נדב יעקבי מתארח בפורום!

somone141

New member
נדב

מדוע הצרחות המטורפות בשידורים שלך, ובסופר קלאסיקו בפרט? אתה מנסה להרשים מישהו, לגרום לעניין יותר בליגה הספרדית ע"י התלהבות מצידך, או שזה פשוט יוצא לך?

מה דעתך על הליגה האיטלקית? והיפוטטית, איך אתה רואה את רונאלדו ומסי משתלבים בה? אתה חושב שגם בסריה A הם יסיימו עם 40-50 שערים או הרבה פחות?

מה קרה לחואקין? בזמנו בבטיס הוא נחשב לדבר הבא בספרד, היה ווינגר מהרמה הכי גבוהה בספרד, אבל עם השנים הלך והתאדה. יש לך הסבר?

ידוע שאתה אוהד אתלטיקו מדריד, איך אתה מסביר את ההצלחה המדהימה של דייגו סימאונה, אחד שהגיע משום מקום ופשוט מוכיח את עצמו ברמות הכי גבוהות. האם האישיות שלו עושה את ההבדל, כי מדובר בבנאדם מאוד קשוח ותחרותי, עוד כשהיה שחקן.
פלקאו, יימכר בסוף?
אם אפשר, תן לי את חמשת השחקנים הכי גדולים שהיו באתלטיקו אי פעם?
מה צריך לקרות כדי שולנסיה, אתלטיקו, סביליה, מלאגה ואחרות יקראו תיגר על האליפות? מניח שאתה מתגעגע כמוני לימים שאפילו דפור כזו זכתה בתואר.
חיים רביבו, אתה חושב שזה פספוס ענק שלא נחת בריאל או ברצלונה? בספרו, אגב, כתב חיים שהנשיא של סלטה טירפד מעבר שלו לריאל עבור 12 מיליון דולר. בסוף קיבל 4 מפנרבחצ'ה.
ודבר אחרון - ברצלונה או ריאל מדריד (בתור אוהד אתלטיקו הגיוני שתשנא יותר את ריאל)? בבקשה תהיה כנה :)

תרגיש חופשי לענות כמה שבא לך.

AMEOBI

New member
מה יהיה עם אתלטיקו?

אני יודע שגם אתה אוהד של הקולצ'ונרוס והשאלה שלי היא האם לדעתך אחרי שתי זכיות בליגה האירופית,אתלטיקו סוף סוף תסיים בין ארבע הראשונות ותגיע בשנה הבאה לליגת האלופות?

אם אחרי פתיחת עונה מצוינת כזאת גם לא נגיע לצ'מפיונס...אז מתי כן??? ועל אליפות אני בכלל לא מדבר...

אתלטיקו

הפתיחה אכן מצויינת אבל צריך סבלנות. אני מאמין שהעונה עם העבודה המצויינת של סימאונה מקום שלישי הוא אפשרי בהחלט

רז 1978

New member
השאלות שלי לנדב יעקובי

1. לפני 3 שנים שינתה אופ"א את שיטת מוקדמות ליגת האלופות והפרידה את הקבוצות האלופות והלא אלופות לשתי הגרלות שונות

השיטה החדשה הטיבה עם האלופות הקטנות וופגעה מנגד בקבוצות הלא אלופות מהמדינות החזקות

האם אתה בעד השיטה הנוכחית או בעד לחזור לשיטה הישנה?

