, אבל ימים יגידו..
מנהל עבודה, מנהיג, דמות לחיקוי, פסיכולוג - להערכתי החשיבות הכי גדולה של מאמן בכדורגל וכנראה יותר משאר ענפי הכדור הקבוצתיים. זה בהחלט מאוד מאוד חשוב.

מבטיח לבאי הפורום שלכשיהיה לי זמן אציג את הנושא בצורה מסודרת. מעניינות אותי מאוד הדעות בעניין.

שוב תודה רבה על התשובות ובע"ה ברייטון יעלו בשנה הבאה לפריימרליג.

לנדב יעקבי

האם לדעתך , הכדורגל הישראלי והנבחרת יכולים להגיע למקומות גבוהים ולשחק ברמות הגבוהות?

אהלן נדב

רק הערה לי אליך סתם לידע אישי ולא מתוך קטנוניות: לפני מספר שבועות שידרת משחק של ברצלונה ואמרת במהלך השידור שאנשים שאלו אותך לגבי זהות הזמרת בפרומו של הליגה הספרדית ואמרת שמדובר ביסמין לוי. רציתי רק לציין שמדובר בזמרת המקורית של השיר, רדמיוס סילבה והקטע בפרומו הוא מתוך הסרט הספרדי VENGO שיצא בשנת 2000 בבימויו של טוני גטליף. יסמין לוי ביצעה מאוחר יותר קאבר לשיר, אך לא היא זו ששרה בפרומו .

GerMan4

New member

כאילו שהוא עונה כדי לצאת לידי חובה בלי לפרט יותר מדי

אני מודע לזה שזה מאוד קשה לענות על מיליון שאלות ממוחזרות בפרק זמן קצוב
אולי יש לו איזה חשבון FB או טוויטר שיוכל להתייחס יותר בפרוטרוט בזמנו הפנוי

למעלה