2. האם לדעתך זה לא מוגזם מספר הקבוצות המשחקות בליגות המשנה באנגליה - 24?
קבוצה שמעפילה לגמר פליאוף על העלייה לפרמייר ליג או לליגות המשנה צריכות לשחק כמעט 50 משחקים בעונה וזה עוד לפני שמחשיבים את הגביע האנגלי וגביע הליגה האנגלי

האם לדעתך יש צורך לצמצם את מספר הקבוצות המשחקות בצ'אמפיונשיפ, ליג 1 וליג 2 ?(למשל ל 20 קבוצות כמו בפרמייר ליג)

3.כמה קבוצות לדעתך צריכות לשחק בליגת העל בכדורגל? (ואשמח אם תנמק)

ותודה רבה שהסכמת להתארח בפורום

Mellow29

New member
טכנולוגיה בשיפוט

ברוך הבא נדב ונחמד שקפצת לבקר

רציתי לשאול אותך מה דעתך בנוגע להכנסת טכנולוגיה לשיפוט: בדיקת הילוכים חוזרים במצלמות בכדי לקבוע האם היה פנדל/נבדל, goal line technology וכו'.
האם אתה מצפה להתפתחות חיובית בתחומים האלה מצד אופ"א ופיפ"א, או שלהערכתך המצב ישאר על כנו הרבה מאוד זמן ומשחקים רבים ימשיכו להיות מוכרעים על טעויות שיפוט?

afc2

New member
עוד שאלה/הצעה שאשמח שתשמיע את דעתך

משחקי הנבחרות יוזזו לאלתר לחודשים יוני ודצמבר בלבד!!!

רק בחודשים הללו (כל חצי שנה) ישחקו משחקים במסגרות לאומיות וזה יהיה למשך 4 שבועות בלי ליגות.

אין משחקיים רשמיים או משחקי ידידות באמצע העונה ואין אליפות אפריקה או וואט אוור שפתאום נופל באמצע שמינית גמר האלופות.

יולי וינואר יהיו חודשי התארגנות: מחנות אימונים/גביעים זניחים וכו'

בחודשים אוגוסט-נובמבר ופברואר-מאי ישוחקו רק ליגות לצד מפעלים אירופאיים כמו ליגת האלופות.

אליפות העולם למועדונים תהיה בסוף חודש נובמבר, רגע לפני פגרת הנבחרות.

מיכאל1411

New member
שלום נדב היקר!

קודם כל, אני מעריץ אותך ואת שגיא כהן, גישה נהדרת יש לכם לכל משחק שאתם משדרים!

ריאל מדריד טרם הוכיחה את גדולתה האמיתית, הרי כל שבוע לנצח משחקים קלים לא הופך אותה לעילאית
בעוד שבארסה פירקה אריות אירופה כמו מילאן, ארסנל ומנצ'סטר יונייטד ואת ריאל עצמה.
ראינו למשל בשנה שעברה איך באיירן מינכן, קבוצה גדולה לכל הדעות, העלימה את ריאל ולמעשה ראינו ממה היא עשויה באמת.
מה דעתך על זה?

שלום נדב

זאת אינה הפעם הראשונה שאנו מדברים (זייברלינץ). ראשית, מאוד שמחתי לשמוע את מירי נבו בחדשות הספורט לפני כמה שבועות אומרת בקטנה שאתה ממש לא אוהב את מצב 2 הקבוצות בספרד ושאתה משתוקק שיהיה מתח עם עוד קבוצות, בתוך כל ההתלהבות שלך מהליגה לא חשבתי שזה מפריע לך כמו שזה מפריע לחובבי הכדורגל האחרים שאינם אוהדים את אחת מהן.

יש לי שאלה לגבי ולנסיה, אני לא מבין למה היא מתכננת לבנות אצטדיון חדש, המסטאייה יפהפה וגדול, הקהל יושב על הקווים, אם תוכל להרחיב בנושא אני אשמח.

ולנסיה

המסטאייה הוא איצטדיון מיושן מאוד. חוץ מזה הוא נמצא במרכז העיר על אדמה מאוד יקרה מבחינה נדלנית. האיצטדיון החדש אמור להיבנות מחוץ למרכזץ אבל כרגע אין כסף להרים את הפרוייקט

GerMan4

New member
שלום נדב

כאחד שעוקב כמעט 20 שנה אחרי שידורי הכדורגל בערוץ 5 קשה להשתחרר מהתחושה שבאיזשהו מקום איבדתם קצת אובייקטיביות
כלומר אתם מספרים אמת(על המאבקים הספורטיבים/פוליטים בין מדריד לקטלוניה או חבל הבאסקים אם זה רלוונטי לגבינו)אבל לא את כל האמת על כך שבקרב אוהדי הקבוצות שאתם מסקרים בהתלהבות הן בצ'מפיונס והן בספרד ישנם לא מעטים שתומכים בארגוני טרור מוסלמים המייחלים להשמדת עמנו
האם אתה שותף לדעתי שהתקשורת הלכה בכיוון שמאל גם בספורט ואם אתה מרגיש חלק מזה

ממש לא!

אנחנו מספקים את הרקע, את סיפור המסגרת ואני לפחות מנסה לעשות זאת באובייקטיביות. התקשורת הלכה ימינה בשנים האחרונות, אגב. אני רק מספר את הסיפור וכל אחד צריך לחשוב לעצמו מבחינת דיעותיו הפוליטיות

GerMan4

New member
אבל יוצא כאילו אתם מתעלמים

מאירועים אנטי ציוניים ואפילו מעודדים אותם כמו למשל במקרה חשיפת החולצה של קאנוטה כשהבקיע
הייתי מצפה לטיפה יותר פטריוטיות בקטע הזה

GerMan4

New member
איך התקשורת הלכה ימינה?

במה זה מתבטא?
הייתי מעוניין להזכיר לך משהו ששגיא אמר במשחק של בילבאו בברנבאו לפני כמה שנים על כך שכמה נפלט לראות דגלים באסקים במדריד

נשמע לי כמה הבעת דעה פוליטית

GoghVV

New member
לנדב היקר

אין לי משהו מיוחד לשאול אותך, אבל רק אומר שאני מאוד נהנה לצפות במשחקים בהם אתה מאייש את עמדת השדרן (בצוותא עם שגיא כהן).
השידור לא פחות טוב ואפילו טוב בהרבה משידורים של שדרנים אחרים ש... איך לומר בעדינות... איבדו את זה.

גם הפאנל של ליגת האלופות מספק לי ולחברים המון בידור וכיף.
אהה... ותמסור לאבי מלר שחידודי הלשון שלו הם-הם גולת הכותרת.
לפעמים אנחנו יושבים במתח וציפייה כל הערב רק כדי לשמוע עוד הברקה.

השאלה שלי

נדב שלום,

במשך העונה הקודמת ותחילת העונה הזו, נסוב ויכוח בפורום לגבי יכולותיו של חואן מאטה. הויכוח לא נחלתו של הפורום הזה בלבד, ולא אחת שמעתי זלזול במאטה (במהלך שידור המשחק בשבת או באחת הכתבות בוואלה).

אי אפשר להתעלם מהתפוקה של חואן מאטה (בשבועיים האחרונים - המצוינים שלו - היה אחראי ל-2 בישולים ושער בליגה, שהניבו 6 נק', והיום הבקיע שני שערים בצ'מפיונס) ומהעובדה שהוא נבחר לשחקן השנה ש צ'לסי ב-11/12. עם זאת, הביקורת ממשיכה להישמע, מה דעתך בנושא? חואן מאטה הוא שחקן מהדרג השני ומעלה באירופה (להוציא יחידי סגולה כמו רונאלדו ומסי) או שהוא שחקן בינוני עם מזל?

תודה רבה!

מאטה

חואן מאטה הוא שחקן טוב אבל אין לו כריזמה. האישיות שלו אפורה ולא מעניינת, הא לא סקורר גדול ולכן ממעטים לדבר עליו. זה הכל

somone141

New member
גם לדויד סילבה אין אישיות וכריזמה

וגם הוא לא סקורר גדול, אבל אחד מעושי המשחק הטובים בעולם.

אני יודע, ההשוואה לא במקום אבל רק רציתי להבהיר משהו.

למעלה